ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה 20 משחקים זאת הגזמה?
    סקרטל לא החמיץ אפילו דקה העונה בליגה, מבחינתי זה פשוט לא נתפס איך בלם כזה משחק בכל המשחקים. מישהו צריך לאזוק לו את הידיים בזמן המשחקים, זה בלתי נסבל כמות הפאולים שהוא מבצע במשחק (בערך 50 מתוכן 10 נשרקות למזלנו). תדבר על השיפור שחל במשחק שלו לקראת סיום העונה, בסדר, הוא השתפר מגרוע לסביר. העונה הייתה הזדמנות גדולה מאוד לבדוק מה ווילסון שווה, הריצה העיוורת הזאת עם סקרטל קדימה תמוהה לחלוטין.
    כולם כל כך שמחים לשים 15 מ' פאונד על פיל ג'ונס, שחקן שאפילו לא סגור שהעמדה הטבעית שלו היא כבלם, לפחות היינו מנסים קודם את מה שיש כבר...

2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיל ג'ונס בלם, אני לא יודע למה אתה ממשיך להתעקש שלא ברור עדיין מה העמדה שלו. זה שהוא שיחק מדי פעם כקשר לא אומר לך הרבה, כמו שאתה יודע שקלי בתכל'ס בלם.

בהנחה שאנחנו ממשיכים בקו של התייחסות רק לחצי השני של העונה כי בחצי הראשון עמד על הקווים חסר מושג טוטאלי שההחלטות שלו לא מצביעות על כלום, תחת דלגליש סקרטל היה סביר כמו שאמרת. לא הבריק אבל לא הייתה שום סיבה גם לזרוק אותו לספסל ולהעלות בלם בן 19 במקומו. יותר מפריע לי שעלה היווני לפניו.

3. Strawberry Fields Member

נערך לאחרונה ב: ‏6/6/11
  4. Mellow29 Kopite

טוב, הייתה לי פואנטה שיש הבדל בין שחקן בית צעיר שיש פוטנציאל למכור אותו בהרבה כסף ואז מריצים אותו בהרכב בכל מקרה, לבין שחקן שמגיע בהשאלה ואם לא יהיה טוב פשוט לא יקבל הזדמנויות כי יש שחקנים ששייכים למועדון שכדאי להעדיף על פניו....אני לא יודע איך זה במקרה של ריינג'רס, אבל היא קבוצה די גדולה מכדי שתריץ פרוספקטים של קבוצות אחרות בהרכב. אני חושב שבצ'מפיונשיפ יש לו יותר סיכוי לקבל משחקים מלאים.

Strawberry Fields
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

5. Ian Wright Member

אפשר להבין ממך שהיא עושה טובה לליברפול. היא גם חוסכת כסף עבור רכישה והיא גם מביאה שחקן שיכול להיות אצלה מניה בטוחה במרכז ההגנה. אחרי הכול, בעונה שעברה הוא היה שם אחד השחקנים המצטיינים בליגה הסקוטית(שנמצאת בירידה מתמדת).

6. Mellow29 Kopite

אני מתאר לעצמי שהיא לא עושה טובה כי זה גם אינטרס שלה, אבל זה בסה"כ פתרון לטווח קצר בלי סיכוי להרוויח מצידו. משהו כמו, אני יודע, שארסנל תשאיל את סמבה לעונה אחת בלי רכישה אח"כ...

אני לא יודע, נראה לי באמת קצת מוזר שמועדון כמו ריינג'רס יעדיף להשאיל שחקן צעיר של קבוצה אחרת מאשר לתת לצעירים שלה הזדמנות/להביא צעירים מוכשרים אחרים. בסה"כ אם במקום וילסון יתנו לבן 18 אחר מהנוער שלהם לשחק זה לא יהיה גרוע בהרבה, במילא הליגה הסקוטית זה מירוץ עם שני סוסים ובאירופה אין להם יותר מדי ציפיות.

7. Ian Wright Member

מי אמר שיש לה צעירים מוכשרים בנוער? ואם כן, מי אמר שהם ברמה של דני ווילסון? תאמין לי שאם היה מישהו ברמה שלו הוא היה מקבל הזדמנות.

8. Ian Wright Member

9. Mellow29 Kopite

לא יודע, עדיף להביא שחקן צעיר שאפשר להרוויח עליו אח"כ, מאשר להשאיל שחקנים. אני מתאר לעצמי שלריינג'רס לא חסר כ"כ כסף, היא לא נמצאת כ"כ למטה בשרשרת המזון של הכדורגל...

כן, פרסמו פה כבר את הכתבה הזאת באחד העמודים הקודמים. אבל בסה"כ אני לא רואה מה צריך "להרגיע את הרוחות". לכל אחד מן הסתם יש דעות משלו בנוגע לשחקנים כמו הנדרסון, ג'ונס, דאונינג ושות', ועדיין אני לא חושב שיש מישהו שכרגע לא מאמין ביכולת של קני להצעיד אותנו קדימה. ועדיין אנשים יביעו את הדעות שלהם בנוגע לרכישות, אין מה לעשות, זה מה שנקרא 'פורום'...

10. StevieG Member

אבל דני ווילסון הוא שחקן בית של ריינג'רס, שכבר שיחק בהצלחה בקבוצה הבוגרת שלה. כמו שראינו בעונה שעברה, הוא עוד לא מוכן לבוגרים של ליברפול, לכן אני אשמח לראות אותו משתפשף בכדורגל מקצועני, גם אם זה סקוטי. אולי ישחק גם באלופות.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין מה להרגיע את הרוחות, אין ספק שהצוות המקצועי מבין כדורגל טוב יותר מהאוהד הממוצע. יחד עם זאת, כשאחוז גבוה מאוד מהאוהדים לא רוצה ברכישה מסויימת זה כן אמור להדליק נורה אדומה, ע"ע מקרי קונצ'סקי,פולסן.

ריינג'רס תעשה כל מה שצריך כדי לסיים מעל סלטיק בטבלה, אם זה אומר לשחק עם מושאל במקום עם שחקן שלהם, זה מחיר נמוך מאוד עבור אליפות.

12. Mellow29 Kopite

כן, זה שהוא שחקן בית זה די מעודד מהבחינה הזאת שהוא אמור לקבל הזדמנויות והערכה מהצוות המקצועי, אבל איכשהו אני חושב שלא יצא דבר טוב במיוחד מההשאלה הזאת (לסקוטלנד) ובכלל. לא יודע, מקווה להתבדות.

13. StevieG Member

אני חושב שע"פ ההופעות שלו בעונה האחרונה הוא ממש לא מוכן להרכב הראשון, ומצד שני הייתי מעדיף לראות אותו משחק ברמה גבוהה יותר מליגת המילואים, אז השאלה בליגה הסקוטית או בצ'מפיונשיפ יהיו נהדרות.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Pault86 Fee agreed So I've been told.
    Fee for Henderson is 16m rising up to 20m.

15. Mellow29 Kopite

בסדר, אני לא מבין בכלל למה הלכנו עליו מלכתחילה, אבל אם הוא בא אז שיהיה בהצלחה לו ולנו ונקווה שיצליח להפציץ.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wlcm.Xxx

(וכן, אני יודע שזה לא רשמי...אבל יש משהו במה שאומרים. פעם היינו מועדון שלא רוכש שחקנים כי חסר 3-4 מיליונים...עכשיו אנחנו משלמים יותר ממה ששווים השחקנים, אבל אם כבר אחד משני המצבים הללו, אני מעדיף את זה שבו אנחנו מביאים שחקנים.)