ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם היו אומרים לך מההתחלה 13+אנגוג גם היית חושב שסנדרלנד יצאה פראיירית?

2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוזר? זה מחטף. אבל האקו דיווח בשבוע שעבר שאנחנו מעריכים את אנגוג ב8 מ' פאונד. אישית לא הייתי שם עליו חצי מזה אבל מסתמן שיש פראיירים שיעשו את זה. זאת כבר עסקה הרבה יותר הגיונית, אנחנו מקבלים את הנדרסון ב13 מ' + שחקן שההשפעה שלו בסגל הייתה מינורית עד לא קיימת במיוחד תחת דלגליש.

גיל, לא פראיירית אבל עסקה הגיונית, עד כמה שעסקה על אנגלי צעיר יכולה להיות הגיונית היום, לגמרי. אף אחד לא ירגיש בחסרונו של אנגוג.
    יכול להיות שאם מחשבים את הסה"כ עם כמה אנגוג שווה אז זה נשמע לא הגיוני, אבל בתכל'ס גם אנגוג, מסתבר, שווה הרבה יותר ממה שחשבנו, כך שזה מתאזן.

נערך לאחרונה ב: ‏8/6/11
  3. Cup of Tea Liverpool, UK

4. Strawberry Fields Member

זה נחמד לפלוט את זה באופן אוטומטי אבל זה לא תקף בכל מקרה וכל אחד. שונא סטט'? אז אתה וקומולי לא תסתדרו כי עליהן הוא מתבסס באופן ניכר.

פרדיננד ורוני עלו פי 60 מקראגר וג'רארד.

קומולי אמר בראיון שהבאתי לכך מקודם שליברפול לא תרכוש שחקנים שירמסו את דרכם של צעירים מבטיחים באקדמיה/מילואים. בעמדות ההגנה בעיקר יש לנו הרבה כשרונות שפורצים ויחסכו לנו לא מעט כסף (כדי שנוכל להוציא אותו על עמדות אחרות, בדיוק כמו שאנחנו עושים עכשיו).

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפחידו אותכם עם 18-20 אז עכשיו 13 נשמע הגיוני. אני שואל שוב, אם היו אומרים לכם בהפתעה 13+אנגוג עבור הנדרסון מה הייתה התגובה שלכם?
    לי לא אכפת, אני מרוצה בשביל הצוות המקצועי שלנו שמקבל את השחקן שהוא רוצה, הם בטח מבינים טוב יותר ממני, אני רק ממש לא חושב שסנדרלנד יצאה פראיירית, אני חושב שתהיה תחושה שהיא יצאה פראיירית רק כי מישהו זרק 20 מ' פאונד לאוויר האינטרנט.

זה יפה שיש לנו כשרונות בהגנה אבל מישהו יצטרך לעלות בהרכב שנה הבאה ואי אפשר לבנות על וויזדום ורובינסון לצרכים האלה. כרגע הם לא חוסכים לנו שום דבר, אם לא נביא מגן שמאלי ובלם אני לא אגזים אם אומר שאין לנו מה לדבר על טופ 4.

6. Strawberry Fields Member

אנגוג הוא המחליף המושלם לבנט. שחקן מוגבל אבל אם יספקו לו כדורים הוא יבקיע לא מעט.
    שמח שהרגנו 2 ציפורים במכה ושמח שסוף סוף החתמנו מישהו! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

גיל, יכול להיות שאתה צודק, אבל זאת תיאוריה שאי אפשר לבחון. אני חושב שגם לפני שקושרנו אליו אם היית אומר לי הנדרסון ב13 מ' + אנגוג הייתי אומר לך די הגיוני.
    כמובן שאם אתה מסתכל על זה מתמטית זה נראה יקר, בפועל אנגוג זה שחקן שציפיתי שיעזוב בגרושים. מבחינתי זה כאילו קיבלנו את הנדרסון ב13 מ', אנגוג זה אוויר בסגל.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שאמרתי אין לי בעייה, אני רק שמח שדלגליש מקבל את מי שדרש.
    נראה מי הבא בתור.

9. Strawberry Fields Member

"זה יפה שיש לנו כשרונות בהגנה אבל מישהו יצטרך לעלות בהרכב שנה הבאה ואי אפשר לבנות על וויזדום ורובינסון לצרכים האלה. כרגע הם לא חוסכים לנו שום דבר, אם לא נביא מגן שמאלי ובלם אני לא אגזים אם אומר שאין לנו מה לדבר על טופ 4."

זה לא כך ולא התכוונתי לזה כך. יש הבדל בין "לא ירמסו" לבין "יקבלו את המפתחות וחולצת ההרכב לעמדה שלהם".
    יבוא בלם אחד לפחות אבל עם הגיל של קראגר, הכשירות של אגר והעדר האיכות של סקרטל יש לוויזדום סיכוי לקבל מש' בשנתיים הקרובות ולראות אם הוא מסתדר. נגיד ונחתים את אנריקה אז זה לא ימנע מרובינסון לראות דשא.
    יכול להיות שחלקם יושאלו לתקופה מסוימת כדי לצבור ניסיון אבל יש בסיס צעירים כזה שיחסוך לנו כסף.
    במקרה הרע כשחקנים שימכרו, במקרה הסביר כשחקני סגל, במקרה הנהדר כשחקני הרכב או כאלה שיאפשרו לאחרים לפרוש "בראש שקט".

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי בעייה עם התאוריה הזאת. פשוט הזכרת את זה עכשיו מיד אחרי שרכשנו את הנדרסון אז היה נדמה כאילו אנחנו מתכוונים לחסוך בהגנה ולבזבז רק על הקישור.

אנגוג בוודאות מעורב בעסקה כי יש כתב של סנדרלנד בטיימס שאומר שהוא גם יעבור בדיקות רפואיות וצריך לסכם את תנאיו. השאלה הפתוחה היחידה היא כמה כסף בנוסף, ככל הנראה 13.

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שבלם ומגן שמאלי בטוח יחתמו. אנריקה נראה די סגור. אני מקווה שיצטרף אליו ג'ונס, אבל אם לא אז גם מישהו כמו דאן הוא אופציה טובה.

אנחנו נחזק את כל העמדות שדורשות חיזוק, לגבי זה אני לא דואג. הדאגה שלי היא מי יהיו השחקנים האלה שיגיעו, אם זה אדם ודאונינג זה מדכא.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אדם שחקן איכותי שהייתי רוצה לראות בסגל שלנו, אבל לא ברור לי איך זה יעבוד מבלי שמישהו בכיר יעזוב. לא שיש לי בעייה אם מיירלאש יעזוב, אבל אני לא בטוח שזה מהלך שחושבים עליו.
    דאונינג, כבר חפרנו על זה, לא מספיק טוב ואני לא מאמין שאנחנו נשים עליו מחיר גבוה אז מבחינתי אני לא חושש אפילו כי אני לא מאמין שזאת אופצייה.

13. Strawberry Fields Member

לפי הדיילי מייל, האופציות למגן שמאלי הן אלי סיסוקו של ליון או נאצ'ו מונריאל של אוסאסונה.

בנוסף רשום שאנחנו בשלבים מתקדמים להחתמה: הנדרסון, ג'ונס, וויקהאם ואדם. ווינגר גם ברשימה הקניות ודאונינג נמצא in the frame.

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/...ree-begins.html?

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בקיצור...מי שחשב לחסוך 180 שקל ולהתנתק מספורט 1/2 שיחשוב שוב, הנדרסון ואולי ג'ונס ו-וויקהאם. כולם בסגל הנבחרת ליורו.
    מצד שני, יש גם סטרימים כמובן.

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזל שיש סופקאסט.