ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Cup of Tea Liverpool, UK

3-4 שחקנים נוספים כנראה בדרך, ג'ונס, אנריקה ו-וויקהאם מהיותר בטוחים. לגבי הווינגר יש התלבטות, לא בטוח שאני באמת רוצה מישהו כמו דאונינג או מאטה.

2. Strawberry Fields Member

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשבילך גיל.
    rorysmith_tel Rory Smith
    Henderson up on Telegraph website soon. £13m plus N'Gog, as you know. Also, looks like Adam and Downing are next. #lfc #avfc #bfc #sfc

הוא בא, אם זה מוצא חן בעינינו או לא.

4. oginath Member

rorysmith_tel
    Questions: loss of Ngog suggests confident on Wickham, yep. Think #LFC will sign 8: Henderson,Doni, Enrique, Adam, Downing, Marveaux +2

נערך לאחרונה ב: ‏8/6/11
  5. Strawberry Fields Member

אגב, הטוויטר של סקוט מ-RAWK זה:

http://twitter.com/#!/scottslater_

טוען שוויקהאם קרוב לחתימה אחרי העזיבה של אנגוג.

6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מאוד שמח לשמוע על העסקה של הנדרסון. מלכתחילה אמרתי שלדעתי 10 מיליון זה מחיר טוב, אז 13 + אנ'גוג (שהמועדון יכול להעריך אותו עד מחר ב8 מיליון, ביותר מ2-3 לא היינו מוכרים אותו) זה בהחלט מחיר סביר לשחקן שיכול לתרום המון כבר העונה וכמובן גם בעתיד. לדעתי, כמו שאמרתי אתמול, הוא מיועד לשחק באגף ימין ב4-4-2 שנשחק בו, והוא מתאים מאוד לעמדה הזאת כי יש לו תכונות שמתאימות לאיך שקני רואה את המערך הזה ואת התפקוד של הקשר הימני בו.

את פיל ג'ונס לא יצא לי לראות הרבה בכלל, אבל הוא חתיכת שור ויש לו משחק ראש מצוין, וממה שאומרים עליו מדובר בבלם עם פוטנציאל יוצא מן הכלל. לא הבלם הראשון שהייתי מחתים במצבנו (שבו אנחנו חייבים בלם ברמה מאוד גבוהה עכשיו ולא עוד 2-3 שנים) אבל כמו שנאמר פה - אם גם סקרטל וגם אגר הולכים, אני בעד.

מה שבטוח - אני פה עם כולם בנוגע לדאונינג. הוא שחקן נחמד מאוד ותו לא, ממש לא התכונות שאנחנו צריכים באגף שמאל (בטח כשבאגף ימין ישחקו או הנדרסון או מיירלש, שככה אני רואה את המצב). אני כל כך רוצה שאיכשהו נשיג את יאנג, פשוט מושלם לעמדה הזאת, ולמרות מה שאמרתי על מאטה, אני רואה שמעריכים אותו מאוד ברחבי היבשת וגם הסתכלתי על הסטטסטיקות שלו בעונות האחרונות והבחור מביא תפוקה מצוינת ואם הוא יבוא זה לבטח יהיה יותר טוב ומעניין מדאונינג.

לגבי צ'ארלי אדם, אני לא רואה איך הוא משתלב האמת. בעולם מושלם הייתי מציב אותו לצד ג'רארד במרכז השדה ואז היה לנו משחק התקפי מסחרר, אבל זה לא ריאלי בשיט ככל הנראה ולא הגיוני מדי. הוא שחקן טוב שבכל סיטואציה אחרת הייתי שמח לראות אצלנו, אך כרגע אנחנו צריכים בצורה דחופה קשר הורס טוב. בכוונה לא כתבתי קשר אחורי אגב, כי הוא צריך גם לדעת לעשות התקפה, אבל חייב להיות ממושמע הגנתית קודם כל. מישהו בסגנון דארן פלטצ'ר.

כמו שאני רואה את הקישור וההתקפה שלנו לעונה הבאה זה משהו כזה:

חדש/מארבו--חדש/לוקאס/ספירו--ג'רארד/שלבי--הנדרסון/מיירלש
    קארול/וויקהאם--סוארז/קויט

כשכמובן מיירלש והנדרסון לפי הצורך מסוגלים לשחק גם במרכז הקישור. אני חותם על זה עכשיו, כתלות כמובן במי באמת יגיע לעמדת הקשר השמאלי והקשר האחורי...

7. Mellow29 Kopite

טוב, איכשהו בסוף מעסקה שנראתה כמו תשלום מוגזם על אנגלי צעיר בפעם השנייה בחצי שנה, הגענו למחיר סביר ונפטרנו מאנגוג. זה גם כנראה אומר שוויקהאם יגיע כי צריך מחליף לאנגוג, ובסה"כ אני די מרוצה משני הרכישות הללו (אם וכאשר יקרו).
    אני די מאוכזב מהדיבורים על אדם ודאונינג אבל בסה"כ אני חושב שפתיחת החלון נתנה לנו זריקת אופטימיות לא קטנה. :)
    מי בכלל ה-HG Players שיש לנו כרגע, יתכן שזו הסיבה שאנחנו כ"כ מחפשים בנרות להביא שחקנים בריטים?

ג'ונס (יעזוב)
    קונצ'סקי (יעזוב)
    קול (יעזוב)
    וילסון (השאלה כנראה)
    אנגוג (יעזוב)
    ג'ונסון
    ג'רארד
    קארול
    קראגר
    ספירו

אני רואה חמישה שחקנים מעל גיל 21 (נדמה לי שקלי לא צריך להיחשב לרשימה) - שכחתי מישהו או שבגלל זה צריך להוסיף לפחות עוד 2-3 שחקנים אנגליים לרשימה?

8. Ori8 Member

מה זה הקבוצה הבריטית שנבנית פה?
    לפי כל השמועות עושה רושם שהמועדון אשכרה לא מוציא את העיניים מחוץ לממלכה, זה מגוחך.
    זה שאנחנו בדרך לא להביא גרזן אומר לדעתי שלוקאס בדרך הבטוחה להמשיך להיות באנקר, לא רואה מצב בו נעלה עם ג'רארד + אדם + מיירלש, זה לא שפוי.

העסקה על הנדרסון טובה, תודה לאל שהצלחנו לדחוף שם את אנגוג.
    אני כל כך מקווה שלא יביאו את דאונינג, איזה פחד.

ואם המועדון בקטע של לחסוך כסף אולי אפשר פשוט לפטר את 800 הסקאוטים שלוקחים משכורות וככל הנראה יושבים בבית ולא עושים הרבה אם כל מה שהם מצליחים להמליץ עליו זה דאונינג, אדם וג'ונס.

9. Cup of Tea Liverpool, UK

רשמי באתר - סוכם מחיר עסקת ג'ורדן הנדרסון.

http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...-henderson-deal

יעבור היום מדיקל וידון בתנאיו האישיים.גיליתי גם שהבחור לא שותה ולא יוצא יותר מדי, חלום של כל מנג'ר.

10. Strawberry Fields Member

חכה עד שיכיר את קארול. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    אפרופו, גיליתי אתמול שיש לו ילדה בת שנה ו-9 חודשים מחברתו לשעבר.

הם לא היו ולא יהיו home-grown.

11. Mellow29 Kopite

אחד מגיל צעיר מאוד אצלנו והשני גם גדל בבריטניה, איך הולך כל הסיפור הזה עם HG? וגם אם לא, אנחנו צריכים עוד שלושה כאלה (והנדרסון הוא אחד) כדי למלא את שמונת המקומות האלה, תקן אותי אם אני טועה.

12. StevieG Member

דני ווילסון, אם ימשיך לשחק באנגליה, ייחשב לHG. לא יודע לגבי אנגוג, אני חושב שהוא הגיע בגיל 19. כדי להחשב HG אתה צריך לשחק לפחות 3 שנים במדינה עד גיל 21. ואם אתה מגיע בגיל 18, אז אתה כן תחשב כHG. שחקנים בגיל 21 ומטה לא צריכים להרשם, ככה שגם ככה הנדרסון לא ייחשב ברשימה הזאת.

ודרך אגב, אני חושב שקומולי פיטר את כל הסקאוטים במהלך השנה. לא בטוח כמה סקאוטים יש לנו כרגע, אבל די בטוח שלפחות זה לא אותם סקאוטים שהיו לנו בתקופת הודג'סון/בניטז.

13. Cup of Tea Liverpool, UK

ב-BBC רשום שאיפסוויץ' הגישו הצעה לקארדיף על מייקל צ'ופרה, אולי גיבוי לוויקהאם שנראה בדרך להצטרף אלינו גם כן.

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/13688443.stm

DuckerTheTimes James Ducker
    I'm told Phil Jones may also be having a medical at Liverpool today #LF

מה? כבר? איזה יופי!

Pault86 Paul Thompson
    Phil Jones was at Melwood yesterday.

לא מאמין לכם! איזה אושרר!

14. StevieG Member

נסטה רגע מנושא הנדרסון, יש לי שאלה קטנה. נגד מי אנחנו אמורים לשחק בקיץ בפרה סיזן? האם אנחנו יוצאים למסע לאמריקה? אסיה?

15. Cup of Tea Liverpool, UK

אז כנראה שלא יהיה בסוף מדיקל לג'ונס במלווד.
    DominicKing_DM Dominic King
    Jordan Henderson having #LFC medical today but Phil Jones is travelling with #ENG U-21 squad to Denmark as planned

כנראה נצטרך לחכות לאחרי הטורניר, לפחות בקטע של התנאים האישיים וסגירת העסקה. (כמובן שאף אחד לא מבטיח שהוא בכלל שלנו כרגע)

Stevie G,

http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...ur-announcement
    זו ההודעה האחרונה בנושא כרגע.