ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אדם שחקן בינוני? איך אתה קובע דבר כזה בצורה כזאת חד משמעית? מסירות נפלאות, בעיטות נפלאות, ראיית משחק מצוינת, אגרסיבי מבחינה הגנתית. הראה שהוא יודע להנהיג ולקחת על עצמו קבוצה שאף אחד בכלל לא נתן לה סיכוי.
    לטעמי הוא בדיוק מסוג השחקנים שכדי להשקיע בהם, בטח עכשיו כשהוא שנה לפני סיום החוזה והמחיר שלו שפוי.

2. Strawberry Fields Member

ברור אבל האם קני וקומולי אשמים בכך שהמחירים בשמיים? הם קבעו אותם? ממש לא, אז למה לבוא אליהם בתלונות?
    צריך לשמוח שיש עכשיו בעלים שמוכנים לשים על השולחן את הכסף הנדרש על כשרונות בריטיים (וכשרונות בכלל - ע"ע סוארז) שבמועדון מרגישים שצריך אותם.

לא אכפת לי אם שחקן מחזיק בדרכון X או Y ולא אכפת לי אם הוא עלה X או Y. אם הצוות המקצועי מאמין בו וחושב שיפיק ממנו את המיטב וזה יתרום לקבוצה להשיג את מטרותיה אז בכיף.

3. Cup of Tea Liverpool, UK

משה אוחיון,

איך רורי סמית' אמר בצ'אט היום - בלקפול הייתה בנויה על אדם וליברפול לא תהיה כזאת, לכן החסרונות שלו יבלטו אצלנו ובסך הכל הוא לא יתאים.
    מה גם שאקווילני יכול לעשות כל מה שהוא עושה וגם יותר טוב, שחקן לא מוערך מספיק.

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הם לא אשמים במחירים אבל אם הם הולכים ושמים 35 מ' על קארול ו20 מ' על הנדרסון אז הם רק מצטרפים לטירוף במקום ללכת ליבשת ולמצוא ערך אמיתי לכסף שלנו. אנחנו שמים הרבה יותר מדי חשיבות על הדרכון הבריטי, אלא אם כן משהו מאוד מפתיע יקרה אני אשאר משוכנע בזה. אני לא באמת מסוגל להאמין שקני וקומולי חושבים שדאונינג ודאן הם השחקנים הכי טובים שאנחנו יכולים להשיג לעמדות האלה ושהם שווים 30 מ' פאונד ביחד. יש רק הסבר אחד לזה.

5. Strawberry Fields Member

אני לא חושב שמישהו מנסה להכחיש את זה. אין שום דבר רע בלנסות לבנות גרעין בריטי בקבוצה בריטית.

"מצטרפים לטירוף"... אולי אבל זה מתוך שיקולים שלהם. כנראה שיש במועדון מספיק אמונה בצעירים כדי שיאזנו את המחירים אלה.

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

jouracule Mohamed Moallim
    by dan_bu
    PSV Eindhoven and FC Anzhi Makhachkala have reached an agreement on the transfer of Balázs Dzsudzsák (€14M).

לחשוב שדאונינג יעלה כמעט כפול. על זה מדובר ועל זה הכעס.
    גרעין בריטי זה יפה, אבל אני לא רואה פה נסיון ליצור גרעין בריטי אלא סגל לגמרי על טהרת הבריטים. ספק גדול מאוד שנביא יותר משחקן זר אחד אם בכלל. גם אם כן זה כנראה יהיה אנריקה ששיחק בשנים האחרונות בפרמיירליג. זה לא רציני.

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא שנה לסיום החוזה. מסתבר שלבלקפול הייתה אופצייה של הארכת החוזה שלו בשנה, אופצייה שתלוייה רק בה והיא מימשה אותה מיד עם סיום העונה.
    הוא עכשיו שנתיים לסיום החוזה אבל בכל מקרה הוא לא יישאר בבלקפול, זה רק מבטיח להם שהם יקבלו עליו 8-10 מ' ולא 4-5.
    בנוגע לתוכן של ההודעה שלך, אני מסכים ואני כתבתי הרבה פעמים שהייתי רוצה לראות את אדם אצלנו.

באופן כללי לגבי אסטרטגיית הרכישות שלנו עד כה, הייתי רוצה שנעלה עם 11 אנגלים גם, זה תענוג והכי נהנתי כאוהד ליברפול בתקופה שהיו לנו כמעט 11 אנגלים בהרכב גם אם היא הייתה פחות מוצלחת מעונת 08-09, אני לא יודע איך להסביר את זה ומאיפה זה נובע הרי אני לא אנגלי בעצמי אבל זה פשוט ככה. על אחת כמה וכמה כשהשחקן הוא שחקן בית. יש מקרים בהם ניתן להתדיין האם ההעדפה לאנגלים מוגזמת כמו בהנדרסון אל מול קשרי 50-50 אחרים באירופה או ג'ונס אל מול בלמים זרים מקבילים, אבל יש מקרים בהם ההעדפה לבריטים פשוט פוגעת במטרה העיקרית שהיא הצלחת הקבוצה, מקרים כמו דאונינג אל מול קשרים תוקפים זרים. אני רוצה לקוות שהצוות המקצועי יודע מה הוא עושה ולכן למשל כשיצאה ההודעה על הרכישה של הנדרסון האינסטינקט הראשוני שלי היה לשמוח עבור הקבוצה שהצליחה להשיג שחקן שהיא מאוד רצתה, זה לא משנה ממש עד כמה אני מעריך אותו וברור שאני גם מכיר אותו פחות טוב מאשר הצוות המקצועי שלנו. מה שאני מנסה להגיד זה שאם הם יחתימו את דאונינג אז נראה מה הוא שווה ומה הם שווים במאי ואז נשפוט אותם לפי זה, אין לנו הרבה מה לעשות בנידון, אני רק מקווה שהם יודעים מה הם עושים ואיך לחלק את התקציב שלהם כמו שצריך ככה שלא נצטרך לראות חלק מהגלמים שראינו בשנתיים האחרונות שוב העונה.

8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא אותו אתה לוקח כדוגמה? אני לוקח את דאונינג עליו בכל יום... שחקן בינוני מאוד שחסר את התכונות שאנחנו זקוקים להם (מהירות וטכניקה בעיקר).

9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא מהיר וטכני יותר מדאונינג, זה בטוח. אני לא ראיתי אותו הרבה, בטח לא בליגה ההולנדית, אבל נדמה שמחזיקים ממנו, זה לא רלוונטי יותר גם ככה.
    אם נזרוק עוד דוגמא, למה לא ג'רביניו? שחקן עם בעיות בקבלת החלטות אבל מאוד מהיר, לא צפוי, טכני. זול יותר וצעיר יותר מדאונינג. מתאים בול ל4-3-3 שמסתמן לעונה הבאה.
    אם אני יכול, אז למה קומולי לא יכול? איפה הסקאוטים שלנו? זה מה שהם מוצאים לנו, דאונינגים?

10. זאביק זלצר Member

מה לגבי אדם ג'ונסון שקושר אליכם?

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'רביניו הוא כבר אופציה הרבה יותר מעניינת... אבל שוב, אני אחכה עם הביקורת על רכישה של דאונינג אם וכאשר היא תקרה, כי אני עדיין אומר שלדעתי הוא לא יחתום אצלנו בסופו של דבר.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

רמה אחרת לגמרי מדאונינג. סיטי יהיו מטורפים אם הם יותרו עליו וזה לא נראה לי יקרה.

13. ELIRAN767 Member

מנצ'יני מת להביא עוד שחקן התקפה מהקליבר העולמי,השאלה שעם נביא אחד כזה היה פקק ואדם עצמו יבקש לעזוב.

14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם נביא את אדם ג'ונסון אני אהיה המאושר באדם... אין שחקן שאני רוצה יותר ממנו כרגע. אבל זה לא ריאלי בשיט וגם מי שקישר אותנו אליו היה איזה עיתון בעל אמינות לא גדולה במיוחד...

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד מישהו רואה אורוגוואי-הולנד? 1-1 סוארז וקאוט כבשו.