ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

רבאק, ידעתי ששכחתי משהו. רציתי לראות את זה.

2. oranfu Member

נכתב בRAWK על ידי אוהד סנדרלנד.

As a Sunderland supporter, I have watched Jordan Henderson play
    week-in week-out for the past couple of seasons. Although not baffled by all of this criticism of the transfer fee, I feel that I must make a couple of points about a player who I feel can be a real asset to Liverpool. I get the feeling that many people don't really know what he does, which is hardly surprising given the pathetic amount of air time afforded to us by Match of The Day every week. After the world cup, many of us began to really notice the sheer lack of technical talent in the England set-up. By this, I'm not talking about crossing or shooting ability, I'm talking about close control, quick passing and most importantly of all, tactical awareness. Jordan has these traits in abundance and, far from comparing him to the likes of the great Xavi and Iniesta, his approach to the game is very much as a team member rather than as a maverick. He won't drive through the middle of the park and smash a last-minute cup final half volley into the corner when he's got cramp, but what he will do is keep the game ticking over and, when the chance presents itself, show that he knows how to whip in a dangerous cross or play a nicely weighted through ball.

Of course, this style of play won't make him a fan favourite, and his popularity in Sunderland was partly due to his local roots. Sometimes, there were groans from the fans when he passed the ball backwards or sideways, but those of us watching more closely could see that he was simply playing patient, intelligent football. His touch in tight situations is excellent and he always seems to find a one-two or a small gap to get the ball through to a team-mate. It struck me during the England game this week that some of our players aren't remotely willing to receive the ball when closely marked, but Jordan will. It's exactly what the England team is lacking, and the reason we've heard so much since last summer about non-competitive football for kids in order to teach them how to play the game 3 or 4 steps ahead, like the boys at Barcelona do. For me, the problem with this style of play is that you are only as good as the players around you. We all know that Barca excel due to the fact that each and every player is comfortable on the ball. Unfortunately for Henderson, there have been times this season when some of his team mates haven't been on the same page as him, but I would imagine that he'll settle in nicely in a very talented Liverpool midfield.

So, he moves on to his new club with my blessing, and I'm sure that of most Sunderland supporters. My message to Liverpool fans is just give him time, but I'm sure they will, given his age. He's not the traditional 'Roy of The Rovers' English midfielder, but a player with class and real potential. If Jack Wilshere is the midfielder England always wanted, then Jordan Henderson may well be the midfielder England needs.

3. Strawberry Fields Member

תודה אורן! נהנתי לקרוא! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

------------
    Downing, meanwhile, is expected to cost around £10 million after admitting last week that he is “not sure” where his future lies.

http://www.telegraph.co.uk/sport/football/...llion-deal.html

שמעתי הרבה על המחיר שלו, שהוא צריך להיות באיזור ה 8-10 מ' פאונד. אם המחיר באמת יהיה 10... לוקחים מבלי לבכות?

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

תלוי במעמד, אם הוא בא בנוסף לעוד קיצוני בכיר ממנו סטייל מאטה, אז ברוך הבא, אם הוא בא כקיצוני להרכב - אבוי.

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם ב10 אני לא לוקח. לא שחקן לשאיפות שלנו חד וחלק, לפחות לא להרכב, ולסגל אין מקום לקנות שחקנים במחיר כזה.

אבל זה משנה? אתה בעצמך אמרת שרורי סמית' בעיקר מנחש לא? 10 מ' אין שום מצב בעולם שזה יהיה, וילה לא ימכרו אותו בהפסד, מגוחך בכלל להגיד את זה. מינימום 18 לדעתי. עצם העובדה שאנשים חושבים שהוא יעלה לנו סכומים כאלה מדגישה כמה זה מגוחך שהוא כנראה הולך להגיע לפה בפי 2.

נערך לאחרונה ב: ‏9/6/11
  6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הבנתי מה זה 'לסגל אין מקום לקנות שחקנים במחיר כזה'... מה מפריע לך אם נביא אותו ב10 מיליון בנוסף לקיצוני טוב ממנו להרכב וזה לא יבוא על חשבון אף שחקן אחר? להיפך, אנחנו זקוקים דחוף ליותר מקיצוני אחד, וכגיבוי מהספסל הוא יכול להיות מצוין, בטח שאני אהיה יותר שקט איתו על הספסל מאשר איזה מארבו כזה שלך תדע מה תקבל ממנו...
    עשיתם ממנו איזה אפס, מדובר בקיצוני טוב שנותן תפוקה טובה, במחירים של היום 10 מיליון זה שפוי לחלוטין לשלם עליו. אבל שוב, אם הוא יבוא להרכב מדובר במכה רצינית מבחינתנו, כי לשם הוא פשוט לא מספיק טוב.

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול להיות שאתה צודק, זה וויכוח עקר ולא רלוונטי בכלל, הוא לא יבוא לשבת על הספסל ובטח לא ב10 מ', מחיר מצחיק ממש, לצפות ששחקן שוילה קנו ב12 מ' פאונד והשתפר אצלהם, הפך לשחקן מפתח שהם מאוד ירצו לשמור בטח כשגם יאנג הולך, להמכר בהפסד (!) כשיש לו עוד שנתיים בחוזה... חתיכת נפילה של רורי סמית'.

8. Mellow29 Kopite

איזה קטע...מזפזפ לערוץ הזה בדיוק כשקבאני מוציא רוחב וסוארז כובש - אח"כ חוזר לראות "עם סגולה" בערוץ 2 וחוזר לשם בדיוק בזמן לנגיחה של קאוט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

9. Eric Cantona Member

10. Mellow29 Kopite

באמת מסתמן כמו 16 מיליון כשביינתים אנגוג שלנו. אני מתאר לעצמי שנוציא עליו משהו כמו 3-4 מיליון מפראיירים אחרים (וביינתים אנחנו רוצים 8,אז אולי נקבל יותר אפילו), ובסה"כ 16 מיליון זה סביר בהתחשב במחירים שנזרקו לכל אורך הדרך.

למי שמעוניין, יש ווב-צ'אט בליברפול אקו בשעה 15:00 ג'יימס האנטר, כתב שמסקר את סנדרלנד ומכיר את הנדרסון מגיל נוער - ניתן לשאול שאלות על השחקן. בסה"כ אותי זה די מעניין כי לא יצא לי להתעכב עליו יותר מדי במהלך העונה, כך שכל מידע ממקור ראשון זה נחמד (ותודה לך אורן על הכתבה שהעתקת).

http://www.liverpoolecho.co.uk/liverpool-f...00252-28848857/

הדיילי מייל, אם כי בדיווח די צולע ללא מקורות מצוינים או מידע כלשהו, שלעמדת המגן השמאלי אנחנו רוצים את אחד מהשנים הבאים במחיר שמוערך בכ-9 מ' פאונד - עלי סיסוקו (23, ליון) או נאצ'ו מונריאל (25, אוסאסונה). את השני לא יצא לי לראות, אבל מהראשון די התרשמתי ואני חושב שמבחינת פוטנציאל הוא יכול להתפתח יותר טוב מאנריקה.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

נאצ'ו הוא המחליף של קאפדווילה בנבחרת ספרד.
    אני מקווה שנביא את אנריקה שכבר מכיר את הליגה האנגלית והשתלב בה טוב מאוד בשנה האחרונה. אם ברצלונה מעוניינת בו אז אפסו סיכויינו אבל אם אנחנו עדיין היחידים במירוץ אז אני אופטימי.

12. Mellow29 Kopite

לא שאנחנו קובעים את ההחלטות או משהו, אבל איך אנחנו מצפים שקני וקומולי יביאו שחקנים מחוץ לאי אם אנחנו בעצמנו כ"כ מפחדים מכל שם שלא ביקר באנגליה קודם לכן? צ'רלי אדם שיחק והשתלב באנגליה, ועם זאת אני מאמין שבמחיר שלו אפשר למצוא שחקן טוב יותר. כנ"ל דאונינג, וכנ"ל אנריקה. יש לנו תלונות על כך שלא מסתכלים מחוץ לאי, אבל כשכן עושים את זה אז יש אוהדים שמעדיפים את המוכר והטוב (או המוכר והבינוני)?

ושאלת תם: אם אנחנו ה"יחידים במירוץ", אז למה קוראים לזה בעצם מירוץ? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנריקה לא בינוני והוא גם לא בריטי.

14. Mellow29 Kopite

לצורך העניין הוא בדיוק מה שאנחנו לא כ"כ מתלהבים ממנו - שחקנים שמשחקים בקבוצת אמצע טבלה בפרמייר-ליג ומתעלים שם על פני שאר השחקנים הבינוניים. נכון שהנטייה היא לבריטים - אבל באופן כללי מסתכלים בעיקר על שחקנים בתוך האי וזה לא משנה אם הם ספרדים, אנגליים או סקוטיים.
    אני חושב שהוא מגן סביר אבל מוגבל יחסית - ואני לא אתאכזב אם נביא אותו, אבל אם כבר מסתכלים על שחקן כמו סיסוקו (את מונריאל אני פשוט לא מכיר בכלל), אני חושב שאפשר לנסות לקחת את ה"סיכון" ולהרוויח שחקן הרבה יותר מוכשר - גם אם יקח לו טיפה זמן להתאקלם. אני משוכנע שבסך היכולות שלו הוא לא נופל מאנריקה ומבחינת פוטנציאל הוא עולה עליו, החסרון היחיד שלו זה שהוא משחק במדינה הלא נכונה, כנראה...

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

או, שאתה יודע, שהוא יעלה בערך כפול. סיסוקו ב9 מ' פאונד? אנחנו מדברים על אותו סיסוקו שעלה לליון 15 מ' יורו מפורטו רק לפני שנתיים? ואתה מצפה שהם ימכרו אותו בהפסד?
    מצחיקים אותי המחירים שהתקשורת האנגלית מנחשת, רורי סמית' אומר שדאונינג יעלה 10 מ', הדיילי מייל אומר שסיסוקו יעלה 9... או שהם לא מודעים בכלל לכמה השחקנים עלו למועדונים שלהם, או שהכתב הוא לא העפרון הכי חד בקלמר וזה בעדינות.

אין שום קטגוריה דמיונית של 'שחקנים שמשחקים בקבוצת אמצע טבלה בפרמיירליג ומתעלים על שאר הבינוניים'. כלומר יש, אבל זאת לא הנקודה בכלל. דאונינג נופל לקטגוריה הזאת אבל זאת לא הסיבה שאני לא רוצה אותו אלא כי אני פשוט חושב שהוא שחקן בינוני להחריד. כנ"ל אדם. אנריקה, לדעתי, לא, הוא מגן טוב מאוד, ומה זה מוגבל? כלומר לא הרתפקן? זה לא חסרון כשבצד השני יש לנו את ג'ונסון.