ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Mellow29 Kopite

אני מניח שהם חזק בקטע של סמבה, אם הם יקחו אותו ואת דאן אז בטח נלך על קיהייל שזה בכלל לא להיט. אין איזה אופציה שיקחו את כל הבלמים הבריטים מהשוק אז זה יכריח אותנו ללכת על לוברן? :|

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארסנל לא תביא 2 בלמים. זה יהיה סאמבה או דן, בקייהיל יש מצב שמנ סיטי חושקת אם מאמינים לשמועות.

3. Mellow29 Kopite

טוב, לפי מה שפול תומסון רושם בטוויטר, הבעלים של בלקפול רוצה יותר מה-9 מיליון פאונד שאנחנו מוכנים לשלם על אדם, כי מנ' יונייטד הבטיחו לו שישלמו בינואר 14-15 מיליון פאונד. זה נשמע כמו קשקושים, השאלה היא האם הקשקושים הם של תומסון או של הבעלים של בלקפול?
    לי אישית זה נשמע סיפור הזוי, אבל קשה לדעת. הבנתי שהבעלים של בלקפול הוא לא העפרון הכי חד בקלמר.

איזה סיפור מגוחך.
    לפי כל מיני RT של חבר'ה שאני לא מכיר (אבל מצד שני כמות לא מעטה של כאלה, כך שאני מניח שזה סיפור ידוע), הוא גם עשה טריק דומה וכיבה את הפלאפון ב-31 בינואר כדי למנוע מעבר של אדם. איזה קוקו מטורלל. פרגוסון ישים על אדם 15 מיליון, יה רייט. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/bduh.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/11
  4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

bensmith_Times Ben Smith
    #CFC wanted to bring Steve Clarke back as a coach but he's not interested in leaving #LFC

חשוב שיישאר.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Richard__Buxton

Adam's impending arrival will offer #LFC passing style they have missed since Xabi Alonso's departure as well as added squad depth

בלי לפתח את הדיון עליו בפעם ה200, אני רק רוצה להגיד שהנה עוד מישהו שחושב כמוני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שיש מישהו שלא מכיר בטווח המסירות או סגנון המשחק של אדם, השאלה היא אם זה שווה את שאר הדברים שמקבלים אותו, כמו העובדה שהוא נטל הגנתי, די עצלן ומאבד המון כדורים.

7. Ori8 Member

walkon
    אתה מדבר כאילו אנחנו רוכשים שחקן בן 35 כמוצר מוגמר, הבנאדם בן 25, את כל המגרעות והחסרונות שלו הוא עוד מסוגל, צריך ויצטרך לשפר עם עבודה קשה תחת צוות מקצועי טוב, זו לבטח לא סיבה מספיק טובה לא להחתים אותו.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ובאיזה מחיר? היום 8-10 מ' פאונד זה מחיר שפוי לחלוטין עבור שחקן ברמתו.
    אם כבר צריך להטיל פה בספק איזשהיא עסקה, זה זאת של הנדרסון.

9. Ori8 Member

צ'ארלי אדם נתפס אצלך (walkon), ואולי גם אצלי, כרכש ראשון מתוך רכבת של שחקנים בינונים שצפויים להגיע אלינו בקיץ, אני חושב שזו הסיבה היחידה שבגללה אתה לא רוצה אותו, כי על הנייר אנחנו מאוד צריכים שחקן כמוהו.
    תסכימו איתי שאם הוא היה מגיע מספרד, והיו קוראים לו חאבי מרטינז, זה היה נשמע קצת יותר נוצץ, אבל מכיון שהשם שלו הולך יחד עם דאונינג, הנדרסון וכו' זה מרתיע, מעטים האוהדים שרוצים את כל רכבת האנגלים הלא מוכשרת הזו, צריך להפריד, אדם הוא לא כזה.
    בקיצור,
    אדם צריך להגיע.
    דאונינג וחבריו הנגרים, ממש לא.

10. Mellow29 Kopite

יש משהו במה שאתה אומר אורי, אבל זה גם זה שיש לנו צורך דחוף בבלם, שני ווינגרים, חלוץ ומגן שמאלי, ובמקום זה אנחנו רוכשים על ההתחלה שני קשרים מרכזיים. בסוף יהיה חסר 3-4 מיליון על וויקהאם או אנריקה ונצטרך להתפשר בעמדות הללו, כשבקישור יש לנו לפחות את מיירלש ושלבי והנדרסון גם ככה.
    אני חושב שאדם לא היה בורח לשום מקום ואפשר לחכות עם ההחתמה שלו, וקודם כל לסגור את העמדות הדחופות. אני גם מאמין שאם אנחנו רוצים אותו והוא רוצה לבוא אלינו, אז אפשר היה לחכות עוד קצת - ואם קבוצה אחרת הייתה מציעה עליו, גם אנחנו היינו נכנסים לתמונה.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לך תדע מה באמת עושים מאחורי הקלעים, יכול להיות שהנדרסון ואדם הם העסקאות הראשונות שסגרנו כי זה פשוט הלך הכי מהר איתם. לאו דווקא כי זה היה סדר העדיפויות.

12. Mellow29 Kopite

אני מתאר לעצמי שקני יודע טוב מאוד שהקישור המרכזי זה לא הבעיה הכי גדולה שלנו, אבל אם שופכים עליו 25-30 מיליון פאונד בשבועיים הראשונים בלי אף פתרון אחר לשאר העמדות, זה קצת מדאיג. הרי בסוף אנחנו עלולים להיתקע עם מקסי לעוד עונה כקיצוני הבכיר או עם גלן ג'ונסון כמגן השמאלי הבכיר...
    אני לא יודע עד כמה היה ביקוש להנדרסון ולאדם. אפשר היה קצת לחכות עד שנסגור עם מגן שמאלי וחלוץ (אני יוצא מנק' הנחה שמארבו יגיע ב1 ביולי בהעברה חופשית), ורק אז לשפוך את שארית הכסף על שניהם. אני לא יודע מי היה גונב לנו את אדם, שלא נדבר על הנדרסון ב20 מיליון.

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אורי אתה צודק שחלק מההתנגדות שלי לרכישת אדם זה בגלל המגמה שזה מייצג. אם אחריו לא היו מגיעים כל מני סקוט דאן וסטיוארט דאונינג אז זה לא מהלך שהייתי מבקר כ"כ. אם שחקנים כאלה באמת לא יגיעו אחרי אדם יש מצב שאני אסתכל לאחור ואראה בזה רכישה טובה בסה"כ למרות שלדעתי 8-10 מ' זה מחיר מוגזם לגמרי ולא הייתי משלם יותר מ5-6.

אגב, הנדרסון אנגלי לא מוכשר? דווקא ממך זה בא אורי, כשהיית כ"כ מאושר שקושרנו אליו ואמרת שזה בדיוק השחקנים שצריכים להיות מקושרים אלינו? למה עשית פרסה?

וצריך להפסיק להגיד שהנדרסון עלה 20 מ'. הנה מתבשל עוד מחיר דמיוני שיהפוך לקונצנזוס משום מה. אפילו סנדרלנד לא טוענים שזה 20 אלא 19, כשכל העיתונאים האמינים גם מהצד שלנו וגם מזה של סנדרלנד אומרים שזה יותר קרוב ל15-16.

14. Ori8 Member

Walkon
    לא התכוונתי להנדרסון, בטעות הוא נדחף לי במשפט, התכוונתי לדאונינג ודאן, הנדרסון שחקן טוב מאוד עם פוטנציאל אדיר למרות שהוא הגיע במחיר מופרע, דעתי לגביו לא השתנתה.
    דווקא 8-9 מיליון על אדם נראה לי הוגן ואולי בניגוד להנדרסון אני לא בטוח שנוכל למצוא טוב ממנו במחיר הזה, אפילו משוכנע שלא.

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

2 כתבות של דיוויד מאדוק, הכתב היחיד במירור ששווה לקרוא את מה שהוא כותב, לפחות בנושא ליברפול.

הראשון על דאונינג - הוא אומר שאנחנו מעריכים אותו כרגע ב10 מ' פאונד אבל וילה רוצים כפול ושמו עליו מחיר של 20 מ' פאונד. וילה נחושה להשאיר אותו אחרי שהיא כבר איבדה את יאנג.
    מחיר מגוחך, אבל הוא רושם שדלגליש בטוח בסיכויים שלו להשיג אותו. לדעתי נשלם את זה.

http://www.mirrorfootball.co.uk/news/trans...icle747019.html

השני, אנחנו מנסים להפטר מ13 שחקנים - אקווילאני, דגן, קונצ'סקי, אל זהאר, קול, פאולסן, אורליו, אגר, מקסי, יובאנוביץ', אינסואה, אנגוג וג'ונס. הוא רושם שכולם ביחד עולים לנו 30 מ' פאונד לשנה במשכורות ושחלקם (כצפוי מקסי, קול, יובאנוביץ') לא ימצאו מועדון שישלם את השכר שלהם ולכן נצטרך לשלם להם כדי שיעזבו.

http://www.mirrorfootball.co.uk/opinion/bl...icle746963.html

נערך לאחרונה ב: ‏15/6/11