ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הודג'סון קורא את המחשבות שלי, טורס במקום באבל במחצית. טוב לראות שהוא לא מסתנוור מהגול של באבל, מחצית איומה שלו.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתי מוציא את באבל, צריכים לעזור לו לעלות את הביטחון, להוציא אותו במחצית אחרי שער יפה וכשהיה לו קשה מאוד לשחק כחלוץ מבודד כל המחצית זה לא הוגן לטעמי.
    הייתי מעביר את מקסי לאמצע שם הוא משחק לפעמים בנבחרת ארגנטינה, לא צריך גם את לוקאס וגם את פולסן על המגרש, פשוט מיותר.

המחצית ה-2 כבר הייתה הרבה יותר טובה, חבל מאוד שלא כבשנו שער שני כי עכשיו יצפה לנו משחק גומלין טריקי.

נערך לאחרונה ב: ‏20/8/10
  3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב, משחק בסה"כ מאוד בינוני שלנו, אבל במחצית השנייה היה שיפור משמעותי עם כניסתו של טורס.

ריינה 6 - עשה מה שהיה צריך לעשות יפה.
    קלי 5.5 - הגנתית היה טוב, אבל בכל מה שקשור להתקפה היה ממש לא חד, בכלליות משחק בסדר שלו.
    קראגר 5.5 - את האמת, מתחיל ממש להימאס לי מההרחקות שלו, לא שמתי לב לזה כל כך בעבר אבל הבנאדם מעיף כל כדור כשקצת לוחצים עליו, חלק מחוסר הנעת הכדור שלנו היא גם עליו ועל הפרטנרים שלו במרכז ההגנה. כשהוא לצד אגר פתאום לא שמים לב לזה כי הדני יודע להתחיל התקפות מההגנה בצורה נהדרת, כשהוא עם סוטו או סקרטל זה בולט מאוד.
    קיריאקוס 6 - אחלה משחק, עדיין לא משנה את העובדה שהוא יהפוך למיותר ברגע שיגיע מגן שמאלי. אני מעדיף שאת הדקות המועטות שלו יקבל ווילסון.
    אורליו 5 - איטי, עברו אותו כמה פעמים באגף שלו, כל הליקויים במשחק שלו נחשפו היום ב"שיאם". חייבים להביא מגן שמאלי ודחוף.
    פאולסן 6 - משחק בכורה טוב מאוד בסך הכל. מחצית ראשונה היה בינוני אבל עם הגנה טובה, במחצית השנייה עשה עבודה מצוינת עם המון תיקולים מוצלחים, בכל מה שקשור להנעת כדור הוא מוגבל כמו שידענו מראש.
    לוקאס 4 - היחיד שלא הרים אפילו לא במעט את המשחק שלו מהמחצית הראשונה לשנייה, משחק גרוע מאוד שלו. רך בהגנה, 2 מסירות מוצלחות קדימה כל המשחק, וגם הפנדל שהוא 'השיג' לא מרשים אותי בכלל. לא רוצה לראות אותו יותר עכשיו כשפאולסן הגיע כגיבוי למסצ', יש לנו את שניהם לעמדת הקשר האחורי ואת ג'רארד ואקווה לעמדה היצירתית יותר במרכז השדה, יאללה הביתה. שלבי הרשים אותי בדקות המועטות שלו יותר ממה שלוקאס עשה בכל העונות שלו פה, למרות השיפור הגדול בעונה האחרונה.
    מקסי 5.5 - במחצית הראשונה היה גרוע, בשנייה השתפר והיה דווקא לא רע.
    קול 6 - בישול יפה, בסה"כ היה פעיל וניסה הרבה, חבל שהחטיא את הפנדל. הוא צריך להיכנס לכושר יותר טוב בכל מקרה.
    יובאנוביץ' 6.5 - מחצית ראשונה סבירה והשנייה נפלאה, עשה הרבה יותר פעולות התקפיות ונתן ביטוי למהירות ולפריצה המצוינת שלו מהמקום. היה קרוב מאוד לכבוש גם כן. יופי של משחק.
    באבל 4.5 - למרות הגול (שהיה יפה באמת, נתן אחלה סיומת), 45 דקות רעות מאוד שלו, לא הרשים בכלל.

טורס - מאז שנכנס היה טוב והרים את כל הקבוצה איתו. אני מרוצה, שיפתח ביום שני, הוא נראה מוכן.
    אנ'גוג - לא נגע הרבה בכדור.

חבל שסיימנו רק עם 1:0, תוצאה שבירה מאוד, בכל מקרה אני מרוצה מהמחצית השנייה.

4. StevieG Member

אני רוצה להתעכב רגע על טורס ולהגיד שהוא נראה רעב מאוד, מתחיל לגלות את החדות שלו ונראה די מוכן למשחק נגד הסיטי. מקסימום יהיה את אנגוג שמאוד מרשים אותי העונה. רואים שהוא גם עבד הקיץ וגם עשה את השינוי המנטלי הזה והתבגר להיות שחקן סגל אמיתי בליברפול. מתי באבל כבר יעשה את זה?

היה שינוי מצויין בהתקפה במחצית השנייה. לפי הפנים של רוי, רואים שהוא נתן להם את טיפול מייבש השיער שלו בהפסקה. בסה"כ, אם נתעלם מהמחצית הראשונה, אפשר להגיד שאני מאוד מרוצה מהפתיחה של רוי בליברפול. היא מאוד מעודדת לעתיד ומראה שיש על מה לבנות בקבוצה הזאת של ליברפול.

לגבי הצעירים שלנו. לדעתי, רוי לא רוצה לזרוק אותם ישר להרכב במשחקים עם לחץ כזה. דני פאצ'קו, דני ווילסון וג'ונג'ו שלבי ייצטרכו לחכות להזדמנות שלהם בגביע הליגה, ובנוסף להרשים את הודג'סון במילואים. הוא מתכוון לבשל אותם טוב טוב באימונים כדי שיגיע רגע האמת מבחינתם, הם יוכלו לתפקד כמו שצריך. גם מרטין קלי לא שיחק בעונה שעברה כמעט בקבוצה הראשונה, אבל השנה גם הוא וגם אנגוג, אני מקווה, עשו את השינוי והתבשלו כדי להיות שחקני סגל טובים ויעילים עבור ליברפול. IN ROY I TRUST http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

את האמת שיש פה התלבטות של ממש לגבי ההרכב אם אגר כשיר, כמו שאורליו נראה היום אני לא בטוח שאני רוצה אותו בעמדת המגן השמאלי, הבעיה שאת אגר אנחנו חייבים במרכז ההגנה... סרט.

למה לא מגיע מגן שמאלי נורמלי? רבאק...

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תהיה כל כך בטוח שאורליו בכלל יהיה כשיר ליום שני.
    לפני שנתיים היה לו קושי רציני לשחק פעמיים בשבוע, היום הוא שיחק 90 דקות לראשונה מזה חצי שנה, אני אפילו חושב שלאגר יש סיכויים גבוהים יותר מלאורליו להיות כשיר ליום שני.

8. KirkH Member

9. _Rushie Member

אהמ רובי קין אהמ...

10. KirkH Member

במקרה של קין נמצאו הפראירים שהחזירו את רוב ההוצאה באופן מיידי - שחקן שמתחיל לצאת להשאלות, נדיר שישלמו עליו בסופו של דבר סכומים שמתקרבים לסכום הרכישה.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא הייתה לי בעייה לכתוב עליו שהוא פלופ, אני כתבתי עליו הרבה פעמים שנראה שהוא תמיד צעד אחרי כולם גם במשחקים נגד מקדונים וכאלה.
    יחד עם זאת, הוא מעולם לא קיבל ריצה נורמלית בהרכב, עכשיו הודג'סון מחליט לשחרר אותו, למה? הקישור המרכזי שלנו כזה פנטסטי שאנחנו יכולים לוותר עליו?
    תמוה בעיני איך גם בניטז וגם הודג'סון רואים את לוקאס כשחקן יותר פרודקטיבי מאקווילאני. לפחות להשאיר אותו בסגל...לתת אותו בהשאלה זה פשוט חוסר אמון מוחלט בשחקן, המטרה היא לא לשלם לו שכר העונה ולקוות שהוא ירשים בהשאלה כדי שנוכל למכור אותו במשהו שמתקרב לסכום ששילמנו לרומא עליו.

12. Bujuga Member

דיווחים על מעבר של קאוט לאינטר, מה זה אומר לגבי ההרכב? הרי חיזוק נוסף לא יגיע, אני ממש בספק.

ולגבי הקבוצה, לדעתי כלום לא משתנה, סגנון המשחק נשאר שבלוני, שחקנים שלא מוסיפים דבר למשחק שלנו, מאמן טוב אולי אך לעת עתה לא נראה שינוי מתקופת רפא השבלונית. נכון רק תחילת העונה, אבל עם סגל מלא בינוניות כמו שיש איך נתקדם?

13. _Rushie Member

אם נציע את אקווילאני למכירה עכשיו אנחנו נקבל עליו מקסימום 17 שקלים. עדיף כבר שייצא להשאלה באיטליה, יקבל רצף משחקים בהרכב, יעשה עבודה טובה ואז כבר יהיו לנו סיכוי יותר גבוה למכור אותו בקיץ הבא בסכום שאיכשהו מתקרב ל17 מיליון ליס"ט ששמנו עליו.

14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מסכים כלל וכלל עם הצעד הזה של הודג'סון, בעונה שעברה לאקווה היו כמה וכמה משחקים מצוינים ולדעתי אם היה מקבל צ'אנס הוא גם יכול היה להשתפר ולהפוך לשחקן מצוין בשבילנו. במצב הנוכחי שקול מורחק וג'רארד עבר למרכז השדה (ובצדק לטעמי), הייתי מכניס את אקווילאני מאחורי החלוץ כאופציה ראשונה. הוא בוודאי טוב יותר מלוקאס בכל עמדה על המגרש כך שזה בכלל מיותר. הצעד הזה גם מקטין לנו בהרבה את האופציות בהתקפה לפחות עד שיגיע עוד חלוץ, עכשיו מה האלטרנטיבה לקול כקשר התקפי? ג'רארד חוזר לשם ולוקאס למרכז השדה? איום ונורא גם מבחינת לראות את לוקאס בהרכב ולדעתי גם מבחינת ג'רארד, אם רוי בונה עליו כקשר מרכזי להמשך העונה הוא צריך לתת לו להתרגל לעמדה ולדרישות שלה כמה שיותר מהר וככה נראה ממנו יכולת שיא מהר יותר.

אני מאוד לא שקט לגבי ההרכב למשחק מול סיטי, סימן שאלה עצום בעמדת המגן השמאלי גם לגבי היכולת וגם לגבי הכשירות מצד אורליו וגם אצל אגר לגבי התפקוד שלו שם ולא במרכז ההגנה, עוד אי וודאות לגבי הקישור... ורק לא לוקאס. אם מנצ'יני יעלה כמו שאני חושב שהוא יעלה (בארי-מילנר-טורה במרכז הקישור) נאכל הרבה חרא במאבקי ה50-50 עם לוקאס, אני אפילו מעדיף את פאולסן שהוא נחשב להרבה יותר הגנתי ממנו אבל לפחות יחלץ כדורים.
    אבל את האמת, אני במקום הודג'סון עולה ב4-4-2, מסצ' וג'רארד במרכז, מקסי בימין, יובא בשמאל וטורס לצד קויט בחוד.

Bujunga
    המפתח לעונה הזאת זה סבלנות, הזכרתי את זה כמה וכמה פעמים, ייקח זמן לקבוצה להתחבר ולהודג'סון לבנות סגל כמו שהוא רוצה ולא כמו שהשאיר לו רפא. אנחנו בעונת בנייה ולא מפליא אותי שהדברים נראים לא משהו בהתחלה, מאכזב, אבל לא מפליא.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

השמועות לגבי קאוט די אינטנסיביות בתקשורת ההולנדית.
    הסוכן שלו אמר שמעבר כזה יכול להתרחש ושאולי אנחנו נקבל שחקן מאינטר בעדו.