ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. StevieG Member

אם אנדי קארול עבר מדיקל ומארבו לא, כנראה שזה באמת לא שווה להשקיע בו את הכסף.

2. StevieG Member

ווקאון ואורי, אני מניח שהוא לא ייצטרף למועדון שלכם בזמן הקרוב:

http://www.skysports.com/story/0,19528,11669_6994556,00.html

ככה אני אוהב את המועדון שלי, המנג'ר והקפטן - שאפתניים ולא תבוסתניים, בניגוד ל...

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא יכול לדבר על אליפות מהיום ועד מחר בלילה, יש משהו כמו 3 עמדות שאם לא נחזק לא רק שאין לנו מה לדבר על אליפות, אלא גם המקום ה-4 בכלל לא יהיה תלוי בנו. ציפיות נתאם באוגוסט כשנדע מי הגיע.

4. oginath Member

ממליץ לכם לבקר בעמוד הפייסבוק של יין צ'אנג, הוא אומר כמה דברים מעניינים
    http://www.facebook.com/pages/Jen-Chang/219204821442320

To be honest, I have no idea what LFC are thinking internally or what the dynamic is between DC and KD - as many have mentioned, it's incredibly hard to get information from the club since Dalglish and the new owners came in. The reality is my sources are from the other end, so while I have some knowledge of SOME of LFC's targets, I have no idea what the team's strategy itself other than personal theories based on who I see them going after, which right now appears to be a predominantly Premier-League established or young British talent policy.

5. Cup of Tea Liverpool, UK

מישהו שאמינותו בטוויטר לא ידועה, צייץ את הדבר הבא:

ToppoLFCJosh Topley
    Apparently contact has been made with Adam Johnson's agent and he wants the move, set to inform MCFC now!

נראה. אני כמובן אשמח לראות אותו אצלנו.
    סיטי אישרה את התעניינותה באלכסיס סאנצ'ז ואם וכאשר יבוא, אני מאמין שג'ונסון אפילו יגיש בקשת העברה רשמית כי גם ככה הוא לא הכי מרוצה מכמות דקות המשחק שלו אצל התכולים. הוא דיבר על זה פעם ומנצ'יני ענה לו בראיון אחר שהוא שיחק בינתיים בקושי 20 משחקי פרמיירליג והוא עדיין לא כוכב כמו דוד סילבה... well...

6. Strawberry Fields Member

הוא רק מעביר משהו שקרא בפורום אחר: http://www.anfieldindex.com/forum/forum.php

קשה לי להאמין שזה נכון, וגם אם כן, סיטי לא תמכור אלינו. נקסט (לצערי).

7. Bujuga Member

מרבו חתם בניוקאסל ל-5 עונות, ימים יגידו אם פיספסנו...עכשיו להתפנות להתחמת ווינגר רציני.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

rorysmith_tel

Maxi Rodriguez does not want to return home this year - quotes out of context - and has been told by #LFC they want him for next season.

שחקן בינוני כל כך, מעדיף לראות צעירים על פניו אפילו. די מאכזב שאמרנו לו שבונים עליו.

נערך לאחרונה ב: ‏18/6/11
  9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקווה שזה לא נכון... אם באמת נביא 2 קיצוניים כמו שכולנו מצפים שיקרה, אז יש לנו כבר 3 שחקנים לפניו ועוד לא אמרתי ג'ורדון הנדרסון ומיירלש שקני כבר הראה שייתן לו לשחק באגף ימין, וכאופציה חמישית-שישית לאגפים הייתי כל כך מעדיף לראות את סטרלינג או אפילו סוסו מחוץ לעמדתו הטבעית.

עריכה:
    Joey7Barton Joseph Barton
    Just had best phone of my life..........

ג'ואי בארטון כותב בטוויטר שהוא קיבל עכשיו את הטלפון הכי טוב בחיים שלו, האם זה אומר שקני התקשר אליו לסגור פרטים אחרונים?
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏18/6/11
  10. Cup of Tea Liverpool, UK

לא נראה לי שזה כל כך נורא אם מקסי ישאר לעונה אחת אחרונה, לא חושב שזה מה שיכול להפיל אותנו.
    שחקן התקפה לצד שמאל יבוא, אולי אפילו שניים וזה כנראה בלי קשר למכירה צפויה של קול ויובאנוביץ'. במקרה כזה אני לא רואה את קני סופר יותר מדי את מקסי רודריגז. אנחנו משחקים בסך הכל בשלושה מפעלים העונה, אם בסופו של דבר בא שחקן התקפה אחד לצד שמאל ומקסי הוא המחליף שלו (ואותו שחקן לא יפצע וישמור על הרגליים) אז כמה משחקים יצא שהוא ישחק כבר 10-12? זה לא שסטרלינג מוכן, הוא עדיין בן 16 אתם לא רוצים לשחוק אותו, תנו לילד לגדול בשקט ונהנה ממנו יותר וליותר עונות. גם סוסו לא בדיוק משחק בעמדה הזאת במילואים/נוער, הוא דווקא שיחק לא מעט בימין והעמדה המקורית שלו היא באמצע. לא יודע אם במשחק חוץ מול טוטנהאם נגיד אני אעדיף להמר על סוסו עם הופעת בכורה בבוגרים מחוץ לעמדה או מקסי (בואו לא נשקר, זה גם קצת הימור) בצד שמאל וכמו שהוא הראה שהוא יכול לשחק תחת קני. לא נראה לי שזה כזה נורא עוד עונה אחת אחרונה של מקסי לפני שעושים הסרה סופית של אוכלי החינם ובנייה של סגל טרי ואיכותי. גם עדיף לפרוס את זה על פני שתי עונות מאשר לעשות overhaul בקיץ אחד.

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר ראשון, אתה לא צריך לספר לי איפה סוסו משחק, בכוונה כתבתי 'מחוץ לעמדתו הטבעית'.
    דבר שני, אם אנחנו בהנחה כמו ששנינו אמרנו שמביאים שני קיצוניים, אז יש לך את שניהם לאגף שמאל, את סוארז שיכול לשחק שם אם אנחנו ב4-3-3, ואת קויט, הנדרסון ומיירלש שיכולים לשחק באגף ימין. 3 שחקנים על כל עמדה. כך שבשביל שנעלה עם מקסי בהרכב מול טוטנהאם בחוץ צריכים לקרות הרבה מאוד דברים, ואני מעדיף שאת הדקות שהארגנטינאי יקבל בגביע הליגה ובגביע סוסו או סטרלינג יקבלו.

12. StevieG Member

לא לגמרי הבנתי את שורש הבעייה שלכם עם מקסי. הוא לא נגר, הוא מניע כדור יפה, השתלב מצויין בפאס אנד מוב של קני והתגלה כסקורר לא רע בכלל אחרי שירה בכל הצילינדרים שלו בסוף העונה. אמנם היה לו טיפה מזל, אבל גם את זה צריך. למה אתם נחושים להעיף אותו, זה לא ברור לי. הוא אמנם בן 30, אבל אין סיבה שהוא לא יהווה חלק לגיטימי מהסגל. הוא לא איזה נגר כמו יובאנוביץ' או שמן כמו קול. הוא תרם ועוד יכול לתרום לנו עוד בעונה הבאה. זה בטח לא יזיק אם נשמור אחד כמוהו בסגל.

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסדר, אתה תישאר עם מקסי ודאונינג, אנחנו נשאף לקצת יותר מזה... מקסי הוא ועוד איך נגר, זה שהיה לו רצף מטורף שלא היה ולא יהיה לו בחיים בסוף העונה לא משנה את כל התקופה האיומה שהוא בילה אצלנו מאז שהגיע.

14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה ההגדרה שלך לנגר?
    מקסי רחוק מלהיות נגר לדעתי, זה לא אומר אבל שהוא לא שחקן בינוני.

בסופו של דבר יש 12 שחקנים לפי הספירה שלי שעדיין שייכים למועדון וצריכים ללכת. מקסי הוא אחד מהם אבל אחד האחרונים ברשימה, כלומר יש הרבה אחרים שצריך להעיף אותם הרבה לפניו. שום מועדון לא מעיף 12 שחקנים בקיץ אחד, זה היה ברור שחלקם יישארו, אי אפשר להתאכב כל פעם שמתברר שאחד מהם נשאר. העיקר שנפטר מהרוב.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

פחות מעניין אותי אם עזבו או לא, אם הם יראו דקות משחק משמעותיות אני אתאכזב - חד משמעית. יש הרבה שחקנים שלא הייתי רוצה לראות בעונה הבאה על המגרש, כל עוד הם נשארים רק בpay roll מילא. מקסי הוא אחד מהם.