ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. StevieG Member

יש לו רגל שמאל קטלנית, הוא חזק, הוא צעיר. הוא עוד יכול להתפתח. זה לא שעכשיו קנינו מוצר מוגמר, כן?

זה שהוא לא מהיר כמו טורס לא אומר שהוא לא יכול לשחק על הקרקע. הוא הבקיע מספיק שערים על הקרקע כדי להוכיח את זה. נשבר לי לשמוע את הבכי שלכם עליו. זה כאילו שלא ראיתם אותו משחק בכלל.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא יכול לשחק על הקרקע, אבל הסטטיות שלו והעובדה שהוא לא מהיר פוגעת בניידות שלנו בהתקפה. לתת לו כדור עומק = בלתי אפשרי, לשחק מהר בנגיעה בהתקפה איתו = בלתי אפשרי. זה כאילו עד שלא נרפד סביבו 3-4-5 שחקנים זריזים מאוד, הוא יותר יגביל אותנו מאשר יעזור. כרגע יש לנו 1, סוארז.

3. Magpie22 Member

אם אתם תקנו העונה קיצוני מהיר ואולי אפילו עוד חלוץ מהיר קארול יהיה ענק.
    הוא לא צריך להיות סילון.יש לו כל כך הרבה יכולות.
    סוארז יכול בדיוק להשלים אותו עם המהירות והזריזות שלו. זה שילוב בריא מאוד עם שחקן כמו קארול.
    סוארז מסוגל גם לשחק טיפה מאחור ואפילו לחתוך מהצד לכיוון האמצע. יש הרבה אופציות לשחק עם העניין הזה.
    אתם כבר תקופה מדברים על הבאת וינגר-ככה ששחקן מתאים יכול להשתלב יופי עם סוארז קארול וככה ניתן להפיק מהם המון.

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין שום קשר למהירות בכלל, יש הרבה מאוד חלוצים שלא מהירים בהרבה מקארול אם בכלל ועדיין טובים בהרבה על הקרקע, בזכות טכניקה, ראיית משחק, יכולת להשתתף במשחק צירופים בנגיעה מה שאני לא רואה את קארול עושה. לדוגמא ברבאטוב, לא בדיוק מהיר כמו טורס כן?

אף אחד לא בוכה. הוא לא המוצר המוגמר, אין בעיה, איפה אמרתי שהוא כן? כרגע לדעתי הוא בינוני על הקרקע ולא יותר. מה יהיה בעתיד, לא יודע, יכול להיות שישפר את זה, יכול להיות שלא.

5. Mellow29 Kopite

הוא לא החלוץ הכי טכני בעולם, רחוק מזה, אבל יש לו אחלה רגל שמאל, מיקום טוב וגם - ראיית משחק טובה. צריך לזכור שגם יצא לנו לראות רק איזה 2-3 משחקים שלו שהוא יכל לשחק 90 דקות והיה כשיר, וגם אז הצוות לידו לא היה הכי מבריק בעולם. לא יודע, צריך לחכות, קשה לשפוט ביינתים.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

כותבים בטיימס שבקרוב נשלים את הרכישות של דאונינג+אדם ב24 מ' 16,8, יש לזה פייוול אז אין לינק.

Liverpool expect to secure the signing of Charlie Adam in the next 48 hours, with Stewart Downing also moving to Anfield in deals totalling about £24 million.
    Damien Comolli, the Liverpool director of football, was in talks with Karl Oyston, the Blackpool owner, yesterday to conclude a deal for Adam. Blackpool have been holding out for £10 million for the outstanding player during their relegation from the Barclays Premier League last season, but Liverpool expect to pay about £8 million plus add-ons.
    Kenny Dalglish, the Liverpool manager, is an admirer of Adam and despite interest from Aston Villa in the Scotland international, the player has his heart set on a move to Merseyside.

To Adam’s dismay, a £7 million bid from Liverpool was rejected in a frantic end to the January transfer window, but relegation to the npower Championship has forced Blackpool to accept that the player will leave two years after he joined from Rangers for £500,000. Liverpool hope to confirm the move this weekend.
    Dalglish will have to work out how to accommodate a growing number of midfield players in his squad, with Liverpool hoping to secure Downing’s signature in the next few days.
    The England winger has said that he will not extend a contract that has two years left to run with the Midlands club. Liverpool may have to pay £16 million for Downing, giving Villa a profit on a player signed from Middlesbrough for £12 million in 2009.

נערך לאחרונה ב: ‏25/6/11
  7. Magpie22 Member

דאונינג מעולם לא הוכיח את עצמו במשך עונה שלמה.
    שחקן עם המון כישורים שלא גילה יציבות במשך הקריירה. אני לא יודע אם הוא הבחירה המתאימה עבורכת.
    צארלי אדם יכול בהחלט להיכנס למערך בליברפול. שחקן מרשים מאוד שהציג עונה מדהימה,אמנם לא בקבוצה גדולה אבל אי אפשר להוריד מכבודו.

הבאתי קצת נתונים סטטיסטים על השניים מהעונה האחרונה למקרה שהם אכן יגיעו.
    צארלי אדם כבש 12 שערים ובישל 9
    דאונינג כבש 7 ובישל 9
    בסך הכל עונה טובה של דאונינג דווקא בעונה רעה מאוד של הוילה שבשלבים לא קטנים היו בתחתית שמורידה ליגה.

אם אחד מהם לפחות יגיע אני בטוח שהחלק ההתקפי שלכם יראה טוב יותר וגם החלוצים יהנו מזה. בעיקר קארול עם הגבהות נהדרות כמו של אדם.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך לשים לב שכל העונה בוילה דאונינג שיחק כקיצוני ימני ולכן כבש כל כך הרבה, היה לו נוח לרוץ למרכז עם רגל שמאל החזקה שלו. אני חושב שאצלנו הוא ישחק בשמאל כדי ליצור רוחב והגבהות לראש של קארול.

9. Magpie22 Member

10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואם הוא לא היה בריטי כנראה שהיו מבקשים עליו פי 2 פחות. לא מבין מה מצחיק ב8 מ' על אדם, הוא לא שווה הרבה יותר מזה. אני מזכיר שמדובר בשחקן שיש לו חצי עונה מרשימה בליגה וחוץ מזה כלום.

אדם כנראה יחתום, לפי הכתבה בטיימס דאונינג נראה הרבה פחות קונקרטי ולא נשמע כמו משהו שיהיה חתום וסגור תוך כמה ימים, אני לא רואה סרט שוילה משחררת אותו ב16 מ', שזה גם ככה בערך פי 2 ממה שהייתי משלם עליו. נמשיך להחזיק אצבעות שזה לא יקרה.

11. StevieG Member

מה הבעייה עם צ'ארלי אדם? יש לו טכניקה מדהימה בבעיטה ובמסירה. הוא אמנם קצת שמן, אבל הוא בכייף יכול לנהל את המשחק מאחור ובקלות כמו אלונסו. אבל כנראה שיש אנשים שלעולם לא יהיו מרוצים.

12. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

להעלות כמה מהיתרונות הבולטים של שחקנים בלי לציין שום דבר אחר זה קל, גם אני יכול. באבל מהיר וחזק. קירגיאקוס פיזי ומצוין באוויר.

את התמונה הגדולה יותר אצל אדם אני לא ממש אוהב, אבל אני לא נכנס לזה עוד פעם, חזרתי על עצמי מספיק פעמים, שיחתום וזהו, אני יותר חושש מדאונינג.

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבסוטים על אדם או לא, 8 מיליון זה מחיר סביר ביותר לשחקן בגילו ועם היכולת שהציג בעונה החולפת. יוסיף לנו הרבה תכונות שכיום אין לנו בסגל, אני אהיה מאוד מרוצה.

באשר לדאונינג... כבר אמרתי שלדעתי לא נשלם עליו יותר מ13-14. וילה לא יסכימו לפחות מ16-17. לדעתי הוא לא יגיע.

14. Strawberry Fields Member

המירור טוען שדאונינג יגיש בקשת העברה רשמית.

http://www.mirrorfootball.co.uk/transfer-n..._medium=twitter

15. Ori8 Member

אני מתחיל להתרגל לרעיון שהוא אצלנו, אין מה לעשות, אם אנחנו באמת מציעים 12-13 והם רוצים 16-17 אני מאמין שזה ייסגר רק בגלל שעושה רושם שקני נעול עליו לחלוטין, שלא לדבר על בקשת העברה אם הוא אכן מגיש, אם הם היו רוצים 20+ זה כמובן היה סוגר ת'סיפור בכיוון שהיינו רוצים.

הסיבה היחידה שאנחנו הולכים עליו לדעתי ולא על מאטה לדוגמא היא קארול.
    בכל אופן, אני מנסה לשאוב עידוד קל ממקרה מארבו ומקווה שהצוות בונה על להחתים עוד קיצוני שיתחרה איתו על מקום בהרכב, אם זה יהיה אנזוגביה זה יהיה מדהים.

זה לדעתי מה שנראה בעונה הבאה:
    כשהרוטציה העיקרית תיהיה בין לוקאס להנדרסון, ובמקרה כזה ג'רארד יוצא ימינה ולוקאס כמובן במרכז.
    לא חושב שקני בונה על 'גרזן' במערך שלו.

--------------------------------ריינה-----------------------------
    חדש-----------------חדש-------------קאראגר---------------ג'ונסון
    --------------אדם-------------ג'רארד-----------הנדרסון-----------
    דאונינג-------------------------קארול-------------------------סוארז