ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שמה שנזכור ממאסצ'ראנו זה את ההברזה שלו מהמשחק נגד הסיטי, הוא יכל להשיג את ההעברה הזאת גם בלעדיה להערכתי.
    הבאנו אותו מהספסל של ווסטהאם, נתנו לו ללכת לאולימפיאדה כשהתחנן, הוא החזיר לנו ביריקה לפרצוף ממש בסיום הקדנציה.
    לגבי ברצלונה, אני חושב שהוא מתאים לשם בול, הם קבוצה כל כך מצויינת בחלק הקדמי שהם יכולים להרשות לעצמם שחקן אחד שלא יתרום כלום בהתקפה ורק ינקה מתפרצות, העיקר שמסי נרגע עכשיו שלא מחזיקים מישהו בשבי במרסיסייד.

2. AW forever Member

נכון, מי צריך את מסצ'ראנו כשיש את פאולסן האגדי...http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

ליברפול נחלשה משמעותית מהעזיבה של מסצ'ראנו, אחד מהקשרים האחוריים הטובים בעולם. בנסיבות שנוצרו הוא כמובן לא יכל להישאר, זה לא מוריד מהעובדה שהוא היה בורג משמעותי במרכז השדה של ליברפול, שהכסף מהמכירה שלו לא הלך וכנראה גם לא ילך לחיזוק. עגמומי המצב שלכם.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה יהיה איתנו עכשיו? אני מעריך שנחתים 2 שחקנים לפני סיום החלון, קשר מרכזי וחלוץ.
    קונצ'סקי או מגן שמאלי אחר יגיע רק במידה ואינסואה יעבור.

4. הקופ בישראל Member

חאבייר כבר לא חבר.

אחד השחקנים שהכי אהבתי בליברפול בעידן בניטס.

כמו כל שחקן שבוחר לעזוב את המועדון שלנו , בד"כ המזל לא מאיר להם פנים בהמשך .

אני אזכור לו את השנים ששיחק אצלנו אבל לא אשכח את הדרך שעזב (למרות הבעיות המשפחתיות) ומי שלא רוצה להשאר אצלנו , גם לא רצוי אצלנו ויכול ללכת טוב או רע ככל שיהיה.

כבר התרגלתי לעזיבות של שחקנים אך רק מעטים ראויים לפרץ של רגשות של עזיבה והוא לא יזכה לזה (פינאן ,ארבי והופיה היו האחרונים שהיה עצוב לי שהם כבר לא חלק מאיתנו).

NEXT

נערך לאחרונה ב: ‏27/8/10
  5. Ryan Giggs11 Member

המצב של ליברפול כרגע באמת נראה לא משהו בלשון המעטה.
    אפשר להמעיט ביכולותיו של מסצ'רנו עד מחר אבל הוא היה שחקן חשוב מאד במערך של ליברפול וקשה לי לראות שליברפול תביא מחליף ראוי בזמן שנותר(אם היא בכלל תביא).

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לאט לאט אנחנו חוזרים לרמת הסגל שהייתה לנו לפני שבניטז הגיע למועדון.
    שחקן וורלד קלאס אחד או שניים (אואן וחצי הופייה, והיום טורס וחצי ג'ררארד,ריינה,אגר), מאסצ'ראנו ואלונסו הלכו, במידה ולא נסיים השנה בטופ 4 גם טורס ואולי ג'ררארד יעזבו בינואר/בקיץ. נראה שעד שיגיעו בעלים חדשים המשימה תהיה בנייה לגמרי מחדש מהסוג שבניטז קיבל על עצמו ב2004 יותר מאשר שדרוג מערכת עם בסיס בריא.

7. StevieG Member

מלכתחילה לא ציפיתי ואני לא מצפה מהודג'סון שיוביל אותנו לאליפות בעונה הראשונה. אני רוצה שהוא רק יתקן את מה שבניטז עשה בליברפול. אלוהים, כ"כ הרבה שחקנים גרועים הוא הביא, ולכ"כ הרבה שחקנים הרס את הביטחון לגמרי. אני מצפה לתהליך בנייה ומקווה כמובן שנעפיל לליגת האלופות, אבל אני רק מצפה לראות שיפור גדול במשחק שלנו העונה, ואני מאמין שהוא יוןכל לשנות זאת.

8. George Best Member

יובאנוביץ', פולסן, קונצ'סקי הם נגרים במלוא מובן המילה.
    השחרור של מסצ'ראנו היא עוד מכה אנושה למועדון.
    מאלונסו ומסצ'ראנו ללוקאס ופולסן...אבוי.

ג'רארד כבר לא יעזוב את ליברפול לטעמי, אבל טורס בהחלט עשוי לעזוב בתום העונה אם לא תדברו חזק בצמרת.

לטעמי העלייה שלכם אתמול היא עוד מכה.
    מפעל כ"כ לא מעניין ומעיק, משחקים בימי חמישי ותוך יומיים וחצי חוזרים לפרמיירליג המשוגעת...נייס.

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנוגע למשחק אתמול, את המחצית השנייה החמצתי (הפסקת חשמל מתוכננת ששכחתי ממנה), אבל כמה שמחתי לשמוע שקויט הוא זה ששם את שער הנצחון. כל כך סמלי ומתאים.

ובנוגע לחלאה, אני מאוד מקווה שיבוא מחליף, פאולסן זה לא בדיוק מי שפיללתי שיחליף אותו בהרכב אלא יבוא כגיבוי. כמה שקיבלנו עליו צריך לצאת דחוף על קשר אחורי ברמה, מה שנותר אפשר להתחיל לחשוב להוציא על חלוץ או מגן שמאלי.

10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שלמעט ההחתמה של קול הודג'סון לא כל כך מראה הפנמה על קפיצת המדרגה שהוא עשה.
    מה שטוב לפולהאם כמעט בהכרח לא מספיק טוב לליברפול. והרי מה שליברפול הראתה אשתקד שהיא חסרה זה בדיוק האיכות בכמה עמדות על המגרש ביחס למה שנדרש מקבוצת צמרת באנגליה. פול קונצ'סקי הוא לא שחקן של קבוצת צמרת בפרמיירשיפ. הוא במקרה הטוב שחקן שפציעה-שתיים מכניסה אותו לסגל נבחרת אנגליה. נכון, הוא שחקן ממושמע, הוא אמין לפרקים, אבל הוא שום שדרוג לעומת אאורליו או אינסואה שקדם לו. הוא שחקן סביר שלא מקדם את ליברפול בכלום. ועם העזיבה הצפוייה של מסצ'ראנו ליברפול מוצאת עצמה עם שלושה-ארבעה שחקנים בהרכב שהם באמת מתאימים לקבוצת צמרת וזה פשוט לא מספיק. גם אם מרטין קלי וצעיר נוסף יוכיחו את עצמם ככאלה, כשאנחנו מגובשים, כשסיטי איכותייים כל כך בכל עמדה, פשוט לא מספיק.

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר ברצינות להאשים את הודג'סון שהרכש שלו למעט קול לא מקדם את הקבוצה, הוא עובד תחת התנאים הקיימים.
    אי אפשר ב3 מ' פאונד (המחיר שישולם על קונצ'סקי) להביא מגן שמאלי שהוא כן ברמה של קבוצת צמרת. גם העברת חופשיות למעט מקרים נדירים כמו קול לא מביאות אותך לשום מקום, אבל זה מה יש. נראה מה הוא עושה עם הכסף ממכירת מסצ'ראנו, אם בכלל הוא יראה גרוש מזה.

12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

על איזו הפנמה מדובר? בתקציב שהיה קיים לו לפני מכירת הארגנטינאי (כלום), אני בכלל לא בטוח שיכולנו למצוא שחקנים ברמה יותר גבוהה מאלה שבאו. נותר לראות מי יגיע בכסף מהמכירה, אבל לדבר על הפנמה זה לא קשור כשלרשות הודג'סון לא עמד תקציב ראוי להביא שחקנים.
    בנוגע לקונצ'סקי, הוא יותר טוב מאינסואה (אמנם לא בהרבה), והוא עדיף על אורליו במצב הכשירות והפציעות שלו...

13. _Rushie Member

בואו נחכה שנימכר והודג'סון יקבל סכום פייר לבזבוזים ואז נחליט אם הוא הפנים את קפיצת המדרגה שהוא עשה, בקיץ שבו הוא נאחז בכל לירה שהוא מקבל ממכירות בשביל רכש אני פשוט לא רואה איך אפשר לשפוט אותו, שחקנים באים בסכומים מצחיקים ובמשכורות נמוכות בשביל לסתום חורים, היה ברור מלכחתחילה שקפיצת מדרגה ברמת הסגל לא נראה כאן הקיץ.

14. KirkH Member

הכל טוב ויפה אבל אני לא חושב שזה הוגן להפיל את העניין על הודג'סון.

אתה לא יכול לתת למנג'ר של ליברפול יד חופשית להחתים את מי שהוא רוצה ולהוציא על זה מיליונים ולהשוות את זה למנג'ר שלא מקבל פני וחצי לרכש. אין ספק שמה שהודג'סון הצליח להביא הקיץ הוא שלל מאוד בינוני של שחקנים - השאלה היא מה באמת היו הציפיות?

השם של ליברפול והמסורת יביאו את השחקנים - אבל אתה חייב למצוא את אלה שכדי להוציא אותם מהקבוצה שלהם לא דרושה יותר משקית במבה.

אני לא ראיתי איזה קליברים אדירים עוברים בהעברות חופשיות שליברפול יכלו לשים עליהם יד. העברות בסכומים נמוכים זה עניין של סקאוטינג והיכרות עם השוק וגורמי הלחץ על הקבוצות של השחקנים - את מי רצית לראות בליברפול תחת ההגדרות האלה?

15. George Best Member

אני בטוח שאפשר היה להביא בסכום שפולסן הגיע שחקן "מעט" יותר מוכשר, מה גם שהדני כבר בן 30.
    למה פולהאם יכולה להחתים את סלסידו במחיר מצוין וליברפול לא?