ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראית איך הוא כמעט שבר לבארי את הרגל שנה שעברה? הוגן הוא לא זה בטוח, חמום מוח שמקבל כבוד מהשופטים.
    הוא לא רצה להישאר במועדון וקיבלתם עליו כסף שיספיק לכמה שחקנים שיסגרו לכם מספר עמדות(מגן שמאלי, חלוץ אולי קשר אחורי ובלם).

2. הקופ בישראל Member

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2010/02/22/article-0-0866BC15000005DC-326_468x323.Xxx

במזל לא נשברה לבארי הרגל, שחקן הוגן עלק.

4. Bujuga Member

הוגן הוא כטח לא, נכון אולי לא קיבל מאות אדומים, אבל הוא שחקן חמום מוח, שלא מניע ולו במעט את המשחק קדימה, מוגבל טכנית, ולא מסוגל להוביל. בטח כשאין לידו איזה צ'אבי אלונסו או קשר בונה.
    גם במונדיאל היה חלש ביותר, ולא בכדי ארגנטינה התפרקה כשפגשה יריבה ראויה. עוד יראו כמה הוא חלש בבארסה.

והלוואי שנחפש טוב טוב ונמצא איזה קווליטי פלייר לעמדה הזו.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני די בטוח שעל כל קשר אחורי מהטופ העולמי תמצאו אוהדים שיטענו שהוא שחקן לא הוגן. התפקיד עצמו הוא כזה, לרדת לתאקלים ולעצור את השחקנים היצירתיים, טבעי שחלק מהתאקלים מאוחרים נדיר שהדברים נעשים בכוונה.

6. Strawberry Fields Member

7. StevieG Member

מישהו מוכן בבקשה להסביר לי, למה מכרנו את מאסצ'ראנו לברצלונה בפחות ממה שקנינו אותו מהפרסי ההוא? לא יכולנו לגרום להם לשלם יותר? או לפחות שאינטר ישלמו?

8. _Rushie Member

17 ומשהו מיליון ליס"ט... unbelievable....
    רק בליברפול.

9. ArsenalFan Member

אתה באמת זקוק להסבר?
    חלון ההעברות אוטוטו נסגר, ברור לכל העולם ואחותו שאתם לחוצים על מזומנים ומהר, דחיתם כבר פעם אחת את ההצעה של ברצלונה וגם את אינטר זרקתם מהמדרגות (כלומר, ניסיתם לגרום להם לשלם כמה שיותר), השחקן עצמו עושה שביתות... נראה לי שזה די ברור. לוקחים את מה שיש, לא את מה שאין.

10. הקופ בישראל Member

זה צעד מוזר ותמוה לחלוטין.

לא הבנתי את זה בדיוק , הריי הודג'סי אוהב שחקנים סקנדינבים ועד שיש לנו 2 כישרונות מוכרים אותם לאחת מקב' הטופ 10 ?

למה לא להשאיל אותם ולראות איך הם יתקדמו שם ?

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אומרים שהעסקה הזאת היא בעד קונצ'סקי ותיחתם מחר.

אגב, לגבי הגרלת היורופה ליג, יצאו לנו משחקי בית נגד סטיוואה ונאפולי 3 ימים לפני מנ יו וצ'לסי, משחקי החוץ הם לפני משחקי ליגה פשוטים יותר. יצאנו טוב.

bensmith_times Fee for Javier Mascherano close to £20m. Inler, Defour, Parker under consideration as replacement. Konchesky to come in for £3m

נערך לאחרונה ב: ‏28/8/10
  12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

שילמתם עליו יותר מדי בזמנו, שם טמונה הבעיה. הסכום הזה סביר בהחלט.

13. _Rushie Member

נכון מאוד ששילמנו עליו יותר מדי בזמנו, אבל השחקן לא מסיים חוזה מחר אלא רק עוד שני קיצים, וברור שמגיע לנו יותר ממה ששמנו עליו.
    יש מלא שמועות באינטרנט על הסכום הסופי, אני מקווה שההודעה הזאת שלי מלמעלה תהיה לחינם ונקבל עליו לפחות 20 ומשהו מיליון ליס"ט. כי אם לא מתברר שהאנשים במועדון השתנו אבל ההתנהלות הליצנית עדיין נשארה.

14. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

על מה ולמה ברור? אני, למשל, לא חושב שהוא שווה גרוש יותר מכך. למעשה, אני חושב שגם זה יותר מדי. אורך החוזה שלו לא רלוונטי. הוא לא שווה יותר!

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמיר ע,
    בשוק שבו באלוטלי ומילנר עוברים בשווי של 24 מיליון פאונד, וייה ב40 מיליון יורו, אלונסו בעונה שעברה ב30 מיליון פאונד... מסצ'ראנו שווה רק 17? הוא נחשב לאחד הקשרים האחוריים הטובים בעולם, השנים הטובות שלו עוד לפניו, לדעתי זה ממש לא מספיק.