ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. FaN_MU Member

מייקל אואן מבחינתי יכול להישאר עם המדים שהוא לבש היום.

2. yakov_y YNWA

תמונה אחת שווה אלף מילים.

כמובן שאני מתכוון לתמונה של לואיס גרסיה והאצבע http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחיל אותי לראות את אואן עם המדים שלנו... והוא עוד קיבל את מס' 10 שמגיע הרבה יותר לגרסיה, שאותו ואת מרפי זה באמת תענוג לראות עם המדים האדומים שוב.

4. Ori8 Member

לי היה תענוג לראות את אואן במדים הנכונים, פשוט מרגש, הייתי נותן הרבה מאוד בשביל שהוא יחזור לליברפול.

5. StevieG Member

הייתי נותן עוד יותר כדי לא לראות אותו מתקרב לעיר ליברפול. בוגד מטונף.

6. Ori8 Member

כן אה
    כשאף קבוצה בליגה לא רצתה אותו ויונייטד הגיעו משום מקום, הוא פשוט היה צריך להגיד "לא" ולפרוש מכדורגל נכון?
    או במקרה הטוב לשחק בליגה השניה..

7. StevieG Member

אף קבוצה לא רצתה אותו? היו לו אפשרויות אחרות בפרמייר ליג. רק לא יונייטד. זה סדין אדום מבחינת האוהדים והוא ידע את זה טוב מאוד.

8. Ori8 Member

הוא אמר לך באופן אישי שהיו לו הצעות אחרות מהפרמייר ליג?

גם אם נניח לרגע שכן, זה טיפשות מדהימה לצפות ממנו שייבחר בוולבס\ווסט ברומיץ' על פני מנצ'סטר יונייטד..
    מספיק עם השטויות, כולה עבר קבוצה ל"יריבה הגדולה" שלנו שלא רואה אותנו ממטר כבר מאתיים שנה, לא ביג דיל כמו שעושים מזה.

זה לא יקרה, אבל אני אקבל אותו בזרועות פתוחות, גם אם בסוף השנה הוא יחגוג איתם את האליפות ההיסטורית.

נערך לאחרונה ב: ‏5/9/10
  9. THE STRETFORD END Member

לאואן היו הצעות מסטוק והאל,
    ברגע שיונייטד נכנסה לתמונה הוא לא היסס לרגע.
    אני מבין את הטענות שיש לאוהדי ליברפול אליו במעבר ליונייטד
    אבל אם יש איזה צד שמנקה אותו מעט זה שהמעבר לא היה ישיר,מליברפול ליונייטד(כמו שעשה סול קמפבל לדוגמא,טוטנהאם - ארסנל ישירות)
    אלא לאחר ריאל-מדריד וניוקאסל.

10. Ori8 Member

גם אני לא הייתי מהסס לרגע, והוא עשה בשכל.

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כתבתי איך לדעתי צריך להתייחס אליו, באדישות, לא בבוז ולא בהערצה.
    עיקר התלונות כלפיו חוזרות לקיץ 2004 כשהבאנו מנג'ר חדש והוא לא היה מוכן לתת לזה צ'אנס, הוא התעקש לעזוב וכתוצאה מכך שהוא סירב לחתום על חוזה חדש עוד בשנים שלפני 2004 קיבלנו עליו רק 8 מ'. עבר אמנם למועדון הכי טוב באירופה באותם זמנים אבל ממש לא בתנאים המתאימים לנו. אח"כ מגיע סיפור החזרה לאנגליה, לניוקאסל, המון טענות שהיינו מעוניינים אבל לא מוכנים לשלם את המחיר שריאל רצתה, אם אואן היה מתעקש שהוא עובר רק אלינו יכול להיות שזה היה נפתר.
    מה שהוא עשה שנה שעברה מגעיל אותי מעצם היריבות, אם כי אני לא יכול להאשים אותו יותר מדי, הוא דאג לעצמו ולא חשב עלינו לרגע, כמו שהוא עשה כבר הרבה קודם לכן בקריירה אז זה לא שהופתעתי או משהו. הוא הגדיל לעשות בכך שהוא אמר שהוא תמיד רצה לשחק תחת פרגוסון ומנ יונייטד המועדון הכי גדול בעולם.
    יחד עם כל זה, אני זוכר לו את השערים הנהדרים שכבש עבורנו וגם התארים שהוא היה שחקן מפתח בזכייתם, לכן...אדישות.

12. StevieG Member

עשה בשכל מבחינתו, אבל שלא יצפה למשהו אחר חוץ משריקות בוז ושנאה כלפיו באנפילד. עשה בשכל, יופי. הוא עדיין בוגד.

13. שלו Guest

אוי נו באמת. שחקן צריך לחשוב קודם כל על הקריירה שלו, אחר כך על מה יגידו האוהדים. אף שחקן כדורגל לא היה מוותר על הצעה מיונייטד בשביל לעבור לקבוצות כמו האל או סטוק בגלל שיש יריבות בין ליברפול ליונייטד. נניח שמסי שחקן חופשי, ברצלונה לא מעוניינת בו, ריאל מדריד מגישה הצעה ביחד עם חרז ולה-קורוניה. דיי ברור איפה הוא היה בוחר לשחק.
    בכלל, לא מבין את העניין הזה. אואן תרם הרבה לליברפול וצריך להוקיר לו תודה ולכבד אותו כחשקן עבר של המועדון, לא משנה איפה הוא משחק עכשיו.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Robbie Fowler
    נראה שאתה מכניס יותר מדי היגיון לכדורגל, שכחת שזה משחק שאנחנו האוהדים לוקחים בצורה אמוציונאלית.
    גם בחלק של ההיגיון, יש בהודעה שלי בתחילת העמוד כמה נימוקים שמותירים את אואן עם כמה סימני שאלה.

15. שלו Guest

"האוהדים לוקחים בצורה אמוציונלית"
    בידיוק, מה זה צריך להפריע לשחקן?
    אני לא חושב שצריך לקחת את העניין של אואן עד כדי כך רחוק.
    הוא לא יכל להישאר בליברפול, אז מה עכשיו נסגרת לו הפינה במנצ'סטר? באמת...