ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי ספק שלא מזיז לו, מה נושא הדיון? איך אנחנו צריכים לקבל אותו במשחק ההוקרה. אתה אומר שצריך להוקיר ולכבד אותו, אני מנסה להסביר לך למה לא צריך.

2. THE STRETFORD END Member

אגב,
    מה קארגר עשה עם הכסף שנכנס מהמשחק?
    35 אלף איש כפול 20 פאונד לכרטיס זה סכום יפה מאוד.

אני זוכר שלפני שנים שעשו לג'ון בארנס משחק הוקרה הרבה אוהדים מליברפול די התעצבנו ואמרו על זה שבימים שבהם כדורגלנים מרוויחים פי כמה וכמה יותר מבעבר(וזה עוד כמה שנים אחורה ולא בסכומים המטורפים עוד יותר של היום)
    אין מקום למשחק הוקרה שיכניס להם רווח נוסף לכיס.

בעבר הרחוק כשכדורגלנים הרוויחו יפה אבל בטח לא הפכו להיות המולטי מולטי מיליונרים של היום
    משחק הוקרה ולאחר 10 שנים בשירות המועדון היה באמת איזה סוג של הזדמנות אחרונה להרוויח סכום גדול יפה מהכדורגל,
    משהו כמו מענק פנסיה,
    כיום הם מרוויחים זאת בשבוע או מקסימום כמה שבועות.

מעניין אם הכסף הלך לצדקה?
    כי במשחקי ההוקרה האחרונים שחקנים רבים אכן העבירו את הכסף הלאה.

3. _Rushie Member

זה אכן הלך לצדקה, לכל מיני מסגרות שקראגר מעורב ותורם בהן.

4. שלו Guest

אם לא להוקיר ולכבד לפחות לא לשרוק בוז.

5. _Rushie Member

יש למישהו הסבר למה כולם קוראים לזה טסטימוניאל של 10 שנים במועדון אם קראגר משחק אצלנו בערך מ1996?

6. THE STRETFORD END Member

כי אפשר היה לעשות זאת לאחר 10 שנים ואפשר שהשחקן דאז ביקש לדחות זאת.

7. ארצ'י באנקר Member

אני יכול להבין את הגועל שחשים אוהדי ליברפול מכך כשמייקל אואן לובש את החולצה שלהם.
    משחק צדקה זה יפה ומכובד אבל היה אפשר להסתדר בלעדיו. העובדה שמייקל אואן שחקן מנצ'סטר יונייטד
    שם על עצמו חולצה של ליברפול מעוררת תחושת הקאה. האיש הגזים, יש דברים שאסור לעשות בכדורגל.
    חבל שהשחקנים איבדו קשר עם הרגשות של הקהל.

8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לקראגר יש קרן צדקה שנקראת קרן 23 או משהו כזה (המספר שלו), כל גרוש הלך לצדקה, קראתי שזה מעל מליון פאונד. בהחלט יפה לראות.

לגבי מייקל אואן, ממשיכים הלאה. אני מסכים בעניין האדישות. אפשר להבין למה הוא עשה את מה שהוא עשה אבל לכבד ולהוקיר אותו זה בטח לא, את ההזדמנות שלו להפוך אצלנו לאגדה הוא בזבז, יש מי שיגיד כבר כשהוא החליט לא לחתום על חוזה חדש ולעבור לריאל תמורת פחית קולה ועוד 2 שקל, כי הוא רצה לזכות בלג"א. אירוני שישר אחרי שהוא עזב זכינו. אגדות עכשוויות כמו קרא וג'רארד נשארו בקבוצה גם כשהמצב היה רע. אפילו זרים כמו ריינה מראים היום יותר מחויבות ממה שאואן הראה בזמנו.

9. THE STRETFORD END Member

ארצ'י

אואן בראיון עונה שעברה לא הסתיר את העניין שזה המקצוע שלו והוא מונע משיקולים אחרים,לא כאלה של אוהד.
    החיים ככדורגלן והרצון לשחק כמה שיותר גבוה וכמה שיותר זמן וכשהיה צריך לבחור בין סטוק או האל לבין יונייטד אז זו היתה הצעה שאי אפשר היה לסרב לה.
    אולד-טראפוד,יונייטד,להתאמן אצל פרגוסון,שוב לשחק בליגת האלופות,להתמודד על תארים.

עבורי אואן תמיד היה סקאוזר לייט,פחות שנוא,פחות "מנייאק"(לא להעלב אוהדי ליברפול,לא באמתי להקניט)
    פאולר,מקמנמנמנמנמן,הם היו הליברפולים האמיתיים,אני לא חושב שהיה סיכוי ולו הקטן ביותר שהם היו עושים מעשה אואן,
    הם היו בוחרים אחרת.

10. פול סקולס Member

יש למישהו לינק לתקציר של משחק ההוקרה הנ"ל?

...

ארצ'י,
    הוא שיחק במשחק הוקרה לאחד החברים הכי טובים שלו (כך קראתי), בידיעה שכל גרוש הולך לצדקה. יש דברים שיותר גדולים מהיריבות בין ליברפול ליונייטד, ואני מכבד את אואן על ההחלטה הזאת.

נערך לאחרונה ב: ‏6/9/10
  11. ארצ'י באנקר Member

סקולס: אם אואן רוצה לתרום לצדקה כולנו בעד אבל זו לא הדרך היחידה. משחק הצדקה לא קם ונפל על הנוכחות של מר אואן ולכן הוא עדיין לא מועמד מוביל לתואר אבירות בממלכה. אילו אואן היה בוחר שלא להופיע סביר להניח שזה לא היה מקטין את מספר הצופים אלא להיפך.
    אואן היה אליל בליברפול ומבחינתם עשה מעשה נבלה שלא יעשה, גילוי עריות ממש. שנים הקהל הזה פרנס אותו והוא בגד בו. לבוא היום בגלל שקאראגר חבר שלך ולהופיע במדי ליברפול כשאתה שחקן יונייטד זה גם לחרבן על הקהל של יונייטד.
    אם לאואן הצדקה הזאת מאוד חשובה הוא יכל לשלוח צ'ק, ההכנסות בטוח לא היו נפגעות. לא צריך לחפש רציונל בכל דבר, כאן יש קהל, יש רגשות ויש איבה וזה הדלק שמניע אותנו כאוהדים ומפרנס סוציומטים כמו מר אמא תרזה אואן. לא כל דבר צריך להימדד לפי חוק ההגיון.
    הייתי שמח אם האיש הזה לא ילבש יותר את הסמל עם השד האדום על החולצה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/9/10
  12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מרגיש שאואן חירבן עלי, כמו שאני לא חושב שהוא חירבן על אוהדי ליברפול. לפעמים סיגר הוא רק סיגר. קראגר, חבר שלו, הזמין אותו למשחק ההוקרה לכבודו, אז הוא בא. ואם מישהו לא מסוגל לרגע לשכוח את ענייני הכדורגל והיריבות למען ידידות וצדקה, שישתה מהמים של עזה (מבחינתם).

13. ארצ'י באנקר Member

ענייני הכדורגל והיריבות הם אלה שהביאו את אואן למעמדו והם אלה שפירנסו אותו. שוב לא מדובר באין אואן= אין צדקה אלא להיפך יכל מר אואן לגלות יותר רגישות לסרב בנימוס ולשלוח צ'ק שמעיד על טוב ליבו.

14. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

יכול, ויכול לעשות אחרת. יש כאן דעה לכאן ודעה לכאן, אין כאן שום דבר חד משמעי, ולכן אני יכול להבין אותו. אם הוא היה עושה דבר שיש קונצנזוס נגדו, אז אולי היתה בעיה.

15. StevieG Member

מנצ'סטר יונייטד היא סדין אדום בשבילי, מצטער. היה מרגש לראות שחקנים כמו לואיס גארסיה, יז'י דודק, דני מארפי ואפילו אמיל האסקי עוטים על עצמם חולצה של ליברפול, אבל אואן הוא בוגד מבחינתי. הוא גם הוסיף מבחינתי חטא על פשע בכך שהוא עבר ליונייטד. אני לא אשכח לו גם את הנטישה לריאל מדריד. בכל מקרה, הוא מאוד פגע בי אישית כשהוא חתם במנצ'סטר יונייטד. כן, עד כדי כך.

תקציר של הטסטימוניאל, למי שמעוניין:
    http://www.101greatgoals.com/videos-carrag...timonial/64148/

וקראגר גם מארגן נשפי תרומות למען המטרות שלו, זה לא רק המשחק הזה, אלא גם הנשפים.