ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז בשבילך להרשים במילואים זה להוכיח את עצמך?
    בשבילי, להוכיח את עצמך זה לשחק טוב בקבוצה הבוגרת כשאתה מקבל את הצ'אנס. ומשחקים כמו המשחק ביום חמישי זה בדיוק המשחקים שבהם צריכים לתת להם את הצ'אנס.

קלי קיבל צ'אנס כשהיה לנו משבר פציעות בהגנה בתחילת העונה שעברה, לאו דווקא הוקפץ להרכב ע"ח ג'ונסון או קרא בגלל שהוא היה מדהים במילואים. הוא לקח אותו ב2 הידיים ומאז הוא נכלל הרבה בסגל הבוגר. וזה לא משחק חשוב נגד ליון בלג"א, זה סה"כ משחק שגם עם צעיר או שתיים בהרכב אנחנו צריכים לקחת, ובמפעל שהודג'סון כבר זרק פה ושם רמזים שהוא לא מתכוון לייחס לו איזה חשיבות גדולה מדי, לפחות לא בשלבים המוקדמים.

2. Strawberry Fields Member

צודק. זה בגלל שהוא היה מדהים בנוער, במילואים, בהדרספילד ובמדי אנגליה עד גיל 19.

נערך לאחרונה ב: ‏15/9/10
  3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

בנוגע לווילסון ושלבי,
    לא מדובר בסתם שני שחקנים כשרוניים שהבאנו כמו סוסו לדוגמא, אלא בשני שחקנים שאחד שיחק המון בקבוצה הראשונה של צ'רלטון והשני שהיה באנקר בהרכב ריינג'רס למשך שלושתרבעי עונה בעונה שעברה. הם לא שחקני מילואים, עם כל הכבוד. שניהם היו צריכים להיות בסגל למשחק מחרתיים וחייבים לשחק מול נורת'האמפטון עוד שבוע וחצי, ולקבל כמה שיותר הזדמנויות בזמן הקרוב.

StevieG
    ". צריך לזכור שזה די סיכון לת לילד בן 18 לשחק משחקים רשמיים. צריך לתת לו להתבשל. הייתי רוצה לראות יותר את קלי ופאצ'קו משחקים"

דבר ראשון, אתה אומר שזה סיכון לתת ל'ילד' בן 18 משחקים רשמיים ושני משפטים אחרי זה אומר שהיית רוצה לראות את קלי ופאצ'קו משחקים, הראשון בן 20 השני בן 19. מה זה משנה הגיל? השנה-שנתיים הפרש זה מה שעושה את ההבדל מבחינתך? ווילסון ושלבי שיחקו יותר משחקים ברמה הרבה יותר גבוהה מקלי ופאצ'קו לדוגמא ויש להם יותר נסיון מהבחינה הזאת.
    ודבר שני, זה לא סותר, הם לא משחקים באותן עמדות. ארבעתם צריכים לקבל הזדמנויות והרבה במהלך בעונה בליגה האירופאית, בגביע הליגה ובגביע הFA וככה להתקדם אולי לסגל הראשון בקביעות. מספיק לראות את התרומה של מאקדה ורפאל דה סילבה אצל יונייטד לפני 2 עונות בשביל להשתכנע ששחקנים כאלה יכולים לשנות ולשפר לא מעט. אני לא רואה סיבה כרגע לתת לקיריאקוס לדוגמא יותר דקות מווילסון, או לספירינג ולוקאס יותר דקות משלבי. פשוט לא רואה סיבה. קלי ופאצ'קו לעומת זאת נמצאים בעמדות עם יותר תחרות איכותית בהרכב אבל כבר עכשיו לא מעט אנשים חושבים שקלי עדיף על ג'ונסון בחלק מהמקרים (אני דווקא לא נמנה בין האנשים האלה, אבל זה בשביל להמחיש נקודה).

נערך לאחרונה ב: ‏15/9/10
  4. שלו Guest

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין כמה אגר בעצמו שמח. מסתמן שהודג'סון לא ממש בונה עליו.

6. שלו Guest

7. Strawberry Fields Member

8. שלו Guest

כן רק ששם בכותרת מדובר על אגר ישירות...

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרכב למחר אמור להיות:
    ריינה,קלי,אגר,קיריאקוס,קונצ'סקי,ספירינג,מירלאש,מקסי,באבל,קול,אנגוג.

10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא באמת אומר שאגר לא מרוצה מהודג'סון או משהו כי הוא ישב על הספסל במשחק האחרון, אבל זה מסתמן שהוא פשוט בונה יותר על סקרטל, לפחות לעמדת הבלם, מסיבות שמיותר לציין שאף אחד על כדור הארץ לא מבין חוץ מהודג'סון. לפעמים אני באמת לא מבין איך מאמנים לפעמים לא מצליחים לראות מה שכל העולם רואה.

11. oginath Member

ההרכב להיום:
    ריינה
    קונצ'סקי אגר קירגיאקוס קלי
    מקסי ספירניג מיירלש קול
    באבל אנגוג

ספסל: ג'ונס, פאצ'קו, לוקאס, קארגר, שלבי, אקלסטון, ג'ונסון
    http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...rts-listen-live

12. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך זה שבכל משחק אתם יודעים את ההרכב יום לפני?

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

שאלה טובה... כתבים בטוויטר והפורום הכי גדול של אוהדי ליברפול RED AND WHITE KOP, שאליהם כנראה מדליפים אנשים מתוך המועדון (?).

סיכוי טוב יותר שזה נראה כך:

ספירינג מיירלש
    באבל קול מקסי
    אנ'גוג

הרכב טוב לטעמי, הבעיה היחידה שאם הוא אומר מה שאני חושב שהוא אומר לגבי המשחק מול יונייטד המצב קשה. אבל נקודתית למשחק הזה הרכב טוב מאוד שצריך לעשות את העבודה. שלבי במפתיע על הספסל, נקווה לראות אותו ואת פאצ'קו משתלבים בהמשך (בכלל, הייתי מעדיף לראות את פאצ'קו ע"ח מקסי בהרכב).

14. Cup of Tea Liverpool, UK

דניס ברגקאמפ,

יש מישהו מקורב בפורום RAWK שמודיע על ההרכב כשנודע לו והוא טועה אחת להרבה זמן.

הרכב טוב בסה"כ. אין לי יותר מדי תלונות. לא יודע אם כדאי לעלות עם הרכב יותר צעיר.
    טעות אחת כתוצאה מפעירות של שחקן חסר נסיון יכולה לעלות במשחק.

נערך לאחרונה ב: ‏17/9/10
  15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מחצית ראשונה כבר כמעט כרגיל חלשה, כשהתחרות על השחקן הגרוע של המחצית מתחלקת בין כמה שחקנים: בהתקפה באבל ואנ'גוג שפשוט רוצחים את ההתקפה שלנו, ובהגנה קיריאקוס המסורבל. זה נורא לצפייה. באבל ואנ'גוג לא שיחררו פאס אחד נורמלי כל 45 הדקות האלה, זה פשוט מביך, קיריאקוס שכולנו כבר יודעים על האיטיות האיומה שלו ושילמנו על זה ביוקר. קונצ'סקי ואגר גם הם דיי חלשים, לא נראים טוב בכלל. בקישור מיירלש סביר ועושה עבודה טובה בעיקר בהגנה, כשלצידו ספירינג גם הוא דיי פרווה. אני מצפה ממיירלש להיות הרבה יותר דומיננטי במחצית השנייה ובכלל בהמשך העונה מן הסתם. מקסי במשחק לא רע ועשה כמה תנועות ומהלכים יפים, והמצטיין עד עכשיו הוא ג'ו קול. היחיד שדרכו קורה משהו בהתקפה. הגול שהוא כבש היה מאוד מאוד חשוב בשבילו ואני מאושר שהוא השיג אותו, זה יוסיף לו המון בטחון שהוא צריך.

אני בטוח שהמחצית השנייה תהיה יותר טובה אבל גם צריך לבוא שינוי, פאצ'קו במקום אנ'גוג כשבאבל עובר לחוד זה המועדף עליי כרגע.