ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

טוב אז כמו שחשבתי שיפור משמעותי במחצית השנייה, לא ששיחקו טוטאל פוטבול אבל בהחלט כדורגל לא רע. ספירינג ומיירלש נראו הרבה יותר טוב ואיתם גם הנעת הכדור שהפכה ליעילה הרבה יותר וכך גם הגענו למצבים לא רעים.

ריינה 6 - לא הייתה לו עבודה ובגול אני לא חושב שיש לו אשמה.
    קלי 6 - המצטיין מבין שחקני ההגנה, אחלה משחק בעיקר בהגנה וגם בהתקפה היה לא רע, הייתה לו מסירה אחת פנטסטית לקול אחרי קרן (נשרק נבדל לא מוצדק) שהדהימה אותי.
    קיריאקוס 4 - אוי ויי... מביך מה שעשו לו היום. ווילסון ועכשיו, אין מה להפסיד.
    אגר 5 - יותר מדי שטויות, לא אופייני לדני. עם היכולת שלו היום לצערי נראה את סקרטל מול יונייטד והאמת שזה מפחיד.
    קונצ'סקי 5 - נראה הרבה פחות טוב מאשר בבכורה מול ברמינגהאם, המון איבודים לא מחוייבים, יכולת הגנתית סבירה ולא יותר.
    ספירינג 6.5 - כמו שכתבתי, השתפר משמעותית בחצי השני וסגר משחק טוב. ועדיין אני מעדיף את שלבי עליו, ספירינג כבר בן 22 וזה פשוט לא זה, עדיף לתת לשלבי את הדקות שלו לטעמי.
    מיירלש 6 - גם הוא כמו שציינתי נתן שיפור גדול במחצית השנייה, בסה"כ 90 דקות לא רעות בכלל שלו. הרבה תנועה ללא כדור במחצית השנייה, דאבל פאסים יפים עם קול וספירינג, בהחלט אפשר להיות מרוצים ממנו היום לדעתי.
    מקסי 5.5 - במחצית הראשונה הוא היה סולידי אבל בשנייה שקט מדי והרבה יותר מדי איבודים, לא נראה יותר מדי טוב.
    באבל 3 - הרבה זמן לא ראיתי משחק כל כך גרוע של שחקן. פשוט איום ונורא.
    קול 7 - היה המנוע שלנו היום, משחק טוב מאוד ועוד שער עם סיומת מצוינת. שימשיך ככה.
    אנ'גוג 5.5 - סיים עם שני גולים (השני עם סיומת יפה מאוד) אבל היכולת מאוד פושרת, למעט ה15-20 דקות האחרונות היה חלש ביותר. אבל הוא את הגולים שלו נותן, אין מה לעשות.

לוקאס - וואו, לא נראה לי שהוא בעצמו ידע שהוא מסוגל לתת כזאת בומבה, גול נהדר וגם יכולת טובה שלו בדקות ששיחק. ועדיין אני ממש לא רוצה לראות אותו בהרכב בראשון. אסור ששוב נעלה עם פאולסן ואיתו.
    פאצ'קו - עלה ונתן בעיטה לא רעה בכלל וכמה נגיעות יפות, אני חושב שהודג'סון עד כה עושה לו דיי עוול וצריך לתת לו הרבה יותר דקות.
    אקלסטון - עלה עם המון התלהבות, הבנאדם לא הפסיק לרוץ בכל הופעה שלו בבוגרים עד היום.

עשינו את העבודה בסופו של דבר, ומה שאני לוקח מהמשחק הזה זה את השער של ג'ואי. חשוב מאוד להמשך הדרך שלו ובמיוחד למשחק במנצ'סטר.

נערך לאחרונה ב: ‏17/9/10
  2. Drorik0 Member

מחצית שנייה יותר טובה שלנו כמובן.
    משחק טוב של ג'יי ספיריניג, הניע כדור מצויין ירד טוב לתאקלים, ג'ו קול היה מבריק, פעולות דריבליות מצויינות, ראיית משחק מצויינת והסיומת בגול הראשון הייתה טובה מאוד.
    באבל היה חלש, אנגוג עם צמד אמנם אבל לא משחק גדול שלו
    אני לא ישקר, שלוקאס נכנס קיללתי אבל לפחות קיבלנו גם משהו טוב מהיצור הזה
    אפשר להיות בהחלט מרוצים ממרטין קלי שעשה עבודה נפלאה בהגנה וגם בהתקפה היה נחמד

בסה"כ 3 נקודות שלנו, הבקענו כאן כמות פי 2 ממה שהבקענו בליגה, נקווה שהקבוצה תקבל קצת ביטחון לפני היונייטד ושג'ו קול ימשיך ככה גם בOT

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוצאה טובה, היכולת לא כל כך. כנראה שכדי שנחזור למשחק ברמה טובה ומעלה אנחנו באמת צריכים את כל היצירתיות שאפשר על המגרש כלומר, מיראלש טורס ג'ררארד קול יחדיו.
    ספירינג היה טוב כקשר אחורי, לדעתי טוב יותר מהופעה ממוצעת של לוקאס.
    עוד לא ברור לי מה מירלאש שווה בדיוק, הוא מראה ניידות ולעיתים טכניקה אבל מקפיד למסור קצר ובטוח, הוא עוד לא לקח סיכונים, אולי מנסה להיכנס לאט לאט לתוך הג'וב הזה שנופל עליו.
    קול צריך לעבור לאגף, אני חושב ששם הוא יהיה יעיל יותר במשחקי הליגה , יותר קל למצוא מרחב פעולה על הקווים מאשר מאחורי החלוץ שם עדיף שימשיך לשחק ג'ררארד כשיש לנו את מירלאש. מכיוון שאני לא מכיר את השחקן מפורטו עדיין לא ברור האם אנחנו מנסים להלביש תפקיד שגדול אליו או משהו שהוא באמת מסוגל לעשות.
    כל הכבוד לאנגוג על ניצול המצבים, מחוץ לרחבה הוא מביך, בתוך הרחבה הוא יכול להיות יעיל.

4. פול סקולס Member

מישהו יכול בבקשה להגיד לי מה ההרכב המשוער שלכם למשחק מחר מול יונייטד והמערך שאיתו הודג'סון יעלה?

5. oginath Member

ריינה
    קונצ'סקי סקרטל קארגר ג'ונסון
    יובאנוביץ' לוקאס פאולסן קול
    ג'רארד
    טורס

ככל הנראה

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמעט בטוח. הרכב מביך ממש, פשוט להעלות שחקנים נחותים בלי שום סיבה כשיושבים לך שחקנים טובים יותר על הספסל, אבל כמעט בטוח שזה מה שיעלה.
    יש גם סיכוי קלוש שיעלה הרכב כזה

ריינה
    קונצ'סקי סקרטל קראגר ג'ונסון
    יובאנוביץ' ג'רארד פאולסן\לוקאס מקסי
    קול
    טורס

לא אידיאלי, אבל הרבה יותר טוב. אבל רק סיכוי קלוש, אני חושב שגם מחר "נתברך" בקישור המדהים של לוקאס ופאולסן. מצ'אבי ומסצ'ראנו, לזה. תוך שנה. פשוט לא להאמין.

7. Drorik0 Member

הודג'סון מפחד לפתוח עם מיירלש במשחק הזה ות'אמת שלא ברור למה כי מלוקאס או מפאולסן הוא בטוח יותר טוב.
    הלוואי וההרכב הזה לא נכון.

8. פול סקולס Member

למה הוא צריך לפחד לפתוח עם מיירלש?

9. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני בכל מקרה לא אוכל לראות את המשחק מחר, אבל אם זה ההרכב של הודג'סון - אני מציע גם לכם לא לראות אותו.

פאולסן ולוקאס באמצע... אני לא מצליח להבין מה ההיגיון, מי עולה עם שני קשרים אחוריים במרכז המגרש? ולמה הוא מתעקש לא להרכיב את הבלם הכי טוב שלו? מוזר.

10. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

שבן אדם כבר נפל אז הוא אוחז בכל דבר שבא לו ליד, ליברפול כבר כמה עונות ביכולת ובתקופה הרעה ביותר שידע המועדון הזה בשנים האחרונות, ככה שמנסים כבר הכל, בלי לראות בעיניים, גם דברים שלא נראים הגיוניים. אין מה להפסיד.

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

תשאל את הודג'סון.
    פלטצ'ר וסקולס קשרים מצוינים, אבל לא הם הקשרים שיערכו לו את טבילת האש בפרמיירליג ויגרמו לו לתת משחק מזעזע כי הוא לא רגיל למאבקים הפיזיים בקישור או משהו. אפשר לחשוב גם שמדובר באקווילאני 2, כבר ראינו ממיירלש גם ביום חמישי וגם עוד בפורטו בלג"א שהוא לא מפחד להכנס לתאקלים ולשים גוף כדי להלחם על כדור. את טבילת האש שלו הוא יקבל באיזה יום גשום בבריטניה סטאדיום או בריבוק.

GaelClichy - כשליברפול תשב לה שמחה ומאושרת במקום ה-8 בכריסמס, בגלל קישור של נגרים שלא יודעים למסור כדור וליצור חצי מצב (היי, בעצם זה בדיוק אותו תסריט מהעונה שעברה), ויגיע חודש ינואר ואיתו פקסים עם הצעות על טורס וג'רארד, תזכור שאמרת שאין עוד מה להפסיד.
    זה שאנחנו בתקופה רעה לא אומר שאפשר לעלות עם איזה הרכב שרוצים בלי לחשוב בכלל על התוצאה, יאללה לצאת למגרש ויהיה מה שיהיה. בדיוק בשביל זה הביאו את הודג'סון, כי חשבו שהוא האיש המתאים לא לקחת את הקבוצה קדימה כרגע, אלא לייצב את הספינה בתקופה קשה.

12. AW forever Member

זה באמת הרכב נוראי, אבל אני חושב שהציפייה היא שג'ו קול יהיה האלמנט היצירתי שיעשה את ההבדל מהשיממון שראינו שבוע שעבר. לדעתי זה קצת גדול עליו. ליברפול תזדקק לג'רארד וטורס ביכולת שיא כי אחרת אני לא מצליח לדמיין מצבים מסוכנים ליד השער של יונייטד מחר.

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

המקור הרגיל בRAWK שבדר"כ צודק חושב שזה יהיה ההרכב

ריינה
    קונצסקי סקרטל קרא ג'ונסון
    פולסן מירלש
    קול ג'רארד מקסי
    טורס

14. StevieG Member

למה אגר לא בהרכב?
    ולמה הוא מעדיף את מקסי על יובאנוביץ'??

כמה פנדלים צריך סקרטל לעשות כדי שהודג'סון יבין שהוא הבן אדם הלא נכון לתפקיד?

לפחות לוקאס לא בהרכב. תודה לאל.

15. שלו Guest

למה אתם כותבים כאילו אתם מבלים במלווד בכל אימון של הקבוצה?
    הודג'סון יודע מה הוא עושה וכנראה שאם מישהו לא מוצב בהרכב יש לכך סיבה...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/9/10