ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

העיקר שפכו פה ים של הודעות על ההרכב הקודם, סתם כי מישהו חשב שזה יהיה ההרכב.
    אני לא יודע מה ההרכב, סביר שזה האחרון שנכתב פה, בכל מקרה מה שמדאיג אותי זאת ההתפחות מחוץ למגרש, טום היקס מנסה לסגור הלוואה עם בנק blackstone כדי לשלם ל RBS את החוב ולהמשיך להחזיק בנו בשנה-שנתיים הקרובות, כמובן שכסף לרכישות לא נראה, שלא נדבר על איצ' חדש. ואז מה אחרי שנתיים? לכו תדעו אולי הלוואה נוספת עם בנק אחר, גוררים את המועדון למטה שזה כבר גורם לכל המאבק על המגרש להראות משני לגמרי.
    יש כבר הרבה אוהדים שהציפו את המייל של הבנק הזה בבקשות לא להלוות להיקס את הכסף. לא מאמין שזה יעזור אבל כמו שנאמר...desperate times desperate measures.

2. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני במקומך הייתי אומר תודה על כך שההרכב הזה לשם שינוי מסוגל להניע כדור. אפשר לחשוב איזו יכולת על מגלה יובאנוביץ' מאז שהגיע לליברפול.

אי ההרכבה של אגר היא באמת הזויה, לדעתי יש משהו מאחורי הקלעים.

3. StevieG Member

ממה שראיתי עד עכשיו מיובאנוביץ', הייתי מרוצה ממנו מאוד. שחקן שאני דווקא מאוד מעריך, בטח שיותר ממקסי.

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסתמן שהיקס יצליח בתכנית שלו, ועם בראוטון מחוץ לתמונה כלום לא מונע ממנו להתחיל למכור את השחקנים שלנו כדי לשלם את החובות שלו.
    אני רואה את המועדון שלי מתפורר לי מול הפרצוף, ואני לא מאמין שהגענו למצב הזה. מעבר לכל החשודים הרגילים, 2 גופים צריכים להתבייש במה שהם עשו למועדון הזה.
    הראשון זה הפרמיירליג שכנראה לקח לו לראות את הפיאסקו של פורטסמות' כדי להבין שהם צריכים להתערב יותר ולבדוק בעלים פוטנציאליים יותר לעומק. השני זה דיוויד מורס, ה"אוהד ליברפול כל חייו", שמכר אותנו לשטן כדי למלאות את הכיסים שלו. איך הבנאדם הזה ישן בלילה?

על היקס אין טעם בכלל לשאול את אותה שאלה, פשוט מדובר בחלאה מהדרג הראשון. אבל מורס היה אמור להיות אוהד, אחד משלנו. וזה מה שבאמת מגעיל.

והנה, בטלגרף מדווחים שזה כבר סגור. ההלוואה מומנה מחדש והיקס הודיע לברואטון.
    http://www.telegraph.co.uk/sport/football/...-in-charge.html

באמת שאין לי יותר מה להגיד. עצוב מה אנשים יעשו בשביל כסף, פשוט מסוגלים לרמוס כל מה שבדרך שלהם ולא מעניין אותם בכמה אנשים הם פוגעים.

נערך לאחרונה ב: ‏19/9/10
  5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק אנפילד ריק (פרט למנויים שכבר שילמו את כספם) ו0 רכישות מהחנות של הקבוצה תגרש אותו החוצה. רק פגיעה בכיס תגרום להבנה.

6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

כרגע פשוט קשה לי להגיב על כל העניין, אני יותר מדי עם הראש במשחק מול יונייטד... אבל אני באמת מאחל לו את הדברים הכי רעים שאפשר לאחל לבנאדם.

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

האוהדים הוותיקים יכולים להפסיק להגיע למשחקים (בהנחה שאין להם מנוי כמובן), אבל כל מה שיקרה זה שהאוהדים היותר 'קלילים' בלי ידע על התמונה הגדולה ומצב הבעלות (לדוגמא, תיירים) יקחו את המקום שלהם.

פשוט צריך לקוות לנס, שאיכשהוא, רק איכשהוא, זה לא יקרה בסוף. אולי איזה רוכש חדש בדקה ה90, או איכשהוא כל הסיפור עם הבנק הזה יתפוצץ והם לא יסכימו להלוות לו את הכסף. אין שום דבר אחר שאפשר באמת לעשות.

8. StevieG Member

לא רק שהוא הולך להשתלט על המועדון, אלא שהוא מוסיף חטא על פשע ומחזיר את בנו למועדון, אחרי שהאחרון הועזב לאחר שקילל אוהדים במייל. לא ייאמן איך היצור השפל הזה עוד במועדון. הוא מזכיר לי מעט את שאול אייזנברג. שניהם, עד שלא יהרסו את המועדונים שלהם לחלוטין, לא ינוחו. איכס, בא לי להקיא ממנו.

9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק אני לא מצליח להירדם? הלילות שלפני יונייטד תמיד גומרים אותי... סעמק.

10. שלו Guest

ב-RAWK הוצאיו מייל לשליחה לבעלי הבנק שהיקס מתכנן להלוות ממנו כסף וביקשו לשלוח אותו לכתובות הבאות:

bennett.goodman@gsocap.com; Stephen.Schwarzman@blackstone.com
    lgoldman@beachpointcapital.com; droerig@beachpointcapital.com;
    cgoldsmith@beachpointcapital.com; lgoldman@beachpointcapital.com;
    droerig@beachpointcapital.com; lfink@blackrock.com; tlevart@dkpartners.com; sleviant@dkpartners.com; jbloom@trimarancapital.com; David.Shaw@deshaw.com; jaranson@centerbridge.com; jbader@halcyonllc.com; mbrancaccio@stonetowercapital.com

הנוסח:

יש להוסיף את שמכם ואת המדינה בה אתם מתגוררים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/9/10
  11. הקופ בישראל Member

ההפתעה עד עכשיו.. מיירלש והקרחת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

http://img688.imageshack.us/img688/5043/photovnh.Xxx

12. oginath Member

הרכב רשמי:
    ריינה
    קונצ'סקי סקרטל קארגר ג'ונסון
    קול פאולסן מיירלש מקסי
    ג'רארד
    טורס

ספסל: ג'ונס, אגר, קירגיאקוס, יובאנוביץ', לוקאס, באבל, אנגוג

http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...d-torres-return

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז הודג'סון מפתיע את כולנו ומיירלש פותח בהרכב, סוף סוף החלטה נבונה מצידו. אבל הקטע עם אגר פשוט מטומטם ברמות קשות. אין לי ספק שאנחנו נקבל על זה בראש בכדורי גובה היום, פשוט מרגיז. עוד משהו שאני לא מבין זה למה מקסי מקבל מקום בהרכב לפני יובא, הסרבי נראה יותר טוב ממנו מתחילת העונה ובמשחקים כאלה מוסר העבודה והריצה הבלתי פוסקת שלו זה עוד פלוס חשוב.

14. Strawberry Fields Member

הודג'סון מתחיל ממש להרגיז בבחירת הסגלים למשחקים באותו אופן שבניטז הרגיז.
    למה לעזאזל הבלם הכי טוב שלנו מפנה מקום ל-turtle? ולמה צריך להושיב 2 בלמים על הספסל?
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/let_it_all_out.Xxx

15. Ghost93 Member

ככה זה כשאגר, הבלם הכי טוב שלך, הוא בלם שלישי ומגן שמאלי שני.