ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

ממש. אם זה היה משתלם להם כספית, זה היה קורה.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה נשמע נחרץ לכיוון אחד, באסקומב נחרץ לכיוון השני, אחד מכם צודק ויודע מה? לך יש סיכויים גבוהים יותר, אבל לך תדע, אולי כן הייתה לזה השפעה ובכל מקרה בעיני זה ראוי להערכה שהרבה אוהדים מצאו לנכון כן לעשות משהו.

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

נחמד. כמה חבל שכל כך הרבה אוהדים אימצו לחיקם את האמריקאים כשהם חשבו שזה ייסדר להם כסף לרכש...

אגב, רורי סמית', הכתב של הטלגרף (נשמע לי קצת יותר אמין ממישהו מהצהובון ההוא), כמובן נוגד את דבריו. האמת שזה no brainer, גם בגלל מהירות ההחלטה. החלטות בסדר גודל כלכלי כזה לא מתקבלות ולא מתבטלות כל כך מהר בגלל קמפיין אימיילים שנמשך בערך יממה.

rorysmith_tel Impressive and important as #LFC fan pressure is, Blackstone's decision not to get involved with Hicks is purely a business one.

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אף אחד לא חושב שמישהו בבנק הזה קם בבוקר, ראה את האמיילים והחליט 'טוב זהו, עכשיו אין מצב שאני מתעסק עם האיש הזה'. אבל זה עדיין חשוב להמשיך עם זה וגם רורי סמית' אומר את זה. חשוב שכל אחד שהיקס יפנה אליו ידע בדיוק למה הוא נכנס, לא מדובר רק בעניין מוסרי של לעזור להיקס להחריב מועדון כדורגל מפואר ולהמשיך לאמלל מליוני אוהדים, אלא גם עניין עסקי. האוהדים הם ההכנסה מס' 1 של המועדון, כבר עכשיו הרבה אוהדים מחרימים מרצ'נדייס ומבטלים e-season tickets ויש דיבורים על להחרים משחקים באנפילד לגמרי.

כבר ביום חמישי האצטדיון היה רק חצי מלא, נראה את היקס מצליח לשלם רק את הריבית של החוב הזה עם אנפילד ריק לכמה חודשים. הוא יכול גם למכור את כל הנכסים של המועדון ועדיין זה לא יספיק לו בלי ההכנסות הכי בסיסיות של המועדון.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

במה אתה מאשים אותם בדיוק? המעבר לידיים פרטיות היה הכרחי בכדי להתקדם קדימה לרמה כלכלית שתהיה סביב זאת של מנ יו וארסנל עם איצ' בגודל המתאים. זה שיש במעבר מהסוג הזה סיכון גדול זה כולם יודעים ולא היינו צריכים שהטייקאובר הזה יתפוצץ לנו בפרצוף בשביל זה.
    קשה לי להאשים בנאיביות את מי שבאמת האמין שדיוויד מורס ימכור את המועדון רק למי שהוא מאמין שיוכל להחזיק את המועדון הזה, אחרי הכל משפחת מורס החזיקה בקבוצה הזאת במשך שנים רבות ואם כבר עושים מעבר ידיים מסוכן שכזה אז שיש לך את האפשרות לשים את ההחלטה בידיים של אוהד אמיתי של הקבוצה זה המצב האופטימלי. בפועל מורס לקח החלטה רעה מאוד, החלטה שהיה קשה לדעת שתהיה כל כך גרועה באותה נקודת זמן בה היא נלקחה.

6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגר אומר שעיוותו את מילותיו בתקשורת ומסביר בדיוק איך:
    http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...record-straight

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/notworthy.Xxx

אין מילים כמה אני מת על השחקן הזה, באמת הרמתי גבה כשהציטוטים האלה יצאו לתקשורת כי לא מתאים לו להגיד דברים כאלה. כל כך מגיע לו מקום בהרכב, הוא פשוט 3 רמות מעל סקרטל בכל אספקט של המשחק, בחיי שחוץ מאולי קצת מהירות סקרטל לא עושה כלום יותר טוב ממנו. גם לא קראגר אגב. הוא ליברפול בכל רמ"ח אבריו גם אם הסגנון שלו הוא לא לוחמני ומקריב כמו שחקנים אחרים, אבל תשוקה יש לו למרות האדישות, הצעקה שלו על נאני הראתה את זה מצוין.

שהודג'סון יתעשת כבר ויבין שזה השחקן הגנה מס' 1 שלנו ביי פאר. זה יקרה מתישהו, אין לי ספק, אבל כמה שיותר מהר יותר טוב.

-----

http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...nic-for-hodgson

קויט יחזור מוקדם מאוד מהצפוי, איזה שור הבנאדם הזה... לא יאומן.

-----

http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...ague-cup-debuts

הודג'סון מגלה שווילסון וג'ונס יפתחו וייתנו את הופעת הבכורה שלהם נגד נורת'האמפטון מחרתיים. ווילסון יהיה מגן שמאלי כשאגר וקיריאקוס יפתחו במרכז, כשגם באבל, אנ'גוג ופאצ'קו ישחקו וככל הנראה יפתחו בהרכב.

ההרכב המשוער מבחינתנו:

ג'ונס
    ווילסון אגר קיריאקוס קלי
    באבל ספירינג לוקאס אמו(?)
    אנ'גוג פאצ'קו

נערך לאחרונה ב: ‏21/9/10
  7. oginath Member

לפי RAWK זה ההרכב:
    ג'ונס
    ווילסון אגר סוטו קלי
    יובאנו לוקאס שלבי פאצ'קו
    אנגוג באבל

ספסל: בואזניס, סקרטל, סוסו, ספירינג, אקלסטון, מבינגה, אמו

8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש כמה דברים בנוגע להרכב של סקאוסר טומי, כל קודם מאוד מאכזב לראות שאגר ירד לרמה של לפתוח בהרכב במשחק כזה. פשוט מעליב שסקרטל מועדף על פניו וגם ביום שבת נראה את זה.

ווילסון פותח, אבל כמגן שמאלי. להתחיל לשלב אותו כבלם, כנ"ל קלי בעצם שהרבה כבר שכחו שהוא בלם.

מצד שני לוקאס סוף סוף הגיע לרמה שלו וזה מעודד. שחקן לספסל והשלבים המוקדמים של הגביע ותו לא. וששונאי פאולסן והודג'סון ומעריצי לוקאס המגוחכים בRAWK ימשיכו בשלהם.

אני מעדיף את ההרכב של סקאוסר טומי כי הייתי רוצה לראות את פאצ'קו סוף סוף משחק בעמדה שלו, חלוץ שני. כדי להוציא את המקס' מהשחקנים הצעירים שלנו אנחנו חייבים להתחיל לשלב אותם בעמדות שהם מעדיפים, זה לא יעבוד ככה, ווילסון וקלי כמגנים לנצח ופאצ'קו תקוע באגף.

9. פול סקולס Member

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs619.snc4/57939_142973605746275_100001009103692_221387_4162612_n.Xxx

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

איזה דיוק של הצוללת.

ועכשיו אני שם לב שגיגס נראה כמו קוף בגן חיות :aaarofl:

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/10
  10. yakov_y YNWA

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

11. Lipton Member

ופלטשר נראה כמו איזה יאשק בתקופת מלחמת העולה הII

XDDD

12. Strawberry Fields Member

למחוק.

נערך לאחרונה ב: ‏23/9/10
  13. Strawberry Fields Member

הלו? המנג'ר מקבל משכורת בכדי שיעשה "קצת" יותר מאשר יבחר באיזה הרכב לעלות. זה היה תקף לגבי בניטז ועכשיו לגבי הודג'סון.
    לא יכול להיות שאנחנו נראה כך מול נורת'המפטון בבית. לא יכול להיות שהמאמן לא יבצע חילוף בכדי לנצח קבוצה מהליגה הרביעית באנפילד לפני הארכה. לא יכול להיות שכבר 3 שנים יש לנו דפוס התנהגות - רק כשאנחנו בפיגור ואין יותר מה להפסיד רק אז נדמה כאילו השחקנים נזכרים לשחק. זה נראה יותר כאילו הם מחליטים לזנוח את "השיטה" ולעשות מה שנראה להם הכי נכון.
    מצטער לומר אבל אנחנו מקבלים בדיוק את מה שמגיע לנו. עברנו ממנג'ר זהיר ספרדי למנג'ר זהיר אנגלי. אין למר בחור נחמד מה לחפש באנפילד.

נערך לאחרונה ב: ‏23/9/10
  14. StevieG Member

לא ברור לי למה אתם ממהרים לשפוט את הודג'סון בצורה כ"כ מחמירה. הוא לקח קבוצה שהיתה עיי חורבות אחרי בניטז, ועשה בה מיני מהפכה. אנחנו עוד לא באוקטובר, ההרכב הראשון שלנו עוד לא הספיק לרוץ וכבר התחלתם בהסקת מסקנות. תרגעו, אתם מגזימים ובגדול. מגיעה לו ההזדמנות להוכיח את עצמו, אז תנו לו אותה! אני רואה כ"כ הרבה תבוסתנות, ביקורת על המנג'ר, שלא כ"כ מגיעה לו למען האמת, דחילאק, תבגרו, תבינו שאנחנו לא מנצ'סטר סיטי שיכולה בתאוריה לקנות תארים ותנו לו לעשות את העבודה.

15. קינג לדלי Member

אי אפשר לשפוט את הודג'סון כבר עכשיו.

הנהלה מפולגת וללא כסף,סגל אפור,איצטדיון חדש תקוע.

הכל שם משובש.
    פעם שחקנים כמו לוקאס וקרגיאקוס לא היו מקבלים נעליים במילואים של ליברפול.

למרות זאת נראה לי שהודג'סון סידר את האמצע עם כמה שחקנים טובים ושהוא לא סופר את לוקאס.