ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. ArsenalFan Member

סוכנויות ההימורים בבריטניה השעו את כל ההימורים על מעבר של ג'ו קול לליברפול. יש שמועות חזקות מאוד שהוא כבר חתם אצלכם.

2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_pray.Xxx

3. Strawberry Fields Member

יתנו למשחק הזדמנות להתקיים עד 21:00 אם לא יצליחו לנקז את כל המים אז הוא יתבטל.

4. yakov_y YNWA

משחק ראשון העונה.

מצפה להתרשם מחוליית ההגנה.
    פיליפ דגן וסטיבן דארבי ישמשו כמחליפים של ג'לן ג'ונסון, מרטין קלי ודניאל אזאלה ישמשו כבלמים 5-6 של הקבוצה, מקווה שיהיה על מי לסמוך.

5. Cup of Tea Liverpool, UK

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx חחחח..

אמן אמן אמן. כל כך יכול לעזור ביצירתיות ובטכניקה.

6. Strawberry Fields Member

המשחק בוטל.

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/10
  7. oginath Member

8. שלו Guest

9. _Rushie Member

נחכה לאיזה ראיון אחרי שאינסואה יוצג שם... אולי הוא יספר שכמו בניון הוא לחץ על המעבר.
    אם לא... זה בהחלט גרוע שפורסלואו הלך על דעת עצמו ודעת הבעלים וניסה לגרד כמה שיותר כסף מכמה שיותר עסקאות בזמן שבין הפיטורים של רפא למינוי של הודג'סון.
    לא הם ילכו עכשיו לשבור את הראש מאיפה מביאים תוך פחות מחודש שני מגנים שמאליים.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

משהו רע עובר על המועדון....הודג'סון אומר שהוא מרוצה ממה שהוא ראה מאינסואה ב-3 ימים שראה אותו אבל התחילו שיחות עם פיורנטינה לפני שהוא נכנס לתפקיד המנג'ר, היום אינסואה נמכר.
    שמח שאנחנו מקושרים לג'ו קול למרות שהוא לא דיבר איתו אף פעם.

מתחיל יותר ויותר להישמע כאילו פארסלו הוא זה שמחליט על מכירות/קניות כרגע...פשוט הזוי.
    אם הם לא מוכרים את הקבוצה כמובטח בעוד 6-10 שבועות, צריך לעשות מחאה רצינית, אפילו להשאיר את אנפילד ריק, זה לא ייתכן הסיפור הזה.

אני אוסיף את דעתי לנושא אינסואה בלי קשר למי לקח את ההחלטה על השחרור, הבעתי במשך כל העונה ביקורת נגד השחקן הזה, הוא בינוני לדעתי, פשוט איטי מדי מכדי להיות מגן ברמה גבוהה, יגידו שהוא רק בן 21 או שגמרו אותו כי הוא היה צריך לשחק 55-60 משחקים עונה שעברה, יכול להיות, בכל אופן אני לא מזיל דמעה שהוא הלך ו5 מ' פאונד זה מחיר טוב בהתחשב בעובדה שהוא שנה לסיום החוזה.
    נשאלת השאלה העיקרית, האם המאמן הוא זה שהחליט על כך? אם לא, זה גרוע מאוד.

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

גיל,
    אני מתאר לעצמי שהודג'סון כן אישר את המכירה אבל מחוסר ברירה. ככל הנראה אינסואה כבר רצה לעזוב ולא לחכות לחוזה החדש שלו והמו"מ היה במצב מתקדם מאוד שלהודג' לא היה יותר מדי מה לעשות בעניין חוץ מלנסות ולשכנע את אינסואה להישאר לשווא.

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שיש כאן הרבה מאוד עניינים של יחסי ציבור. "זה לא אני, זה הוא". הפארסלו הזה הרי אמר שאף שחקן לא יימכר עד שיהיה מנג'ר חדש. יופי, אז יש מנג'ר חדש, ובכל זאת מסתבר שעסקאות נסגרו בזמן הזה. אז מה היה כל הקטע של לחכות למנג'ר החדש? חותמת גומי? הרו בכך שהעסקה נסגרה , ומן הסתם השחקן יודע על כך, כבר די ברור שהוא לא יישאר. מצד שני, הודג'סון כן אולי היה יכול למנוע את המעבר של בניון ואינסואה אם הוא היה עומד על הרגליים האחוריות. והוא בחר לא לעשות את זה. ואולי לא בחר, אולי לא היתה לו ברירה. כאמור, הרבה יחסי ציבור.

13. שלו Guest

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏8/12/10
  14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאמין שג'ו קול זאת עסקה סגורה, יש כבר המון שמועות בנושא.
    אם נצליח להביא גם מגן שמאלי ברמה טובה, מחליף למאסצ'ראנו וחלוץ נורמלי, אנחנו עוד יכולים לצאת מהקיץ הזה בצורה לא רעה בכלל...

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

גיל, אנחנו גם זקוקים לעוד שחקן הגנה לטעמי, מעבר למגן שמאלי להרכב. בהנחה שנקנה מגן שמאלי ברמה גבוהה באמת, שחקני ההגנה שלנו יהיו אלה:
    מגן שמאלי חדש, אגר, קראגר, סקרטל, קיריאקוס, ג'ונסון, קלי ואיאלה. זה אומר שבתכלס אנחנו עם מגן שמאלי אחד, מגן ימני אחד, ושני בלמים שיכולים לכסות את עמדות המגן (קלי מגן ימני ואגר שמאלי), כשבכלל לא בטוח שהבלם הראשון שלנו (קראגר) מספיק טוב בשביל לשחק בהרכב WEEK IN WEEK OUT ולי גם יש ספק לגבי השלושה האחרים. אני חושב שאנחנו חייבים גם מגן שמאלי גיבוי בנוסף למגן שמאלי ראשון, או לחילופין בלם ברמה גבוהה להרכב (וע"י כך לשחרר את קרא לגבות את עמדת המגן הימני לדוגמא).

אני יודע שסיבכתי את העניינים אבל הנקודה היא שצריך עוד שחקן הגנה, אי אפשר לסמוך לדעתי על מגן שמאלי חדש בלבד.