ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Strawberry Fields Member

אי אפשר לומר שהודג'סון הוא לא הבעיה של ליברפול. הוא חלק ממספר בעיות, זה כן.

בולשיט. ליברפול מצמיחה שחקני בית מספיק טובים אבל מחליפה אותם תמורת נזיד עדשים או משאירה אותם להירקב במילואים מבלי להשתמש בהם.

לא הייתי אומר את זה.

2. הקופ בישראל Member

כל פעם מעלים את הנק' הזאת כטענה לחוסר אהדה וליצר הישראלי צ'לסי החליפה 4 מאמנים ב4 העונות האחרונות.

טוטנהאם החליפה גם כמה מאמנים.

ליברפול היתה עם 2 מאמנים במשך 12 עונות ולא הגיעה לכלום בזירה המקומית.

הרבה קב' בכל העולם מחליפות מאמנים בכדי ליצור שינוי חיובי , לא תמיד זה שהוחתם לטווח ארוך מתברר כמתאים.

George Best

יש לנו שחקני בית צעירים רק שלא נותנים להם לשחק.

יש לנו סגל נהדר , בשילוב של כמה שנשארו בחוץ עם כמה שהיו בפנים , אפשר לבנות משהו טוב שיביא תוצאות והמשכיות.

רובינסון המגן השמאלי הצעיר שערך את הופעת הבכורה בסוף העונה שעברה מול ברנלי.

קלי שעולה בכל פרמטר על ג'ונסון.

וויסדום וקונור קואדי כוכבי אנגליה הצעירה שהיא אלופת אירופה והאחרון גם הקפטן שלה.

ווילסון מריינג'רס שנבחר לשחקן השנה הצעיר בסקוטלנד.

שלבי הכישרון מצ'ארלטון.

וזה בלי להזכיר את אינס,פאצ'קו,סוסו,אקלסטון וכו'.

צעירים יש , הזדמנויות אין.

רק שיתנו להם לשחק.

ריינה
    רובינסון אגר ווילסון קלי
    קול מיירלש שלבי ג'ררארד
    טורס קויט/אנגוג

ברגע שיריצו אותם יהיה בסדר , אני מוכן לספוג עונה של מרכז טבלה עם הפסדים לצד נצחונות במידה שאני אדע שהם ישחקו ותיהיה תקוה כלפי העתיד.

צריך להתחיל מתישהו ...

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואי בנאדם... הפסקא האחרונה שלך כל כך תלושה מהמציאות, חבל, היית חייב להוסיף את המשפט המטומטם הזה? קארמה עאלק... כאילו אם היינו מנצחים את צ'לסי היינו עכשיו מקום ראשון בליגה. תעשה טובה. עדיין מרירים על זה שצ'לסי הייתה פשוט יותר טובה מאיתנו באנפילד וניצחה? מגוחך.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. הדוגמאות שנתת הם מעולות.
    טוטנהאם עד לרדנאפ (שמתחיל עונה נוספת) נכשלה פעם אחר פעם למרות השקעה של כסף גדול.
    צ'לסי בין מוריניו שנשאר מס' שנים לאנצלוטי שזאת השנה השנייה שלו לא זכתה באליפות למרות שהבסיס של הסגל (צ'ך, טרי, קארבליו, לאמפרד, קול, דרוגבה) לא השתנה.

לא אומר שהודג'סון יצליח בליברפול, אבל כבר עכשיו לדבר על פיטורים?
    אפשר לחשוב שהוא קיבל קבוצת חלומות וריסק את הקבוצה.
    הוא קיבל קבוצה בינונית למטה, שבעזרת הטקטיקה של בניטז (התחום היחידי שהוא תמיד בלט בו) הצליחה להתעלות מעבר לבינוניות בזמנים מסוימים.
    בשום שלב בשנים האחרונות (גם בעונה שסיימתם במקום השני) לא הייתה לכם את האיכות של צ'לסי או יוניטד.
    איכות עבורי נמדדת לאורך זמן, ובמבחן הזה (שהתבטא בליגה) ליברפול נכשלה בצורה מוחצת לאורך התקופה של בניטז.

2. ומי אשם שכל שחקני הבית המוכשרים יותר/מוכשרים פחות הם לא חלק מהבסיס של הקבוצה?
    הודג'סון שנמצא במועדון יומיים וחצי או בניטז?

3. בסופו של דבר השילוב של בניטז והבעלים החמדנים שלכם יצר בליברפול חורבה בקיץ האחרון.
    אני חושב שאפילו דייויד מויס עם אברטון שלא יכולה להוציא יותר מידי כספים היה בנקודת פתיחה יותר טובה ממכם בתחילת השנה.
    לפעמים השם של מועדון גדול הוא בעיקר נטל. בטח כשפתאום אין כסף, כששחקני הרכב מחפשים לעזוב אותך (מסצ'ראנו, בניון), כשהמאמן הקודם השאיר אותך עם קבוצה שמבחינה מקצועית לא מתקרבת להילה של המועדון שהגעת אליו.

4. הודג'סון הוא לא מסכן כמובן, הוא ידע לאן הוא נכנס, אבל לדבר כבר עכשיו על פיטורים? את מי כבר ליברפול תוכל להביא? מי מהמנג'רים שבאמת יכולים לקחת את ליברפול למקומות טובים יותר ירצה להיכנס למיטה החולה שנקראת ליברפול?
    אפשר לחשוב שעם פלגריני נניח (מישהו כאן זרק את השם) הייתם מוליכים עכשיו את הטבלה.

אוהד סבלני יבין שאולי הכישלונות בהווה הם כדי לבנות משהו בעתיד.
    תנו להודג'סון צאנס רציני, מדובר במאמן ליברפול ולא במאמן סכניין שצריך להחליף אותו ישר כשקשה.

נ.ב
    Scouser Tommy, יש משהו בדבריו של בסט על אותו הפסד של ליברפול לצ'לסי בשנה שעברה.
    יש פתגם מסוים כשלפעמים כשיכולים לא רוצים ואז כשרוצים לא יכולים.
    מועדון כמו ליברפול, שבשנה שעברה הפך אחרי אותו משחק לכל כך קטן מבחינה מקצועית, נכנס לסחרור בקיץ שיכול להיות שהוא חלק מהתהליך שהיה בליברפול שהגיע לשיאו בכך שהם ויתרו מראש על משחק כדורגל, מה שמנוגד לחלוטיין למסורת של ליברפול במיוחד באנפילד.

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

תקרא לי איך שבא לך, האוהדים האנגלים שאתה כ"כ אוהב רובם ככולם הרבה פחות סבלניים עם הודג'סון מאשר אני. אני לפני המשחק הזה עוד הגנתי על הודג'סון והייתי בין היחידים לא פה בישראל אלא בכלל.
    מעולם לא איבדתי אמון במנג'ר כ"כ מהר.
    6 נק' מ7 משח' זה לא העניין, העניין זה הדרך, איך נראים. מתוך ה6 הנק' שיש לנו, אני חושב שאף אוהד ליברפול לא ירים גבה אם אני אגיד שהגיעה לנו רק נקודה אחת.

מצחיק איך גם כשבניטז כבר לא פה מאשימים אותו באיך שאנחנו נראים עכשיו, אני לא הייתי תומך נלהב שלו, אבל זה באמת נהיה מגוחך. אותה קבוצה שבורה, מוכה ודועכת מעולם לא נראיתה ככה גם בעונה שעברה. גם בעונה שעברה שהייתה זוועתית לא נתנו לקבוצות כמו סנדרלנד ונמושות ליגה כמו ווסט ברומיץ' ובלקפול (תחליף בעולות החדשות מהעונה שעברה) להגיע לאנפילד ולהכתיב את קצב המשחק, להגיע להרבה יותר מצבים ולהראות יותר טוב.

בניון, ג'ו קול, מסצ'ראנו, הסגל שהשאיר בניטז, הכל שטויות, תגיד לי, על מה אתה מדבר? אתה רוצה לטעון ברצינות שההרכב שעלה היום לא מספיק טוב כדי לא להפסיד בבית לבלקפול?

אף אחד לא מבקש אליפות. יש גם מעט מאוד אנשים שחשבו שיש לנו סיכוי לטופ 4. אבל לא לבזות את עצמנו באנפילד פעם אחר פעם, האם זאת בקשה מוגזמת? אני לא חושב.

ג'ורג' בסט - יש מספיק צעירים טובים אצלנו שהודג'סון לא מסתכל לכיוון שלהם. דני ווילסון היה בהרכב של ריינג'רס בעונה שעברה, צבר נסיון בלג"א, הגיע עם תג מחיר של כמעט 5 מ' פאונד, נרקב במילואים בזמן שהבלמים שלנו נראים כמו בדיחת הליגה. בחירה של הודג'סון. שלבי וספירינג לא מקבלים שום צ'אנסים למרות בדיחת הקישור הזאת שיש לנו. בחירה של הודג'סון. קלי כבר הוכיח שוב ושוב שהוא הרבה יותר סולידי הגנתית מאשר ג'ונסון, לא מקבל שום ריצה בהרכב על חשבונו. בחירה של הודג'סון. (כמו שאמרתם, לא אשמתו שהוא קיבל את ג'ונסון מרפא, אבל אף אחד לא מכריח אותו להמשיך להעלות אותו בהרכב).
    פאצ'קו, אולי השחקן הכי משמעותי של הנבחרת הצעירה של ספרד בטורניר הU19 בקיץ, סיים שם כמלך השערים של הטורניר, לא מגיע לספסל אפילו לרוב, מי נמצא מעליו ברוטציה? שחקן גמור כמו מקסי שלא תורם כלום כשהוא עולה מהספסל. בחירה של הודג'סון.

מה שאמרת על קארמה... צודק, איך העזנו, היינו צריכים להקיא דם כדי להכניע את צ'לסי ולתת לכם את האליפות. תמשיכו עם הקונספירציות מעוררות הרחמים האלה שג'רארד עשה לכם דווקא וכו' וכו' (רק נגד סנדרלנד יצר מצב דומה לוולבק נדמה לי, רק עם הראש שניסה לנגוח חזרה לריינה, גם אז זה היה בכוונה?), ולא פשוט שצ'לסי קבוצה הרבה יותר טובה מאתנו ופייבוריטית בכל יום ועונה נתונות, אז בטח כשכבר אין לנו על מה לשחק בכלל והשחקנים שבורים מנטלית.

6. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aaarofl:

עכשיו הבנתי למה ליברפול כל כך חלשה...

סקאוזר טומי, לא יודע למה אתה מתעצבן. אותי זה הורג מצחוק לראות את אוהדי יונייטד פתאום נהיים חסידי אומות עולם כשהם מדברים על המשחק הזה. מזל שיש את יונייטד ששומרת על טוהר והגינות הכדורגל...http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/puke.Xxx

7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצער שאני שוב צריך לקרוא פה תגובות על כך שהסגל חלש ויש בעיות חמורות שקשה להודג'סון להתמודד איתן, אני ואחרים כבר ענו על זה פה בצורה משכנעת, לכו כמה עמודים אחורה ותקראו, לדבר על חולשת הסגל אחרי תוצאות כאלה נגד נורת'מהפתון,בלקפול,סנדרלנד ואוטרכט זה מגוחך. מי שחושב שהסגל הזה לא מספיק חזק (ועוד ללא פציעות כמעט!) כדי לנצח את הקבוצות שציינתי, אין לי מה להגיד לו, הוא פשוט טועה.
    בהתייחסות למשחק עצמו:
    ג'ונסון היה כל כך רע בהגנה במחצית ה-1, מגן גבוה,מהיר,זריז וחזק שמגן כאילו הוא נמוך,איטי וחלש...וראינו במחצית ה-2 שהוא עלה עם מוטיבציה גדולה לכפר על הטעויות שהוא באמת מגן כמו שצריך כשנדרש לכך, זה רק מראה שהכל אצלו בראש, פשוט עצלן כשהכדור אצל היריבה, ככה זה מגיל 17 אצלו בבוגרים וזה לא ישתנה, קנינו מחורר.
    מקאררגר כל מה שנשאר זה היכולת לצרוח על אלה שמסביבו, פעם זה היה במקום כי הוא היה עושה הכי מעט טעויות מהרביעייה ההגנתית, היום זה מביך כשהוא המפשל הראשי.
    מבחינתי במשחק הבא אפשר לעלות עם הרביעייה ההגנתית: קלי-אגר-ווילסון-רובינסון, אין כבר מה להפסיד, השחקנים האלה מפשלים שבוע אחרי שבוע אבל מקבלים מקום קבוע בהרכב. לפחות שנה שעברה היו לנו הופעות סבירות ומעלה באנפילד, השנה אין אפילו את ההפוגה השבועית הזאת, אצלנו להוציא 1 מ-9 מול נורת'המפתון בלקפול וסנדרלנד באנפילד ובטווח גם לעשות תיקו 0-0 בהולנד מול קבוצת מרכז טבלה מבלי שבכלל ניסינו לנצח. אחרי רצף כזה היית מצפה מהג'נטלמן של הליגה להודיע שהוא עושה פה בושות חסרות תקדים למועדון שקיים כבר 120 שנה, אבל כמובן שהוא לא יעשה דבר כזה, אז לכל הפחות שיסיק מסקנות ובמשחק הבא יתקן טעויות שהוא מקפיד לעשות מהיום הראשון שלו במועדון: 1. להפסיק לשחק עם מירלאש כאילו מדובר במסי, הוא קשר מרכזי ושם הוא צריך להיות מורכב. 2. לא להגביל את ג'ררארד ביציאות קדימה כי בלי ג'ררארד וטורס כולם יודעים איך אנחנו נראים בהתקפה. 3. להעיף את הפרות הקדושות מההרכב כי הם עולים לנו בנקודות, צעיר אולי יעשה את השטוית שהם עושים, אולי ישחק סביר, שווה להסתכן ולשחק.
    זה כל מה שעולה לי בראש כרגע, צריך להבין שאם הפסדנו לבלקפול בבית ולא מחוסר מזל אז כרגע אנחנו צריכים להתייחס כאילו זה המקום בטבלה שכן מתאים לנו אחרת גם לא נצא משם, אברטון בחוץ זה משחק שנעלה אליו כאנדרדוג ואם נשחק שוב על תיקו כמו שעשינו בברמינגהאם אנחנו גם נפסיד כי יש גבול כמה ריינה יכול להציל אותך, אז צריך לעלות במטרה לנצח ולצאת מהמצב המביך הזה.

8. ELIRAN767 Member

אני רואה את אוהדי ליברפול,ואני מבין לליבכם. זה נחמד השיכנוע העצמי שלכם שיש לכם סגל טוב, או מאמן טוב,אבל מה לעשות זה לא המצב. אתם עדיים חיים את הקבוצה מליפני שנתיים,עדיין חושבים שבגלל שאתם ליברפול אז אתם אתם מעל האחרים. מה לעשות המצב ישתנה. אתם צריכים לרענן ציפיות.

בקשר לעבודה של הודסון,בהחלט הוא מאמאן בנוני שבא לקבוצה גדולה עם צפיות מעבר ליכולת שלה.

אני אישית חושב ,שצריך להעיף אותו כמר שיותר מהר.כי גם מהסגל הזה מה שהוא מוציא זה מחפיר.
    ובמחשבה שניה זה לא ממש רלוונטי,הבעיות הכלכליות של הקבוצה עם כל כך גדולות שסכנת פירוק עדיין ממעל הראש. עד שלא היו בעלים חדשים,יש לקוות שמישהו ייצב את הספינה.

יש שגם צד חיוב,יותר גרוע מזה לא יכול להיות או שכן.

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/10
  9. Strawberry Fields Member

בדיוק מה שבאתי לכתוב.

אגר פצוע וגם ככה אני לא בטוח שזה יעבוד עם 2 בלמים שמאליים.
    קלי חייב להיות במרכז. אם לא מאמינים בדארבי אז שיתנו לאירווין לשחק שם.

---------------
    http://news.bbc.co.uk/2/hi/sport/football/...ship/219167.stm

לא רוצה לחכות עוד חודש-חודש וחצי רק כדי למצוא את עצמנו במצב דומה. הודג'סון OUT ועדיף לפני הדרבי כדי שננצל את הזמן הזה למינוי מחליף (דלגליש, פלגריני, או'ניל) ולתת לו זמן לעבוד עם השחקנים שלא יוצאים עם הנבחרות.

10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

העונה ההיא של הודג'סון בבלקבורן מראה יפה מאוד שגם קבוצות צמרת (נניח) יכולות להכנס בעונה נתונה לקרבות תחתית. וגם אז זה היה תחת הודג'סון. אם איך שאנחנו נראים, אין לדעת כמה זמן נשאר בתחתית ומתי הציפיות ישתנו מהעפלה לאירופה להשארות בליגה או חלק עליון של הטבלה.

רק לפני 2 עונות נלחמנו על אליפות וליגת אלופות, עם סגל כמעט זהה למעט הקישור. איך נפלו גיבורים.

11. Bujuga Member

אני לא מרבה לכתוב כאן, אבל כואב את המצב...
    כבר בקיץ לא הבנתי למה ללכת על מאמן זקן טרח כושל כמו דרור קשטן שהגיע לשיא שלו בעונה שעברה בעצם הגעה לגמר הליגה האירופית, אבל מעולם לא התאים למסגרת של קבוצות ברמה הזו.
    נכון יש המון בעיות שמעבר, נכון אין כסף...אבל שלחו לו את מסצ'ראנו האוברייטד מהקבוצה, הביאו את מיירלש, ג'ו קול, יובאנוביץ...את קונצ'סקי הוא בחר במקום להביא אתסלסידו ב1.6 מיליון ליש"ט, אין לו סגל מהגרועים בליגה, אז נכון קאראגר מעבר לשיא כבר מזמן, ולוקאס לא שחקן וטורס לא פוגע...אבל זה מה שקורה שמבין כל מיני מועמדים צעירים בקיץ בוחרים במאמן מעבר לשיא, ומי שהיו לו אשליות שהודג'סון זה הבן אדם המתאים לא מבין בכדורגל...
    נקווה שהוא ילך בתור צעד ראשון לעתיד ורוד יותר למועדון אדום יותר.
    הרבה אהבה לכל האדומים מהמרסיסייד - תהיו חזקים!

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

תקופה כזאת רעה של תוצאות והופעות לא זכורה לי מאז סוף 2002 עם הוייה שלא ניצחנו משחק במשך חודשיים, ההבדל הוא שאז לתקופה הזאת נכנסנו מהמקום ה-1 בטבלה אחרי פתיחת עונה מצויינת אז לא הייתה לגיטמציה לקרוא לראש של הוייה (בינתיים).
    עכשיו אפילו שמרנים בריטים כבר קוראים למאמן להתפטר, אני ממש לא חושב שמקדימים פה את הזמן, מקום 18 בסוף מחזור מלא, לראשונה מזה 45 שנה מתחת לקו האדום.
    תוצאות אחרונות: ניצחון דחוק במתפרצת על ווסט ברום ששלטה באנפילד, 0-0 בברמינגהאם בלי לנסות לנצח - ריינה איש המשחק, הפסד 3-2 באולד.ט, 2-2 ביתי עם סנדרלנד ששלטה באנפילד - תודה לגול המטופש של טרנר, אתמול ביזיון חדש בהפסד לבלקפול. בין לבין אפשר למצוא תצוגות נפלאות אצל אוטרכט (לא באנו לשחק בכלל, נגמר 0-0, העיקר שלא כמו סלטיק שקיבלה שם 4-0) ונורת'המפתון (היי זה רק גביע הליגה...אז מה אם היריבה היא כמעט במקום האחרון מבין כל הליגות המקצעוניות והמשחק הוא בבית).
    שכחנו כבר איך סיטי עשו לנו בית ספר לפני כל הרצף הזה.
    אם לא עכשיו לדרוש התפטרות אז מתי? היית מצפה מג'נטלמן שיידע לקחת אחריות. השאלה האם מדובר בג'נטלמן רק בלתת פרשנויות וראיונות עם עניבה וחליפה ופאנצ'ליינים או גם בכזה שמוכן לוותר על הג'וב הכי גדול שהיה לו כי הוא מודה שהוא פשוט לא מתאים לרמות האלה.
    בגלל שאני צופה שמדובר בסוג ה-1, נצטרך שהשחקנים יוציאו אותנו מהבוץ הזה לפני שיהיה מאוחר, אנחנו לא רוצים להיות באיזור הקו האדום ואז עוד לקבל 9- בטעות, גם ניוקאסל לא האמינה שהיא תרד בחודש ספטמבר, פתאום היא מגיעה לינואר פברואר מרץ והיא עדיין בסביבת ירידה, אנחנו יודעים איך זה נגמר. אין מועדון שהוא גדול מדי מכדי לרדת.

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך לפטר את הודג'סון עכשיו לפני שהוא באמת מצליח להנחיל את השיטות שלו בקבוצה ולפגוע בה לטווח הארוך. אומרים שמהסיבה הזאת צריך לתת לו זמן, כי הוא עוד לא הביא את השיטות שלו - הלו, לא רוצים את השיטות שלו.

לא רוצה שאחד מהשוערים הכי טובים בליגה יהפוך לי פתאום לפול רובינסון כי ריינה אומר שהודג'סון רוצה שהוא יהיה שוער 'אנגלי' יותר, אל תשנה לי אותו בבקשה מר הודג'סון, הוא טוב כמו שהוא.

לא רוצה שנשחק כדורגל 'ישיר יותר' כמו שאגר אמר שזאת הסיבה שהוא לא משחק כבלם, כי הוא לא מוכן להטיס כדורים ארוכים למעלה.

לא רוצה שפאולסן יהפוך לשחקן מפתח, וואלה יופי החלפנו את לוקאס בהרכב עם נגר גדול יותר.

לא רוצה שאיאן הולוואי ידבר לפני המשחק על איך שהקבוצה שלו מתכוונת לבוא ו'לבדוק עד כמה הרביעייה האחורית של ליברפול טובה' כמו שהוא אמר.

לא רוצה שקבוצות חובבים ישלטו לי באנפילד כאילו אנחנו לא על המגרש.

לא רוצה שפולהאם תשחק כדורגל טוב יותר מאתנו כמו ששחקני פולהאם אומרים שהם עושים תחת יוז מאשר תחת הודג'סון.

לא רוצה שום דבר מזה, לא רוצה לתת לו זמן עד שישלים את התוכניות שלו ונראה בדיוק כמו פולהאם אבל עם המקום בטבלה של בלקבורן 1998.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם כבר הולוואי אז הזכרת לי שמגיעה מילה טובה לבלקפול ולו, היינו מרוכזים בעצמנו מהסיבות הברורות אבל כל הכבוד להם שבאו לאנפילד כדי לתקוף ויצאו עם 3 נק'.
    הולוואי סיפר בסוף המשחק שYNWA היה השיר האהוב על אבא שלו שנפטר וזה ריגש אותו כשהאוהדים שלנו שרו את זה והוא הצטרף לשירה. הוא גם התרגש שהם קיבלו מחיאות כפיים כשהם ירדו מהמגרש, מגיע להם. עברו 5 משחקי חוץ עם 9 נק' הרבה בזכות הגישה הזאת.

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן מגיע להם קרדיט ובנוסף לזה כמו שאמרתי בדיון המחזור, הייתי היום לוקח את צ'ארלי אדם במקומו של אדון פאולסן. שחקן נהדר, שלט בקישור שלנו, למרות שזה כבר לא מדד לכלום כי כולם עושים את זה.