ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. ArsenalFan Member

אם השאלות האלה בדיוק נבדקו ושיחק לכם המזל, אז סוף טוב הכל טוב, בהצלחה. על השאלות האלה ובמיוחד בסוגיית האיצטדיון החדש, אפשר לומר רק "נחיה ונראה". אבל אם נדמה לך של-RBS אין שום כוח כשהם הנושים העיקריים והדדליין של ה-15 באוקטובר ממש מעבר לפינה, אז אתה טועה ובגדול.

להיות יותר רווחיים מסיטי... לא חוכמה, ראית לאחרונה את הנתונים הכלכליים שלהם? אבל אתם בפירוש לא יותר רווחיים מארסנל כבר מהיום שבו עברנו לאשברטון גרוב (אולי עוד לפני). גם יונייטד משלמת היום תשלומי ריבית אסטרונומיים שהרווחים (העצומים) שלהם מתחזקים בקושי רב, כך שהם בדיוק באותה בעיה.

2. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכוונה שלי הייתה מבחינת רווח לפני תשלומי הריבית - מבחינת כמה כסף אנחנו מכניסים מזכויות שידור, מרצ'נדייס, כרטיסים, וכו' לפני תשלומי הריבית אין לי ספק בכלל שאנחנו לפחות בטופ 3 בפרמיירליג. כמובן שבסופו של דבר אנחנו יוצאים בהפסד בגלל תשלומי הריבית אבל אם החוב יימחק אנחנו בעמדה טובה להיות מועדון רווחי מאוד שיוכל להתקיים מהאמצעים שיש לו והוא מרוויח וללא כסף מהבעלים, וזה עוד לפני בניית אצטדיון או הרחבת אנפילד.

זה לא משנה לי גם מי רווחי יותר ממי, ליונייטד יש את בסיס האוהדים הגדול ביותר מבין הקבוצות באנגליה, זאת לא תחרות, מה שחשוב לי הוא שהמועדון יתנהל בצורה יציבה ובריאה.

השאלה היחידה עכשיו היא מאיפה מגיעים ה300 מ' האלה לקניית המועדון. חסר לברוטון שמדובר בעוד רכישה ממונפת, המעמד שלו שבשעות האחרונות הפך לגיבור יצנח למעמד של מורס שמכר אותנו להיקס וג'ילט מלכחתחילה.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ArsenalFan
    אין לי ספק שהשאלות האלה נבדקו.
    מאחר ובכל זאת מדובר באנשים שיכולים להיות מונעים מכסף אני תמיד יכול לעלות השערה שברוטון לחוץ למכור כי הוא מקבל בונוס שמן במידה והוא מוביל את המועדון למכירה, לכן עכשיו 10 ימים לפני הדדליין של RBS יכול להיות שהוא מאיץ את ההצעות שהכי נראות לו ולאו דווקא הצעות מספיק טובות. אי אפשר לדעת. אני מאמין שהצעה שנבחרה כטובה ביותר מאפריל ועד היום צריכה להיות סבירה ומעלה, אני מקווה שאני לא אתבדה.
    מדובר בועדה שמונתה ע"י היקס וג'ילט כדי לפקח על ההצעות שיתקבלו עבור המועדון בסוג של מכירה פומבית, ברוטון ואנשים מהבנק של ברקליס יפקחו את ההצעות ויבדקו איזה מהן היא המתאימה ביותר כדי שלא נגיע שוב למצב כמו היום, RBS לא רלוונטים, ויודע מה? הם כבר נתנו את ברכתם לעסקה הנוכחית אז גם במידה והיה להם כוח הם מצידם מאשרים את העסקה.

Walkon
    אני חושב שהוא אפילו לא התייחס ל"מאיפה מגיעים ה300 מ'" כי זה goes without saying. אתה לא בודק הצעות במשך חודשים ואז בסוף מקבל הצעה שכולה בנוייה על הלוואה נוספת, זה יהיה פשוט מגוחך לחלוטין. הנעלם מבחינתנו הוא עד כמה הם ישקיעו בעתיד, זה משהו שאי אפשר לדעת חוץ מלסמוך על מה שהם אמרו לברוטון ששכנע אותו. הכסף כרגע חייב להיות שלהם ולא מהלוואות נוספות, מבחינתי זה באנקר.

נערך לאחרונה ב: ‏6/10/10
  4. ארצ'י באנקר Member

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

פרטים נוספים נחשפים על העסקה:

http://www.sportingintelligence.com/2010/1...stadium-061006/

- הקבוצה NESV הייתה במשך זמן המועדפת על RBS.
    - קית' אדלמן שעבד בארסנל ייעץ לRBS. לא יהיה לו תפקיד ניהולי בליברפול.
    - הרכישה אינה ממונפת. הקבוצה תשלם 240 מ' במזומן ושומרת בצד הלוואה של 60 מ', כש40 מ' מהסכום הזה מוקצה להרחבת האצטדיון.
    - בNESV שומרים על 'ראש פתוח' בכל הנוגע לאצטדיון חדש.
    - הפרמיירליג צפויה לאשר את העסקה בלי בעיות.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

broughton says prospective new owners have full confidence in Roy Hodgson. Money will be available for new players in January

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכל נראה פשוט מצוין נכון לעכשיו, אבל אני עדיין סקפטי גם לגבי המכירה וגם לגבי הבעלים החדשים. נקווה שבאמת נצא לדרך חדשה.

8. Drorik0 Member

רק שהפריימרליג תאשר וזה הבשורה הכי טובה שהייתה לנו השנה!

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

The Premier League hopes to "complete all the necessary processes by Friday 8 October so the sale can proceed".
    לא ברור לי האם זה כולל את ההליך המשפטי או רק את החלק של הפרמייר ליג בנושא.

Bankers tell me that if the courts rule against the transfer to the new ownership of John Henry and NESV, the sale will still probably go through - via the ungainly mechanism of RBS putting Liverpool into administration

Robert Peston, BBC business editor

לא יודע מה היקס וג'ילט מנסים לעשות, אולי סתם לגרום לנו לעוד כמה ימים של חרדה מהעצבים שהם הולכים להפסיד 140 מ' פאונד מכל העסק, אני לא מצליח לחשוב על משהו הגיוני.

10. Jack Wilshere Member

מישהו יכול להסביר לי למה העסקה תלויה באישור של ביהמ"ש?

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

היקס וג'ילט מנסים להשאר ופונים לבית משפט כדי לראות אם יש איזהשהוא סיכוי שהם יצליחו... אולי הם חושבים שבאמת מישהו עשה משהו לא בסדר ושיש להם קייס, אבל אני אישית לא חושב שאפילו הם מאמינים בזה. נסיון נואש אחרון שלהם לפני שהם מקבלים את הבעיטה בתחת מחוץ למועדון ובלי רווח של גרוש. 3 שנים של סבל גם מבחינתם תמורת כלום ושום דבר. ככה מגיע להם.

12. Jack Wilshere Member

זה בדיוק מה שלא ברור לי... איך הם יכולים לעצור את העסקה? באיזה הליך? נניח שהם עותרים לצו מניעה? מהי הטענה שלהם?

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי מושג קונקרטי, אני יכול רק להניח שהם מסתכלים לכיוון זה שהדיירקטורים לא עשו את עבודתם כמו שצריך, התפקיד שלהם הוא כביכול להגן על האינטרסים של המועדון וגם של בעלי המניות - היקס וג'ילט.
    ברור לכל אחד עם תא שכל שהם לא מגינים על האינטרסים של בעלי המניות במקרה הזה אלא על האינטרסים של המועדון ושל RBS. השאלה היא האם הם יצליחו להוכיח את זה בבית משפט.

הדיירקטורים שכרו את Slaughter & May, פירמת עורכי דין אולי הטובה ביותר באנגליה, אני מניח (או לפחות מקווה) שהם דאגו לכך שהם מכוסים מכל הכיוונים לפני שאישרו את המכירה. פחות או יותר כולם די בטוחים שהיקס וג'ילט יפסידו במשפט, הכל נגדם, ברוטון אמר שהם חתמו על ניירות שמאפשרות לו לעשות כל מה שהוא עשה ולא רק זה הם גם הפרו התחייבויות שהיו להם, הם חתמו בפירוש על כך שרק ברוטון יכול להסיר ולמנות דיירקטורים חדשים ובכל זאת שני הטמבלים הלכו ופיטרו את פורסלאו ואיירה, ברוטון תקף אותם על זה ומיד החזיר את השניים לתפקיד שלהם. על דברים כאלה בטח לא יסתכלו בעין יפה בבית משפט.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה