ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

לא.

אף אחד לא יחפש להחליף את פירמינו. הוא בכושר רע אבל הוא סופר חשוב.

אם כבר חלוץ, אז השחקן שכמעט בוודאות יעניין אותנו (אם אנחנו נחפש חלוץ) זה ורנר. מאוד מהיר, ישיר, יכול לשחק גם בצדדים ולא רק במרכז ורגיל לשחק בקבוצה שמשחקת בהילוך גבוה ומפעילה לחץ.
    אלה בדיוק המאפיינים ששחקן התקפה אצלנו צריך.

2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנשים מבינים מה שהם רוצים להבין. כתבתי שזה מה שהלב רוצה, לא שזה איזה באנקר/אנחנו בוודאות עוברים את ריאל בקלות, ממש לא. משאלת לב. מצטער באמת שפיתחתי שנאה לשחקן הזה אחרי שהוא פרק את הכתף לשחקן הכי טוב של הקבוצה שלי באותה עונה, בכוונה תחילה, בגמר ליגת האלופות, בדקה 30.

3. WHITERM Member

עכשיו גם תגיד לי שהעולם שטוח,בחייאת ראבק...פה הגזמת.

4. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן כי לייחס לשחקן כוונה - דבר שלא אני ולא אתה יכולים לדעת בוודאות - זה כמו להתווכח עם עובדות קיימות.
    לי זה היה נראה מכוון, לא יודע, אני משחק כדורגל וכדוריד כבר 20 שנה ובחיים לא הטחתי מישהו בקרקע בצורה כזאת. מותר לי להעריך את זה.

אה והשב"כ רצחו את רבין וממשלת ארה"ב אחראית ל9/11

5. Clichy COYG

לאורך הקריירה שלו ראמוס הרוויח ביושר את החשדנות לגבי המניעים שלו בתיקול עם סלאח, לא חושב שזה כזה מופרך.

oranfu, Walkon, Cup of Tea ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  6. סיונרה Member

סרחיו ראמוס מתאמן כבר 20 שנה בג'יוג'יטסו ועל ההפלה הזאת, הכל בתכנון לגמר ליגת האלופות הספיציפי הזה שבו הוא יוכל לפצוע את סלאח ולפרוק לו את הכתף.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה טועה. הוא באופן קבוע מנסה לפצוע שחקנים של קבוצות יריבות שמאיימים עליו מבחינה מקצועית, זה לא במיוחד לגמר הזה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  8. סיונרה Member

כמה שחקנים הוא פצע לאורך הקריירה? כמה מהם על בסיס הפלה מהסוג הזה?
    הוא תפס והפיל אותו, לא היה לו שום מושג שזה ייגמר בפריקת כתף, לא כי הוא אדם מדהים, אלא כי פשוט אין לו את היכולת לפצוע ככה שחקנים. אחרת היה פוצע את מסי או סוארז ממזמן.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

על השאלה הראשונה אין לי תשובה. אבל יש לי שאלה טובה יותר - כמה פעמים הוא קיבל אדום ישיר על פאול אלים? כמה פעמים קיבל צהוב במקום אדום רק כי קוראים לו סרחיו ראמוס וכולם כבר רגילים ללכלוך שלו ומהללים את זה כאילו זה מראה על רוח לחימה?
    השאלה השנייה מגוחכת, לא טענתי שהוא התאמן על ההפלה הזאת מבעוד מועד.

אני אדייק: יש פאולים שלא עושים כי הם מסוכנים. גם כששחקן נכנס עם פקקים לקרסול של שחקן הוא לא יודע שזה יסתיים בשבר, זה הכל עניין של כמה התאקל מסוכן. לדרוך על רגל של שחקן כששניכם ניסיתם להגיע לכדור ולגמור לו את הקריירה - חוסר מזל. לתפוס ולהפיל שחקן מהכתף בצורה כזאת - מסוכן מאוד, ומקצוען בספורט של מגע כלשהו ולאו דווקא כדורגל, יודע את זה טוב מאוד. גם ברגעים שהוא עושה את זה הוא יודע את זה. בטח ובטח מקצוען מהשורה הראשונה כמו סרחיו ראמוס.

בעיניי הוא ידע מה הוא עושה = כלומר הוא ידע שזה יכול להיות מאוד מסוכן ולפצוע, והחליט לעשות את זה בכל מקרה. רוצים להתווכח איתי? בכיף, אבל אל תסובבו את זה כאילו זאת דעה הזויה. כי זאת לא.

---

ולעניינינו, קיבלנו את ההגרלה הכי קשה שיכולנו לקבל. אתלטיקו. לפחות משחק שני באנפילד, יהיה מאצ'אפ מאוד מאוד קשה.

מופתע שסיטי לא קיבלה שוב פעם את שחטאר גם בשמינית.

oranfu ו-Clichy אוהבים את זה.
  10. Scouser Member

אתלטיקו אז. סיוט לשחק נגדם אבל ממה שראיתי אותם העונה הם די בינוניים. אפשרי לעבור כמובן, אבל מבחינתי עדיף להתרכז בליגה. מחזיק אצבעות שפפ בשעה טובה יעבור הגרלה קשה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  11. סיונרה Member

למה הוא לא עשה את זה עוד פעמים בקריירה אם זה מהלך כזה יעיל?
    לא אמרתי שהוא לא ניסה להפיל אותו, אבל לא הייתה לו שום דרך לדעת שזה ייגמר כמו שזה נגמר, וכפי שתסכים איתי, זאת לא ההפלה המכוונת הראשונה בהיסטוריה של הכדורגל, וראמוס לא השחקן הראשון בהיסטוריה שמשחק קצת חזק עם שחקנים יריבים.

12. yakov_y YNWA

אתה מסיים ראשון ומקבל את ההגרלה הכי קשה שיכול להיות.

עם החזרה של מנצ׳סטר סיטי לדרוס מצפים לנו חודשים קשים.
    סיטי תעבור שלב בקלילות, זה מצוין לנו שיהיו מרוכזים בכל מפעל אפשרי, מאחל להם הצלחה גם בגביע הליגה.

13. alexshw Member

ברור שבקלילות, כי הספרדיות האף פעם לא תקעו את פפ בצ'מפיונס.

14. yakov_y YNWA

מה זה רלוונטי ? נתון לא משמעותי, הקבוצה ההיא שהדיחה אותו הייתה עם רונאלדו והיום מדובר בקבוצה אחרת לחלוטין.
    אני גם יכול להביא נתון ולהגיד שריאל לא עברה בלי רונאלדו שלב כבר 6 עונות.

הגרלה טובה לסיטי, תעבור בקלילות, הייתי מתחלף איתם בשמחה.
    הייתי מתחלף בשמחה גם עם נאפולי, עדיף היה לסיים שני ולפגוש את ההגנה של ברצלונה בהרכב מלא שלנו.

15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

נוטה להסכים שבין כל הקבוצות שנמצאות בשמינית (ולא רק האופציות שהיו רלוונטיות) - אתלטיקו כנראה ההגרלה הכי קשה שיכולה להיות ספציפית לליברפול. מבחינה סגנונית, קבוצה שמגנה מאוד עמוק ולא משאירה שטחים מאחורי הבלמים/מגנים, מחכה למשוך אותנו אליה, אולי הכי מאורגנת הגנתית בכדורגל העולמי, אגרסיבית מאוד ועם שחקני התקפה שיכולים לעקוץ.
    יהיה קשה מאוד אבל מאצ'אפ סופר מעניין מבחינה טקטית ופרסונלית.

כמו שכתבתי קודם, לא עניין של לדעת איך זה ייגמר אלא עניין של סבירות. זאת לא ההפלה המכוונת הראשונה בהיסטוריה, אבל לתפוס את סלאח בצורה בה הוא תפס אותו, זה מסוכן. זה יכול להוביל לפריקת כתף. ראמוס בתור מקצוען יודע את זה, כל מי שראה את הנפילה של סלאח ידע את זה - יש סיכוי גבוה לפציעה מהפלה במנח הפיזי הספציפי הזה. זה הכל.

מצב נושא:
הנושא נעול.