ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן אבל אתה סתם יוצר דיכוטומיה בין שני הסקילס האלה. מועדונים בקאליבר של ליברפול בימינו יכולים להרשות לעצמם לבחור דיי בקפידה את השחקנים שמגיעים אליהם, אז מלכתחילה יחפשו מישהו שיש לו גם חשיבה מהירה וגם מהירות אתלטית. מה היה מפירמינו אם הוא היה מהיר כמו מאנה או סלאח? השחקן הכי טוב בעולם אחרי מסי כנראה. אז נכון שזה גם לא מאסט בכל עמדה במגרש, ובגלל זה מלכתחילה בדיון שהעליתי ציינתי את פירמינו כשחקן חריג, אבל אני חושב שהמגמה היא כן מאוד ברורה: אתלטיות ומהירות, במיוחד בקבוצות גדולות, במיוחד אצל קלופ ספציפית - היא מצרך שהפך כמעט לסף מינימום, וככל שהמשחק יתקדם ויתפתח כך זה יתעצם לדעתי.

oranfu, Ori8 ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם ככה אז תרכשו חזרה את סטרלינג, מתאים בול לדרישות שלך :)

3. Rushie Member

אנחנו פותחים היום עם אוריגי בהתקפה בווסטהאם. מאנה לא יחזור עד אחרי הפגרה.
    כל שאר ההרכב נותר זהה. פאביניו עדיין לא מצליח להיכנס חזרה ל11.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  4. yakov_y YNWA

2 בלמים בספסל, 0 מגנים.
    מי מגן שמאלי אם רוברטסון נפצע ? ארנולד ? גומז ?

אף פעם לא הצלחתי להבין מה קלופ תופס מלוברן, היכולת שלו ושל הבלם החמישי (הילד ההולנדי שהגיע בקיץ) העונה מתחת לכל ביקורת.
    חבל שלא מכרנו אותו לרומא והובר היה מקבל את הדקות שלו.

אין באמת מגנים מחליפים (קלופ לא סומך על הילדים בתפקיד הזה), עמדת הבלם המחליף חשודה ואין קשר מובהק במרכז השדה לצד פאביניו, חבל שלא עשינו רכש משמעותי.

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן ממש חבל להיות 19 נק' הפרש אחרי 24 מחזורים.

חבל.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

עוד 24 נקודות לחלום.

נחמד לראות את קייטה חוזר.
    נראה שאוריגי חטף פציעה. נקווה שזאת פציעה קטנה.

oranfu ו-Esomech אוהבים את זה.
  7. yakov_y YNWA

מה הקשר בין מה שרשמתי להתנשאות שלך והפער בטבלה.
    יש לך ספק שחסר לך מגן ? 2 מגנים טבעיים בסגל במשך שנה וחצי, לא רוצה לראות את גומז באגף (זה גם פוגע בהתקדמות שלו) או את מילנר בשמאל תקוע את משחק ההתקפה.

96/98, לא נקלט.

8. owen11111 Member

70 נקודות ואנחנו עדיין בפאקינג ינואר.
    70 נקודות מתוך 72 אפשריות.

19 הפרש ממקום 2.
    22 הפרש ממקום 3.
    30 הפרש ממקום 4.
    36 הפרש ממקום 5.

זה בלתי נתפס מה שאנחנו רואים. לא רק מהקבוצה שלנו. אני לא יודע אם אי פעם, קבוצה כלשהי, תצליח לשחזר את המספרים האלה.
    שלא יהיה ספק, בעונה הזו, כל מה שהלך נגדינו במהלך 25 השנים האחרונות - מתקזז לטובתנו. כל החלטה גרועה של שחקן יריב, כל סיומת רעה, כל הצלה לא הגיונית, כל החלטת שופט גבולית - הכל הולך איתנו. ואני לא אומר את זה מתוך ניסיון להקטין אותנו, אפילו לא טיפה.
    אנחנו הקבוצה הכי טובה באירופה, משפט שהוא כנראה נכון כבר משהו כמו 18 חודשים. פשוט בעונה הזו זה מגיע לכדי שלמות.

יש לנו כל כך הרבה סופר סטארים בקבוצה, שזה מרגיש לא הגיוני שהם כולם התקבצו כאן באותו זמן.
    היום אליסון היה הכוכב התורן, עם הצלות שגורמות לדברים הכי מסובכים להראות כמו אימון שוערים קליל. השקט שהוא מספק לנו מאחורה בלתי נתפס. המיקום נכון לא רק בהצלות, אלא גם בכדורי הרוחב, בקרנות ובכל רגע נתון.

ואן דייק בעוד הופעה של 9.5, אבל הפעם גומז הראה את ארסנל היכולות שלו. אליו אוסיף את פירמינו וסלאח בהופעות טובות מאוד.

משחק לא פשוט בשבת מול קבוצה שנמצאת בכושר מצוין, ולאחריו אנחנו יוצאים לפגרה לפני שחוזרים למאני טיים של העונה. מאנה לא יהיה כשיר, ולא בטוח שאוריגי ישחק. יחד עם הפציעות הבלתי נגמרות של שאקירי, מעניין יהיה לראות איך נשחק. חזרה של פאביניו להרכב ואוקס לאגף? הזדמנות נוספת למיאמינו?

yakov_y אוהב/ת את זה.
  9. כינוי כי הכח זהו כח

מותר לומר שסיפור האליפות של ליברפול כבר סגור?
    ליברפול צריכה רק עוד 8 ניצחונות מתוך 14 משחקים בלי קשר למה סיטי תעשה.
    ומה שנותר לליברפול לשחק העונה זה סיטי, צ'לסי ומקומות 9-20 כלומר כל התחתית צריכה לפגוש עוד את ליברפול.
    וכמובן אני מאמין שבאנפילד ליברפול לא תאבד נקודה מול התחתית ( ווסטהאם, וילה, בורנמות' ואפילו ברנלי)
    ואני מאמין שבחוץ היא בטוח תנצח את נוריץ', ווטפורד וגם את ברייטון.
    אז השאלה שעולה היא האם אפשר לחגוג לפני שזה עוד נגמר?
    (הפעלתי פה נאחס שיגרום לטריגר רציני כדאי לי עכשיו לברוח)

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא צריך לקחת קשה. אם עכשיו לא נהיה רגועים מתי כן?
    אני לגמרי מסכים איתך וכתבתי את זה בעבר. סתם התזמון הצחיק אותי. המשחק הזה כבר הרגיש כמו גארבג׳ אשכרה, זה לא אמיתי מה שקורה פה.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  11. oranfu Member

וירג'יל, גומז, אליסון, סלאח, פירמינו והנדרסון היו מצוינים היום.

בכלל, הנדרסון היחיד שתיפקד בקישור. אני יודע שאוקס הבקיע אבל לדעתי היה לו משחק עלוב עם הכדור (כמו גם לווינאלדום).

ורוברטסון, שוב, היה פח. גם חור בהגנה, גם קבלת החלטות של תחת וגם מוציא כדורים רעים. הוא צריך להתעורר.

12. ליברפול לעד Guest

לא יאמן מה קלופ עושה לקבוצה הזו אפילו אורן כבר איזה שלוש משחקים אומר שהנדרסון היה טוב

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  13. oranfu Member

גם כשהוא טוב (ואני לא חושב שזה קורה הרבה) - הוא טוב במסגרת המגבלות (הגדולות) שלו. אבל לפחות במשחקים כאלה הוא עושה את מה שהוא כן יכול בצורה טובה.

זה לא סותר שלדעתי הוא ביום טוב שחקן בינוני והמגבלות שלו משמעותיות ומאוד כדאי לנו להשתדרג עליו.

14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

וויינאלדום דווקא היה לא רע בכלל לדעתי. בסטנדרט של משחק חוץ (למרות שהאווירה שם זה של משחק אימון) זה היה משחק פנטסטי שלו...
    אוקס באמת חצי קלאץ׳ אבל בהמשך לדיון על המהירות וחשיבותה, אין על הפריצות שלו מהקישור. יופי של פיניש גם.
    לגבי אנדי הרגשתי שהיה סולידי ומעט יותר טוב מהפורם שלו לאחרונה.

מי שהכי איכזב אותי היה דווקא אוריגי, גם אדיש אך גם לא מדויק בכלל והתמזמז המון עם הכדור. מעניין אם יקבל את הקרדיט גם בשבת בכל זאת.

70. נקודות. בינואר. בלתי נתפס.

אגב,
    סלאח במשחק אול אראונד מצוין ראשון מזה תקופה. פנדל טוב, בישול גדול לאוקס, ובכלל קבלת החלטות נכונה ומהירה יותר מבדר"כ. rising to the occasion בהיעדרו של מאנה.

נערך לאחרונה ב: ‏30/1/20
    oranfu ו-Esomech אוהבים את זה.
  15. Rushie Member

צ'מברליין מאכזב אותי מאוד. לא חושב שראיתי משחק אחד באמת טוב שלו העונה. והכוונה שלי בבאמת טוב היא ליותר מכמה פעולות ספורדיות כמו אתמול. ברוב הדקות שהוא פשוט משוטט על המגרש. אני זוכר שאפילו בגביע הליגה נגד הילדים של ארסנל הוא הבקיע שער מעולה ועדיין חשבתי לעצמי שהוא אחד החלשים על הדשא.
    הוא לא באמת חזר לעצמו מאז הפציעה. הוא גם לא מרוצה מהמעמד שלו בסגל וזה מורגש.

מדהים איך אנחנו מפרקים מוקשים אחד אחרי השני. אנחנו ב30.1 וניצחנו כבר את כל היריבות בליגה וגם זה רק בגלל משחק השלמה שקצת השתרך לו. אליסון היה אתמול אל. ההצלה שלו מהנגיחה של רייס לקראת הסוף הייתה איכותית כל כך.

yakov_y אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.