ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

החיסרון הזה בא פחות לידי ביטוי? נראה לי שבקבוצה הכי טובה באירופה זה מגיע עם יותר ספוטלייט, מספיק לקרוא את הביקורות פה עליו אחרי כל משחק שני בשנתיים האחרונות.
    ליברפול לא תלויה רק בו אז אם הוא יכבוש שער אחרי 8 החמצות ברחבה זה "יסלח".
    הוא לא בMODE של העונה הראשונה שהכל נראה שם ברמת ליטוש של מסי, גם בנראות וגם ביעילות.

הוא מחמיץ הרבה, להגנתו אפשר להגיד שהרבה מההזדמנויות שהוא מגיע אליהן נובעות מהיכולות הפיזיות שלו להשתחרר מהמגן.
    אם סאנצ'ו מגיע אתה משחק איתו איפה שהכי נוח לו לשחק ולסאנצ'ו הכי נוח לשחק בימין(הוא הרבה פחות שחקן קו היום ממה שהיה בעונה הראשונה שלו בדורטמונד, הרבה יותר כניסות פנימה ואיום על השער עם הרגל השמאלית).
    את פרמינו קשה לי לראות את קלופ מקריב, בטח כשבאופי שלו זה שחקן כל כך נוח שעושה תנועה, שמסוגל לבוא מאחורי שחקני ההתקפה ולהיות חלק מהמשחק ההתקפי ביחד עם הקשרים.
    מכאן די ברור שאם שחקן כמו סאנצ'ו מגיע הוא מגיע לנגוס בדקות של סלאח, אין פה תסריט אחר.
    אם אני אוהד ליברפול אני כמובן לוקח את התחרות הזאת בשתי ידיים, גם בהנחה שזה ייצר מרמור/מתח ופרידה מסלאח אחרי שנה.

בקשר למשחק היום,
    אתלטיקו מחסירה לא מעט שחקנים חשובים.
    החשוב מביניהם זה פליקס לדעתי, אם כבר היה מישהו שהייתי בונה עליו לעשות משהו בעקיצה זה הילד הזה.
    מדברים על ההגנה שלהם אבל שימו לב שזו גם הקבוצה שספגה הכי הרבה ממצבים נייחים בליגה הספרדית שזה בערך הלחם והחמאה שלכם.

2. oranfu Member

שכחו מסאנצ'ו, שכחו מורנר, כל מה שאני רוצה זה קישור חדש.

3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

הולך להיות קשה המפגש הזה. חבל על גול כל כך מקרי.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  4. Scouser Member

הופעה טובה שלנו באנפילד ואנחנו מוחקים גם 0-2. אחלה בונקר יש להם, אין לנו מספיק פתרונות. הייתי חושב על אוקס, יוסיף מימד של בעיטות מרחוק.

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכי גרוע שיכול היה להיות הגול מכלום הזה, איפשר לאתלטיקו לשבת אחורה כמו שהם רוצים ובסבבה שלהם.
    אורן, לא כזה מבין מה אתה רוצה מהקישור, הנדרסון טוב, פאביניו טוב, וויינאלדום קצת פחות מבוהל מהממוצע. בעיניי דווקא טרנט במשחק חלש מאוד, גם סלאח וגומז. לא מספיק מדויקים.

מה שכן צריך להתחיל לבעוט יותר מרחוק, הייתי רוצה לראות פה את אוקס או קייטה במקום וויינאלדום.

owen11111, Ori8 ו-אלעד אוהבים את זה.
  6. k_700 Member

הקישור שלכם לא נותן כמעט כלום חוץ מלהעביר כדורים לרוחב ולחפש את המגנים.
    אתלטיקו התכוננו לזה.
    יוצרים וואקום מצוין באמצע וחוסמים את הנתיבי מסירה של המגנים שלכם(הייתה שם מסירה נורמלית אחת של ארנולד אחרי הקרן).

אתם חייבים מישהו שיגיע מהקישור המרכזי ויוכל לפתוח את המשחק.

אתלטיקו משחקים על כל הפויילישטיקים האפשריים , הם ניסו איזה 4 פעמים להעיף כדורים חופשיים בחצי שלהם קדימה לחלוץ וזה היה נבדל, אתם צריכים להזהר מזה.

מעניין אם קוסטה שחוזר מהפציעת גב יכנס באיזשהו שלב כשהעצבים יהיו כבר בלבל 9.
    אני מעדיף אותו בהרבה מול ואם דייק על מוראטה החנבץ הזה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אשכרה כל הפחדים מתממשים זה המשחק הזה. שנים אנחנו כולנו פה אומרים שזאת ההגרלה אולי הכי מפחידה (יחס עם יובנטוס?) עבורינו, אני חושב שהמשחק הזה זה בדיוק מה שדמיינו כל פעם שאמרנו את זה. פשוט לירוק דם רק כדי להגיע לרחבה, ומבחינת אתלטיקו... קרן לא קשורה מהרגל של פאביניו כשאף אחד לא מבין מה קורה, סוגרים את הבאסטה ומנסים לעקוץ איפה שאפשר. עסקים כרגיל.

אנחנו משחקים את המשחק הרגיל שלנו ובונים על טרנט אבל הוא רע מאוד היום, אם הוא לא יתאפס יהיה קשה מאוד ליצור משהו.

Scouser Tommy ו-אלעד אוהבים את זה.
  8. Scouser Member

מאנה חייב חייב להיזהר, אתלטיקו זו הקבוצה האחרונה בעולם להסתכן מולה עם צהוב שני. כל מגע שלו ורסאליקו יתגלגל על הרצפה ואין פה VAR.

9. k_700 Member

פחדני מדי להוציא את מאנה ישר על פתיחת המחצית.
    הוא לא ילד בן 19, אפשר לדבר איתו ולהרגיע, אתם בפיגור.

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל המשחק שלכם היום הזכיר את באיירן של פפ. הלם ראשוני מהאגרסיביות אחרי שיוט קליל בליגה המקומית, שליטה אבסולוטית בכדור, אפס מצבים למסגרת, חילופים תמוהים מאוד. יש לכם מזל שזו אתלטיקו של מוראטה ולא של פלקאו, קוסטה או גריזמן.

מצ׳אפ מציק, אבל אני מניח שנראה עוד ערב גדול באנפילד.

11. oranfu Member

השופט הזה היה נותן לו צהוב שני, אין ספק.

כל משחק חוץ באירופה עולים בהרכב הזה וכל משחק חוץ באירופה זה חרא תוצאה. מעניין מתי הוא יבין.

וקיי צודק (לשם שינוי). ווינאלדום והנדרסון עלובים. עוד פס הצידה ועוד פס הצידה. בלופים עצומים.
    הנדרסון מגלה קצת יותר יוזמה לאחרונה ועדיין שחקן כל כך מוגבל.

לא היינו מבקיעים פה גם עוד שעתיים ואם לא נעלה עם קישור של כדורגל בגומלין גם לא נעלה. בטח ובטח כשסלאח ממשיך להיראות כמו סלאח.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל. גול כזה עלוב שלהם, במשחק שהיה ברור שנאכל בו חרא, זה הכי חרא שיכול להיות.
    נחכה לגומלין, יש עוד זמן עד אז.

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה אחלה שיפוט, נתן למשחק לרוץ וב80% מהמקרים לא נפל להצגות של אתלטיקו.

משחק בדיוק כמו שציפינו שיהיה, קשוח לאללה. לא ברור לי למה קלופ הוציא את מאנה בתכלס, גם לא את סלאח.

חזרה לאנפילד, לא טוב לסיים פה בלי שער חוץ אבל זה מה שיש.

14. oranfu Member

לא מסכים. כל צלילה שלהם כמעט הוא שרק. מצד שני התעלם מכמה עבירות ברורות.

קלופ ויתר פה על המשחק בדקה 60 בערך.
    זה שמילנר נכנס ולא קייטה...

15. k_700 Member

אם אין פליקס לגומלין אני מקווה שלפחות יהיה את קוסטה כשיר לגומלין(חזר השבוע להתאמן אחרי פציעה בגב שהצריכה ניתוח).
    משחק שלו באנפילד מול ליברפול עצבנית ולחוצה יכול לספק אורגזמה לשנים.
    בכלל אם היה שם מישהו אחר במקום מוראטה הלמלם זו תוצאה שונה לגמרי.
    תומאס ענק, לא יודע אם יש לו עוד את הסעיף שחרור של ה50 מליון אירו שהיה לו לפני שנה(לא הצלחתי למצוא איפשהו שהוא האריך חוזה מאז) אבל אם זה קיים זה צריך להיות אחד המלפפונים הרציניים בקיץ הקרוב.
    תומאס במחיר של מאטיץ', מטורף.

מצב נושא:
הנושא נעול.