ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. one united Member

אורן, אני חושב שהשנה ללכת על אליפות,גביע ואלופות יכול היה להיות מטרה ממש מוחשית:
    א. בליגה -הכל סגור כבר מזמן,בזכותכם ובגלל חוסר היציבות,שלא לומר החולשה של סיטי וחוסר הקימות של כל השאר.
    ב.באלופות- באמת,גם ברצלונה,ריאל,סיטי,יובנטוס וכו' נראות פחות חזקות השנה ובאמת יש סיכוי גדול מאד (כמובן שעדיין קיים!)
    ג. בגביע- הכי לא ברור לי למה קלופ לא הלך בכל הכח על צ'לסי ולא השאיר את הרוטציות הנרחבות לבורנמות וכו' בליגה, הוא הרי לא אוהד כמוך שבאמת לא ישמח עד שהכל יסתיים תאורטית,הוא יודע כמו כולם(ואחראי יותר מכולם) לאחת האליפויות היותר קלות שהושגו באנגליה, אז למה??? לא להרפות בליגה ולשים הכל על א+ב

2. oranfu Member

לא קשור אם זה מוחשי או לא.

זה לא סגור, כבר היו דברים מעולם. עד שזה לא נעול לחלוטין זה לא סגור וככה צריכים להתייחס לזה (זה עוד בלי קשר שיבטלו לי פתאום את הליגה בגלל קורונה או שייפגע בכדור הארץ מטאור שישמיד את האנושות).

אני חושב שיש סיכוי גדול גם באלופות. אבל התוצאה שלנו במשחק הראשון, במיוחד עם הכושר שלנו והחיסרון של אליסון הופכים את זה לסיכוי נמוך עכשיו. יותר מכל ההגרלות חששתי מאתלטיקו (כי אי אפשר לקבל סיטי), היתה לי סיבה.

קלופ עד היום מראה שהגביעים המקומיים פשוט לא מעניינים אותו. לחלוטין. הוא נראה כאילו בכלל מעדיף לעוף מהם בשלב מוקדם. למה? לא יודע.

אבל למרות כל זה, בגלל שכמו שרשמתי לפני זה אנחנו נואשים לאליפות ברמה שלדעתי אף מועדון לא נואש לתואר בכל הכדורגל העולמי, כל דבר שאנחנו יכולים לעשות בשביל לא להוריד אפילו שבריר של אחוז מהסיכוי לקחת אותה - צריך להתבצע. ואם זה אומר לעשות רוטציות בגביע בשביל שכל ההרכב יעלה בליגה אז זה מה שאני רוצה שנעשה.

המועדון הזה ח-י-י-ב אליפות. פשוט חייב. יש לזה משמעויות עצומות ואסור לנו לסכן את זה. אם השנה, איכשהו, לא ניקח את התואר זה לא יקרה בחיים.
    כשקלופ נתן את הראיון הראשון שלו כשחתם במועדון הוא אמר שהוא צריך להפוך את הספקנים למאמינים והוא צדק. אף אחד כבר לא האמין שאפשר לקחת אליפות וזאת אחת הסיבות שלא לקחנו.
    אם חס וחלילה השנה זה לא יסתיים עם אליפות לא יהיה עוד בנאדם אחד שאי פעם יאמין שאנחנו יכולים לקחת. זה יהיה אסון אדיר למועדון (ספורטיבי..).

הנה גם רוברטסון נפצע. המצב מתדרדר מרגע לרגע. כל הביצים בסל של האליפות, הכל.

נערך לאחרונה ב: ‏7/3/20
  3. Raulito Madridista

לא הבנתי מה לא סגור, תפסידו עד סוף העונה ומנצ'סטר סיטי תנצח? ברור ש-30 שנה בלי אליפות (אין לי מושג בן כמה אתה) הן טראומה לכל דבר (ומצד שני צריך לבדוק כמה פעמים היה לליברפול סגל לאליפות חוץ מ-2013/14 ו-2007-2009), אבל אני חושב שאתה מגזים. אלה התחושות שלך כמובן ואני מקווה שאתה כן מצליח ליהנות וליהנות אחושרמוטה ממה שקורה בקבוצה שלך מאז 2017. ההצגות באירופה והתוצאות בליגה ושאין פאניקה איך תבעטו בדלי. האליפות תגיע בין אם זה ייקרה עם 15 נקודות יתרון ובין אם רק ב-7 כי ליברפול תתקדם בצ'מפיונס וקלופ יירצה לתגמל את החבר'ה.
    אני שומע על לא מעט בעיות של ליברפול בזמן האחרון והלו - קשה לנצח ככה על אוטומט כל הזמן כשהאליפות היא עניין של זמן ולכל קבוצה יש ירידה וסרגל מאמצים - ומה עם הבעיות של אתלטיקו מדריד למשל? אתה יודע מה מאזן החוץ שלה בספרד ובכמה משחקים היא לא נתנה גול? לא בטוח שז'ואאו פליקס יפתח בהרכב וגם לא דייגו קוסטה שבטח לא יכול לתת 90 דקות כמו שצריך. זה כולה 0:1 תהיה אופטימי ואני לא אגלה לך בעד איזה קבוצה אני...

4. Scouser Member

בכל הנוגע לאליפות, זה לא "היו דברים מעולם". לא היה דבר כזה ואם איכשהו לא ניקח זה יהיה הכישלון הגדול ביותר בהיסטוריית הכדורגל בערך. אבל לא צריך לחשוב על זה בכלל.
    הצ׳מפיונס בעייתי מאוד. קשה לי לראות אותנו עוברין את אתלטיקו כרגע.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

5. oranfu Member

אתלטיקו מעניינים לי תזין.

אם אנחנו חס וחלילה לא מנצחים היום מצידי לעלות עם מחליפים ברביעי.

ולעניין הגיל שלי, אני לא חושב שזה כזה קריטי. כקהל אוהדים הקהל שלנו כבר לא יודע מה זה אליפות, מבוגרים וילדים.
    אני אישית חווה על הבשר שלי טוב טוב כמעט את כל ה30 שנה האלה כאוהד.

אגב, גם השוער השלישי שלנו (קהלר) פצוע.

6. Raulito Madridista

למה שאלתי את הגיל שלך? זה כמו עם הפועל תל אביב, אני אומר לעצמי "לפחות ראיתי דאבל", וגביעים, וגם את רבע גמר גביע אופ"א בתור ילד, בעוד ילדים בני 11-12 שבמגרשים נניח שש שנים במקרה הטוב בקושי ראו פלייאוף עליון וחוו ירידת ליגה, פירוק וחרא כזה. המשחק הקרוב בליגה לא ישפיע על שום דבר, גג לגבי המומנטום לקראת הצ'מפיונס, וגם זה לא בטוח כי מדובר באופרה אחרת. לא מצליח להבין את הפאניקה וסדר העדיפויות שלך. בעונה כזו שיתר הגדולות נראות רע - ראינו מה שווה פ.ס.ז' במשחק החוץ שלה בדורטמונד, על צמד הספרדיות שאיבדו מהזוהר שלהן נראה לי מיותר לדבר (מסי וזהו), תראה את יובנטוס - המועמדת הבכירה לזכייה היא ליברפול, ואז מנצ'סטר סיטי אולי. אני כן הייתי מבצע רוטציות היום, חלקית לפחות, אבל הלוואי ותגמרו אותם עם 0:3 ב-60 דקות ואז המובילים יוכלו לנוח.

7. oranfu Member

חבוב, האליפות יותר חשובה לי מליגת האלופות. בפער שאתה כנראה לא יכול להבין.

זה מקום ראשון עד 30 בסדר העדיפויות שלי. אחר כך ליגת האלופות.

8. yakov_y YNWA

אנשים צריכים להסתכל על לוח המשחקים,
    סיטי יחסית עם משחקים קשים ואנחנו עם קלים, אפשר לחגוג אליפות באתיחד, זה משמעותי.

עוד לא דיברתי על הקורנה, משחקים בלי קהל או דחיית הליגה.
    רק זה חסר לנו.

9. oranfu Member

משחקים קלים? הפסדת עכשיו לווטפורד והתאמצת ממש גד בורנמות'.

אברטון בחוץ, בטח בלי אליסון, זה ממש לא קל.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה משנה איזה משחקים יש למי?
    אנחנו צריכים עוד 9 מ27.
    שלוח המשחקים של סיטי יהיה 11 פעם הפועל ג'לג'וליה מצידי.

Scouser Tommy ו-Sturridge אוהבים את זה.
  11. oranfu Member

פביניו ממשיך להיראות גרוע מאז שחזר מהפציעה.

אני מקווה שזה רק עניין של חזרה לכושר כי זה שחקן שלא יודע בכלל מה זה פציעות אז אולי לוקח לו זמן לחזור לקצב אחרי חודשיים בחוץ.

נערך לאחרונה ב: ‏7/3/20
  12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדהימה הירידה אצלו.
    הוא היה פנומנלי לפני הפציעה. שחקן העונה שלנו לטעמי.
    האגרסיביות שלו חסרה מאוד.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Klopp says that Henderson and Robertson "should be possible" to face Atletico in midweek. "Hendo will train tomorrow, that looks good, and Robbo should not be a problem."

חשוב מאוד.

14. oranfu Member

רוברטסון חשוב.

אם אתה חושב שיעשה לנו טוב לעלות בקישור של ווינאלדום, הנדרסון ופביניו אתה חי בסרט.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

סרט שהביא אליפות אירופה וקרוב מאוד להביא אליפות אנגליה.

מצב נושא:
הנושא נעול.