ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

קישור כזה נגד קבוצה שתחפש כנראה רק להתגונן בתוך ה16 שלה?

אתה תהיה תקוע בלי מצבים כמו במשחק הראשון.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע, מה שקלופ יחליט אני זורם.
    אני רוצה שיהיו לו האופציות.

3. oranfu Member

זה כן, גם אני רוצה אופציות. לראות את לאלאנה מחליף ראשון זה פשוט עצוב.

4. Raulito Madridista

- מדהים לראות קבוצה שמנצחת בלי הפסקה ומשחק-שניים לא טובים מורידים את כל הביטחון שלה - אבל זה לא רלוונטי רק לליברפול, כנראה שככה זה בכדורגל והשינויים האלה דרסטיים במהירות האור. חשוב מאוד שהיא ניצחה היום ופחות חשוב איך.
    - הסיומת ולא רק הבעיטה אלא גם הפס האחרון - חייבים להיות טובים יותר נגד אתלטיקו, שהראתה סימני חיים נגד סביליה. לשאלתכם: ז'ואאו פליקס פתח בהרכב, דייגו קוסטה עלה מהספסל. ההגנה עצמה הייתה קצת מבולבלת. סאדיו מאנה כבש אבל זה לא היה מספיק טוב, רוברטו פירמינו הרגיש לא לא מעורב מספיק.
    - במהלך של ה-1:1 סלאח לדעתי היה חייב למסור למרות שהוא כובש ממספיק הזדמנויות כאלה, אמרתי לעצמי בראש 'איזה אגואיסט מגעיל' ושרק התהילה מעניינת אותו אבל בהמשך הוא דווקא היה קבוצתי יותר, רץ הרבה וחילק מסירות טובות.
    - אני חושב שקייל ווקר גם הציל העונה שער בצורה דומה לזו של ג'יימס מינלר ובכל מקרה זה מהלך הגנה הירואי, בזמן שואן דייק (בטוח בכך ב-90%) התהלך לו באיטיות באותו מהלך.

המספר הנוסף:

נערך לאחרונה ב: ‏7/3/20
  5. Mellow29 Kopite

Scouser Tommy ו-Clock End Stand אוהבים את זה.
  6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מילנר ענק.
    הקבוצה הזאת ענקית.
    אנחנו חיים בחלום.
    שלא ייגמר לעולם.

Ori8 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  7. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

התחושה שאתה מקבל מלצפות בזה היא זהה לתחושה שאתה מקבל מלראות את ההצלה שלו היום. איזה שחקן אדיר.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק בגלל זה הוא קריטי יותר ממה שאנחנו כאוהדים חושבים. שחקן נשמה אורגינל.

אם אחרי הריצה הזאת של המשחקים בלעדיו עדיין לא הפנמת את החשיבות של הנדרסון ב-11, ועל אחת כמה וכמה כשפאביניו בכושר רע... מה נותר להגיד.

Footballover, Liverpool-Forever ו-Sturridge אוהבים את זה.
  9. Footballover Member

הנדרסון אחד השחקנים הכי טובים וחשובים של ליברפול הזאת. שחקן גדול, פשוט ככה. מצחיק לקרוא עליו דברים כאילו אנחנו מדברים על השחקן שהגיע מסנדרלנד. הוא התפתח להיות יופי של קשר ואחלה מנהיג בשנים שלו בליברפול והוא לגמרי לא מקבל את ההכרה שמגיעה לו.

10. oranfu Member

הריצה הגרועה הזאת התחילה עם הנדרסון, נח לשכוח.

לא מקבל את ההכרה? הוא הולך להיות שחקן השנה.

לדעתי מילנר, מקצועית, פשוט לא מספיק טוב. הצלה גדולה היום, כמובן, אבל אנחנו מאבדים הרבה כשהוא משחק ולא רוברטסון.
    אבל מבחינה מנהיגותית\חדר הלבשה - הוא מדהים.
    אני אשמח לראות אותו פורש במועדון ומקבל תפקיד בצוות המקצועי (למרות שהוא כנראה ירצה לחזור ללידס). נכס אדיר למועדון.

אגב, יכול להיות שגם הנדרסון חשוב בחדר הלבשה, לא שולל את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/3/20
  11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

12. oranfu Member

כאילו שהם יגידו משהו אחר...

סבבה. כמו מילנר, מקצועית הוא לא מספיק טוב.

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מקריאה של הציטוטים אני מבין את זה לא כאמירות ריקות וחסרות תוכן שנזרקות לאוויר. לי זה מרגיש אותנטי, אבל זה סובייקטיבי כנראה.

כמו שאמרתי לך בעבר, בעיניי ההפרדה שאתה עושה בין 'מקצועית' ל-'מנטלית' היא במינימום מוגזמת, אם לא מלאכותית לגמרי. לדברים האלה יש השפעה על המגרש בלייב, זה מבחינתי נחשב מקצועי. ברור שצריך להיות איזון בין היכולות הטכניות ליכולות המנטליות, אבל במקרה של הנדרסון, בערך שנה שלמה שהוא נראה טוב (אם לא מעולה) גם בפן הזה.

14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאת הפרדה שגויה לגמרי. הוא מחלק הוראות על המגרש, הוא מעלה את הקצב של המשחק כשצריך, הוא תמיד מבקש את הכדור. אלה לא סתם תכונות של "מנטאליות טובה" שלא באות לידי ביטוי במשחק. מעבר לכך אני מקווה שברור היום כמה עבודה הוא עושה כדי לכסות על טרנט, במשחקים האחרונים אונסים את אגף ימין שלנו כמו שלא ראינו מאז שטרנט היה בן 18, עוד בתקופה שבמשחקים קשים קלופ היה מעלה את גומז כמגן ימני. לפעמים שחקן מביא יותר מסך האיכויות שלו לקבוצה ושיטה מסוימות ואין לי ספק שזה הנדרסון במכונה של קלופ.

הוא לא שחקן מבריק והוא לא שחקן עם איכויות שעוזרות לנו לשבור הגנות צפופות אבל, בטח כשפאביניו נראה כמו שהוא נראה מאז הפציעה, אני חותם לכם שעם הנדרסון לא היינו סופגים 9 שערים ב4 משחקים האחרונים כשהרבה מהם כ"כ רכים. בצד ההתקפי סביר להניח שלפחות נגד ווטפורד נניח לא היינו רואים את הקבוצה משחקת בהילוך ראשון כל ה90 דקות.

השחקן הזה ייזכר כסוג של סמל אחרי שיסיים אצלנו. לא לג'נד ברמה של הגדולים ביותר אבל הוא כבר כמעט עשור איתנו, קפטן ראוי שקיבל את הברכה של ג'רארד והביא לנו אליפות אירופה ובקרוב אליפות ראשונה ב30 שנים. לא שחקן ענק ובכל נקודת זמן היו טובים ממנו אבל כל פעם שהתחרנו על אליפות בתקופה שלו, כולל ב2014, הוא ידע להתעלות ולהיות חלק משמעותי מזה. גם אני העברתי עליו ביקורת לאורך השנים אבל גם היום עדיין לסרב לתת לו קרדיט, זה טירוף.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Professional Football League of Guinea admitted to me an "error" was made in naming Naby Keita's cousin among dead after bus crash in African nation.

אח של קייטה מת.
    לא....
    בן דוד של קייטה מת.
    לא...
    אף אחד לא מת.

מה זה?

מצב נושא:
הנושא נעול.