ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

מחזיק במאזן של 0 שערים ב - 18 משחקים נגד ליברפול.

נערך לאחרונה ב: ‏9/3/20
    Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  2. אזרח מודאג Guest

3. Rushie Member

והקשר לליברפול הוא?

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני באמת מתחיל לחשוש למען האמת. משחקים בלי קהל בוודאות יהיו, לדעתי כבר פאלאס באנפילד יהיה בלי קהל וזה כבר לא הפחד.

רואים את המצב באיטליה ואף אחד לא מבטיח שבריטניה לא פשוט נמצאת במרחק שבועיים מלהיות באותו מצב. זה הרי לא שהיא עושה משהו טוב יותר כדי להתמודד עם הוירוס ממה שאיטליה עשתה, לא נראה שהאירופאים לומדים מזה יותר מדי.

לפני שבוע עדיין הייתי עסוק במחשבות של איפה אני רוצה שנזכה באליפות, כרגע אני כבר רק רוצה שזה ייסגר כמה שיותר מהר, גם אם זה יהיה פחות חוויתי לזכות באליפות בלי לשחק ורק מהפסדים של סיטי.

בחדשות אחרות ויותר מעודדות, קלופ אומר שהנדרסון כשיר למחר.

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/20
    oranfu אוהב/ת את זה.
  5. yakov_y YNWA

אני לא חושב שזה יפתיע מישהו שהנדרסון כשיר, מזכיר לי את מילנר ולא רק בסגנון המשחק והכושר/כשירות, נותן את כולו במגרש.
    בכל מקרה, למרות הכושר של חלק מהשחקנים 10 שחקנים בטוחים בהרכב (אדריאן על חשבון אליסון הפצוע כמובן), מי ה-11 ?
    פותחים התקפי עם אוריגי/ויינאלדום זכר לקמבאק אשתקד ? צ׳מברליין ? מישהו אחר ?

אף אחד לא מדבר על זה אבל אחרי ווטפורד קלופ מחק את לוברן.
    לוברן ומאטיפ תמיד היה ב-18 ומילנר היה גיבוי לעמדת המגן, מאז וויליאמס תפס את מקומו.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שתהיה הפתעה מיוחדת בהרכב, זה יהיה וויינאלדום-פאביניו-הנדרסון. הדבר היחיד שאולי אולי יהיה שונה זה מילנר על חשבון פאביניו שנמצא בכושר מזעזע.

והיה צריך למחוק את לוברן כבר ביום שהגיע... מה שכן, אני חושב שמסתמן שגם קלופ מחזיק מאוד מוויליאמס.

7. oranfu Member

אין מצב שהוא מוותר על פביניו. מעבר לזה שטכנית אנחנו צריכים שחקן כמוהו בקישור (לפחות לדעתי) ואין לנו עוד שחקן שיודע להתמקם הגנתית כמוהו (עם כל הכבוד, הנדרסון ומילנר רצים, נלחמים ומקריבים אבל הם לא שחקנים בעלי יכולת קריאת משחק מרשימה במיוחד) יש גם את העניין של מצבים נייחים. קיבלנו מזה גול במשחק הראשון ואתלטיקו טובים בזה. אנחנו צריכים גובה.

אני לא משוכנע לחלוטין שהנדרסון יפתח האמת. כלומר, דיי בטוח שכן, אבל יש מצב שקלופ יעלה עם אוקס במקומו כי הוא עוד אולי פחות בכושר (קצב מה שקלופ קורא לזה) ואנחנו נרצה את יכולת הבעיטה של אוקס מרחוק.

הלוואי הייתי משוכע שלובן מחוק.

8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הטיעונים של הגובה והטכניקה מקובלים בעיניי, אבל להציג את הנדו ומילנר כשני headless chickens שרק רצים ורצים ללא שום הבנה - זה שגוי. הם מבינים וקוראים את המשחק, אמנם לא ברמה של פאביניו אבל כן ברמה טובה מאוד.

מבין גם מה שאתה אומר על הקצב, קלופ לא פעם השאיר שחקן "באנקר" בחוץ בגלל זה. להערכתי, למשחק הזה הוא כן יילך איתו, ויעדיף את ההשפעה המנטאלית של החזרה שלו על פני היעדר קצב. גם כי אתלטיקו ככל הנראה לא תלחץ אותנו יותר מדי, וגם כי אנחנו באמת נראים כאילו אנחנו זקוקים לזריקת מרץ ומנהיגות בשבועות האחרונים.

באופן אישי אגב הייתי הולך עם אוקס-פאביניו-הנדו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  9. oranfu Member

גם אם הם קוראים את המשחק טוב (לדעתי לא, אבל שיהיה) זה לא כמו פביניו. ואנחנו ניאלץ לתקוף פה עם הרבה שחקנים, הוא ה#6 היחיד שלנו בסגנון שלו למעשה. אני פשוט לא רואה את קלופ מוותר על זה.

אני היחיד שלא עף על ורנר? הוא יבקיע, הוא מאוד מהיר, מאוד ישיר. אבל לא יודע, הוא אף פעם לא מרשים אותי, הוא מאוד מוגבל עם הכדור.

נערך לאחרונה ב: ‏10/3/20
  10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ורנר בכלל לא מרשים אותי.
    אני מתכוון, הוא אחלה אבל ממש לא משהו מיוחד.

כל החדשות מסביב גורמות למשחק להראות -קצת- פחות חשוב, מקווה שזה לא יפגע בדחיפה של הקהל, בנחישות של השחקנים וכו'.
    יש הרגשה כאילו העונה עומדת להיגמר בקרוב.
    אני לא יודע אם זה באמת מה שיקרה, אני מקווה שתהיה המשכיות ללא קהל או איזשהוא פיתרון יצירתי.
    אגב, הממשלה באנגליה צריכה לקחת בחשבון שאם אין כניסה של קהל למשחק אליפות שלנו, יחכו 2 מ' איש מחוץ לאיצטדיון ואנשים יפציצו את הפאבים. אני לא יודע כבר מה עדיף.

neilmizrahi1992, oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפי מה שקראתי זאת הסיבה שעדיין יש משחקים עם קהל. מאמינים שההתקהלויות פשוט יעברו לפאבים וכו' וזה אפילו גרוע יותר מאצטדיון כדורגל.

המון עוקץ יצא מהמשחק הזה, לפחות לי באופן אישי. לא מרגיש שהמשחק הזה באמת יכריע משהו, אני לא חושב שליגת האלופות תסתיים העונה.

oranfu ו-Mellow29 אוהבים את זה.
  12. oranfu Member

שמעו, אני מרגיש זוועה.

אני מתפלל שלא יבטלו את הליגה. המשחק היום מרגיש הרבה פחות קריטי, אני לא רואה את הכדורגל האירופאי בכלל מגיע לסיום העונה. נעלה או לא נעלה זה לא באמת משנה נראה לי.

אבל הליגה...

תמיד אמרתי שאני לא מאמין שאני אראה אליפות גם אם נהיה ביתרון של 4 נקודות כשיש משחק אחד לסיום כי משהו יקרה והכל יתחרבן.
    אז אשכרה אנחנו על סף אליפות ופאקינג מגיפה עולמית מתפרצת רגע לפני שאנחנו מבטיחים אליפות והמשך המשחקים בספק עצום בפעם הראשונה מאז מלחמת העולם השניה.
    פאקינג לא יאומן כמה אנחנו מקוללים.

yakov_y ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  13. alexshw Member

צריך לשקול לקיים טורניר מרוכז מרבע גמר ואילך בשני המפעלים עם משחק אחד בכל שלב במקום שנגוע פחות באירופה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אין אליפות העונה אני לא רואה יותר כדורגל בחיים שלי. לא ליברפול ולא שום דבר.
    מקבל כל סוג של פיתרון חוץ מביטול ליגה, לא מוכן לשמוע מזה בכלל.
    תקפיא את הטבלה תסיים את הליגה מצידי.

מה זה ביטול?
    לידס לא עולה? נוריץ' נשארת?
    לסטר לא באלופות? טוטנהאם עונה הבאה באלופות?
    אין דבר כזה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  15. k_700 Member

זה כמעט הדבר הכי נורא שיכול לקרות לאנושות בחודש הקרוב.
    מקום ראשון אם חאביב- טוני פרגוסון(הקרב יו אף סי הגדול בהיסטוריה) מתבטל בפעם השישית וכשהפעם אף אחד מהם לא פצוע/אכל טרמיסו לפני הקרב.

מצב נושא:
הנושא נעול.