ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

עזבו זה היה משחק פריקי, בכל פעם אחרת אנחנו מנצחים את זה ועולים.
    קורה.
    פעם אנחנו היינו אלה שגונבים משחקים כאלה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  2. alexshw Member

אם לא קורונה, הייתי כותב שתשנו את הכותרת.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה מי אלופת אירופה? מנצ'סטר יונייטד?

4. alexshw Member

אולי אטלנטה.

Gianzola ו-Sir Alex Ferguson אוהבים את זה.
  5. Rushie Member

אי אפשר ששלישיית ההתקפה לא יתנו את הדין על המשחק שלהם היום. הם היו רשלנים כל כך. כמה בעיטות למסגרת היו לנו? מעל 15 לדעתי. הפסדנו את ההתמודדות ב90 הדקות כשלא ידענו לנצל מצבים. לחטוף מהם שער בהארכה ולהתחיל את כל הויה דולורזה הזאת מחדש זה גזר דין מוות.
    סאלח- השתלט על הרבה כדורים אבל לא הפסיק למסור את הכדור האחרון לשחקנים שלהם ולנסות לבעוט לשער מאזורים שרק ב17-18 היו נכנסים לו.
    מאנה- חטף הרבה כדורים אבל לא הפסיק לטעות עם הכדור ברגל.
    פירמינו- הבקיע אבל חוץ מזה היה חושך מוחלט.

מופתע מאוד ממה שהולך עם אדריאן ב3 המשחקים האחרונים. חשבתי שהוא אחלה שוער מחליף עד עכשיו.
    לא מסוגל לעמוד בלחץ אמיתי כנראה, המשחקים האחרונים נראו כאילו קאריוס חזר לשער. לא יכול להישאר פה אם זה המצב.

ריספקט לאתלטיקו. כל השבוע הסתובבתי בתחושה נינוחה שנראה פה שחזור של מה שיובנטוס עשו להם בעונה שעברה. זה לא היה רחוק אבל בסוף הם לקחו את הקופה.
    מאכזב מאוד שברבע השעה האחרונה הקבוצה נראתה כבר שבעה.

עדיין לא מבין מה גומז עשה שם בשער השני שלהם. נתן לשחקן שלהם לקבל את הכדור בנינוחות ולרוץ איתו קדימה עד לבעיטה. לא הגיע הזמן להוציא אותו מההרכב? הוא חלש מאוד.

Scouser Tommy ו-Raulito אוהבים את זה.
  6. oranfu Member

החלק הקדמי נראה כמו שנראה רוב העונה. אתם בכלל רואים את פירמינו וסלאח העונה? מאנה היחיד ששמר על כושר גבוה רוב העונה.

סלאח, אני אתפלא אם כל העונה יש לו יותר מ10% הצלחה במסירות. גם מסירות פשוטות הוא מצליח לפקשש.

איך להיות מופתע מאדריאן? גם כששיחק בתחילת העונה הוא ספג כל הזמן, פשוט ניצחנו.

גומז חלש מאוד? אה, נכניס במקומו את קנבארו? או שרוצים לתת עוד קצת דקות לגיס החמישי לוברן?

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק מבאס. הייתה תחושה שזה שלנו אחרי השני של בובי, זה היה פואטי ממש, גול ראשון העונה באנפילד... אבל ברגע שנכנסנו להארכה, הכנסנו את עצמנו לבעיה. המשחק הזה היה צריך להגמר 3:0 ב90 דקות אם לא יותר, כמו שכתבתם פה, 90 דקות מהטובות שראינו העונה. בעיניי כולם למעט השלישייה ההתקפית עשו את שלהם לפני ההארכה, כולל אדריאן בכלום ושום דבר שהיה לו לעשות, ורק החמצות גדולות/הצלות אדירות של אובלאק מנעו מאיתנו עלייה. סלאח עד הרחבה היה מצוין לדעתי, פירמינו התחיל חלש ומאוד השתפר עם המשחק, מאנה היה פעיל בעיקר הגנתית - אבל שלושתם בסופו של יום לא היו חדים במסירה האחרונה או בבעיטה לצערנו. הקישור היה מעולה, הנדו מרגש, וויינאלדום שוב פעם מופיע לנוקאאוט באנפילד, אוקס מספק את האדג' והאקספלוסיביות מהמרכז, ההגנה חזקה ויציבה מול קוסטה, ואז הגיע הקאריוס התורן. איזו התרסקות. אני אפילו לא מדבר על המסירה המחורבנת שלו לפליקס אלא על התגובה לזה, מרגע שהוא מסר את המסירה הזאת עד סוף המשחק זה כאילו שאין אף אחד בשער. את כל שלושת הבעיטות שוער נורמלי שלא איבד את הראש לוקח, כולל הוא עצמו. פשוט אי עמידה בלחץ, כואב מאוד.

מסקנה מקצועית אחת ויחידה מהמשחק הזה, וזה שחובה לרענן את השורות בקישור ההתקפי ובהתקפה. קייטה ושאקירי שוב בחוץ, זה לא רציני, וכשאוריגי עם כל הקאלטיות שלו עולה רק בדקה 105 זה מעיד על חוסר אמונה של קלופ בו כרגע. למינאמינו מבחינתי יש את ההנחה של החודשים הראשונים במועדון אז לא אדבר עליו אבל חוץ ממנו יש בעיה קשה בגיבוי להתקפה.

לא הבנתי מה קשור גומז בשער השני, שלושה שחקנים שם סוגרים לו כל זווית אפשרית למעט טווח של 20 ס"מ בערך, אבל השער ריק אז הכדור נכנס. לא רציני לדבר על ההגנה היום, אלה באמת 3 בעיטות שמביך לחטוף, כולן לפינה של השוער בסיטואציה הנתונה ואפילו לא סופר מדויקות.

שכחתי כבר מה זה להיות מודח באירופה, תחושה מוזרה. מתחילת 17/18 עד היום פשוט בקלות הקבוצה הכי טובה במפעל, מפלצות על אמת. אין לי ספק שנחזור שנה הבאה ונגיע רחוק שוב.
    ברכות לאתלטיקו שמלכתחילה אמרנו שתהיה היריבה הכי קשה שיכולנו לקבל והוכיחה בדיוק את זה.

נערך לאחרונה ב: ‏12/3/20
    Esomech, oranfu ו-Ori8 אוהבים את זה.
  8. Ori8 Member

תגיד אורן מה אתה רציני? אדריאן היה גדול בתחילת העונה. נתן משחקים גדולים, הצלות גדולות. יש לו חלק גדול מאוד בעונה המדהימה הזאת ולשכוח לו את זה זה מגוחך. עשה את שלו וקיבל גולים עלובים מול צ’לסי ואתלטיקו. יאללה.

אולי לאליסון יש בעיות כשירות רציניות ביחס לשוערים אחרים, אני לא יודע, אבל אנחנו לא נביא שוער גדול ששווה הרכב בנוק אואט ליגת האלופות שישב על הספסל כל העונה.

Big Virgil אוהב/ת את זה.
  9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אי אפשר לקחת מאדריאן את הריצה הלא רעה שהייתה לו בתחילת העונה. לא יודע על מה אתה מדבר כשאתה אומר שהוא ספג כל הזמן, אני לא זוכר שספגנו הרבה בכלל. הוא שוער בינוני שניכר שבעיקר לא בנוי למעמדים האלה יותר מהיותו איזה אסון מהלך. האתגר זה למצוא מישהו שכן. הכי טוב יהיה אם אליסון יפסיק להפצע יותר מכל שוער אחר שדרך במועדון הזה איזה 15 שנה.

לא יודע, חוץ מזה מרגיש לי שאין כבר מה לנתח. לא את המשחק הזה ספציפית ולא את שאר השחקנים כי אני לא יכול להאשים פה אף אחד חוץ מאדריאן. זה לא אומר שלא היו בעיות אבל הבעיות הן כבר מוכרות.

צריך לקחת את האליפות הזאת כמה שיותר מהר ולהתחיל לשבור את הראש לקראת הקיץ. חייב קצת מנוחה מכדורגל.

Big Virgil ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  10. oranfu Member

גדול? הוא כל הזמן ספג.

בשבוע האחרון הדיח אותך משני גביעים במו ידיו וזה אפילו לא מפתיע.

תחפשו את הסטטיסטיקה שלו. ספגנו בערך גול למשחק בתחילת העונה כשהוא בשער.

בכל מקרה, הכי חשוב זה להתפלל שלא יבטלו את הליגות. הרגשה זוועתית ביותר שהולכים לשדוד אותנו.

בליגה, אדריאן ספג העונה 10 שערים מ28 בעיטות. ליצן.

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

חיכינו 30 שנה, מה זה משנה כבר שנה לפה שנה לשם?

12. k_700 Member

כשאמרו לי שגומז רק צריך לשחק כי הוא נהדר, מדהים, הבלם השני הכי טוב בליגה ורק הפציעות מונעות את זה.
    אמרתי לכולם להרגע, לשתות מים. הוא לא באמת יציב העונה.
    יכול להיות מצוין כמה משחקים ויכול להיות שייקי, חסר אחריות בכמה משחקים.

אין לי בעיה עם ההרכב של קלופ היום, כולל הספסול של פאביניו שנראה רע כבר כמה משחקים.
    אני חושב שמה שמונע מליברפול הזאת להיות באמת "אחת האנגליות הגדולות בהיסטוריה" זה העומק.
    יש שם שחקנים היסטוריםם בהרכב ומאמן היסטורי אבל חסר עומק, עומק שיתן את הטון מהספסל וגם קצת תחרות לכאלה שהם לא באמת היסטוריים בהרכב.

זו עונה נהדרת של ליברפול(שתי עונות גדולות), החודש האחרון לא ימסמס את היציבות ואליפות שלמעשה הובטחה בכריסמיס.
    אבל כדי להכנס לדיונים מול יונייטד של הטראבל, או יונייטד של רונאלדו, רוני, טבז, סקולס, קאריק, הגנה היסטורית ושוער אגדי- היא צריכה עומק.
    אני די סומך בעניין על זה על קלופ, לא יהיה שם פירוק. אני מאמין שיוסיפו עוד נדבכים.

אדריאן- בלוף, להגנתי אמרתי את זה עוד כשהיה בווסטהאם והתלהבו ממנו. לגמרי קאריוס במאני טיים.
    לא ביג דיל כמובן כי הוא שוער מחליף ואפשר להביא שוער מחליף עם נסיון, סטייל רומרו שיסגור את השער בשעת הצורך.

חוץ מזה, סימאונה- אורגזמה של מאמן.
    חייבים נשק כזה בליגה אם כולנו לא נמות מקורונה כמובן.

בחדשות אחרות,
    שנייה וחצי לפני שהג'ז עלו לשחק מול OKC וכשכל הצוות, הקהל והשחקנים על המגרש גובר הצרפתי יצא חיובי עם קורונה והNBA נסגרה.
    אני מאמין שאנחנו ימים בודדים לפני שהUFC יבטל את הקרב הגדול בהיסטוריה שלו בניו יורק(חביב-פרגוסון פעם שישית שהם מבטלים, כל אחד מהם על רצף של 12 נצחונות שזה פחות או יותר הכי מטורף שנראה כמעט בכל משקל בהיסטוריה של הליגה).
    לא האמנתי שנגיע גם לרגע הזה אבל כשבאמריקה מבטלים מפעלים מובילים זה בקלות כדור שלג שמתגלגל מהר מאוד, יכול מאוד להיות שאנחנו בדמדומי הימים של הכדורגל העונה.
    אני כמובן חושש לחיים של גיל אם זה קורה, משהו אחר יקח אותו הרבה לפני שהקורונה תגיע אם אנחנו עכשיו סוגרים מפעלים.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אדריאן היה מצוין בתחילת העונה.
    הוא שוער חלש שפישל גם בווסטהאם, תחילת העונה הייתה מאוד מוזרה בעיני כי ציפיתי שהפציעה של אליסון תעלה לנו ביוקר ואדריאן פשוט שיחק נהדר.
    בשבוע האחרון הוא מזכיר לכולנו מה הוא שווה באמת.

14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפעמים יש מה לנתח אחרי הפסד, אחרי הפסד כמו אתמול לדעתי לא. 9 מתוך 10 פעמים אנחנו עוברים אתמול וכנראה שגם אחרי 90 דקות ולא 120, ואז אף אחד לא מדבר שוב על העומק. הבעיות בעומק הסגל הן ידועות אבל לא קשורות להפסד אתמול. חסר שחקן התקפה רביעי ומגן שמאלי מחליף, מעבר לזה אני לא חושב שיש איזה בעיה שזועקת להפתר.

אדריאן שוער בינוני מאוד (מי התלהב ממנו בווסטהאם בדיוק?), בקיץ החוזה שלו נגמר ויבוא שוער בינוני אחר שיעלה לנו בשערים, זה מה יש. אי אפשר כל פעם מחדש להידהם שהשוער המחליף עושה פאלטות.

אישית לא מעניין אותי איזה כתרים שמים לקבוצה הזאת או מה אומרים עליה. יותר טובה מX או Y של לפני מאתיים שנה, מעניין את התחת. הרי כל פעם מוצאים משהו אחר להגיד על הקבוצה. עד לפני שנה הקטינו אותנו ע"י כך שספרו ברזלים, עכשיו עושים את זה ע"י ספירת טרבלים ודאבלים ושיאים כאלה ואחרים, שיהיה.

הכי טובה כרגע, אתמול הפסדנו 3-2 אחרי 120 דקות ועדיין ראיתי הוכחות לכך. זה באסה גדולה לעוף מכל המפעלים בפרק זמן קצר, אבל נתאושש כשתגיע האליפות.

Ori8 אוהב/ת את זה.
  15. DRORIKO Member

לפי מה שאני זוכר אכן היה דיבור חיובי על אדריאן בתחילת העונה, לא שממש ראיתי את המשחקים, אבל אני זוכר תגובות טובות ליכולת שלו, ביניהם של קלופ המצחיקול שחיקה את רוקי בלבואה וצעק ״אדריאאאאן״ כתגובה לאחת התצוגות שלו

מצב נושא:
הנושא נעול.