ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. k_700 Member

מה עם ארה"ב גם פה האוכלוסיה מבוגרת?

מושל קליפורניה אומר שבקצב ההדבקה שיש שם יהיו 56 אחוז נדבקים רק בקליפורניה(תעשו את החשבון לבד, מדינה של 40 מליון אנשים(מוצהרים)).

העסקים פה משותקים לחלוטין, קצב ההדבקה בנבאדה גם כן עולה בקצב מטורף, לא רק אנשים מבוגרים.
    בארץ יש לך שני חולים קשים בגיל 40-50, שניהם בלי רקע של מחלות כרוניות.

זו מחלה מאוד מדבקת, אם טובי המומחים בעולם לאפידימיולוגיה מדברים על הצורך בבידוד על חשבון כל דבר אחר כרגע, אז זה הדבר הנכון לעשות.
    בטח כשנשא אחד יכול להדביק כל כך הרבה אנשים.

לא יודע למה אני מקבל פה דז'ה וו לכל הדיוני מנהל מקצועי שמבין בכדורגל ולא רק במספרים. כרגיל לא חשוף לנתונים, אין לך את הרקע המקצועי להחליט אבל אתה כבר יודע את הפתרון.
    לא יודע למה, אני לגמרי מדמיין אותך מהמנותקים האלה שלקחו דגל שחור אתמול והלכו הפגינו על הקונספירציות עם ה5G.
    הכל קונספירציה ממשלתית הרי, אתה חולה על זה.

Roma אוהב/ת את זה.
  2. alexshw Member

אין קונספירציה זו פאניקה מכוונת. יבוא אחר כך מישהו דמוי סורוס ויגרוף רווחים של מיליארדים מהתנודות בבורסה.
    על ארה"ב בכלל אין מה לדבר. גם אם מספר חולים שם יהיה פי 10 מאיטליה, זה עדיין יהיה מספר זניח יחסית לאוכלוסיה של 300 מיליון אנשים ומדינה כה ענקית בגודלה.
    אבל לאמריקקים הטפשים בהחלט מתאים להכנס לפאניקה מכל דבר. רבים משם עדיין מפחדים מפרנקשטיין.

יהיה אולי כמה עשרות אלפי מתים מהוירוס החדש וזה בתסריט גרוע. מצער אבל שוב מגוחך להקריס על זה כלכלות.

K700 יאבד את משרתו אבל היי העיקר יש 5000 חולים קלים ולא 6000.

3. owen11111 Member

אם זו פאניקה מכוונת ואין כלום - הבורסה קוראת לך.
    הריבית האפסית - קח הלוואה, תתזמן את השוק, ועם קצת מזל - תוך שנתיים-שלוש אתה מגיש הצעה לגלייזריים.

מנסה להבין את המתמטיקה - איך בתרחיש הגרוע אנחנו בעשרות אלפי מתים כשתוך שבוע מספר המתים קפץ מפחות מ-5,000 ליותר מ-11,000?

4. alexshw Member

יש לי תיק השקעות בסיכון נמוך. אין לי מטרה להיות מליונר, פשוט שהכסף לא ישכב סתם.

הפאניקה מכוונת לגמרי ואין לה שום בסיס אמיתי.

יכול לקפוץ עוד אבל לא ידגדג כמות נפטרים משפעת רגילה. כפי שבאסיה מתגברים עליו גם באירופה ידעו להתגבר. אל תרדוף אחרי כמות נדבקים. ליותר מ - 90% הסמפטומים לא יותר קשים משפעת רגילה.
    צריך להתמקד באוכלוסיות סיכון.

נערך לאחרונה ב: ‏20/3/20
  5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רק הערה -
    מי שהלך להפגין עם דגלים שחורים היו חבר'ה שמחו כנגד סגירת הכנסת ומהלכים פאשיסטיים אחרים שהקיסר מוביל פה תוך כדי ניצול מחריד של המצב הבאמת חמור שמתרחש במדינה (ובעולם).

אנשים כמוך ששמים את כל תיאוריות הקונספירציות בסל אחד = האנשים שמאמינים בכל הקונספירציות באשר הן. לזלזל בכל תאורייה שמגיעה מתרבות-נגד זו גם בורות, פשוט מסוג אחר.

פתאום קלטתי שאנחנו בדיון של ליברפול ואני מדבר על פוליטיקה... יותר מדכא מכל דיווח שראיתי בחדשות היום.

oranfu, Clichy ו-Sturridge אוהבים את זה.
  6. k_700 Member

זה היה ערבוב,
    אנשים שעאלק באו למחות על זה שהדמקורטיה הלכה פייפן(ועדות נדחו ביומיים, כן? בתי משפט ממשיכים לתפקד, צחוקים ישר רצו לבגץ בכל מיני נושאים ובגץ כבר מגיב) ואנשים שבאו עם תאוריות קונספירציה על ממשלות שמסרטנות את כולנו עם ה5G,
    אלכס בטח יכול לשתף אותנו עם הפיד שלו בפייסבוק שכולל הרבה מהיצורים שבאו לזעוק איך הממשלה באה לגזור פה קופון על חשבון המחלה כדי להתקין מתחת לראדאר את ה5G, אותם אנשים שבטוחים שהעולם שטוח ושמישהו צעק סרק סרק סרק אז השבכ רצח את רבין.
    להאמין שיש קונספירציה ממשלתית סביב האסון העולמי הזה, הזיה.

Roma אוהב/ת את זה.
  7. alexshw Member

ממשלה בארץ או יותר נכון העומד בראשה רוצה לגזור קופון פוליטי. זה שקוף לכל אדם שהוא לא ביביסט מצוי.
    לחלוטין מאחל לך לאבד את משרתך בגלל הפאניקה. נראה מה תגיד אז.

לי אתה יכול לא לדאוג. אני יכול לעבוד גם 3 שנים מהבית.

8. Sturridge Member

כן הא, איזה הזיה לחשוב שראש ממשלה שעסוק 24/7 בלשקר, ישקר.

לא מקנא בך קיי. לא רוצה לדמיין איך זה להיות עכשיו בארה״ב, ליד האמריקאים אנחנו דרום קוריאה.

אין עם מטומטם יותר.

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  9. oranfu Member

הישראלים לא יותר חכמים. לראייה הדיקטטור שולט פה כבר יותר מ10 שנים ואין תקווה באופק.

10. Sturridge Member

עזוב, הם 300 מיליון כאלה. אין פה תחרות.

גם אצלנו לא חסרים מאלו שרצו ישר לתוך אירוע הדבקה המוני שנקרא רמי לוי, ועדיין אתה יודע שיש מקום אחד בעולם שבטוח תקבל ממנו סרטון של אנשים הולכים מכות על נייר טואלט.

נערך לאחרונה ב: ‏21/3/20
    oranfu אוהב/ת את זה.
  11. alexshw Member

מוכן להשבע שבשבת שעברה גם שומרי כשרות ושומרי שבת רצו לחסל את המוצרים בטיב טעם.

oranfu ו-Sturridge אוהבים את זה.
  12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד לכדורגל, הוא במקום נמוך מאוד בסדר העדיפויות. הכדורגל האנגלי הקדים את ממשלת בריטניה כשסגר את עצמו, בעוד היא חיה בפנטזיות שאפשר להמשיך כמעט כרגיל. עכשיו הספורט כבר נתון בידי הממשלות. אני לא רואה מישהו מחדש פעילות ספורטיבית עד שהחיים מתחילים לחזור למסלולם. אולי זה יקרה במאי, ואולי גם אז לא.

13. Sir Alex Las' Killa

לא רק מספר המתים, גם כמות המאושפזים. לא נעים לומר אבל על נפטרים אין למדינה יותר הוצאות. מנגד, על מאושפזים ההוצאות לא נגמרות וזה גם יותר מסוכן למערכת הבריאות. הרי מה קורה אם כל החדרים והמכשירים בבתי חולים תפוסים ואין מקום לקלוט מישהו שעבר אירוע מוחי או התקף לב? ככה המערכת קורסת. באיטליה, למשל, בכלל לא מבזבזים זמן על קבוצות בסיכון. מטפלים רק באלו שיש להם סיכוי. הם מבינים שיש יותר מדי מאושפזים ואי אפשר לדאוג לכולם. זאת החלטה קשה אבל אמיצה.

נערך לאחרונה ב: ‏21/3/20
    Clichy אוהב/ת את זה.
  14. k_700 Member

קודם כל חנויות הנשק התרוקנו.

תרבות הקניות בסופר האמריקאי שונה ממה שאתם מכירים.
    לכם יש רמי לוי, פה משפחות אמריקאיות רגילות לקנות בקוסקו שזה סופר סיטונאי ענק שהכל אתה קונה בכמויות(נניח חלב, מגיע באריזות של שניים או 4, כל אחד גלון, מים מגיע לך באריזות של 8 גלון, נייר טוואלט- 30 גלילים ענקיים).

זה דבר שאתם לא רגילים לראות פה, תרבות צריכה שונה(והרי משפחה אמריקאית לא באמת כוללת יותר ילדים מלמשל בני ברק או ירושלים).
    ברגע שהכרזת פה מצב חירום הפחדת את האמריקאים כי רוקנת להם את הקוסקו וכבר אין את מה שהם רגילים לו.
    פה צריך לרדת לסופרים המקומיים שהכל מגיע ביותר יקר, יותר קטן ובכמות קטנה יותר.
    הבהלה הזאת יוצאת פה מצב די מטורף.
    צריך לעמוד בתור מוקדם בבוקר כדי להכנס לסופרים הקטנים וגם שם אתה מקבל הקצוות(נניח לקנות 2 סוגי MEAT), 8),
    8 גלילי נייר טוואלט.

רוב המוצרים המבוקשים הם OUT OF STOCK באמזון, למשל נייר טוואלט לאמצע החודש הבא תמצא משהו כמו 10 גלילים ב14-20 דולר.
    האמריקאים הם עם די ממושמע רק שהמשבר הזה לא זוהה פה מלכתחילה באותה עוצמה שזוהה בישראל.
    ומפה הקסטרטופה שעכשיו הולכת להתרחש בניו יורק וקליפורניה.

לעסקים שלי אני לא דואג, תמיד יהיו לי ישראלים שכשהכל ירגע יבואו מהארץ וירצו לעבוד במכירות.

15. סמואל אטו Member

ברגע שיצרת בידוד חברתי כבר עשית את שלך. עוד חודש-חודשיים רוב הוירוס הזה יעבור מעצמו כי אין לו לאן ללכת ואלה שנדבקו היום כבר ימצאו את עצמם אחרי המחלה או מבודדים.
    באותו רגע כבר יתחילו לחדש את החיים כמו שהכרנו בצעדים קטנים. משחקים ללא קהל עם כמה שפחות חשיפה יהיו לגמרי בגבול ההגיון.

מצב נושא:
הנושא נעול.