ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

מאז הוא כמעט כל הזמן היה פצוע עד כמה שידוע לי.

אגב, זה לא הכרחי שהוא בדרך החוצה מהכדורגל, אבל כנראה שלא יזיק לבחון את האפשרויות שלו.

זה לא שהוא ביקש מהמועדון עזרה אלא יש לנו אנשים שאחראיים להיות בקשר ולעקוב אחרי השחקנים האלה. הם מציעים כל מיני סוגים של עזרה (סתם שיחות טלפון של תמיכה, עזרה מקצועית, עזרה אקדמית, פגישות...).

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין איפה ריצ'י פרטרידג' היום...המקמנמן החדש.

3. oranfu Member

היה הפיזיולוג של המועדון ממש עד התקופה האחרונה האמת :)

אם אני לא טועה הוא עזב בסוף העונה שעברה, לא זכור לי לאן.

אוקיי חיפוש זריז בגוגל אומר שהוא עדיין הפיזיותרפיסט של המועדון.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  4. alexshw Member

רק אומר שזידאן הבא ברונו שיירו מונה לא מזמן לאחראי רכש של ליון.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
  5. oranfu Member

אני זוכר שראיתי כמה דקות בודדות של פרטרידג' (בדקות הבודדות שקיבל בבוגרים) וחשבתי שהוא אדיר. לא זוכר כבר נגד מי זה היה אבל הוא זרק שם את השומר שלו לכל הכיוונים בדריבלים.

מצד שני, הייתי רגיל לכל מיני לאונרדסנים בבוגרים...

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ייאמן שהוא עובד במועדון.
    https://www.thisisanfield.com/wp-content/uploads/P180719-264-Blackburn_Liverpool.Xxx
    זה הוא מעל פפ.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  7. Esomech Member

למי שתהה, כרגע עדיין קיימת האפשרות שאליפות אפריקה תערך ב2021 ולא ב2022. וזוהי גם העדיפות של הרשויות בעניין.

מכה רצינית לעונה (הבאה) שלנו. בהתחשב בזה שאין מישהו לגיבוי.

עוד חדשות שפועלות קצת לרעתנו באופן מסויים. אופא הודיעה שחוקי הפייר פליי הפיננסי לא יהיו בתוקף ב12 החודשים הקרובים בגלל נזקי קורונה.

התחמשות מאסיבית מחדש של סיטי או ניוקאסל במידה והרכישה על ידי הסעודים תצא לפועל, מסע בזבוזים של צ’לסי ויונייטד?

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבל אם המספרים האלה ייכנסו לאפקט שנה לאחר מכן הרי שהקבוצות האלה יוצרות לעצמן בור להמשך לא?

לגבי אפריקה, אין לי מילים לכתוב כמה קריטי שנעשה רכש הקיץ.
    גם הקשר שלא צריך הקיץ, בוודאות נצטרך בקרוב כי כל הקשרים שאנחנו מסתמכים עליהם מבוגרים.

9. oranfu Member

קריטי למי?

קריטי לנו, לא קריטי לבעלים. תארים זה נחמד עבורם אבל לא בשביל זה הם במועדון.

מחכה שיודיעו שמוכרים את מאנה\סלאח, צריך לממן את הרכישה של מינאמינו וחוזה חדש לאליסון איכשהו.

10. cheddar Member

חשבתי אתה אומר לא יאמן על השוער בחולצה הצהובה, זה האיש שאין לומר את שמו, אם אני לא טועה

11. owen11111 Member

מאוד יעניין אותי לראות איך מינאמינו וקייטה יראו בחודש הקרוב.
    הקולות שיוצאים מהמועדון באופן דיי גורף זה שקייטה נראה ברמת אחרת לגמרי מאז שחזרנו לאימונים, ואם רוצים לקחת את זה אפילו יותר רחוק, גרהאם קלי טוען שקלופ העדיף להשאיר את קייטה על פני הניסיון למכור אותו ולהחתים את ורנר.
    גם אם שמים את הספקולציה הזו בצד, קייטה שראינו לפרקים ממש קצרים אצלנו, ולפרקים מאוד ארוכים בלייפציג - הוא שחקן עם פוטנציאל אינסופי. אם הוא יצליח לשמור על עצמו כשיר, אולי נתחיל לקבל באמת את מלוא הפוטנציאל שלו.

קלופ אמר היום במסיבת עיתונאים שמינאמינו נראה הרבה יותר מחובר, ובהתחשב בכך שיש 5 חילופים, ו-9 משחקים על פני חודש וחצי, אני מאמין שנראה הרבה מאוד דקות שלו. אני מקווה שנתחיל לראות ממנו קצת יותר מהדברים שהוא הראה בזלצבורג, אבל בעיקר להראות שהוא קצת פחות בפאניקה מההופעות הדיי רעות שלו בפברואר.

בנוסף אני מניח שנקבל לא מעט דקות של קרטיס ג׳ונס, ובתקווה גם של אליוט. מאוד מעניין לראות האם השניים האלה כבר היום מוכנים להתמודד ברמת הפרמיירליג, ושההייפ שלנו סביבם הוא מוצדק. לגבי אליוט ספציפית, הבחור נראה כמו כישרון על. הנגיעה שלו בכדור והביטחון שלו איתו, זה משהו שאני לא זוכר שראיתי מהרבה שחקנים אצלנו, בטח לא בגילאי 16-17.

ושאלה שמעניינת אותי לסיום - בעקבות הניסיון הדיי מוצלח שלנו עם החתמות של שחקנים מקבוצות שירדו ליגה (רוברטסון, ווינאלדום, שאקירי) - האם אתם חושבים שיש עוד שחקן מאחת הקבוצות שעשויות לרדת (נוריץ׳, וילה, בורנמות׳ וכו׳) - שאתם חושבים שיכולים להתאים לפרופיל שאנחנו מחפשים: צעיר, עם תקרה גבוהה, במחיר אטרקטיבי - ובעמדות שעשויות להיות רלוונטיות?

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. על סף הבושה וחרפה להגיד לי שאם היינו רוצים את ורנר צריך למכור את קייטה. מה הקשר?
    2. קייטה תמיד יוצר ציפיות, קשר מסוג נדיר, יש לו תקרה גבוהה מאוד. מה קורה עם הכשירות שלו? למה שהפעם לא ייפצע אחרי 3-4 משחקים? זאת הייתה תמיד ונשארת היום השאלה סביבו. הכשירות.
    3. לגבי השאלה שלך, יש שחקנים נחמדים לסגל, קנטוול מנוריץ' לא רע, גם לואיס לא רע, גריליש שחקן טוב אבל יקר מאוד, מפרייזר שקושר אלינו אני לא מתלהב.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. Rushie Member

אם רוצים להאמין לשמועות אז קאנטוול עלה על הרדאר שלנו העונה ואנחנו עוקבים אחריו.

אגב מה יש בג'ק גריליש? חוץ מהתספורת המצוינת של ארתור שלבי אני לא מבין מה כולם רואים בו.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאוד טכני, משחק קצר, בעיטה טובה מרחוק.
    משחק בקבוצה שלא מותאמת לשחק כדורגל מודרני כי חסר שם איכות, אל גאזי נגר, החלוצים נגרים ממש, כל ה3.
    לקבוצה הזאת עדיף לשחק דיירקט ודרך האגפים ומצד שני השחקן הכי טוב שלה יושב על ה10.
    המחיר פשוט מטומטם, הם רוצים עליו 80. אם הייתה עסקה והיה עובר לטופ באנגליה אני משוכנע שבכל קבוצה יש לו מה לתרום, היה משתלב יפה מאוד.
    גם בנבחרת הייתי רושם אותו לסגל.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. Rushie Member

לא יודע, הוא נוח עם הכדור ברגל אבל לא נראה לי מספיק חכם. מזכיר לי תמיד את לאלאנה כשאני רואה אותו.
    אני מניח שאם יהיה מעבר אמיתי על הפרק שהוא ירצה, הם ירדו מהעץ וימכרו בהרבה פחות. במיוחד אחרי הקורונה ובמיוחד אם יירדו ליגה.

מצב נושא:
הנושא נעול.