ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

זה לא רק שרישארליסון חירבן עליו פעמיים שם. גם בכדור קרן אחרי זה וההחמצה של קאלורט לוין, אני דיי בטוח שמי שהפסיד את כדור הגובה הראשוני היה לוברן.

הוא באמת חרא שחקן במלוא מובן המילה. אסור לו לדרוך יותר על ההדשא, פשוט אסור.

לא יודע כמה קלופ שיכנע אותו להישאר בקיץ שעבר. הציגו ככה את הדברים, אבל אני לא משוכנע שזה תואם את המציאות.
    בפועל, רומא לא הסכימו לשלם עליו וזה דיי התמסמס. כשהיה ברור שאין מי שייקח אותו, קלופ אמר לו שמעריך אותו וישמח אם יישאר. קלופ אומן בניהול שחקנים וכשהבין שנשאר בכל מקרה - ניסה לתת לו ביטחון.

רק שייקחו אותו, באמת. בלי כסף, רק להיפטר מהנזק הזה.
    לא הייתי לוקח אותו למכבי חיפה כי מנטאלית הוא מזעזע (ולא שבהיבטים אחרים הוא טוב). הוא כל כך רע מנטאלית שהוא מכניס את כל הקבוצה לפאניקה, כל כדור הכי בסיסי באזור שלו נהיה קרקס בכלל לא משנה מי השחקן שמולו.

זה צועק לשמיים כמה אנחנו צריכים שחקן מהיר עם דריבל שיכול לשחק במקום מאנה\סלאח וכמה אנחנו צריכים מגן שמאלי נוסף.
    זה מינימום של המינימום, באמת.
    לא להביא כאלה הקיץ זה הפקרות, שוב. זה שבליגה זה כנראה לא עלה לנו העונה זה אחלה אבל אי אפשר לבנות על זה.
    מה גם שאם בסוף תהיה אליפות אפריקה בשנה הבאה זה ישר איבוד של מאנה, סלאח וקייטה לפחות לאיזה חודש וחצי במהלך העונה.
    אין לנו מחליפים אפילו בכאילו.

סאקה זה שם שמוזכר בהקשר שלנו כבר תקופה. יש האומרים שאנחנו מאוד מאוד רוצים אותו.
    גם לי נראה לא סביר שיגיע, אבל מי יודע. ארסנל נראית כמו ספינה טובעת ואם המטרה בסוף היא להגיע למועדון שמתמודד בצמרת - הוא יכול להגיע אלינו עכשיו.
    זה לא כאילו הוא הולך להיות שחקן הרכב במועדונים המובילים האחרים כרגע.
    הוא יכול גם לשחק בקישור ולהוות סוג של גיבוי שם (בעניין של קבלת דקות).
    צריך לזכור שהוא מסיים חוזה עוד שנה. אולי ארסנל יתפתו למכור עכשיו בשביל לעשות עליו קצת כסף במקום לאבד בחינם (אם לא מוכן לחתום). המצב הכלכלי שלהם בעייתי ואולי לא תהיה להם ברירה.
    אבל זה נראה לי מאוד אופטימי, סביר שבסוף יחתום שם על חוזה חדש.

2. Rushie Member

https://scontent.ftlv15-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/p843x403/105740279_10158018445633124_4763343426276490620_o.Xxx?_nc_cat=110&_nc_sid=825194&_nc_oc=AQmxjRgbNW5XczcTUONvPZk64JG7N8E4WC9nVF4lobs9roc1WITud8U8bb-aF7bCG5k&_nc_ht=scontent.ftlv15-1.fna&_nc_tp=6&oh=d362cfba3f444b580e0688e0e2a4cd65&oe=5F182B35

מפת הנגיעות של פאלאס אתמול- 0 נגיעות בתוך הרחבה שלנו.
    יש לי תחושה לא מבוססת אחרי שני משחקים שהיעדרות הקהל והאווירה במגרש גורמת לזה שפערי האיכויות בין הקבוצות בולטים הרבה יותר.
    גם מול אברטון עם כל זה שהיינו חלודים ועם ההזדמנויות שלוברן ארגן להם בסוף, בסה"כ לא נתנו להם לגעת בכדור יותר מדי ושלטנו באמצע כמעט לחלוטין.
    המשחק מול סיטי יכול להיות מרתק, אולי זו עוד סיבה למה כדאי שהם ינצחו היום ושזה לא יהיה גארבג' לגמרי.

3. k_700 Member

לא יודע איך אוהד ליברפול שלא זכה באליפות בחייו אשכרה מאחל לדחות קצת את הקץ...בשביל הפאן.
    כאילו בכל העולם לא מתפתח עכשיו גל שני שאלוהים יודע לקראת מה אנחנו הולכים בעוד שבוע-10 ימים.
    כאילו יש לכם עוד נשמות לאבד אם הכדור הולך להסגר.

רק גיל מעצם היותו מנחוס שמודע לעצמו מתפלל שזה כבר יגמר וכמה שיותר מהר.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  4. alexshw Member

אם הייתי צריך להמר על סוף העולם אז עוד היום בשעות צהריים או בשבוע הקרוב, אם סיטי תנצח.

5. yakov_y YNWA

בנוגע למשחק אתמול,
    שליטה מוחלטת, זה כבר לא משחק על החצי של היריב אלא ואן דייק וגומז עוברים את עיגול האמצע.
    מרגיש לי שחסר לנו פליימקר באמצע, שחקן טכני ולא בהכרח שחקן התקפה דריבלסט, יש לנו את מאנה וסלאח למשימות האלה.

לא אהבתי את החילופים המאוחרים למרות שמובן לי ששחקני ההרכב הפציצו, ציפיתי ליותר דקות לשחקני ההתקפה המחליפים, צ'מברליין/היפני/אליוט אנחנו צריכים באנקר מהספסל ואין לנו את זה, מינימאנו חייב ביטחון, מצ'מברליין ציפיתי ליותר, צריך לתת להם יותר ביטחון ואפילו לשחק עם אחד מהם באמצע בהמשך העונה.
    אי אפשר לפתוח את העונה הבאה עם הימורים בספסל ההתקפי.

מאכזב שפירמיניו היה זה שירד, מבין שסלאח ומאנה רוצים את מלכות השערים אבל פירמיניו לא כבש זמן רב באנפילד והוא הראשון שצריך לבעוט פנדלים במצב הנוכחי, ביטחון לשחקנים.

אהבתי במעט את היכולת ההתקפית של וויליאמס, לא מפתיע.
    בנוגע לעמדת הבלם הרביעי והמגן השמאלי, קראתי הרבה מחמאות על הובר, לא ראיתי אותו כ"כ.
    מגן שמאלי, אם רוברטסטון פצוע אז שיעלה המגן מהנוער, אם המגן מהנוער פצוע אז שייעלה המחליף שלו מהנוער, אסור לפגוע בשטף המשחק שלנו, מילנר/גומז לא צריכים לשחק שם אף פעם.
    מילנר בכלל צריך להתרגל ליציע עם כל האהבה, אני מעדיף את כל שחקני הקישור על פניו כולל ג'ונס ואליוט.
    לאלאנה וקליין עוזבים אוטטו, גם השוער השלישי, מאמין שיאריכו חוזה לחודש מתוך כבוד, בשעה טובה קצת לקצץ בזבל של הסגל, בלתי נתפס שקליין איתנו.
    הוא לא רוצה לשחק ? אתה כדורגלן מקצוען וכבר שנים ביציע.

לא יודע מה אני מעדיף, לחגוג אליפות היום או בעוד שבוע (אם וכאשר כמובן), צרות של עשירים.
    כיף לספור ברזלים, תחושה נחמדה.

6. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

סאקה נשמע כמו שידוך מתאים לצערי. גיבוי ראוי לכל האגף השמאלי. בן 18 שנראה יותר טוב מכל השחקני שדה אצלנו. לא שזה קשה.
    אני חושב גם שהוא נכנס לשנה אחרונה בחוזה ואחרי ההייפ סביבו העונה הוא מבין שאין לו מה להאריך אותו בארסנל.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  7. cheddar Member

הוא ישאר בארסנל בכל זאת שחקן בית והוא רואה שהוא מקבל הערכה ממבחינת הדקות משחק, הוא רק התחיל אין לו מה לעזוב, זה לא כמו עם האוקס שדרך במקום והרגיש מיצוי

8. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

סליחה שאיבדתי אמונה בערכים של שחקנים. מה גם שערכים היו רלוונטים בארסנל עשור אחורה. הפכנו למועדון בינוני עם החתמות בינוניות ושחקנים שבגיל 18 נראים כמו שסאקה נראה בליגה הטובה בעולם, אין להם מה לחפש פה. לבחור תקרה גבוהה מאוד, הוא עוד יתפתח פיזית והפוטנציאל לדעתי בשמיים.
    לליברפול יש בעיה עם הרוטציה בעמדת המגן השמאלי ובעמדות של סלאח ומאנה. הוא בהחלט יכול לקבל דקות בליגה וגם הרבה. התמודדות כזו, בצמרת הפרמייר ליג ובצ׳מפיונס, יהפכו אותו לשחקן הרבה יותר טוב מאשר אם ישאר בארסנל עוד שנתיים וישחק אפילו כפול בדקות.

golding אוהב/ת את זה.
  9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נכון שהוא יכול לקבל דקות בליגה, והסביבה נראית אידיאלית, אבל מבחינת אופק להשתלט בצורה דומיננטית על עמדה מסוימת בעתיד, הוא דיי חסום. אנדי רק עכשיו השלים 26, יש לו עוד מינימום 4 שנים בטופ, מאנה לתחושתי גם כן ייתן משהו כזה פחות או יותר, אז אם מניחים שהעמדות הכי טובות שלו הן באגף שמאל (אין לי מושג, תקן אותי אם אני טועה) זאת יכולה להיות בעיה מבחינתו.

מהמעט שראיתי ממנו, ומאיך שמדברים עליו, נראה שהצעד הבא מבחינתו זה למצוא מועדון (שלא בתהליכי גסיסה מתקדמים) לשחק בו באופן קבוע. אוטוטו בן 19, בימינו זה לא גיל שאתה יכול להרשות לעצמך לחכות מאחורי רוברטסון ומאנה 3-4 שנים במינימום. זה בדיוק הגיל הקריטי לעשות את השינוי מכשרון על לשחקן לגיטימי לכל דבר. הוא צריך לדפוק מהלך של סאנצ'ו לדעתי, ואם החוזה שלו נגמר קיץ הבא, כל הקלפים בידיים שלו.

10. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן העונה שלו התחלקה די שווה בשווה בין עמדת המגן השמאלי ועמדת הקיצוני השמאלי. הוא פעלתן מאוד, בישל עשרה שערים העונה בכל המסגרות ולדעתי בעתיד, במידה והמאמן הבא שלו יראה בו יותר שחקן התקפה מאשר מגן הוא גם יוכל לתפקד כקיצוני ימני. מה שבטוח הוא שחקן נורא ורסאטילי, שזה מצרך הכרחי בקבוצות מהטופ. הוא זריז, מצויין באחד על אחד ועם קרוסים פשוט נהדרים.
    הזמן יעשה את שלו, אני מחד חושב שמעבר לליברפול כן יתרום לו, לשחק תחת מאמן כמו קלופ יוציא ממנו את המיטב, אך מאידך אני מסכים איתך שבחירת קבוצה עם דגש להרכב ומספר דקות מירביות, אבל אך ורק במועדון שמתמודד בצמרת המקומית ומגיע לשלבי הנוקאאוט באירופה יכול להניב פריצה מטאורית א לה דייוייס של באיירן או כמו שאמרת סאנצ׳ו.
    הקלפים בהחלט בידיים שלו, ארסנל צמאה לכסף, ההתנהלות הכלכלית הקלוקלת גרמה לשחקן כמו ראמזי לעזוב ללא תמורה, אובה בדרך לשם והחוזה של אוזיל שבכלל דורש ועדת חקירה. אני באמת מאמין שיש כאן מלפפון לוהט שבגלל מצב החוזה יכול להיות חתיכת bargain מטורף, בדומה למה שקורה עם ארתור מברצלונה הקיץ.

owen11111 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב שמדובר בכישרון על כדוגמת סאנצ'ו או משהו שקרוב לזה בכלל, ולכן הסיטואציה כאן היא שונה.

דווקא לבוא לשחק בגיל צעיר תחת קלופ בקבוצה הכי טובה באירופה נשמע לי כמו no brainer מטורף לקריירה שלו, כאשר מקצועית הוא יכול להביא את כל מה שמילנר, לאלנה ואפילו שאקירי כבר לא מסוגלים לספק בשלב הזה של הקריירה (יש כאן מספיק דקות במשך עונה שלמה גם בלי פציעות). מעבר לזה, עושה רושם שמדובר בילד חיובי עם מוסר עבודה גבוה. קלופ לא צריך הרבה יותר מזה כדי להפוך אותו לשחקן טוב. יכול להיות אחלה fit לשני הצדדים.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  12. alexshw Member

הנה הוא מתחיל למצוץ שוב. הסמרטוט הכי גדול אי פעם שכתב פה.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

13. oranfu Member

ממה שראיתי אתמול בלילה הדיבור הוא שארסנל הצליחו לשכנע אותו לחתום חוזה חדש.

14. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מועדון אמביציוזי.

https://media1.tenor.com/images/fda7d8d592dda5a798dde79441a939e7/tenor.Xxx?itemid=9777832

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. Ajax Amsterdam Member

מזל טוב חברים, אני באמת כל כך שמח בשבילכם ואולי אני אפילו שמח בשבילי.
    גדלתי על הקבוצה של 2005, הייתי בכיתה ד' וזה היה רגע כדורגל מיוחד בשבילי שניצחתם את מילאן שנואת נפשי (לאחר ה3-2 על אייאקס ב2003).
    אני כל כך יודע מה זה הריגוש הזה, ותרשו להכניס את הפרובנציאליות, זה כל כך דומה לאליפות של הפועל באר שבע ב-2016 ושאני נזכר בזה עולות לי דמעות שהם גם דמעות של שמחה על האליפות האדירה הזאת של ליברפול.

מועדון שהאתוס שלו כל כך חזק, אתוס שכל כך טוב ישרוד הכל ויחזור לשגשג. מועדון שהאתוס של האוהדים שלו כל כך דוגל בנאמנות יזכה לערגה. אתם הייתם שם בזמנים הקשים והלכתם איתם דרך הסערה ובסוף השמיים הם לא זהובים אלא אדומים, ולא סתם בצבע אדום אלא באדום של ליברפול אלופת אנגליה!!! מזל טוב!!!

אולי עוד יגדירו אותי כסקוזאר? על זה תצטרכו לענות אתם חברי :)

owen11111 ו-oranfu אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.