ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

כן, אני בהחלט מסוגל להאמין שכל אלה יעזבו ולא יגיעו מחליפים.

במועדון רציני הייתי לא מאמין שאפשר ללכת לעונה בלי שום מחליף אפילו פעם אחת, אצלנו אני כבר מצפה לזה.

יש את מינאמינו, אליוט וברוסטר - אנחנו מסודרים.
    גם יספרו לי שככה קלופ אוהב.

ועזיבה של שאקירי ואוריגי זה להחליש, גם אם לא היו משמעותיים.

ובסיפא שלך אתה גם מסכים שעצוב ומרתיח איך שאנחנו מתנהלים.

אני מצטער, מועדון רציני שרוצה לקחת תארים ולהיות בטופ לא מתנהל ככה, פשוט לא.

Liverpool-Forever ו-Coutinho10 אוהבים את זה.
  2. Coutinho10 Member

כן וזה גם בגלל שטיאגו רלוונטי רק אם ג'יני יעזוב לפי מה שהוא כותב. אם טיאגו חותם בפסז' ג'יני יכול להחזיק אותנו חזק בביצים. בסוף נצטרך לתת לו את החוזה הארוך שהוא מבקש או שנישאר עם הזין ביד/אלטרנטיבה כנראה פחות טובה מטיאגו.

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעולם לא טענתי שאנחנו מתנהלים טוב או שאני סבבה עם ההתנהלות. הביקורת שלי על הדברים שלך בתקופה האחרונה היא על זה שאתה אומר אמירות גרנדיוזיות שהן בבירור מוקצנות, סתם כדי להוציא עצבים/להוכיח טענה שפחות או יותר כל אוהדי ליברפול בדיון מסכימים איתה כבר, אז לא מבין את האינטרס. והאמירה שאנחנו הולכים "להחליש את הסגל" היא בדיוק כזאת.

מה זה "מסוגל להאמין" שהם יעזבו ולא יגיעו מחליפים? אני גם "מסוגל להאמין" להכל, כל עוד יראו לי עדויות מוצקות בנושא. לא ראיתי עדיין שום דבר שגורם לי לחשוב שנמכור את אוריגי בלי להביא מחליף. ליטרלי כלום.

מה שעיצבן אותי עד כה, זה שהיה נראה ברור שלא *נוסיף* כסף מעבר למה שנמכור. ומה שאני כן מתחיל לראות בבירור זה שFSG לא ישחררו אפילו מסטיק בזוקה בלי שקודם כל הכסף ממכירות ייכנס לבנק. זה מעצבן אותי, ברור.
    אבל שוב, לא ראיתי שום עדות לכך שנמכור שחקנים עם ערך לסגל (אוריגי בלבד מבין כל השמות שהוזכרו עד כה) מבלי להביא להם מחליפים.

Roma ו-Coutinho10 אוהבים את זה.
  4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם שאקירי הולך ולא מגיע לו מחליף, הסגל נחלש או לא?
    אני בהחלט מסוגל לראות אותנו מוכרים את אוריגי ובונים על ברוסטר.
    או מוכרים את שאקירי ובכלל לא מביאים לו מחליף כי הוא לא היה פקטור ב19-20.
    ב2 המצבים האלה הסגל נחלש.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם שאקירי יימכר ולא יגיע מחליף זה כי המחליף הוא מינאמינו שהגיע בינואר. לא ראינו ממנו שום דבר, אבל זה בערך היה הייעוד שלו כשהגיע וקלופ ייתן לו עונה ברוטציה לפני שהוא מוותר עליו.

עם כל הביקורת לFSG, צריך להיות כנים - אתה יודע בדיוק מה תקבל מהם, לטוב ולרע. מה שאתה מגייס ממכירות זה מה שתקבל להוציא, תקציב ההעברות הוא 0, לא שלילי. שום דבר בקיץ הזה לא נתן לי את הרושם שקלופ לא יוכל לכל הפחות להשתמש בכסף שהוא מגייס ממכירות. אלא אם כן מישהו פה חושב שמוכרים לו שחקנים בלי שיש לו סיי.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

ממש, ממש לא כל האוהדים מבינים את המצב ועם איזה בעלים יש לנו עסק.

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהמשך למה שדיברנו פה לפני כמה עמודים, התשובה לשאלה הראשונה לדעתי היא - לא, הסגל לא נחלש. זה כמו להגיד שאם נמכור את גרויץ' ולא נביא מחליף הסגל ייחלש. אבל, וזה אבל גדול, ברור שירתיח אותי אם נמכור את שאקירי ולא נשתמש בכסף הזה בשביל להתחזק. אבל מדובר בשני דברים שונים.

לגבי אוריגי/ברוסטר, אני חוזר למה שאמרתי לאורן: מסוגל לראות - תאורטית, כן. אבל כרגע לא ראיתי שום עדות כזו ואם אני צריך לתת הערכה, זה גם לא יקרה. כרגע my guess is as good as yours, ובכל אופן, יש מספיק על מה לכעוס ולהתעצבן גם מבלי להמציא דברים שכרגע לא נראים בכיוון. אוריגי היה משמעותי העונה מבחינת דקות, אני לא חושב שקלופ יהיה מוכן לתת את הדקות האלה לשחקן שהוא שלח בהשאלה לפני שנייה וחצי.

אז להגיד שאנחנו הולכים להחליש את הסגל זה ממש לא נכון (לדעתי) עד שיוכח אחרת.

נו בחייאת. אתה קורא מה אני כותב בכלל? אוהדי ליברפול פה בדיון מסכימים. מי לא?

שאקירי יכול לעשות עבודה על הקווים אולי במובן של ריצות להתחמם מחוץ להם. אתה ממש עוצם עיניים איתו לדעתי, קלופ לא מעוניין בו בשיט, לא רואה בו שחקן לגיטימי.
    לגבי מינאמינו צודק.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Walkon
    זה לא עניין של תקציב שלילי.
    זה עניין שנניח מכרת את לוברן ב11 מ'. אתה רואה שה11 מ' האלה לא מספיקים לך לאף שחקן שמתאים לך לסגל.
    יכול מאוד להיות שתמכור עוד שחקן ב10-15, יהיה לך 25 ואתה לא תצליח להוציא את זה על 2 שחקנים אלא על 1 נגיד.
    האם נחלשת? לא נחלשת?
    כשכל חישוב הוא על הסנט אתה לא יכול להגיד שבביטחון שהסגל לא ייחלש הקיץ.

אני לא רואה את מינאמינו כמחליף לשאקירי.
    שאקירי שחקן שיכול לעשות עבודה על הקווים, מינאמינו חייב לשחק באמצע, אין לו שום יכולת לשחק על הקו.

9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יוצא מנקודת הנחה שלמועדון יש מושג סביר מה הם יכולים לעשות עם הכסף לפני שהם מוכרים שחקן שיש לו חשיבות בסגל. אולי אני טועה, לא יודע.

בכלל, אני לא אהיה כזה מופתע אם נסיים את הקיץ בנט ספנד שלילי. גרויץ', ווילסון, קאריוס + כל מני ילדים אחרים ואפילו שאקירי, סביר להניח שנכניס סכום מכובד על שחקנים שהם פשוט לא פאקטור בסגל. כמה מכובד? זה יהיה עוד מבחן להשפעות הקורונה, נראה אם באמת לא תהיה אף פראיירית תורנית שתשלם יפה עליהם או שמא ליברפול זה המועדון היחיד שמסתכן באדמינסטרציה ופירוק נכסים אם הוא מעז לרכוש שחקן רחמנא ליצלן.

10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין לראות את בניון מדבר על עונת 08-09 עם שכנר בסערה בממלכה, ודי מסמן את נאום הfacts כרגע ששינה את העונה. מספר שזה די ערער את השחקנים והאווירה השתנתה אחרי זה, ושג'רארד וקראגר התעמתו עם בניטז על זה. לא חושב ששמעתי את הפרטים האלה לפני כן, מעניין איזה עוד דברים הוא יכול לספר היום. אני זוכר שלפני כמה שנים הוא סיפר שהיחסים שלו עם בניטז לקראת הסוף היו לא טובים ובגלל זה הוא עזב, מעניין אם בחלק ב' ייכנס לזה יותר לעומק.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם ג'ררארד דיבר על זה בתוכנית עם גארי נוויל.
    הנאום הזה ערער את הביטחון של הקבוצה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. oranfu Member

אם אני לא טועה גם ג'רארד התייחס לזה בעבר כרגע שהם ראו את זה ולא הבינו למה הוא עושה את זה ושזאת טעות גדולה.

13. yakov_y YNWA

רואה בערוץ הרוסי את לוברן פותח, לראות אותו לובש כחול עושה לי טוב.
    החיזוק של הקיץ.

Coutinho10, oranfu, Scouser Tommy ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  14. alexshw Member

יהיה לו דרבי אקסים ב - 26.8 מול בובאץ', מנהלה המקצועי של דינמו מוסקבה.

15. oranfu Member

לידס הציעו 22 מיליון על בן וואייט, ונדחו.

מסתבר שגם ללידס יש יותר כסף ממה שיש לנו.

מוזר, כנראה שגם בלידס הקורונה לא פגעה עד כדי כך.

אנחנו המועדון היחיד בליגה שאין לו כסף להעברות.

מצב נושא:
הנושא נעול.