ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Ori8 Member

מעניין את מי הסוכן של טיאגו עובד להלחיץ עם השם שלנו כל יומיים. אעלק יש סיכום אבל המועדונים לא דיברו. בסדר. שמענו. הבאתי אותו במנג׳ר ומכרתי את ווינאלדום לוולבס. זה המקום היחידי בו הדברים האלה אפשריים.

Esomech אוהב/ת את זה.
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ווטפורד רוצה 30-40 על סאר ורושמים באחד העיתונים שנוכל לממן את זה אחרי שנמכור את גרויץ' שאקירי ו-ווילסון.
    אני כמובן אלך עם קלופ אבל לעניות דעתי שאקירי עצמו הוא שחקן טוב יותר מסאר.
    חכם יותר, מגוון יותר, טכני יותר. ואני אפילו לא תופס משאקירי כל כך...
    אם כבר מוכרים כדי לקנות, אני מקווה שיגיע שחקן משמעותי.
    אפשרות נוספת היא להשאיר את שאקירי ולהביא את סאר ובכך להעמיק את הסגל ולשפר את מגוון האפשרויות מהספסל.

Coutinho10, yakov_y ו-Esomech אוהבים את זה.
  3. yakov_y YNWA

יש לנו חוסר בשחקנים שמאליים בסגל, אין לנו בלם או קשר מרכזי או חלוץ עם רגל שמאל, זה משמעותי.
    אליוט לא באמת נחשב, גם לא ווילסון, שאקירי רלוונטי כאן עם רגל שמאל במידה ושחקן כמו סאר מגיע כי הוא ימיני ברגל.
    אני גם לא מחזיק מסאר אבל נילך עם קלופ.

4. Esomech Member

סאר זה אופציה ממש גרועה לדעתי.
    מעבר לסט כישורים שלו שאני פחות מתרשם ממנו.
    יותר מהכל הוא ישחק גם באליפות אפריקה.
    זה לא פותר את הבעיה בשום צורה

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הזמן חוזרים על העניין של אליפות אפריקה. לא אמרו שבזמן הטורניר הזה גם יצאו לפגרה בינלאומית ככה שהבעיה נפתרת? למה אני בטוח שקראתי משהו כזה?

סאר כן או לא, לא כזה מעניין בעיניי, לא מאמין שזה יקרה ואם כן אני אאמין שקלופ יודע מה הוא עושה. אנחנו בחיים לא נשלם 40 מ' על שחקן בקיץ הזה, זאת פנטזיה. גם אם ימכרו את כל הדדווד ויכניסו 50-60 מ', יביאו בלם רביעי ובזה זה יסתיים לדעתי. הלוואי שאני טועה.

6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

דווקא שחקן מעניין לפי דעתי, אבל לא במחיר כזה. זה הרי יהיה 40 מיליון פאונד אם הם שילמו עליו 30 רק בקיץ האחרון, רוצים להגיד לי שאין אופציות יותר טובות במחיר הזה? אנחנו מוכנים לשים 40 מיליון עליו ולא היינו מוכנים לשים 50 על ורנר? נשמע לי קצת הזוי. בחצי מהמחיר הזה הייתי חושב שמדובר בהימור טוב, ב-40 זאת תהיה החלטה שנויה במחלוקת גם לדעתי.

שאקירי, כאמור מחזיק ממנו והייתי שמח שהשחקן של 18/19 יהיה לנו על הספסל, היה קלף מאוד משמעותי. אבל בעיניי דיי ברור שקלופ מחק אותו מסיבות כאלו או אחרות.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה שקרה זה שאליפות אפריקה פשוט נדחתה בשנה.
    היא תהיה בינואר 2022 במקום בינואר 2021.
    הבעיה לא רלוונטית ל20-21 אבל זה משהו שכן צריך לחשוב עליו לקראת 21-22.

8. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה קורה עם אליוט באמת? הולך להיכנס לרוטציה באופן משמעותי יותר או שחושבים על השאלה?

9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

קלופ לא משאיל צעירים שהוא באמת מאמין בהם, הוא מעדיף שהם יהיו חלק מהסגל ויתאמנו עם הקבוצה וכו' גם אם הם לא משחקים הרבה. ככה היה עד עכשיו, נראה אם ברוסטר ישבור את המגמה הזאת כי לפחות בנקודת זמן מסוימת היה נראה שקלופ כן מאמין בו ורוצה להריץ אותו.

בכל אופן אליוט רק לאחרונה חגג 17, הוא ממש ילד ויש לו עוד המון על מה לעבוד. שום סיכוי שהוא יושאל לדעתי, הוא יישאר לעוד שנה של אימונים עם קלופ ואני מעריך שיקבל פלוס מינוס את אותן דקות שקיבל העונה שזה סביר לגמרי לשחקן בגילו.

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם גם שאקירי וגם אוריגי ילכו, ויבוא רק שחקן אחד (התרחיש הסביר בעיניי) - הרי שיש לו סיכוי לא רע לקבל קצת יותר דקות מבעונה שעברה. מסכים שהוא בוסרי מאוד, ומצד שני, עם רמות כישרון כאלה לפעמים הקפיצות מגיעות מאוד מהר ובמפתיע... לא מן הנמנע שתוך שנה-שנתיים הוא כבר יהיה שחקן סגל לגיטימי.

Esomech אוהב/ת את זה.
  11. Esomech Member

השאלה באמת אם אוריגי יעזוב.
    אני הייתי מוסיף אותו ואת אוקס לרשימה של השחקנים שאנחנו רוצים למכור.

בעיקר בגלל היסטוריית פציעות שלו.

*אזהרה ההודעה הבאה היא קצת הודעת קריירה בפיפא* (לא חושב שכתבתי אחת כזאת מאז הימים העליזים בפורום הישראלי הישן)

חושב שאפשר לגייס מהמכירות של השישה האלו בסביבות ה90-100 מיליון.
    להביא בלם, קשר (אהמ טיאגו אהמ), ועוד שחקן התקפה יותר יוקרתי לגיבוי.
    ולהישאר עם אליוט, באיסור ומינאמינו (שאני חושב שעוד נראה דברים טובים ממנו)
    יוצאים:
    קאריוס 4-6 מ׳
    ווילסון 15-20 מ׳
    גרוייץ 10-20 מ׳
    שאקירי 15-20 מ׳
    אוקס 25-35 מ׳
    אוריגי 20-30 מ׳

נכנסים:
    בלם מחליף ~20מ׳
    טיאגו ~ 30 מ׳
    שחקן התקפה ~ 50 מ׳

וסוגרים עוד קיץ עם בערך 20 מיליון נטו בזבוזים.

12. Rushie Member

אני רחוק מלהיות ממעריציו של אוריגי אבל במצבנו הייתי נזהר מלמכור אותו על דעת עצמי, במיוחד לאור זה שמינאמינו בינתיים לא נראה כמו שחקן כדורגל בכלל.
    אם הוא יעזוב זה יהיה רק כי הוא ביקש והאמת שזה יהיה צעד הגיוני מבחינת הקריירה שלו. השאלה היא האם נסכים כי הגאון הזה חתם על חוזה ארוך טווח בשנה שעברה.

נראה לי שאם היינו מאמינים ביכולת שלנו לגייס 50 מיליון פאונד לשחקן התקפה אז היינו כבר סוגרים את וורנר בחודש שעבר. אופתע מאוד לראות רכש לשם. חושב שנלך עוד עונה עם מה שיש. במקרה הטוב נהמר על איזה ג'וקר בדמות ברוסטר או שניתן הזדמנויות לאליוט אם הוא יבשיל מספיק.

Coutinho10 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  13. k_700 Member

אני עדיין מסרב להאמין שטיאגו יעבור מבאיירן וזה לא יהיה אליכם.
    יותר מדי תפור למידות שלכם.
    רומינגה רק השבוע מזכיר ש30 מליון פאונד זה מחיר מאוד הוגן בשבילהם על טיאגו השנה.
    מאוד סביר שהסיבה שאין יותר מדי איזכורים כרגע זה משום שהם עמוק בתוך ליגת האלופות ומתוך כבוד הדדי(של השחקן למועדון ושל המועדון אליו, כדי שיהיה שם שקט מקסימלי עכשיו וכל עוד הם פייבוריטים למפעל הזה).

אם זה לא אתם זו צריכה להיות לפחות קבוצה בלבל של יובנטוס(שגם צריכה בעצמה שחקן בתפקיד הזה, גם אחרי שהביאה את ארתור), לא פחות מזה.

14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסרב להאמין על סמך מה?

בעשור עם FSG אני לא זוכר החתמה אחת שהייתה בפרופיל כזה. שחקן בגיל כזה שמגיע כיותר מאיזה סותם חורים בכמה מליונים בודדים? אני לא מצליח לחשוב על תקדים. כשFSG משחררים סכום משמעותי על שחקן (וניכר שעבורינו גם 25-30 מ' פאונד זו הוצאה כבדה וכמעט לא הגיונית, מפה הדרך לכינוס נכסים והתדרדרות לליגה השלישית היא מאוד קצרה, לפי לוחמי הטוויטר והעיתונאים אצלנו בכל אופן), הם עושים את זה כי הם משוכנעים שהוא יכול להכפיל או לשלש את הערך שלו, ושבמקרה הגרוע שהוא לא מצליח הוא ישמור על סוג של resale value.

אני חושב שהוא לא סותר את האסטרטגיה שלנו באופן טוטאלי, כי עוד דבר שFSG אוהבים זה לשלם על שחקנים פחות ממה שהם שווים - מאניבול וכל זה, ופה באמת נוצר מצב די מיוחד של שחקן מצוין שבגלל מצב החוזה שלו והיעדר עניין מקבוצות אחרות, אפשר להשיג אותו במחיר מציאה. לכן אני לא אפסול ב100%... אבל זה עדיין לא סביר. זאת החתמה קלאסית של יובנטוס או פסז' כרגע, ואלה ההימורים שלי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. Scouser Member

יכול בהחלט להיות שסגרנו כבר את טיאגו ויום אחרי שבאיירן יסיימו עם הצ'מפיונס זה יוכרז, אנחנו יודעים לסגור עסקאות בשקט בשנים האחרונות.
    מה שכן, הקישור זו העמדה הכי עמוסה אצלנו ובפער. בהנחה שג'ונס מחליף את לאלנה בסגל ומילנר נשאר (ולא צריך לחלטר כמגן שמאלי), יש לנו יותר ממספיק קשרים.
    אישית אני אוהב את אוקס ורוצה שישאר, לא היתה לו עונה טובה במיוחד אבל הוא מוסיף מימד של בעיטות מרחוק וישירות שחוץ מקייטה אף אחד לא נותן לנו. מקווה שקלופ לא יבנה עליו לאגף כי הוא רע שם, במיוחד באגף ימין שם הוא נראה כמו ווינגר אנגלי גנרי.
    בכלל, הבאה של טיאגו מוזרה בעיני כי היא מצביעה על סדר עדיפויות מוטעה לדעתי. השמיכה קצרה בהגנה ובהתקפה ואם יש קצת גרושים לבזבז אז זה צריך להיות שם.

לא רואה למה אוריגי צריך לעזוב מבחירה. הוא נכשל בוולפסבורג כחלוץ פותח, ואצלנו הוא זוכה בתארים ובמעמד של cult hero (בשונה מלוברן לדוגמה). הוא גם תמיד חיפש להישאר פה גם בתקופות הרעות כשהיה על המדף.

מצב נושא:
הנושא נעול.