ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Coutinho10 Member

קודם כל מסכים, אי אפשר לדעת. הפעם הסיטואציה שונה כי אין plan b כמו עם צימיקאס, ובנוסף אני מניח שקשר זה לא עמדה שהיא מאסט מבחינתם ושההזדמנות להביא את טיאגו היא שגורמת להם לבצע עסקה על קשר. במילים אחרות אני לא אופתע אם חלילה זה נופל ולא יגיע קשר בקיץ.

2. Esomech Member

כל הידיעות האלה זה בסה״כ בילד אפ לתסכול שיגיע אחרי שהעברה הזאת תיפול בגלל שטות.

ראו ערך סאגת פאקיר, למרות שזאת עסקה שנפלה בגלל שנציגי השחקן פתאום העלו את הדרישות שלהם תוך כדי שהשחקן מצטלם עם החולצה לראיון לאתר.

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מזכיר לך שהיינו שבוע ב"שיחות" עם נוריץ' והפלנו את העסקה על איזה 3 מ' פאונד. אין לי מושג על סמך אתה חושב שאנחנו נכנע.

שום דבר לא יזוז בכל מקרה עד שהכסף הזה ייכנס מאיפשהוא, לדעתי. ווילסון לא הגיע למחנה אימונים באוסטריה, אם נשמע בימים הקרובים שהוא בדרך החוצה אולי אני אתחיל להאמין. בכל אופן אני לא חושב שמשהו יקרה לפני שבאיירן תסיים את העניינים שלה בצ'מפיונס, כלומר ככל הנראה לא לפני שבוע הבא.

4. Coutinho10 Member

Walkon

עניתי לגיל למה אני חושב שהמקרה שונה.
    בגדול אני חושב שהם רוצים את טיאגו כי זה טיאגו ולא כי הם חייבים קשר. קשה לי מאוד להאמין שהם יפילו את העסקה בגלל כמה מיליונים בודדים, אפילו הם.

לגבי ווילסון, הבנתי שיש הצעה על סך 20מ' פאונד מבורנמות' ושניוקאסל רוצה אותו בהשאלה.

Walkon אוהב/ת את זה.
  5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא יודע אם יש או אין PLAN B אגב.
    אתה גם לא יודע אם טיאגו הוא בכלל PLAN A.

אני כן רואה שיש המון רעש סביב השחקן.
    מאז ואן דייק אני גם רואה שכלום לא פורץ דרך אמצעי התקשורת האנגלים אלא רק מחוץ לאנגליה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. cheddar Member

למה עושים צילומי חולצות או ראיונות לפני שהכל סגור

7. Coutinho10 Member

חדמ"ש, אין לי פה מה להגיד חוץ מזה שאני מסתמך על הדיווחים כמו כולם. לפי התקשורת הייתה ידיעה אחת לפני כמה חודשים שאוואר היה בתוכניות וירד מהפרק. מאז הדיבור היחיד על קשר הוא טיאגו. אני בטוח שיש להם 2-3 מטרות עתידיות לקישור, אבל אני מעריך בזהירות שהם לא תכננו להביא הקיץ קשר אלא אם כן מדובר במציאה של ממש.
    בסופו של דבר הם סופרים כל לירה הקיץ והמקום הכי עמוס בסגל זה הקישור נכון להיום.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  8. owen11111 Member

רק תיקון קטן - אני חושב שיש תמימות דעים שעסקת פאקיר נפלה על הבעיות שצצו במדיקל שלו. קרע ברצועה, הצוות הרפואי שלנו לא היה מרוצה מהדרך שהרצועה שוחזרה, אמרנו לליון שאנחנו לא מוכנים להגיע להסכם בתנאים הקיימים (53 מיליון פאונד), והעסקה התפוצצה.
    אני חושב שעצם זה שהשחקן, מוכשר למדי, מצא את עצמו בבטיס תמורת פחות מ-20 מיליון יורו, מלמד שכנראה אנחנו לא היחידים שחששנו ללכת עליו.

Scouser Tommy ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  9. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

שום חדשות בציוצים של RMC, פשוט אותו דבר שנאמר כבר לפני שבוע ומעלה, וקיבל חותמת רשמית של פאבריציו רומנו לפני כמה ימים. זה התחיל מתיאגו רוצה לעבור אלינו, המשיך בקלופ רוצה את תיאגו אצלנו, וכבר היינו בתסריט הפנייה הרשמית לבאיירן (בלי סיכום עם השחקן לא היינו פונים אפילו).

לסגור על מחיר זה העסק המרכזי וזה הפן שכמובן אנחנו ניבחן בו. כמו לפני שבוע וכמו לפני שבועיים.

אגב ככל שעובר הזמן ככה אני פסימי יותר. בטוח שאנחנו אוכלים לו את הראש שיחכה עוד שנה ויבוא בחינם, טמטום שכזה. 30 מיליון פאונד מסכנים, אין סרט שווילסון וגרויץ׳ לא יכניסו לנו מחיר כזה, שימו את הפאקינג כסף ותביאו אותו.

אחרי ההצגה בשישי בכלל אני חרמן, שדרוג מאוד נחוץ לקישור שלנו.

נערך לאחרונה ב: ‏16/8/20
    Esomech אוהב/ת את זה.
  10. Esomech Member

גם אני חשבתי ככה.
    למרות שלא הייתה לזה שום התייחסות ממקור אמין אצלנו.
    אני די בטוח שקראתי את הדבר הזה אחרי שהיה פיצוץ בינו לבין אחד הסוכנים שלו, ופשוט יצאו ציטוטים מאיזה ראיון שהוא עשה לתקשורת אחרי זה

Rushie אוהב/ת את זה.
  11. oranfu Member

כבר איזה שבועיים שכל יומיים שלושה יש BREAKING שסיכמנו עם תיאגו.
    אין פה שום חדשות.
    לצורך העניין המקור של הידיעה היום זה אותו אחד שאמר שאנחנו קרובים להביא את פפה בקיץ שעבר. בפועל הוא בכלל לא היה אופציה.

ואנחנו כמעט בטוח רוצים קשר. לא יודע אם נביא (מניח שלא), לא יודע אם זה תיאגו, אבל רוצים.

אגב, חלקכם דואגים כל הזמן להגיד לי שאני לא מבין מה קלופ רוצה מקשרים ובגלל זה הטענות שלי. הוא לא רוצה שחקנים איכותיים עם הכדור אלא סוסי עבודה שיסגרו את העליות של המגנים.
    אם זה נכון, איך זה מסתדר עם קייטה? איך זה מסתדר עם הרצון לכאורה בתיאגו? איך זה מסתדר עם הרצון שכנראה היה באוואר?

12. Rushie Member

הוא רוצה אופציות. כשהשיטה הקבועה עם המגנים למעלה לא עובדת, שתהיה לו את האופציה לשנות שיטה, המגנים ישארו יותר למטה ויכנס קשר שינסה לפתוח את ההגנה במקום בעיקר לכסות על העליות שלהם.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר ראשון, כמו שאסף כתב מעליי = גיוון.

דבר שני, יש שחקני elite, כאלה שמסוגלים לתת גם את העבודה השחורה, וגם לנהל משחק ברמה גבוהה. הם מעטים. קייטה (כביכול) נחשב לכזה, גם תיאגו. כמה עוד כאלה יש בעולם? בודדים.

דבר שלישי, מי אלה שדואגים להגיד לך את זה כל הזמן? כאילו, לא זכור לי שמישהו חלק על הנקודה הזאת שיש צורך בקשרים שיודעים להניע כדור, אחת התלונות הכי חריפות פה אחרי משחקים חלשים שלנו (הבודדים שהיו) זה שווינאלדום גומר אותנו עם הנעת הכדור, זה כמעט תמיד היה פה קונצנזוס. מה שאני כן זוכר זה שנאמר לך שאתה לא מעריך מספיק את העבודה של וויינאלדום והנדרסון בפן הטקטי/הגנתי, הם הכי טובים בעולם בזה כנראה. גם יותר טובים מתיאגו וקייטה בהיבט הזה. כלומר כל עוד אנחנו נותנים לאנדי וטרנט פאס חופשי לעלות למעלה ולנהל את המשחק, הם קריטיים. אם רוצים לערבב את זה קצת ולהוסיף יצירתיות, ברור שיש שחקנים יותר יצירתיים מהם.

דבר רביעי, זה הולך להיות כזה עצוב כשלא נסכים לשלם עליו והוא יחזור לטלפיים של גוארדיולה.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  14. Rushie Member

אני קראתי עכשיו ציוץ של די מארציו הזה (אין לי מושג לגבי מידת האמינות) שאומר שאין שום סיכום עם השחקן אבל שזו בכלל לא הבעיה כי אם נגיע לשלב של שיחות איתו זה ייפתר מהר. העניין הוא שאצלנו לא מוכנים לשים את ה30 מיליון שבאיירן רוצה כשבינואר הקרוב נוכל לסגור איתו בחינם. נשמע קצת יותר הגיוני.

בלי קשר קראתי לא מזמן ריאיון באתר הרשמי עם שאקירי, נשמע שהוא בטוח שהוא נשאר כאן עוד עונה.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אשמח אם שאקירי יישאר. לא שחקן שאני תופס ממנו אבל כן אופציה טובה בסגל הנוכחי שלנו.

ראיתי את טיאגו, ממש רציתי שיביאו אותו.
    ראיתי את אוואר, ממש רציתי שיביאו אותו.
    בעיקרון אולי כדאי שאתרחק מהטלוויזיה.

Scouser Tommy ו-owen11111 אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.