ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

לא רציתי לנקוב בשמו של גיל בתור מי שמתווכח איתי :)

זה לא עניין של גיוון. יש לנו בעיה במרכז המגרש שמלבד עבודה קשה אנחנו לא מקבלים מהשחקנים שם מספיק (לפחות לדעתי).
    יש שחקנים שהם גם טכניים וגם עושים עבודה טקטית הגנתית. זה לא סותר.
    כל הטענה שלי היא שחלק מהקשרים שלנו יותר מדי מתקשים לשחק עם הכדור ואנחנו צריכים לשפר את זה. השיפור לא יכול להיות במגרש האימונים כי הם פשוט לא מספיק מוכשרים בזה.
    זה לא עניין של יצירתיות אלא יכולת לשחק עם הכדור. אני לא מבקש שיתנו פסים בין 4 שחקנים ויעמידו שחקן מול שוער אלא שיוכלו להתנהל עם הכדור גם אם יש עליהם קצת לחץ.

גם לגבי ה"הכי טובים בעולם" בפן הטקטי\הגנתי אני יכול להתווכח. הם מאוד ממושמעים טקטית ועובדים קשה, אבל בפן אינדיווידואלי הם לא כאלה להיט. הם לא חוטפים הרבה כדורים, לא ממש קשה לעבור אותם בדריבל.
    לא זאת הטענה שלי אליהם אז אני לא אמשיך להתווכח על זה אבל אני חושב שהם אוברייטד בעניין הזה.

לא יודע אם אנחנו באמת בעניין, יש המון המון עשן שזה מוגזם ולא זכור לי כזה דבר עם שמות אחרים שבאמת לא היה איתם כלום.
    גם הכתבים "שלנו" יחסית שומרים על שקט בעניין. האקו כל הזמן מכחיש אבל לא זכור לי שג'ויס, פירס ומליסה רדי ממש מתעקשים שזה לא יקרה.
    מצד שני, נשמע לי מוזר שנשים כסף (כל כסף) על שחקן בן 29 שגם יש לו בעיה של כשירות.

2. Rushie Member

כל עוד אנחנו רואים את ווינאלדום מחייך ומתאמן עם הקבוצה צריך לקחת כל טוויט על טיאגו עם הרבה ספקנות. אין מקום לשניהם בסגל. אפילו אם ישלחו את ג'ונס בהשאלה, מה שלא נראה סביר כרגע, זה עדיין עמוס מדי.
    זה יהיה או הוא או הוא, בין אם בקיץ 2020 או 2021.

3. Esomech Member

לפי מה שזה נראו הורידו את היחס הצטרפות של טיאגו אלינו ל1/12. שזה יחסית נמוך ושאפילו סקייבט הפסיקו לקחת על זה הימורים.

זכור לי פעם שזה היה מדד באמינות של שמועה.

4. oranfu Member

ברור שיש מקום גם לתיאגו.
    אנחנו משחקים עם 3 קשרים באופן קבוע.
    פביניו, ווינאלדום, קייטה, הנדרסון, אוקס, מילנר וג'ונס.
    מילנר כבר בן 35 (ועם כל הכבוד הוא באמת כבר לא משחק טוב), ג'ונס ילד שלא יודעים מה נקבל ממנו ואוקס וקייטה חשודים מבחינת כשירות.
    אגב, גם הנדרסון החמיץ לא מעט מפציעות העונה, צריך לקוות שזה לא עניין שהכשירות שלו נפגעה עכשיו.

גם לסיטי היו העונה 7 קשרים (כשדויד סילבה עוזב ובטח יביאו לו מחליף).

זה בכלל בלי לקחת בחשבון שלתיאגו יש איכויות שלשאר הקשרים שלנו פשוט אין (חוץ מקייטה בעיקרון).

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה לא יכול להוכיח בינתיים שרוצים את אוואר ו/או תיאגו.
    אני עדיין חושב שיגיע קשר רק אם אחד מהקשרים הקיימים עוזבים.
    וגם אם יביאו אחד, תמיד יכולה להיות ההנחה שיש קשיים עם וואיינאלדום ויודעים שיילך בקיץ הבא אז בינתיים נהיה עם +1 ועונה הבאה זה יתאזן.

6. Scouser Member

כשמסתכלים על הקשרים יש תמיד גם את האפשרות המזעזעת שקלופ ישתמש באוקס כגיבוי לאגפים.

אחרי אתמול אני בכלל חולם על אוואר. לא זוכר כמעט שחקנים שתחת הלחץ של סיטי בסוף משחק הצליחו לשמור על הכדור ולייצר מצבים כמוהו, בטח שלא בגיל הזה.

oranfu, Scouser Tommy ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  7. South Boy Member

ל-FSG אין שום כוונה להיכנס למלחמה על מלפפון חם כמו אוואר שכנראה יצריך תג מחיר שהם לא ישלמו בשום סנריו שלא כולל מכירה גדולה של שחקן סגל מה שלא נראה שיקרה. אז אפשר להגיד תודה אם טיאגו יצטרף ולהסתפק בזה.
    גם הרכישה הזאת אם וכאשר תתקיים היא יותר תוצר של הנסיבות המיוחדות במקרה של השחקן מאשר אמביציה יוצאת דופן של המועדון לצרף שחקן בקליבר הזה.

8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

שחקנים שונים. תיאגו אמנם ספרדי נמוך וטכני אבל הוא שחקן שונה מאוואר שנראה לי הרבה יותר כמו קשר התקפי. תיאגו זה מספר 6 לכל דבר ועניין, נשאר מאחורה כקשר אחורי והוא פיטבול לא קטן שיודע טוב מאוד גם לרדת לתאקלים ולזכות בכדור. האמת, אין לי מושג איפה קלופ ישתמש בו אם הוא יגיע, הוא יכול להתאים בסוג של דאבל פיבוט ליד פאביניו (מסצ'ראנו-אלונסו כזה) אבל אנחנו פשוט לא משחקים ככה.

לדעתי אם הוא מגיע חד משמעית אוקס יעבור לשחק בעיקר באגף. מתי בפעם האחרונה בכלל ראינו אותו בקישור? מרגיש לי שמאז החזרה מהקורונה כל פעם שראינו אותו זה היה בהתקפה. לכל הפחות זו תהיה אופציה שכנראה תוביל לכך שלא נרכוש שחקן התקפה נוסף.

9. Coutinho10 Member

אחרי אתמול המחיר עלה ב 30-40 מיליון, פספסנו כבר את הרכבת הזאת.

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

נקודה נכונה מאוד על אוקס באגף, אני גם חושב שזה אסון אגב. אמנם הוא נתן תפוקה לא רעה בכלל העונה, אבל זה הופך אותנו למאוד הגנתיים. יש חשש אמיתי שאם לא יגיע גיבוי יחסית איכותי להתקפה אנחנו נהפוך לקבוצה שנתקעת על הנעת כדור חסרת תכלית כשאחד מהשלישייה חסר, אני לא אוהב את זה.

אם נצא לעונה הזאת עם שאקירי-אוקס-מינאמינו כגיבויים לשלישייה ההתקפית זה רע מאוד. מהצד השני אם אתה מביא איכשהו גם את תיאגו וגם שחקן שיכול לתת אימפקט באגפים - אז אנחנו נצא מחוזקים מאוד מהחלון הזה. fine margins וזה, אבל כשמדובר על השחקן ה12-13 בסגל יש לזה חשיבות עצומה.

11. Coutinho10 Member

אני מתחיל לאבד את זה.

12. Scouser Member

אנחנו כל פעם מחשיבים את שאקירי כאופציה אבל נראה שקלופ פשוט לא סופר אותו. הוא יעדיף לשחק עם אוריגי באגף ימין במקום לתת לו צ'אנס. אני די בטוח שיש פה משהו מעבר למקצועי, כי כשהוא על הדשא הוא טוב ובהחלט שווה מקום משמעותי יותר ברוטציה. אין שום סיבה שאוקס יראה דקה באגף ימין במקום שאקירי.

לגבי תיאגו זה די ברור - אנחנו לא רוצים לשלם. "הסכמה מול השחקן" זה בלוף, אם השחקן רוצה להגיע זה לא אישיו בכלל. העניין הוא תמיד ההסכם מול המועדון.

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Scouser
    אם תשים לב כתבתי כמה פעמים בשבועות האחרונים בדיוק את מה שאתה אומר. מסכים לגמרי.
    להערכתי מחפשים למכור אותו, אבל קיים הסיכוי ש"נתקענו" איתו והוא לא ירצה ללכת.

14. k_700 Member

אוואר אומנם קשר התקפי אבל הוא משחק בדיוק באותה בלטה של ה-6, כמעט כל העונה(בנבחרת צרפת הצעירה הוא שיחק יותר על "הבלטה של דה בריינה"). אבל גם בנבחרת הצרפתית אני מאמין שהוא יכנס למשבצת שפוגבה משחק בה.
    הוא נותן הרבה מאוד עבודה הגנתית, הם לא סתם עומדים על המגרש ככה בלחץ של חצי מגרש ויציאות מהירות קדימה. הוא מנהל את כל המשחק שלהם מהקישור המרכזי די בדומה לתיאגו.

כמובן שהמחירים לא דומים, אחרי העונה הזאת בליון לא יוציאו אותו בפחות מ100 מליון אירו(בסאגה ארוכה ומעייפת כי בכל זאת....ליון).

אין שום חדשות בקשר לתיאגו.
    די מארציו כבר שבוע(ביחד עם פולק שזה המקור הרלוונטי לעסקה) אומרים את אותם דברים שרומאנו כתב.
    תיאגו רוצה, ליברפול רוצה אבל אין שום משהו שקרוב להסכמה עם באיירן על מה שבאיירן רוצה(30 מליון אירו מסכנים). אני מאמין שאתם תשלמו את זה בסוף.
    זה לא המגן מנוריץ', די ברור שזה שחקן שקלופ מאוד מאוד רוצה ואתם מאוד מאוד צריכים לקישור שלכם(די כמה אפשר לרכוב כבר על השלישייה הזאת של מילנר, הנדרסון, ווינאלדום, אוקס כשלפחות שניים בכל זמן נתון פצועים ועוד אחד זקן). קשה להאמין שאתם תפספסו את זה(היחיד שאני מסוגל לחשוב שיקח לכם אותו זה פפ, למרות שאחרי אתמול לדעתי הוא צריך את הרכש של ה80-90 מליון פאונד לעמדה הזאת כדי להרגיע את העצבים).

נערך לאחרונה ב: ‏16/8/20
  15. Rushie Member

הייתי בטוח שכבר יש לנו לו"ז סגור עם 3-4 משחקי ידידות עד לפתיחת הליגה אבל אני רואה עכשיו שכלום לא נקבע. יש סיכוי שאנחנו הולכים להסתפק במגן הקהילה בלבד ולהתחיל את העונה?

מצב נושא:
הנושא נעול.