ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. one united Member

האנגליװת הגדולות עשו רכש רציני לקראת פתיחת הליגה ?
    סיטי?כלום, רק איבדו בינתיים את סילבה ווסאנה
    יונייטד? חחח, יש את לינדלוף פרד ומאטיץ, זה סוגר נהדר את האמצע
    ארסנל?מי וויילאן?
    טוטנהאם?את מה יחזק הממורמר?את ההגנה?
    צ'לסי- אכן מתחזקת, ולדעתי מועמדת מספר אחת למקום שלישי, זה ההימור הכי בטוח בשישיה הראשונה.
    אתה רוצה לחשוב 5 שנים קדימה? לגיטימי לגמרי , זה רק מראה כמה המצב שלך טוב.

2. Rushie Member

ברור שאני רוצה לחשוב 5 שנים קדימה. לא מעוניין להיות כמו מילאן למשל שזכתה באליפות אחת בתחילת העשור הקודם ואז חזרה לתהומות הנשייה של האירופה ליג. מעוניין להיות כמו מה שיונייטד הייתה תחת פרגוסון, שגם בעונות מעבר היא הייתה תמיד עם האצבע על הדופק והצליחה לכל הפחות להיות קונטנדרית.
    רצוי שתסביר למה לדעתך המצב של הסגל כל כך טוב ולא סתם תזרוק סיסמאות כמו "ואן דייק ומאנה אתלטיים ויישארו באותה יכולת גם עוד 5 שנים" שאין לי ספק שהן לא נכונות.

רכש רציני זה עניין של פרשנות. אני מדבר אובייקטיבית על הסכומים שהקבוצות שמו. סיטי כבר השכיבה מעל 70 מיליון פאונד על אקה והקשר הספרדי, צ'לסי תסגור השבוע את צ'ילוול ויחד עם וורנר זה יהיה כבר מעל 100 מיליון. אתם מדברים עם סאנצ'ו בעסקה שכמובן לא תעלה פחות מ100.
    ארסנל וטוטנהאם עם כל הכבוד לא יתחרו איתנו בעונה הקרובה.
    מה שמצחיק זה שאנחנו בכלל לא צריכים להשתולל ככה, יש בליברפול קבוצה באמת חזקה ומה שצריך שם זה שחקנים נקודתיים שיהיו גיבוי כרגע עם פוטנציאל להיכנס להרכב בשנתיים-שלוש הקרובות. אפילו המעט הזה נופל. כבשת הרש וכו'.

3. one united Member

1) אם אתה מסכים איתי שואן דייק ומאנה סופר אתלטים אז זאת כנראה לא רק סתם סיסמא, אבל בקטנה
    2) להסביר למה הסגל מספיק טוב? הטבלה וההישגים מסבירים, לא אתה ולא אני צריכים להסביר, כן הקישור יותר אפור מסיטי, אז מה? סיטי מפחדים מליברפול הרבה יותר מאשר ההיפך

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

סיטי עשו כלום...?
    שמו כבר 70 וקוליבאלי קרוב בעוד 70.
    איך כלום?

אני רואה את לידס מציעים כסף על גרמני אחד, קנט ו-ווייט.
    אני רואה את שפילד יונייטד מציעה 20 על שחקן.
    כל הליגה האנגלית יכולה להוציא לפני שמוכרת, חוץ מליברפול.
    וזה אחרי קיץ שהוצאנו 0...ואליפות אירופה ואליפות אנגליה.
    איפה הביקורת? אין בגלל התארים.

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  5. oranfu Member

ארסנל גם הציעו 20 ומשהו מיליון על הבלם הברזילאי.
    צ'לסי בכלל מתפוצצים.
    לידס זורקים הצעות של עשרות מיליונים.
    שפילד יונייטד קונה שוער ב18 מיליון.
    יונייטד אולי לא מצליחים בינתיים אבל מנסים לעשות עיסקה באזור ה100 מיליון.
    אברטון על סף עיסקה של ~35 מיליון על אלאן.
    כמובן שיש עוד.

אני לא רואה שיש מועדון אחר שהכתבים שלו כל הזמן מדווחים שאין כסף ורכש יהיה רק אם נמכור שחקנים.
    זה כשגם בשנה שעברה לא הוצאנו כסף וגם בשנים שלפני ההוצאות הן מינימאליות.

את ורנר שהיה מטרה בכירה שלנו כבר הפסדנו.

מלבד ריאל מדריד (שרק בשנה וחצי האחרונות שמו 150 מיליון על ילדים ברזילאים ואין להם תכלס תחרות בכלל בליגה אז יכולים להיות רגועים) אני לא רואה עוד מועדון שמצהיר שלא יעשה רכש כי קורונה.

זה לא שהתוכניות שלנו נפגעו וצריך להסתפק בפחות אלא שאין בכלל כסף.

אני מזכיר שגם כל העבודות על הרחבת האיצטדיון הופסקו, על מתקן האימונים הופסקו וגם כל חידושי החוזים על הולד.

יש עוד מועדון שמתנהל ככה עכשיו?
    פאקינג אלופי אנגליה, שנה שעברה אלופי אירופה, בצמרת ההכנסות של המועדונים באירופה.
    האוהדים שלנו טיפשים ורק מבסוטים שהם לא שודדים אותנו כמו הקודמים, חתיכת פצצה לפרצוף הם יקבלו כשקלופ יעזוב ונחזור לחלום על מקום 4.

6. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

כשרואים קבוצות ליגה נוספות סטייל שפילד/לידס שמות הצעות כאלה על השולחן, זה מעבר להנחות שאני עושה כשמדובר בסיטי/צ'לסי, או אפילו יונייטד. זה באמת מתחיל להיראות ממש רע. אבל כן יש פה סלט שעושים חלק מהאוהדים שאיתו אני לא מסכים: להגיד שהבאנו את צימיקאס רק כי הוא עלה 5 מיליון פאונד פחות, זה לא מבוסס לדעתי; להגיד שצריכים להביא את בן ווייט כבלם רביעי, כשמדברים על 40 מיליון פאונד, זה מופרך בכל מועדון שהוא לא סיטי/פריז; להגיד שויתרנו על ורנר רק בגלל הכסף זה גם יותר השערות שלכם מאיזושהי מציאות ברורה ואמת חד משמעית.

יחד עם זאת הביקורת צריכה לעלות. לא ייתכן שמועדונים מסביב מסוגלים להציע הצעות נורמטיביות ואנחנו פאקינג מחכים למכור בשביל להציע. זה לא סביר בשום קנה מידה, אפילו לא מדובר על balancing the books, זה פשוט קמצנות ופחדנות של הבעלים שנביא שחקנים ואולי חלילה נמכור בקצת פחות ממה שאנחנו רוצים אז כמה מיליונים יצאו מהכיס שלהם. זה בושה.

אבל אני כרגיל אחכה לסוף החלון בשביל לשפוט סופית. לא תלוש שבשבוע הקרוב נודיע על תיאגו, ולמרות שאני מסכים איתכם שכרגע נראה שזה אומר וויינאלדום לברצלונה, בואו נראה. מבחינתי אם נסיים את החלון הזה עם: בלם צעיר, צימיקאס, תיאגו, ושחקן התקפה מוכשר, כשברשימת העוזבים נראה רק שמות שלא רלוונטיים לסגל הבוגר (+ וויינאלדום אם הוא לא רוצה להאריך חוזה) - אני עדיין אהיה מבסוט. אין ספק שכרגע זה נראה ממש לא מבטיח.

owen11111 אוהב/ת את זה.
  7. הקופ בישראל Member

8. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני משוכנע כבר ב99% שמדובר בתבניות ולא בני אדם כותבים את הכתבות האלה, אפשר לתכנת בוט שיעשה את זה.

Jurgen Klopp could __________ and save Liverpool millions

רק להוסיף איזה פונקציה שעושה קצת רנדומיזציה על התחביר המדויק ויש כותרת. זורק לבוט שם של שחקן ועמדה והוא פולט כתבה על הגאונות של המועדון שחוסך כסף בעזרת שחקן X שכבר קיים בסגל.

מבריק. מכונת היח"צ הכי משומנת בכדורגל האירופי. בשיא הרצינות אם איכשהוא זה לא עובד ככה ובעיתונים כמו האקו או האתר הזה אשכרה משלמים לאנשים על כתבות כאלה ומישהו עם ידע במדעי המחשב מחפש את האקזיט, שייגש לליברפול עם הדבר הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏22/8/20
    Scouser Tommy ו-Rushie אוהבים את זה.
  9. Rushie Member

חחח, כתבה שממחישה מעולה את מה שאנחנו כותבים פה על התקשורת הליברפולית בחודשים האחרונים.
    לא רק שמשכנעים אותנו שזה בסדר לוותר על אחד הקשרים המצטיינים שלנו ולהעביר אותו לשחק בלם, מגדילים ואומרים שhe has all the tools to excel there. ואז אתה קורא את הכתבה ומבין שהמדגם המייצג כדי לתמוך את הטענה הוא 3 משחקים ששמנו אותו שם בעבר בלית ברירה.
    אם הפתרון במקום לוברן יהיה להעביר את פאביניו לשחק בלם כשצריך זה ביזיון, אם זו החלטה שתילקח בגלל שיקולים כלכליים זה מחדל.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  10. oranfu Member

למה הבאנו את צימיקאס ולא את לואיס? הצענו על לואיס הצעות, הם דרשו 15-20 מיליון ואז הבאנו את צימיקאס. תמיד העדפנו את צימיקאס? לא יודע, נראה לי קצת לא אמין כי בוודאות הצענו הצעות על לואיס והבאנו את צימיקאס בכמה מיליונים פחות ממה שהיה עולה לואיס.

אף אחד לא אומר שצריך להביא את בן וואייט ב-40 מיליון. אבל שלצורך העניין, אם זה מה שאנחנו רוצים אז כן, אנחו אמורים להיות מסוגלים לעשות את זה.

למה ויתרנו על ורנר אם לא בגלל כסף? עד כמה שזכור לי גם קלופ אמר שזה לא יצא לפועל מסיבות כלכליות.

בגדול בגדול, אם זה היה רק צ'לסי וסיטי שמוציאות כסף אז עוד הייתי יכול איכשהו לקבל את זה (בקושי רב). אבל ארסנל? שפילד? אברטון? לידס? Fuck that.

11. Sturridge Member

אתם מוזמנים לבדוק איזה קיצים עלובים עברו גם על צ’לסי באליפויות האחרונות.
    2010 ראמירז ובניון, 2015 פדרו ורחמן בבה (הוא עוד שלנו אתם מאמינים), 2017 כבר היה רענון גדול יותר כי קוסטה ומאטיץ’ הועזבו/רצו לעזוב. אבל אם להסתכל על נט ספנד כמו שאתם אוהבים אז היו הרבה מכירות/השאלות שכיסו.

אתם לא הראשונים שחולמים אחרי אליפות. אתם כן הראשונים שחולמים אחרי אליפות בפער של 30 נקודות.

(ואנחנו חודש וחצי לסגירת החלון, כן?)

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  12. Coutinho10 Member

והעונות האלו שציינת רק מחזקות אצלי את המחשבה שאנחנו זקוקים לרכש. האלופה בפרמיירליג בעשור האחרון משתנה כמעט כל שנה (סיטי היחידה שהצליחה שנתיים ברציפות), אם נישן בקיץ הזה זה לא תלוש שלא נראה אליפות בעונה הבאה.

לא אכפת לי מהנט ספנד, מבחינתי שבסוף הקיץ נראה נט ספנד מאוזן. מפריע לי שאנחנו לא יכולים ליזום רכש שהוא לא כתגובה למכירת שחקנים.
    אני מסוגל להכיל אי-הוצאה של 50 מיליון על ורנר. אבל אי אפשר לקחת ריזיקה של 30 מיליון?
    לפני 5-6 שנים זה היה מביא לך שחקן כמו בנטקה, היום זה סכום שמביא לך בקושי את דני אינגס.
    אנחנו מדברים על טיאגו אלקנטרה מבאיירן מינכן ב 30 מיליון.

נערך לאחרונה ב: ‏22/8/20
  13. Sturridge Member

זה נכון, היינו עלובים בכל עונה אחר כך (פעם עלוב היה מקום שני, זמנים טובים).
    אבל שוב- צ’לסי הרשתה לעצמה לישון אחרי אליפות בנקודה. אז ליונייטד הספיק להביא איזה צ’יצ’אריטו.

אתם בפער שגם ורנר, זייך, האברץ וצ’ילוול לא מספיקים לסגור אפילו חצי ממנו.
    לישון אחרי אליפות זה אף פעם לא טוב, אבל אצל קלופ זה לא דרמטי כמו אצל אחרים.

14. Coutinho10 Member

אני מסכים איתך, הפער לא קטן משאר הליגה, ובכל זאת בהנחה ולא יגיע רכש אם לא נמכור את השחקנים שעומדים למכירה - אנחנו יוצאים לעונה הקרובה עם סגל שעלול לחוות ירידה ביכולת בקונסטלציה מסוימת (הרעב פחת, שאננות, חוסרים בסגל, שלא לדבר על פציעות חלילה).

עוד מוקדם לשפוט את החלון הזה. אבל אני לא חושב שגם אם נמכור את גרויץ' ו-ווילסון אנחנו נביא שחקן התקפה שיהיה מסוגל לאתגר את השלישייה.
    הסימנים האחרונים דווקא מראים שטיאגו לא מגיע בגלל חדר ההלבשה ולא בגלל כסף ושהם מעדיפים לאבד את ג'יני בחינם.
    אני רוצה להאמין שיגיע בלם רביעי, אבל כזה שיאיים גם על העמדה לצד ואן דייק ולא לוברן עם שם אחר, אחרת באמת אפשר לוותר על בלם רביעי.

וזה לא יפתיע אם כלום מכל מה שציינתי לא יקרה. זה לא יפתיע אם נצא שוב פעם לעונה הבאה עם אוריגי, מינאמינו וילד בן 17 בהתקפה.
    זה לא יפתיע אם פאביניו יהפוך להיות בלם החירום שלנו כי הדברים האלו קרו בשנים האחרונות.

זה נהיה כבר מרגיז לשמוע "עם קלופ יהיה בסדר", "קלופ יסתדר", "קלופ מוציא מים מהסלע".
    למה לא לספק לו את כלי העבודה הכי טובים שיש במקום לתת לו פטיש ומסמר ולשלוח אותו לבנות ספינה? למה לאתגר אותו לעשות ניסים 3 שנים ברציפות בלי רכש?

15. Footballover Member

לא הייתי כל כך בטוח בזה. לא חוזה חלילה שאנחנו פתאום נאבק על אליפות, אבל היו דברים מעולם. הסגל של ליברפול קצר מאוד ופציעה ארוכת טווח של ואן דייק או מישהו מהשלישייה הקדמית וליברפול בהחלט בבעיה.

סיטי וצ'לסי עושות חיזוקים רציניים מאוד ובהחלט יכול להיות שליברפול תאבד גובה רציני, אי אפשר לומר שאין סימנים עם התוצאות פוסט קורונה שלהם. לא רוצה להשליך מזה גם לעונה הבאה אבל היכולת והתוצאות ירדו וזה טיפה מדאיג אם אתה אוהד של ליברפול שדרסה כל מה שזז לפני כן.

גם אנחנו לקחנו אליפות מרשימה מאוד עם קונטה עם 93 נקודות ומצאנו את עצמינו במקום החמישי בעונה הבאה. לא הגענו לגבהים של ליברפול אבל שיחקנו כדורגל מעולה ו-93 נקודות לא באות ברגל. אי אפשר היה לחזות באמת את ההתרסקות שהגיעה לאחר מכן.

ליברפול לדעתי חייבת לקנות הקיץ הזה. לא חושב שהם יתרסקו כמונו אבל אפילו ירידה מתונה מבחינתם יכולה לגרום לכך שהם יסתבכו במאבק אליפות לא פשוט מול יריבות שהפעם יהיה להן על מה לשחק גם אחרי חודש מרץ.

oranfu אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.