ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

אנחנו כבר שנתיים בלי רכש. שנתיים.
    גם לפני זה בקושי הוצאנו כסף.
    יש לנו עמדות שלכולם ברור שצריכות חיזוק\גיבוי.

המאמן שלנו גם דיבר על זה שהוא רוצה רכש.

יש פה בעלים שנועלים את הארנק ונותנים לצוות המקצועי להוציא רק כסף שמגייסים קודם ממכירות.
    קלופ מכסה פה על בעלים גרועים. כל מאמן אחר וכולם היו מבינים על מה אנחנו מדברים כי היינו תקועים באמצע הטבלה.

יתרה מכך, וכבר דיברנו על זה, גם בלי פציעות יש לנו בעיה.
    שלושת שחקני החלק הקדמי כבר בני 28. אנחנו צריכים להתחיל לדאוג ל"דור ההמשך".
    יש לנו בעלים שלא מוכנים להוציא כסף אז ברור שיכול להגיע רק שחקן אחד כזה בקיץ (וגם זה במחשבה אופטימית מאוד) אז מתי בדיוק נדאג להביא שחקנים כאלה?
    בעונה הבאה גם תהיה אליפות אפריקה שכבר לפני שמתחילה העונה ברור ששניים מתוך שלושת שחקני ההתקפה (היחידים שלנו, תכלס) לא יהיו זמינים לפחות איזה חודש וחצי במהלך העונה.

על זה שיש לנו רק 3 בלמים בסגל כששניים מהם נוטים להיפצע מה נגיד? אה זה בסדר, נשתמש בקשר הכי טוב שלנו כבלם במקרה הצורך.

לא, זאת לא התנהלות של מועדון רציני. זה לא "קיץ יבש אחרי אליפות" אלא בעיה גדולה מאוד.

2. Sturridge Member

[mention]Footballover [/mention]

אני מהמר שזייך, ורנר והאברץ יפצעו ביחד לפני שיפצע לליברפול ואן דייק או מישהו מהשלישייה הקדמית.
    תראה איך הם נראו העונה ואיך אצלנו כל יומיים מישהו עם פציעת שריר.
    לא אומר שליברפול יהנו מאותו מזל, אבל לנו יש בעיה עמוקה יותר ממי יהיה הרכש הבא.

3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה זה חייב להיות בינארי? העדפנו את לואיס על צימיקאס או את צימיקאס על לואיס?
    יש המון משתנים בהעברה של שחקן, אני יכול להעלות השערות מהקצה של הראש: רצינו בהתחלה את לואיס כי העדפנו אנגלי, לא כי אנחנו מעריכים אותו בהרבה יותר מצימיקאס, ואז ברגע שהובן שהמחיר של לואיס יהיה יקר יותר, העדפנו לא לשלם את הפרמיית אנגלי אלא ללכת על היווני.
    הנקודה היא שזאת השערה ולא יותר, בדיוק כמו ההשערה שזה נפל נטו על כסף.

אלא אם כן הצוות המקצועי החליט שאנחנו צריך חיזוק איכותי במרכז ההגנה, מה שבבירור לא המצב, אז לא, אנחנו לא ממש אמורים להיות מסוגלים לעשות את זה. למען האמת גם לא זכורות לי הרבה סיטואציות של מועדונים אחרים בליגה מחתימים שחקנים ב40-50 מיליון פאונד בידיעה שהם הולכים להיות אופציה 3/4 בעמדה שלהם, מחוץ לסיטי כמובן.
    במרכז ההגנה אנחנו מחפשים חיזוק כמותי ולא איכותי. אפשר להתווכח עם זה ולהגיד שיש צורך בבלם להרכב, אין לי בעיה, אבל מתוך ההנחה שגם קלופ בעצמו לא מחפש להביא בלם שיחליף את גומז בהרכב באופן קבוע - אני מבין למה לא נבוא וננחית 40 מיליון פאונד על בן ווייט.

אם קלופ אמר את זה, אני מוכן לחזור בי מהטענה שזה ספוקלציה. פשוט לי לא זכור דבר כזה.
    למה ויתרנו על ורנר? שוב, לא יודע, ברור שיש פה עניין כלכלי, לא טוען שלא. פשוט אומר שיש עוד מרכיבים מעבר לסכום ההעברה נטו.

בזה אני איתך 100%.

4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ההרכב הראשון עולה היום פרט לארנולד והנדרסון הפצועים ו-וואיינאלדום שיושב על הספסל (עוזב?).

5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדיבור סביב ורנר היה שהחלטנו לדחות את העסקה בגלל הקורונה וביקשנו ממנו לחכות עד שדברים יתבהרו. בינתיים באה צ'לסי, שמה את ה50 מ' והוא החליט ללכת לשם.

ועוד משהו, לגבי פציעות - זה קצת מיתוס שאין אצלנו פציעות. יש פציעות ויש רוטציות, לוברן שיחק לא מעט בחצי הראשון של העונה, היה לנו את אדריאן ל8 משחקים, הנדרסון היה פצוע לא מעט, מאנה החמיץ כמה משחקים גם העונה וגם בעונה שעברה אם זכור לי נכון ובכל מקרה, המחליפים בהתקפה אצלנו משחקים כמות די סטנדרטית של דקות עבור מחליפים לדעתי. המזל אצלנו זה שזה לא עלה לנו בתארים גדולים כי גם עם מחליפים ידענו להביא את התוצאות כולל כאלה הזויות כמו ה5-2 נגד אברטון או המהפך נגד ברצלונה בעונה שעברה, שניהם בלי סלאח ופירמינו.

על זה אי אפשר לבנות לאורך זמן ואנשים חוששים שבסוף נאבד נקודות במאני טיים בגלל זה, ומה שאולי כן שילמנו בו על המחסור בעומק לאורך השנים זה הגביעים והחוסר יכולת לתת עליהם פייט תוך כדי ריצה בליגה ובליגת האלופות.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

יש לנו פציעות, אבל זה סתם עוד איזה תירוץ שאחרים מספרים למה אנחנו מצליחים, כמו זיוני המח על liVARpool כשבפועל כולנו רואים מי הנהנית העיקרית מהחלטות שופטים.

גם שאקירי ואוריגי בכלל לא על הספסל (כמו קאריוס). לא זכור לי שדובר על זה שהם פצועים. קורונה?
    מוזר איך דווקא אלה שיש ספקולציות שעשויים לעזוב באמת לא בסגל היום.

נערך לאחרונה ב: ‏22/8/20
  7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אגב שלישי, נקודה לגבי למה אולי מחכים אצלנו למכירות לפני שמביאים שחקנים, אף אחד לא מדבר על זה אבל מצב הHG שלנו לא מזהיר. קראתי שכרגע עם החזרה של קאריוס וגרויץ' בעצם יש לנו 17 שחקנים זרים בסגל כרגע, שזה כידוע המקסימום. ייתן שמחכים למכור אותם רק כדי לדעת בוודאות שלא נישאר בסגל עם שחקנים שאי אפשר לרשום בכלל ואז נהיה חייבים להסכים גם להשאלה.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מגרש גרוע עם זווית צילום גרועה.
    בקושי רואים משהו אבל 2-0 משערים של פירמינו וקייטה.

9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

התנאים נוראים, הדשא ספוג מים. לא יפתיע אותי אם יפסיקו את המשחק אם זה ממשיך ככה. ביום רביעי אני חושב (מקווה?) שמשחקים במגרש של זלצבורג אז יהיה אפשר אשכרה לראות מה קורה שם על המגרש.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

צימיקאס נראה לא רע.
    זריז וטכני.

מינאמינו לא יכול להשתלט על כדורים ועם הכדור הוא מאוד אובר רייטד, מנסה דברים שהולכים כמעט תמיד עקום או מוסר קצר למי שלידו.
    הוא כל כך לא מרשים אותי עד עכשיו.

פיליפס זה בלם לליגה הישראלית, אין בלם אחר שאפשר להריץ מהנוער?

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור לכולם שפיליפס לא לרמה הזאת, כנ"ל ואן דר ברג. אין להם סיכוי פה. יש את קומטיו שמשחק עכשיו, בן 17 אבל הילד פשוט טנק, אני חושב שהוא יותר גבוה מואן דייק. חוץ מזה לא חושב שיש משהו בנוער בעמדה הזאת, כי מסתמן שהובר הוא יותר מגן ימני מבלם.

מינאמינו לא נראה קשור לכלום, ניכר גם שהוא עדיין לא התאקלם בסגל. אי אפשר לבנות שום דבר על השחקן הזה, כל פירור שנקבל ממנו יהיה בונוס. צריך את אוריגי ושאקירי בעונה טובה.

צימיקאס לדעתי יתברר כבינגו, לא מבוסס על כלום, תחושה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוזר שאין שם אף בלם יותר טוב מפיליפס.
    קומטיו אני עוד לא יודע מה הרמה כי לא תוקפים אותו ממש. הוא קצת מתפרע עם מלכודת הנבדל.

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע מה הרמה של אף אחד פה פשוט כי אני לא רואה מה קורה על המגרש. אפילו במשחקי נוער בקירבי הזווית צילום טובה יותר. רשמים רציניים יותר נקבל נגד זלצבורג ובשבת.

14. oranfu Member

אי אפשר לשחק נבדל כשזה שחקנים שבכלל לא מכירים אחד את השני.
    חתיכת מפלצת הקומטיו הזה.
    אין לנו ממש מישהו מבטיח בעמדות הבלם בנוער. אולי הקומטיו הזה, אבל הוא צעיר ולא שיחק אפילו בנוער כמעט בגלל פציעה לפי מה שהבנתי.
    אבל בסדר, נשחק עם פביניו שם אם צריך.

צימיקאס נראה נחמד האמת.
    אליוט עם כמה נגיעות יפות (אבל לא מספיק).
    תכלס תנאים רעים למשחק, גם מבול וגם דשא גרוע.

15. Rushie Member

זה היה קטע קורע. בהמשך שמעו אותו מקלל גם את ברוסטר שלא יצא ללחוץ שחקן באגף.

מצב נושא:
הנושא נעול.