ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו בכלל לא בעניין של השחקן אם וואיינאלדום לא יילך.
    אנחנו אולי מניחים שוואיינאלדום ירצה בברצלונה אז מחזיקים את תיאגו על אש קטנה.
    אם ההולנדי לא יילך, תיאגו לא יבוא.
    אנחנו לחוצים מאוד בתקציב, מישהו באמת חושב שנעמיס עוד קשר בפירורים שיש לנו? וואיינאלדום זה שחקן שקלופ מאוד מעריך.

oranfu, Rushie ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל, אתה צודק, באמת התאהבתי ברעיון. מודה.
    שנית, זה שהתאהבתי בו לא אומר שאני טועה. value for money, מימד שחסר מאוד בהרכב, שחקן שזכה בתארים ועדיין נראה מאוד רעב, העובדה שמלכתחילה שוק שחקני ההתקפה הוא יקר (סאר באמת יעלה יותר מ-30, אין ספק), הפחתת התלות בטרנט/אנדי/בובי ביצירת מצבים, statement... יש פה יותר מדי אלמנטים שמסתדרים לי גם ברמה הלוגית.

אם צריכים להחליף מישהו בשלישייה הקדמית, יש לך מה שהיה לך בעונה שעברה + הסיכוי שמינאמינו עוד איכשהו יתעורר וייתן תרומה (לא מופרך בעיניי). זה ממש לא ברמה הנדרשת, אבל לצורך העניין, אני לא חושב שתהיה רגרסיה משמעותית אם נישאר עם אותם מחליפים, ולו רק מפאת זה שגם ככה אף אחד לא מאוד מתייחס אליהם.

מבחינת צורת המשחק, קבוצות שנמצאות איפה שאנחנו עכשיו בדר"כ נופלות על היעדר חדשנות. אנחנו כבר שנתיים ה-team to beat, לומדים אותנו, וזה כן עלול לייצר רגרסיה. אני כרגע יותר חושש מהדעיכה הזאת מאשר מהיעדר גיבוי להתקפה.

על כן, אני קודם כל מנחית את תיאגו (שם בצד כרגע אם וויינאלדום נשאר או לא). אחרי שעשיתי את זה והבאתי אולי פתרון לבעיית הגיוון, אני מנסה להביא הברקה להתקפה דרך סכומים שמגיעים ממכירות. יש עוד הרבה זמן לחלון, ויש עוד הרבה אפשרויות לחיזוק הספסל. תיאגו יש אחד והוא לא יחכה לנו לנצח.

3. Ori8 Member

שמועות מספרות ש-FSG מוכרים פחות או יותר כל דבר שאפשר למכור וקשור בחוזה לרד סוקס.
    מתי יגיעו אלינו?
    הייתה לי תחושה שזו לא סתם קמצנות הקיץ הזה. משהו רע מאוד קורה שם שעוד לא יצא החוצה.

4. alexshw Member

מה העסקים שלהם מחוץ לספורט?

5. oranfu Member

בטח הכנת מצות מדם של סקאוזרים.

זה בהומור, לפני שמישהו קופץ עליי.

alexshw אוהב/ת את זה.
  6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

בספורט הספרדי כותבים שאנחנו כבר במגעים מתקדמים עם ברצלונה על וואיינאלדום.
    המחיר הוא רק 15 20 מיליון יורו.
    שחקן קבוע ב11 שלנו...מאכזב שצריך לשחרר אותו.
    אם הטרייד הזה באמת ייצא לפועל אז לפחות אני יכול להגיד שג'ונס מרשים אותי ואני לא מפחד שיקבל דקות חשובות גם, הוא נראה לי פתאום כמו קשר מרכזי לגיטימי שמעניין לזרוק אותו למים העמוקים.
    לא ממש ראיתי את זה קורה איתו קודם.
    מרגיש שהוא השתנה פיזית, הוא נראה גבוה וחזק יותר.
    מניח שהוא יקבל דקות העונה בהתחשב בגיליון הפציעות של הנדרסון תיאגו וקייטה.

oranfu, Scouser Tommy ו-Coutinho10 אוהבים את זה.
  7. k_700 Member

"רק".
    נגר ב15 מליון יורו שבעוד שנה יהיה דד ווד בסגל שלהם.
    "רק".

רק נגר.
    אני ממש מצפה לראות פה התרסקות בקריירה ב200 קמ"ש אחרי שאתה לוקח אותו מקלופ.
    וולקאן כתב שעוד שנה באינטר או טורינו הבנויה(זו עם המדים של הזברה), אני רואה אותו בעוד שנתיים במזבלה של טורקיה, אם ברצלונה כמובן תתגמש בתנאי השכר.

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/20
  8. Scouser Member

אחת ההעברות היותר "הזויות" מבחינתי. קבוצה שעד לפני כמה שנים החזיקה בעמדה הזו את צ׳אבי ואינייסטה שנוגעים 1000 פעמים בכדור במשחק, רוצה להביא שחקן שבורח מהכדור ונפטר ממנו כמו מתפוח אדמה לוהט. וינאלדום מביך במסגרת של משחק עם פוזשן גבוה מול הגנה עומדת, כל שחקן נוער של ברצלונה יכול לתרום יותר. עם כל הכבוד לזה שהוא הולנדי, קרויף מתהפך בקברו.
    זה הכישלון הכי צפוי שקיים, ועוד דוגמה לניהול המחפיר של ברצלונה.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

oranfu ו-Jefecito אוהבים את זה.
  9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ספורט זה זבלון למיטב זיכרוני, לא הייתי רץ לסכם דברים על סמך הידיעה הזאת.

אולי הם באמת רוצים. מרגיש לי שההימור הכי סביר זה עדיין ווינאלדום נשאר פה ועוזב בחינם קיץ הבא.

Coutinho10 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

תכתוב עליו מה שבא לך. הוא קבוע אצלנו בהרכב ולקחנו כרגע אליפות אנגליה בפער ולפני שנה אליפות אירופה.

11. k_700 Member

נגר שבקושי מסוגל לעצור כדור.
    לגמרי לא הזוי שברצלונה וקומאן היצור הזה מעוניינים בו. עוד שנה דד ווד בסגל שיחפשו לזרוק למרבה במחיר.

לא מבין את הטענה המפגרת שלך.
    לקחנו אליפות אירופה ואליפות באותה שנה עם ווס בראון בהרכב, חדש לך שמאמנים היסטוריים יכולים לקחת נגרים מוחלטים ולחלטר אותם בהרכב?? כמו שכתבתי הודעה מעל, אני מצפה להתרסקות מטאורית איתו עכשיו. אין קלופ שילטף, יחביא, ישפצר.
    לא רק שהוא לא קשור ללבל של ברצלונה, אני בספק אם בקבוצה כמו אייקס הוא יראה משהו יוצא דופן.
    נגר מוחלט, אולי אינטר מיאמי צריכה עוד שנה מחליף למאטווידי, בכל זאת במיאמי יש חום ולחות שבא למות, צריך רוטציה.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אכפת לי למה אתה מצפה?
    אני מסתכל אחורה ורואה שמה שאתה מצפה לו אני צריך להבין הפוך, אז אם כבר אני קורא את השטויות שאתה כותב הוא בעצם הולך להיות סופרסטאר.

oranfu, Gianzola01 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  13. South Boy Member

לפחות אם זה הידיעות האלה נכונות זה אומר שצמד הקמצנים ישלם על טיאגו לפני שההזדמנות הזאת בורחת?

14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסוף נמכור את וויינאלדום ב15 מיליון פאונד וזה לא יהיה מספיק אז גם זה לא. גרויץ' like a new signing.

Liverpool-Forever, oranfu ו-Ori8 אוהבים את זה.
  15. Ori8 Member

אני מאוד אמביוולנטי לגבי ווינאלדום. המגרעות שלו ברורות ולפעמים באמת מתסכל נורא לראות אותו כזה פרווה באמצע כשכל מה שאנחנו צריכים זה קצת יותר יצירתות, אבל אני מחזיק ממנו והוא לגמרי יהיה חסר לי בלא מעט משחקים. במעמדים הגדולים בעיקר. אי אפשר לקחת את זה ממנו. תן לו חצי גמר אלופות באנפילד והוא יתן עבודה. וכמו שגיל אמר, בסוף זה שחקן הרכב בקבוצה שדרסה את הליגה ולקחה לפני שנה צ'מפיונס. אתה לא מוכר שחקנים כאלה כי הם לא מספיק טובים.

Esomech ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.