ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

אני לא נעלב משחקן שפועל בכל נפשו לטובת אינטרס של קבוצתו.
    קרה לי במכבי חיפה עם צעירי. הוא פשוט היה סתם בינוני ביותר ופציע, אבל לא הייתה לי התנגדות שיבוא בגלל השער שלו.

תומאס היה גמור מפציעות בשנותיו האחרונות בליברפול בעיקר. וטעיתי הוא היה 7 שנים.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לוגית אתה צודק.
    אמוציונלית זה לא עובד ככה.

3. Coutinho10 Member

יש מצב שזה פייק, לא מצאתי בגוגל עדיין, אבל בכל זאת.

4. oranfu Member

גם אם זה פייק (ואני מניח שזה כן) - זאת בדיוק המחשבה שלהם, זה ברור לי לגמרי.

אני נזכר בשטויות שאמרו לנו בזמנו שרצינו את קארול ומבחינתנו היינו מוכנים לקנות אותו בסכום של טורס-15 מיליון ככה שגם אם קארול עלה 35 זה סבבה כי זה היה בהתאם למה שהגדרנו לעצמנו.
    אז גיחכנו כי חשבנו שאין מצב שככה הם חושבים אבל יש מצב שזה היה נכון. לא איכפת להם כמה עולה שחקן כל עוד הכנסנו את הכסף הזה. בגלל זה היינו מוכנים לשלם על VVD ואליסון כמה ששילמנו - סכומים גבוהים מאוד ומאוד מאוד מאוד יוצאי דופן עבורנו. פשוט מכרנו את קוטיניו אז היה הכסף.

באותה מידה, בואו נגיד שנמכור את סלאח ב250 מיליון בקיץ הבא. אני מאמין שהם יהיו מוכנים לקנות את אמבפה ב220 מיליון במקרה כזה (אם הצוות המקצועי ירצה) ואז הם יגידו לנו - "הנה, אנחנו מוכנים לשלם סכומים חסרי תקדים עבור מי שהמוות רוצה" וכמובן שהאוהדים המטומטמים יהללו אותם איך הם מאפשרים לנו לקנות שחקנים בסכומי שיא.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  5. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

השערה שלי בלבד, אבל אני לא רואה סרט שאמבאפה לא הולך לתת את השנים הכי טובות שלו במועדון שהוא לא ריאל. הוא כנראה השחקן הצעיר היחידי כיום שהוא באמת סופרסטאר עולמי כבר כמה שנים על המגרש ומחוצה לו, ואם יש דרך למתג את עצמך ככוכב גדול אז אין מקום טוב יותר מריאל.

מה שכן, סביר להניח שבקיץ הבא נראה מספרים גדולים עפים באוויר עם שני שחקנים כמו אמבאפה וניימאר על המדף (חוזה עד 2022). משוגעת כמו פאריז בהחלט יכולה בכסף שנכנס לשבור את הבנק על סלאח (באופן אישי, כבר אמרתי בעבר שהייתי מוכר אותו עוד בקיץ הקודם אם הייתה מגיעה הצעה טובה). לטעמי זה גלגל הצלה מטורף - בהתחשב במה שקורה אצלכם בחלון ההעברות בשנתיים האחרונות - בשביל לבנות קבוצה חדשה.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  6. Coutinho10 Member

אין כסף לרכש אז מצאנו פתרון מבפנים.

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה שאם יאשרו חזרה של קהל באוקטובר זה יתחיל עם סביבות ה20%.
    ייתכן שנגד שפילד יונייטד נראה 12.5 אלף באנפילד.

ממש מחכה לקהל, אני חושב שהעדר קהל פוגע בנו בצורה בלתי רגילה, יותר מקבוצות אחרות.
    חושש מאוד מהמשחקים הראשונים מול לידס וארסנל באנפילד, אלה הופכים להיות משחקים הרבה יותר קשים ללא קהל, כשיש קצת אוף-סט עם סטמפורד ברידג' שנקבל ללא קהל.

8. one united Member

אני מהמר שגם בשני משחקי הבית הראשונים שלכם תהיה לכם 70% אחזקה בכדור והשאלה היא האם השלישייה חדה כרגע מספיק...............היעדר הקהל לא יגרום למשחקים להיות שקולים, קבוצות מפחדותתתתתתתתתתתתתתת לפתוח משחק באנפילד לא רק בגלל הקהל, אז יכול להיות שיהיו ניצחונות קטנים ועדיין....

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרגיש אחרת לגמרי.
    תסתכל איזה אווירה הייתה בפתיחת העונה מול נוריץ'. הקהל היה ממש בתוך המשחק.
    היינו עולים ככה נגד לידס והייתי מאוד אופטימי.

10. Ori8 Member

בקטנה. אליפות לא ניקח העונה ולכן כל מה שחשוב זה שנשמור על המקום ברביעייה. מקום שני או רביעי זה לא מעניין. זה לא שנעשה משהו עם הכסף שההבדל הזה עושה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל כמה שאני מבואס (כמעט) כמוך, חכה עם הצהרות כאלה. המרחק בינינו לבין צ'לסי עדיין היה מספיק גדול בשביל שגם הרכש המאוד מרשים שלהם לא יסגור את זה בקיץ אחד, וסיטי עוד לא עשו שום רכש הוא באמת גיים צ'יינג'ר עד כה.

אני עוד מקווה שנצא מהחלון הזה מחוזקים גם אם הכסף יגיע ממכירות.

Liverpool-Forever ו-Sturridge אוהבים את זה.
  12. Clichy COYG

בשביל לאבד מקום ברביעייה אתם צריכים שאחת מארסנל/טוטנהאם/וולבס/לסטר תסיים לפניכם. קצת פרופורציות בבקשה.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש באסה בגלל שהבעלים לא נותנים רוח גבית.
    יחד עם זאת, סיטי עוד לא הביאה את קוליבאלי, למעשה היא עוד לא עשתה רכש שיגרום לך לחשוב שהם סגרו עלינו איזשהוא פער.
    עם כל הכבוד להתלהבות שאני קורא מהרכישה של טורס, ברנארדו סילבה נרקב שם רוב העונה בספסל והוא לבטח שחקן מצוין.

אפשר עוד לקוות לנס, שנסיים את הקיץ עם משהו מעניין ושסיטי לא באמת ישברו את הליגה עם מסי ולכו תדעו.

14. Sturridge Member

לאפורט כשיר זה כנראה השיפור הכי גדול שסיטי יכולה להרוויח לעומת עונה קודמת.
    הייתי חייב לבדוק בשביל הקטע- מתוך 33 נקודות שסיטי איבדה עונה שעברה, 25 כשהוא היה בחוץ.

15. Ori8 Member

אני לא חושב שסיטי צריכה לסגור איזה שהו פער. מצחיק להגיד את זה. יש להם את הבעיות שלהם אבל בגדול נגמר להם הדלק ולנו לא.
    העונה אני מניח שזה יתהפך שוב. לנו יהיה קשה לשמור על הקצב של העונה האחרונה (עם רכש או בלי לדעתי), והם יבואו בעיקר רעבים יותר.
    צ'לסי קשה לדעת מה יקרה איתה. עניין של זמן עד האליפות הבאה, לא כזה מרגש. או שהם ימשיכו בקצב צבירה מוזר שכזה או שהכל יתחבר והם יתפוצצו עד הסוף. זה גם יכול לקרות.

עד כמה עלוב שזה נשמע, מעבר לליברפול מה שחשוב לי זה שוב לראות את פפ עף ברבע/חצי צ'מפיונס. איך שהו זו הפכה להיות ההנאה הכי גדולה שלי במהלך העונה מבחינת השמחה לאיד. לא יונייטד, לא צ'לסי, לא כלום. רק הפרצוף ההמום של האוברייטד הגדול בהיסטוריית הספורט.

מצב נושא:
הנושא נעול.