ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Ori8 Member

תמיד אמרתי שFSG זה אימפריה.
    מי זה רומן? הנרי זה המלך.

נקווה שיישאר כסף למים חמים במקלחות במתחם האימונים החדש. מקסימום נמכור עוד ילד.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  2. Esomech Member

התגובה הנ״ל נכתבה מטעמי נאחס. שכמובן עכשיו יגיע כי הודתי במעשה.

סליחה מראש מכל האוהדים פה אם זה יפול בגלל זה

נערך לאחרונה ב: ‏17/9/20
    Sturridge ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  3. South Boy Member

יאללה כבר ימח שמם מוציאים את המיץ בשביל סכום כזה מגוחך עבור שחקן ברמה כזאת ועוד כשמדובר במועדון מהרווחיים בעולם עם הנט ספנד השני בטיבו באנגליה בשנתיים האחרונות!
    הם אפילו לא מבינים כמה מועדונים היו משלמים אפילו פי 2 יותר על שחקן כזה, ממש אנשי עסקים ממולחים שמזהים כל הזדמנות.

4. הקופ בישראל Member

5. golding מנהלים

ההחתמה של הקיץ. משדרג את הקישור ומאפשר לקלופ לבחור בשיטת משחק קצת שונה במידת הצורך.

כמו שאלעד כתב - אליפות (בכל מובן אפשרי).

Footballover אוהב/ת את זה.
  6. South Boy Member

החתמה כזאת רק יכולה להחזיר אותנו למירוץ, כשצ'לסי בונה סגל אימתני וסיטי לא תפסיק לעולם להתחמש אנחנו אף פעם לא נהיה קונצנזוס.

7. golding מנהלים

אין ספק שאתם ה-dark horse העונה.

Sturridge, Coutinho10 ו-Walkon אוהבים את זה.
  8. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו הטרלה עם ברוסטר. לכו תזדיינו.

9. Ori8 Member

רק לי יש הרגשה שפאביניו הולך להיות זה שישלם על ההחתמה הזו? לדעתי אנחנו הולכים לקבל את ווינאלדום כ-6. אני מקווה מאוד שלא.

10. תזונאי ומאמן Member

אני לא חושב שפאביניו 'ישלם את המחיר' , מה שנקבל זה רוטציה נוחה יותר בעונה עמוסה מאוד עם סגל שהוא עדיין קצר בחלק מהמקומות. קבוצת טופ באנגליה צריכה 22 שחקני הרכב.

?

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

בדיוק ההיפך. ההגעה של תיאגו פחות או יותר מבטיחה שלא נראה את וויינאלדום כ-6, כי אם זה לא יהיה פאביניו, זה יהיה תיאגו בעמדה הזאת.

פאביניו ישלם על ההחתמה הזאת כש-2 מתוך שלושת הבלמים שלנו יהיו פצועים והוא יצטרך לחלטר שם (תיאגו ייכנס במקומו), בזה אתה צודק.

להחזיר אותנו למירוץ? אנשים יוצאים מפרופורציה עם הרכש של צ'לסי. אתה אחרי 2 עונות בהן הבאת 97 נק' + צ'מפיונס ו-99 נק' לאליפות. שלא תבין, אני מאוד מחזיק מכל מי שצ'לסי הביאו הקיץ, אבל להגיד שהרכש הזה רק "יחזיר" אותנו למירוץ האליפות זאת אמירה קיצונית. זה מלכתחילה היה בין סיטי לבינינו וצ'לסי עם outside chance. מה שכן, הרכש הזה יכול לשנות לגמרי את המצב מבחינת הכדורגל שאנחנו משחקים מאז החזרה.

מרגש מאוד. מחכה כבר לראות אותו בהופעת הבכורה איפשהו בסוף נובמבר/תחילת דצמבר.

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  12. סמואל אטו Member

איזו סיבה הגיונית יש שפאביניו יאבד את המקום שלו בהרכב, בכל סיטואציה שהיא?

oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  13. Ori8 Member

צ'לסי מוזמנת להצטרף ולתת גם היא עונה של 90+. מה הבעיה? לא הבנתי למה זה כאילו אוטומטית צריך לבוא על חשבוננו. יש מניעה ששלוש קבוצות ירוצו יחד חזק? עלכיפק, יהיה מגניב. נמאס לי רק מסיטי.

נערך לאחרונה ב: ‏17/9/20
  14. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דיי בטוח שלפני שנתיים הייתה העונה הראשונה ששתי קבוצות עשו 90+ נק'... אז להמר ש-3 יעשו את זה? סטטיסטית זה דיי מטורף. אם נוסיף לזה את ההתייצבות של יונייטד מאז הגעת פרננדס, ההתחזקות של אברטון (ונראה שגם טוטנהאם, על אף הדילים הגרועים, שחקנים טובים בדרך), השדרוג העצום לדעתי בעמדת המאמן בארסנל, ועוד שיפור של מספר קבוצות ממרכז-תחתית - לא רואה דרך שבה יותר מקבוצה אחת עולה מעל 90 נק' העונה. האלופה תהיה עם 85-90 להערכתי.

הסכום 20 בתשלום הראשון + 5 בבונוסים. 25 מיליון פאונד... למה הסכום הזה נשמע לי מוכר?

---

אגב אורי, אם כבר לחשוב מי ישלם את המחיר על ההעברה הזאת, אז אוקס. אם באמת וויינאלדום נשאר בכל זאת (לפי פירס ונוספים זה המצב), זה אומר שלפני אוקס יש את הנדו, וויינאלדום, קייטה ותיאגו, כשג'ונס נראה גם כן בעלייה רצינית מבחינת ההערכה של קלופ אליו. בקיצור, זה דיי סותם את הגולל על אוקס כקשר מרכזי, שזאת הייתה הסיבה המקורית שהבאנו אותו. באגף הוא לא מספיק יעיל וזאת העמדה שבה הוא ישחק העונה אצלנו - אם יישאר... אני מתחיל לתהות האם יש מצב שימכרו אותו בשביל להביא את סאר לדוגמה. לא מופרך.

תזונאי ומאמן אוהב/ת את זה.
  15. Ori8 Member

אני מניח שאתה צודק תומר.
    אני ממש ממש אוהב את אוקס. הוא פשוט טיפוס מגניב ונראה גם סוג של לידר בחדר הלבשה ממה שאפשר לראות, אבל זה לא הולך. הוא לא מצליח להיכנס לעניינים כבר יותר מדי זמן. בתכלס הוא לא מאוד שונה מקייטה, הוא פשוט אנגלי שלא עלה 50 מיליון ולא בא עם ציפיות בשמיים אז זה עובר מתחת לראדר. על כשירות הוא לא מצליח לשמור וגם כשהוא כשיר הוא פשוט לא מספיק טוב. לא באמצע, לא באגף ולא כשהוא עולה מהספסל. פשוט בינוני. אבל הוא דמות אז אוהבים אותו ולא מתעסקים בזה.

מצב נושא:
הנושא נעול.