ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

התאמן עם הקבוצה.

גם קומטיו פצוע (לא שאני חושב שבאמת היה פותח פה).

אנחנו צריכים בלם, אם לא מגיע כזה זה כי הבעלים לא תומכים מספיק בקלופ.

קלופ אומר שגומז פציעה קלה ולא אמור להחמיץ עוד משחקים.
    מאטיפ בעייתי יותר כי פציעת שריר...
    כמו שכבר רשמנו, כל פעם שמאטיפ סובל מפציעה קלה הוא בחוץ חודשים.

נערך לאחרונה ב: ‏20/9/20
  2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי הניצחון האדיר הזה הייתי עולה עם ה11 שלא אמורים לעלות נגד ארסנל וכאלה שצריכים דקות.

אדריאן, וויליאמס, ואן דר ברג, פיליפס, צימיקאס, ג'ונס, מילנר, מינאמינו, אוריגי, שאקירי, ברוסטר.
    אולי שכחתי מישהו.

3. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז בסוף יצא נצחון קליל, למרות שהפנדל הזה היה יכול לסבך אותנו. פנדל ראשון שאליסון מציל אצלנו לדעתי. אני לא מאשים את תיאגו כי לדעתי זה חד משמעית לא היה פנדל בכלל, אין לי מושג איך זה עבר וואר.

פירמינו, ווינאלדום - רעים מאוד. די. הבישול של פירמינו יפה אבל הוא כ"כ חלש בהכל, אני באמת לא יודע מה קורה לו, הוא נהיה יותר ויותר גרוע ממשחק למשחק. אני מקווה שג'וטה יכול לשחק במשבצת שלו.

תיאגו זה קלאסה אחרת מכל מה שהכרנו עד עכשיו. קצת קשה לשפוט כי זה נגד 10 שחקנים ואני חושב שבגלל זה גם אחת האיכויות העיקריות שלו (משחק תחת לחץ) לא באה לידי ביטוי, פשוט כי במצב שנוצר צ'לסי די השאירה לו את כל המרכז. אבל יום וחצי בקבוצה, הוא עולה להופעת בכורה במחצית ומאותו רגע ברור לכל הקבוצה מי הבוס בקישור. דורש את הכדור, מתקתק הכל, מסירות פרוגרסיביות בין שחקנים ולא רק מסירות סתמיות לשטח מת ואינשאללה מאנה או סלאח יגיעו לזה. לשמור עליו טוב טוב, לעטוף בפצפצים וזה חיזוק רציני.

oranfu, Scouser Tommy, Esomech ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  4. owen11111 Member

פירמינו נראה לא טוב כבר תקופה ארוכה, אבל בשני המחזורים האחרונים זה מגיע לשפל חדש. אלמלא הבישול, הייתי בודק את התיאוריה כאילו חייזרים גנבו לו את הכוחות סטייל ספייס ג׳אם. הוא נראה כל כך רע שמינאמינו ב-5 דקות ששיחק הרגיש לי יותר אקטיבי ממנו.
    יחד איתו אני רוצה לציין את טרנט שנראה בשבועיים האחרונים הכי גרוע שראיתי אותו אצלנו. אדיש, רך, והרגל כל כך לא מאופסת שזה קצת מכאיב בעין. לא מסיק מזה יותר מידי מסקנות, ואני חושב שכמו כולם גם הוא זכאי לתקופות פחות טובות, אבל אם הוא לא ישתפר במהרה, ההתקפה שלנו תראה תקועה.

פאביניו המצטיין היום, נראה כל כך נינוח ועשה עבודה טובה בחיפוי על טרנט ובסגירות על ורנר. תענוג לראות אותו בעמדה הזו, יחד עם את חבל שאנחנו צריכים לוותר עליו בקישור. יחד איתו אני אציין כמובן את טיאגו (אגב, טיאגו, לא תיאגו) שנראה כמו קלאס אחר מהרגע שנכנס. לקח את המשחק על עצמו, היה בעל הבית במרכז המגרש, תענוג לצפייה. כמו שנרשם פה, אחרי יום וחצי זה מאוד מרשים לראות את זה.

עד ההרחקה לא יצרנו יותר מידי, והשלישייה הקדמית הייתה על תקן הנפקדת. הנדרסון, שהיה המצטיין במחצית הראשונה לטעמי, נתן כדור ענק למאנה. אני דיי משוכנע שאלמלא ההעברה של כריסטיאנסן מאנה מקבל את הכדור ואם הוא לא משתלט עליו רע, הוא בנגיעה אחת מוצא את עצמו מול שער ריק. מלבד זה, הדברים היחידים הטובים שהצלחנו לייצר היו דרך סלאח. רוברטסון היה לא מספיק מדויק, ועל שאר הכלים ההתקפיים דיברנו או שאין מה להרחיב.

לא הייתי מהמר שנראה את ג׳וטה כבר בשני מול ארסנל, אבל אם הוא יקבל דקות ויראה טוב מול לינוקלן בחמישי, אני חושב שזה לא מופרך לראות אותו מקבל יותר דקות כבר בשני.

ניצחון מוצדק וחשוב היום, ויחד עם התוספות של טיאגו וג׳וטה יש תחושה של אופטימיות לקראת ההמשך.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  5. Rushie Member

כל הכבוד לפאביניו שהיה מבריק היום. תחנה אחרונה.
    ברור לי למה איבדנו ביום אחד את גומז, מאטיפ והנדרסון אחרי שכתבתי אתמול שיש יותר מדי לחץ בקישור שלנו. לפחות עם גומז אמרו בשידור שזה לא רציני.
    אחרי ההרחקה של כריסטנסן זה כבר היה יותר מדי בשביל צ'לסי, ואחרי ה2-0 זה כבר ממש נראה כמו התעללות בגופה. יום טוב.

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רואה שום סיבה שג'וטה לא יפתח נגד לינקולן, המשחק ביום חמישי. שאקירי וברוסטר זה פרסונה נון גראטה, אני לא חושב שהם בתכניות, לכל הפחות לדעתי אחד משאקירי\אוריגי לא בתכניות לעונה וכשזה המצב אין סיבה שישחקו על חשבון מי שכן. אני גם לא חושב שבאמת נראה הרכב מחליפים מלא, אבל נראה.

7. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

התקרה של ג׳וטה בעמדה של פירמינו הרבה יותר מעניינת מאשר בצדדים.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

המממ ג'וטה נגד לינקולן, יש מצב כן.
    חשבתי שאולי כדאי שיעלה ב11 נגד ארסנל במקום פירמינו.

9. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג׳וטה זה סוארז לעניים.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה אומר? אמרת קודם ורנר לעניים אבל הם עלו אותו מחיר.

סוארז השחקן הכי גדול בהיסטוריה שלנו בפרמייר ליג. אם ג'וטה רק יזכיר אותו אפילו בעשירית מהמשחקים אני אשמח.

11. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה אומר שאני מטריל.

יום אחד אכתוב משהו רציני.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם בורנר לעניים? וגם בסוארז לעניים?

13. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא באמת רואה את הדמיון בין ג'וטה לורנר. ורנר זה חוד חנית של התקפה, בין אם כ9 או מהאגף זה לא משנה. סוג של סלאח לעניים, אם כבר הלכנו על הביטוי הזה, אבל עם יותר וורק רייט.

נראה את ג'וטה אצלנו ונהיה יותר חכמים. אני חושב שישחק בעיקר במשבצת של מאנה, אבל הלוואי שיוכל גם לאיים על המקום של פירמינו בהרכב. משהו צריך לקרות שם, זה לא יכול להמשיך.

14. k_700 Member

או בעמדה של מאנה או במה שהיה אמור לשחק קייטה במחצית הראשונה(וג'יני ששיחק מקדימה בשנייה).

אגב, מה עם קצת ביקורת על קייטה?
    את ג'יני אכלו בלי מלח כל המשחק(לדעתי קלופ קצת מתחנף אליו כשהשאיר אותו לשרוד את הצונאמי במשך כל המשחק), אבל מה עם קייטה? היה על תקן נפקד במשחק הזה.
    חלש מאוד.

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

קשה לי לבקר את קייטה כי אני מרגיש שאני לא מבין כ"כ את התפקיד שקלופ נותן לו. הוא משחק מאוד עמוק ומאוד מאחורה, ווינאלדום כמעט תמיד מרגיש כמו השחקן הקדמי יותר, לא מרגיש לי כמו משהו שמנצל את האיכויות שלו.

בכל מקרה אני כבר לא באמת תולה בו תקוות. יהיו לו משחקים טובים יותר ומשחקים טובים פחות, לפעמים יפתח לפעמים לא, במילים אחרות - שחקן משלים. לא חושב כבר שהוא יהיה יותר מזה אצלנו.

מצב נושא:
הנושא נעול.