ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. alexshw Member

2. Scouser Member

דיבור רציני על השאלה של אליוט לבלקבורן. מעניין בהתחשב בתיאוריה שעלתה פה שקלופ משאיר את מי שהוא מאמין בו צמוד אליו (ולא משאיל), ומצד שני יהיה מעניין לראות את אליוט משחק ברמות האלו קבוע.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  3. alexshw Member

הוא מעל לרמה של נוער/מילואים כבר עכשיו אבל לא רואה איפה הוא מקבל דקות רציניות בליברפול, כשהקבוצה כבר מחוץ לגביע הליגה גם. אולי רק בגביע.

4. oranfu Member

מצד אחד מה שאלכס אומר נכון - דקות שלו בנוער\מילואים הן בזבוז. גם יהיה לו קשה מאוד לקבל דקות משמעותיות בבוגרים אצלנו.

מצד שני, זה סימן רע מאוד למי שהולך בהשאלה אצלנו.

אבל אולי המקרה הזה שונה כי הוא עדיין מאוד צעיר ויש לנו כמה אופציות על העמדות שלו בבוגרים.

5. alexshw Member

זו לא קללה. אתה יודע. מי שלא מספיק טוב, לא חוזר ומה לעשות הסטנדרט עכשיו גבוה מאוד.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשוד לי שהוא הולך בהשאלה.
    אולי מתבטלים הרבה משחקים של אנדר 23 בגלל קורונה וכל הבלאגן הזה אז יש שינוי בגישה?

מצד שני עוד לא בן 18 אפילו, אם בחנו שם את המצב ורואים שיש לו סיכוי טוב לדקות אז זה יכול להיות אחלה עבורו.

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כן מאמין בקטע הזה שמי שקלופ באמת רוצה נשאר, מצד שני אליוט במצב די מיוחד כי הוא כנראה כבר בגיל כזה צעיר מספיק בשל כדי לשחק בצ'מפיונשיפ, אני לא חושב שהיה לנו שחקן כזה מאז סטרלינג. הוא כבר חלק מהסגל הבוגר מגיל 16.

מה שבטוח זה שהוא לא יראה דשא העונה, לא כששאקירי עדיין פה. עפנו מגביע הליגה, אני לא רואה איפה הוא מקבל דקות משחק שמישהו אחר לא מקבל לפניו.

8. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אכן תמוה, כשהשמועות התחילו הרמתי גבה ולא חשבתי שזה רציני. מאוד מוזר למען האמת, אני לגמרי מאמין במה שכתבנו פה לפני כמה שבועות על זה שקלופ רוצה את הצעירים שהוא מעריך בסגל, אני חושב שזאת אמירה נכונה עובדתית ממה שראינו עד כה.

יחד עם זאת לכל כלל יש יוצא מן הכלל, ניתן להעריך שאליוט באמת חריג בהקשר הזה. יכולות להיות כמה סיבות לזה, הראשונה והברורה ביותר זאת ההדחה מגביע הליגה, השנייה ההישארות של שאקירי ואוריגי (ביחד עם מינאמינו, ג'וטה ואוקס), השלישית אולי קשורה לאופי של אליוט עצמו. יש מצב שחושבים שלהוציא אותו מאיזור הנוחות יתרום לו.

בכל אופן השאלה סופר מעניינת אם הוא באמת מתוכנן לקבל דקות בכלל, אין לי מושג מה קורה עם בלקבורן בימינו.

9. oranfu Member

הכתבים שלנו אומרים שההישארות של שאקירי, ביחד עם ההדחה המוקדמת מגביע הליגה, גרמו לקלופ להיות פתוח לאופציה של להשאיל את אליוט.

אנחנו רואים שגם משחקים במילואים\נוער בסכנה רצינית עם הקורונה להתבטל כל הזמן.

אני מניח שלא היינו משאילים אותו לקבוצה שלא היה ברור לנו שיקבל הרבה דקות.

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שאין דקות מעולם לא הפריע לנו להחזיק צעירים בסגל.

11. k_700 Member

בן וודברן(מישהו זוכר?) לבלקפול בהשאלה עד ל17 לינואר.

12. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

חח מה מישהו זוכר? אתה יודע שאתה מדבר עם פסיכופתים פה. קריזסטיאן נמת' וקרייג לינפילד, זוכר?

מסכים, בגלל זה אני תוהה אם זה קשור גם לאופי של אליוט. אגב לאו דווקא בצורה חיובית, אני אומר שאולי רוצים לבחון עד כמה הוא בוגר באמת.

Scouser ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  13. k_700 Member

זה היה ציניות.
    ברור שאתם זוכרים. אתם מטורללים שחושבים שמישהי צריכה להשתין על הארי ווילסון ולזרוק לכם עליו 15-20 מליון פאונד קל כי יש לו נמשים, ג'ל בשיער ובעיטה חזקה.

14. oranfu Member

קרייג לינפילד חחח
    וודברן עבר כמה פציעות קשות ולא ממש מצליח לחזור מהן. אולי זה עניינים מנטאלים.
    וברנלי הציעו לנו 16 מיליון על ווילסון וסירבנו.

אני לא יודע על שום בעיות עם אליוט ואני רואה שהוא גם מככב באימונים שלנו.
    לא סימן טוב שמשאילים, אבל אני לא זוכר מתי בפעם האחרונה היה לנו בן 17 שיש לו ביקוש בצ'מפיונשיפ ומצד שני הוא רחוק מלקבל דקות בבוגרים אצלנו.

15. Clichy COYG

אם על ברוסטר זרקו 20M מה הבעיה בלתמחר את ווילסון במחיר דומה?

מצב נושא:
הנושא נעול.