ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

בוזגלו עוד המשיך לשחק קצת אחרי שקרע רצועות. זה שואן-דייק ירד בהליכה לא אומר כלום.
    זה שהוא אמר שהוא לא יכול להמשיך, אחרי שראינו איזה מכה הוא חטף מהשרמוטה, זה מאוד מטריד.

יום זוועה.

2. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

paul joyce
    @_pauljoyce

·
    31s
    Virgil van Dijk and Thiago Alcantara have gone for scans on suspected knee injuries following the incidents involving Jordan Pickford and Richarlison.

זה שאין נפיחות וכבר אפשר לעשות צילומים זה סימן טוב לא?

3. Ori8 Member

אני אוהב שגיל מחפש מתחת לאדמה סיבות להיות אופטימי. באמת, לא בציניות.
    יש לנו פחות מיממה "להנות" מהסיטואציה הנוכחית בה כאילו אין לנו מושג מה קורה.
    מחר נקבל את החדשות הרשמיות שהוא ינותח וגמר את העונה. השאלה היא רק אם יצליח לחזור מזה. אני מקווה שזה שהוא שחקן הגנה ישחק לטובתו.

הכניסה בטיאגו זה או שהוא יורד באלונקה או שהוא ממשיך לשחק והכל בסדר. מקסימום מכה מאוד חזקה ויתנו לו קצת מנוחה, אבל את העונה הוא לא גמר. וירג'יל כן.

זה הזמן של גומז להתעלות ולתת עונה מהסרטים. אין דרך אחרת.
    אנחנו עוד מעט נהיה מוגבלים עוד יותר כשמאטיפ ייפצע שוב ונשחק עם גומז ופאביניו מאחורה. אין מה לעשות, זו המציאות.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  4. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לזה סיכוי אם הוא גמר את העונה.
    לא משנה כמה גומז יתעלה.
    גומז ומאטיפ בלי ואן דייק לידם הם שניהם בלמים ברמה נמוכה.
    הוא עושה אותם מה שהם, שגם זה לא הרבה.

5. Ori8 Member

אה, אני חלילה לא מתכוון לאליפות.
    גומז יצטרך לתת עונה מהסרטים בשביל שאנחנו נהיה בכלל פקטור בצמרת הגבוהה וכדי לשמור על המקום ברביעייה. מקום ראשון לא באזור החיוג שלנו.

ודווקא עכשיו, קשה שלא לחשוב איזה מבאס זה שבגלל שחקן אחד, גדול ככל שיהיה, נגמרת עונה.
    והיינו מרגישים ככה גם אם אליסון/סלאח/מאנה/טרנט היו מסיימים את העונה.

6. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

נפריד ל2:

1. אם נפצע לך שחקן ענק כמו ואן דייק, אתה תיפגע. בין אם יש לך ספסל טוב יותר או לא. גם אם היינו קונים בלם 4 טוב, הפגיעה הייתה מורגשת כשואן דייק בחוץ.
    2. אין ספק שהסגל שלנו מגביר את החרדה על פציעות. בחלק הקדמי ובקישור אני חושב שהסתדרנו הקיץ. דווקא בשוער ובבלמים לא, והנה איפה הגיעו הפציעות?

7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה ברביעייה? צריך להתחיל לחשוש למקום שלנו בטופ 6. ואולי בעצם אנחנו לא יותר מדי גדולים כדי לרדת?

חלאס נו. נראה מה יהיה. אם ואן דייק גמר את העונה, אליפות כנראה לא תהיה - אבל זה עדיין יהיה תלוי בעיקר ביכולת של סיטי. לדעתי אם הוא באמת גמר את העונה אנחנו נזיז קדימה תכניות רכש מהקיץ לינואר, לא יהיה שום מנוס מלהביא בלם.

אבל עכשיו כשאני רגוע יותר, אני מעדיף לחכות לראות. אולי זה לא כזה רציני.

ואם כל החרדות יתממשו וVVD גמר את העונה, טיאגו גמר את העונה, אליסון גמר את העונה ובעצם נגמרה העונה לפני שהתחילה... טוב נו. בסוף כל החרא הזה, אם וכאשר נקבל אותו, טוב שזה מתנקז לעונה הזאת. אוהדים כמעט בוודאות לא יהיו במגרשים באנגליה גם בסוף העונה הזאת, כל האירוע המתגלגל הזה שנקרא VAR והחוקה שאף אחד כבר לא מבין... אם צריך את כל הנאחס ולהסריח עונת כדורגל אחת, אז שתהיה זאת.

Ori8 ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים על הכל חוץ מעל השורה האחרונה שלך.
    אתה כרגע בטופ. עד לא מזמן אתה היית חרא של קבוצה.
    זה הזמן שלך לקחת תארים, להיות צמוד במאבק על כל תואר.
    לא אכפת לי אם יש או אין קהל.
    לפני שתשים לב אתה עוד תחזור להריח את מקומות 6-8 שכל כך אהבנו עד לא מזמן.

אתה תותח עכשיו, אין זמן לבזבז.
    חדשות גרועות על ואן דייק יהיו טרגדיה.

9. Ori8 Member

טיאגו בטח לא גמר את העונה ולא נעליים. במקרה הרע הוא לכמה משחקים בודדים בחוץ. אם זה יותר מזה אני אהיה בשוק.
    הכניסה של הערס המסריח הזה הייתה ברוטאלית אבל אם טיאגו היה נפגע מזה הוא היה יורד על אלונקה.

@Walkon אנחנו קבוצה אדירה עם ואן דייק וקבוצה נהדרת גם בלעדיו, אבל לא מופרך לחשוב שהמקום השני ממש לא מובטח עם הגנה כזו. גם עם וירג'יל העונה לא נראנו טירוף. אז עם גומז ומאטיפ ואדריאן בשער לעוד כמה שבועות? עזוב את זה שמאטיפ עוד כמה דקות נפצע גם הוא ואז פאביניו... בקיצור. לא רואה צורך להקצין את ההודעה שלי ולהציג את זה כאילו אני חושב שהמועדון נשרף בגלל הפציעה הזו.

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

רמה נמוכה זאת הגזמה לדעתי, הם שניהם בלמים טובים בגדול. מאטיפ בהופעה טובה מאוד היום גם אחרי הפציעה של ואן דייק.

מבחינת כדורגל, כתבתי גם בדיון המחזור, הופעה פשוט ללקק את האצבעות של הקישור שלנו. השלישייה הזאת פאביניו-תיאגו-הנדרסון נראתה בדיוק כמו שדמיינתי שתיראה, דינמית, אגרסיבית, חותכים מסירות, נכנסים לתאקלים, וסוף סוף יש לשון מאזניים שגם שולחת מסירות אמן לכל עבר. מאפשר להנדו להיכנס לרחבה, באמת יום נפלא של הקישור הזה.

ואן דייק, אני סקפטי לגבי חדשות "טובות". זה הכל ספקולציות כרגע אבל הייתה שם זווית מאחורי פיקפורד הבן אלף זונות הזה, שהיה נראה בה שהברך שלו רוקדת בצורה מאוד מאוד חריגה. אני חושב שבמקרה הכי חיובי זה 3-4 חודשים בחוץ. לא מומחה, אבל אני באמת לא אופתע אם הוא גמר את העונה, אלא אם הזווית הזאת שיקרה/ראיתי לא טוב.
    לגבי תיאגו זה היה נראה משמעותית פחות חמור אבל כמובן שאין לדעת.

בלי אליסון, ואן דייק ותיאגו זה אומר לחזור לכדורגל אברבאנל של 16/17 וו-17/18. זה לא כדורגל שמביא תארים אמנם אבל זה מה יש, מעלה גם את ג'וטה לבלאגן ויאללה קרחאנות. אם תיאגו איכשהו יצא מזה סבבה, ואיכשהו וירג'יל יהיה בחוץ רק לחודשיים ולא עד סוף העונה - אולי נוכל עוד להיות בתמונה עד שיחזור. אני חושב שתיאגו הראה היום איזה שובר שוויון הוא יכול להיות (אם יהיה בסדר).

11. הקופ בישראל Member

זה רק מחמיר את הדיון - שופט הVAR קבע שהעבירה לא הייתה חמורה בכדיי להצדיק כרטיס אדום.

VAR DID check Jordan Pickford's challenge on Virgil van Dijk but didn't deem it worthy of a red card. It came down to the subjective decision of the VAR, David Coote. Coote decided that Pickford's challenge was not a red-card offence. [the athletic]

https://pbs.twimg.com/media/EkizF3NXIAE-DwB?format=Xxx&name=large

12. Ori8 Member

טוב, ראיתי שוב את התמונות מהכניסה של הבן זונה בטיאגו. באסה. אני לא מבין איך הוא המשיך לשחק עוד כמה דקות אחרי זה וגם שיחק ברגיל. לא ברור לי.

הקופ בישראל ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

לפעמים בפציעות ברך שהן לא ברצועות שממש מחזיקות את הברך (מיניסקוס לדוגמה) האדרנלין יכול להקהות את הכאב מספיק בשלבים ההתחלתיים. זאת גם לא פציעה חמורה כמו באחת מהרצועות הצולבות לצורך העניין, במקרים האלה ישר ברור לך שאתה לא יכול להמשיך.

אני יודע שאני דרמטי אבל אני בחרדות מאוד רציניות לגבי הפציעה של ואן דייק. ואני מדבר כבר על מעבר לעונה הזאת אפילו. זה היה ממש רע.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. Ori8 Member

יש שמועות רציניות על ACL ושבעה חודשים בחוץ במקרה הטוב.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מנסה להיות אופטימי בנושא בתקווה לחדשות טובות מחר.

מצב נושא:
הנושא נעול.