ליברפול 2019/20 - אלופת אנגליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Mellow29, ‏28/7/19.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oranfu Member

"לעג להארי קיין". חמור מאוד.

המקרה של סילבה הוא על גזענות. לא יודע, מקרי עבר מלמדים אותי שההתאחדות האנגלית רואה את זה בחומרה.

העניין הוא שהמקרים עלו לכותרות בהפרשי זמן קצרים, לכן קושרים ביניהם.

מחכה לראות כמה זמן בחוץ סילבה יקבל.

2. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

הארי קיין הפך לקדוש ולא סיפרו לי? לא רואה בעיה בללעוג לו. הדבר הבעייתי שעשה אליוט זה שימוש במילה פוגענית כלפי אנשים עם מוגבלויות.

Scouser Tommy, one united ו-Clichy אוהבים את זה.
  3. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו אז צחק על קיין.
    מה שרושמים על קיין כבר 5 שנים שהוא מדבר כמו מפגר, הוא הלך וחיקה את זה בוידאו.
    מטורף, ילד בן 16 שיעשה דבר כזה. הוא בטח עשה את זה כדי ללגלג על אנשים אוטיסטים.
    ראיתי כבר מיליארד איש רושמים שקיין מדבר כמו אוטיסט, בטח אותם שופטים צדקנים גם צחקו על זה בעצמם פעם או פעמיים.
    הוא ילד...הוא עשה טעות כי היה חסר תשומת לב או כי הוא מטומטם. נו ו?
    תחשבו על עצמכם בגיל 16 ואם עשיתם משהו מפגר בסגנון הזה שאין סיכוי שהייתם עושים בגיל 25 ותגידו לי שאין כזה.
    בטח שהגיל פקטור פה. מצפה שזה יקבל ביטוי גם בעונשים של הצדקנים.

מרגיש לי מטומטם שבכלל צריך לדון על המקרים האלה. זה נטו תוצאה של התחסדות צדקנות של הבריטים כמו שהם תמיד מתנהגים.
    שני מקרים ילדותיים מפגרים, תבהירו לשניהם את הבעייתיות תנו קנס ותתקדמו. איזה עיסוק בחרא.
    להתחיל לחלק השעיות בשם הפוליטיקלי קורקט....אנחנו יודעים שהם מתים על זה. כרטיס אדום על צלילות - אם יש מדינה שזה יקרה בה זה באנגליה. תאקלים לשבור קרסול או את הרגל זה חלק מהמשחק אבל חלילה אם תעז לצלול, תהפוך לאוייב האומה אלא אם אתה אנגלי אז זה יעבור לך חלק.

4. Clichy COYG

נו ומה ברנרדו? רצה לצחוק על שחורים? בחייאת...

תנשמו עמוק ותקראו את מה שכתבתי - לא אמרתי שבהכרח צריך להעניש את אליוט, אלא אם מתעקשים להשוות בין המקרה שלו לזה של ברנרדו אז הוא יותר חמור, זה הכל. גם הייתה לו כוונה רעה, גם הוא זרק מילה פוגענית - איך אפשר להשוות את זה עם המקרה של ברנרדו?

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שלא...זאת הצדקנות.
    שני מקרים תמימים, אליוט לא רצה לצחוק על בעלי מוגבליות, סילבה לא רצה לצחוק על שחורים.
    שניהם עשו את זה בדרך עקיפה.
    קנס והבייתה.

אומר ג'ון בארנס שאין שום דבר גזעני בטוויט של סילבה, אבל למה שההתאחדות לא תיעלב בשמו? יש להם את ההזדמנות אז הם יקחו אותה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  6. oranfu Member

ראינו כבר את ההתאחדות האנגלית בעבר. הם מתים על הדברים האלה. רק תנו להם הזדמנות לשחק אותה יותר טובים מאחרים.

כשבאיטליה ומזרח אירופה מתייחסים לגזענות בביטול\זלזול - הם ילמדו אותם איך צריך להתנהל.
    כל דבר שאפילו יכול להיחשב איכשהו כגזענות (גם אם לא באמת) - הם יקפצו על העגלה להראות שאצלם לא יקבלו דברים כאלה.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

רואה משחק צדקה בין ותיקי ליברפול לותיקי ריינג'רס.
    ג'ררארד שולט במגרש ומנהל את המשחק שלנו, גלן ג'ונסון עושה טעות חמורה לגול.
    יש דברים שלא משתנים.

8. oranfu Member

מצד שני הסקי נתן שם פיניש בצ'יפ בשמאל שגם בשנות השיא שלו לא היית מצפה. עשתה לו טוב הפרישה.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  9. alexshw Member

קנצ'לסקיס לא בריינג'רס במקרה?

10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

11. oranfu Member

לא יודע מי בריינג'רס.

12. Sturridge Member

קיין לא קדוש אבל אני מקווה שגם אתה לא רוצה שזו תהיה רמת השיח של שחקנים ברשתות החברתיות. ואני לא מתייחס רק לשימוש במילה הפוגענית, אלא גם לחיקוי המוצלח. גם לצחוק על שחקן כמו ריברי היה עובר לך סבבה?

מדברים פה על סילבה (אני עם Rushie ושות' בנושא הזה), לי בכלל עולה המקרה של הנסי שצולם מצדיע במועל יד. ההתאחדות אז באחת ההחלטות היותר מפגרות שלה קיבלה את הטענה שגבר אירופאי בן 30+ לא ידע מה ההצדעה הזאת מסמלת. כמו שאותו הייתי שולח לסיור מקיף באושוויץ או במוזיאון על מלחמת העולם השנייה, גם את אליוט אולי הייתי שולח לאיזו התנדבות. אם הוא הולך להיות הכוכב שאומרים שהוא יהיה אז גם ככה במוקדם יותר מבמאוחר הוא היה צריך ללמוד איך מתנהגים מול המצלמות. עכשיו הוא יודע.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אמרתי, מה שבעייתי במה שעשה אליוט זה השימוש במילה שיכולה לפגוע בבעלי מוגבלויות. אם לא היה משתמש בה אלא סתם לועג לקיין על הדיבור שלו זה היה לגיטימי מבחינתי. לא הרמה הכי גבוהה אבל לגיטימי. קיין וריברי אנשים חזקים ועשירים שיכולים להתמודד עם זה.

זה כמו שמשפחת נתניהו נוהגת לצחוק על המראה החיצוני של כתבי חדשות 2 (פלג, נוסבאום ואברמוביץ'). זו רמה נמוכה אבל אין פה משהו שבאמת לא בסדר.

14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שעם אברמוביץ' בהחלט יש בעיה וזה יותר גרוע מ"רמה נמוכה" היות ו"קיבל" את המראה הזה בזמן שירות בצה"ל עבור המדינה.

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  15. alexshw Member

לא סתם שירות צה"ל. בזמן שהוא מבצע מעשה גבורה שהציל את הצוות שלו בטנק במלחמת יום כיפורים.
    זה היה הכי נבזי שלהם ופשוט מגעיל וגם לא קשור לדעותיו.

מצב נושא:
הנושא נעול.