ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. avdz7 Member

if you can't beat them join them מה שנקרא

2. oranfu Member

אתם באמת חושבים שאין לחץ במועדון הזה?
    זה שהאוהדים מעודדים לא אומר שאין לחץ, אתם חיים בסרט אני מצטער.

אני גם חייב להודות שכל סאגאת בלינגהאם הפסיקה לעניין אותי.
    גם אם יגיע - אין שום סיכוי שיצליח בקבוצה הזאת במצב העניינים הנוכחי.
    הרי אם הוא יגיע, זה יהיה רק הוא. הקבוצה צריכה פה 3-4 שחקני הרכב חדשים ובלינגהאם אחד לא פותר כלום.
    אבל זה יהיה רק הוא, יבנו אותו מבחינת הייפ כאילו זה ג'רארד חדש ואין שום סיכוי להצליח ככה.
    לא עם הקבוצה הנוכחית, לא עם הרעיונות הטקטיים ההזויים שאנחנו רואים משחק אחרי משחק.
    זה לא סיסמה, צריך לבנות פה את הקבוצה מחדש. שחקן או שניים לא ישנו יותר מדי בכלל לא משנה מי הם.
    לי יש אפס אמונה שאשכרה יעשו פה משהו רציני בקיץ, המקסימום זה בלינגהאם ועוד קשר פרווה ואולי בלם פרווה במקום מאטיפ ואפילו זה נשמע לי כמו אופטימיות חסרת בסיס על גבול הפנטזיה.

חושב שבאייצ'טיץ' היה לא טוב אתמול. הוא כן נכנס למאבקים וניצח פה ושם, אבל הרגישו עליו שהוא לא רגיל למעמדים כאלה והוא עשה טעויות עם הכדור של נאיביות.
    אני גם לא יודע מה היה טוב בפאביניו. הוא מחריד בעיניי, וזה מבאס אותי לאללה כי אני אוהב את השחקן הזה אבל אני אהיה בהלם מוחלט אם הוא יחזור להציג מתישהו יכולת טובה אצלנו.
    יודע גם שאני כמו תקליט שבור, אבל להנדרסון אסור לראות דשא. הוא פסאודו שחקן. הוא כאילו רץ ונלחם אבל זה רק בכאילו כי מאבקים על כדור הוא לא נכנס בכלל. זה שעם הכדור הוא ברמה של שחקן ליגה א' אני בכלל לא מדבר כבר, אבל פאקינג תראו אותו בגול הראשון שלהם.
    זה היה לי בולט כבר בזמן אמת וגם קופר הראה את זה באולפן אחרי המשחק. הוא בדרך של ויניסיוס ואז הוא פשוט עוזב אותו בשביל לסגור מסירה לכיוון השער של ריאל בכלל והשאיר לו נתיב פנוי לבעיטה לשער.
    עם כל הנסיון שלו, הוא שחקן כל כך טיפש.
    אסור לו לשחק. אם רוצים סתם מישהו שירוץ הרבה שיקחו את פראונדורף מהנוער.

רוברטסון בנוהל מפקיר לחלוטין את האגף שלו, משם הגיע הגול הרביעי. אף אחד לא מדבר על זה, באותה צורה הוא הפקיר אותו בגול שלהם בגמר.
    גם הוא עם הכדור לא שווה גרוש, אבל הוא כבר מזייף כל כך הרבה בהגנה ולא מתייחסים לזה בכלל.

אלא אם חששו שנונייז ייפצע אם יישאר על הדשא, החילוף שלו לא מובן אבל הכל לא מובן בהתנהלות איתו.
    הוא אחת מנקודות האור הכמעט בודדות העונה מבחינתי, אני רואה שם פוטנציאל לחלוץ מפלצת.

לא מופתע שספגנו 5, לא מופתע שנראינו זוועה, לא מופתע שמודריץ' הקשיש מדלג בקלילות מעל הקישור שלנו, לא מופתע שהתפרקנו לחלוטין במחצית השניה, לא מופתע ששוב טרנט ורוברטסון משחקים במרכז ההתקפה וסלאח ונונייז תקועים על האגף.
    כן מופתע שלמשך 20 דקות זה היה נראה כאילו יש לנו חשק\כח לשחק.

מה לעשות בשבת?
    יותר מהכל אני רוצה 2 דברים שאני מתחנן אליהם כבר מתחילת העונה:
    1 - להפסיק עם החרא הזה שטרנט ורוברטסון משחקים באמצע. זה עושה לי בחילה, לא יכול לראות את החרא הזה. זה הרעיון הטקטי הכי גרוע שראיתי בחיים שלי.
    2 - שהנדרסון לא יראה דשא. לא משנה לי בכלל מי ישחק במקומו, יותר גרוע ממנו פשוט לא יכול להיות.

אני גם אשמח לראות את נונייז משחק חלוץ לשם שינוי, אבל זה כנראה יותר מדי לבקש.

3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

@oranfu
    סטפאן עשה לא מעט טעויות של חוסר ניסיון אתמול, אפשר לטעון שאחת מהן הובילה לספיגת שער. אבל, הוא הראה טכניקה טובה, קצב, מסירות לא רעות ויוזמה, ביחס לגיל שלו, לניסיון שיש לו והמעמד של המשחק אתמול, אני התרשמתי לטובה.

4. oranfu Member

אם השתמע אחרת, אין לי טענות אליו.
    הוא הקשר הכי טוב שלנו כרגע לדעתי, ואהבתי לראות שהוא לא מפחד לשחק את המשחק שלו גם במעמד כזה.
    אבל אני לא חושב שזה היה משחק טוב שלו.

טכניקה, יכולת מסירה, אומץ, אין ספק שיש לו את כל אלה וההופעות שלו מעודדות מאוד ואולי מתפתח אצלנו שחקן באמת מצוין.

Scouser Tommy ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם היו משחקים לידו שני קשרים בכושר טוב שייתנו לו ביטחון ויחפו על טעויות שלו, יש מצב שהיית מתייחס להופעה שלו אתמול כטובה.

Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
  6. oranfu Member

אולי, ואין ספק שהבעיה העיקרית שלנו היא שהוא הקשר הכי טוב שלנו כשהוא בעצמו ילד בן 18 שעבר הסבה לקשר אחורי רק בעונה שעברה בנוער.

Scouser Tommy ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  7. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שאין לי כל כך כח להתדיין על זה אבל כשמדברים על לחץ אז , לפחות בכוונה שלי ללחץ, אני מדבר על הסיכויים של אנשים לשמור על המשרה שלהם למרות שהם לא עומדים ביעדים.
    אם זה המאמן או שחקן, כמה תחרות הוא מקבל על הראש במועדון אחר, מה סיכוי שיקבל בעיטה וכו'.
    אצלנו רצה שלישייה קדמית בהתקפה 200 שנה עד שראו שם חיזוק, עכשיו רצים עם אותו קישור 200 שנה עד שרואים חיזוק. למגנים אין אלטרנטיבה וכו' וכו', לזה אני מתכוון בלחץ.
    בסופו של דבר עולה הנדרסון/פאביניו למשחק ויודע שהמקום שלו מובטח כל עוד הוא כשיר. וזה כבר שנים.

אם נגיע לקלופ, כמובן בעיני מאמן גדול ולא הייתי נוגע בו.
    האם בכל מקום אחר אליפות אחת ב7-8 שנים הייתה מתקבלת באותה הצורה?
    האם המקום שלו היה מובטח באותה ההסתברות בכל מקום אחר עם אותן התוצאות?
    ברור שלא.
    יש אצלנו פחות לחץ לתארים.
    יש אצלנו מבנה אופי אחר של קהל גם, זה קהל שתומך בכל מחיר ועומד מאחורי שחקנים שיש להם תדמית של משקיעים.
    כמה מהאוהדים באיצטדיון רוצים לראות את הנדרסון יורד מההרכב?

תחשוב עכשיו על בלינגהאם, אם הוא נכנס לריאל מדריד, מתחרה עם המון קשרים מרכזיים על המקום בהרכב, מועדון שמקום 2 זאת טרגדיה אצלו, אתה משווה בכלל את הלחץ הזה ללבוא לליברפול? אם נסיים 2 בעונה הבאה נעשה מצעד נוסף. המקום שלו בהרכב מובטח לא משנה מה.
    תשווה לצ'לסי תסתכל מה הולך שם, תשווה למנ סיטי מנ יונייטד כמה כסף הן זורקות עד שיראו תואר?
    איפה אנחנו ואיפה הם?
    זאת משרה נוחה יותר מבחינת לחץ.

אין לי ספק בזה.
    הוא הקשר היחיד שאני משאיר לעונה הבאה. וכמוך, אני בטוח שהוא ישתדרג כשיהיו לידו 2 שחקנים ברמה.

8. oranfu Member

אבל קלופ ממשיך לא סתם, הוא ממשיך כי כל בר דעת מבין שהוא מצוין וכל מאמן אחר במקומו לא מתקרב להישגים שלו.
    צריך להלל אותו שהצליח להביא אליפות במועדון הזה, לא שהביא רק אחת. גם את מי שמאמן את אסטון וילה אני לא אבקר על זה שלא מביא אליפויות.

עם כלים של קבוצת תחתית אתה מתמודד עם תארים, אז תבקר את קלופ על זה שהוא לא לוקח בסוף את התואר?
    הלחץ אצלך הוא בשם הגדול של המועדון. יש ממך ציפיות בשמיים, אתה חי בסרט אם אתה חושב אחרת.
    הרי עם איך שהמועדון מנוהל, העונה שאנחנו חווים היא סבירה. אבל איכשהו כולם מתייחסים אליה כהתרסקות, למה זה?
    כי הציפיות אצלך הן כמו במועדונים האחרים, רק בלי התנאים להצלחה. אף מועדון מאלה שציינת לא היה שוקל לפטר את קלופ כרגע אחרי שנים של הצלחה מעל הציפיות.

לגבי השחקנים - אני מסכים. שחקן אצלנו יכול להיות גרוע ביותר ולהמשיך במועדון כי פשוט אין כסף להחליף.
    כמה דיברנו על זה בשנים האחרונות שאי אפשר להישאר תחרותיים בלי רכש? שחקנים יכולים להשמין בלי לדאוג.
    אבל לחץ לא מתבטא רק במקום שלהם בהרכב או לא אלא ביחס שהם מקבלים.
    הקהל והתקשורת לא שוחטים את טרנט? נראה לי שיש עליו לחץ גדול אפילו שאין שחקן שיכול לשחק במקומו.

9. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לו בהחלט תקרה גבוהה, ואומנם גם אני ביקרתי אותו אתמול, אבל זה סך הכל שכר לימוד שהגיוני וסביר לקבל מילד בגיל הזה.

כמו שמוחמד כתב, אם את הצעדים הראשונים שלו בטופ של הכדורגל הוא היה עושה לצד קישור בריא ומאוזן, הוא היה נראה הרבה יותר טוב. מצד שני הוא צובר ניסיון (גם מנטלי) בלעבור עונה כזו מלאת אכזבות במועדון עם ציפיות.

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  10. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

שים לב שאתה סותר את עצמך.
    הלחץ הוא בשם של המועדון אבל איך אפשר לבקר את קלופ עם "כלים של קבוצת תחתית".
    הציפיות אצלנו כמו במועדונים האחרים?
    איזה ציפיות יש אצלנו? טופ 4.
    העונה שאנחנו חווים סבירה? זאת עונה מזעזעת, מה סביר בה? אין הצדקה לעונה כזאת.

11. oranfu Member

אבל קלופ עדיין מקבל ביקורת...

הציפיות אצלנו הן כמו במועדונים אחרים, כן.
    הציפיות הן כאילו אליפות אבל בפועל זה טופ4. גם ביונייטד המדד זה טופ4.
    אם לא תצליח טופ4 העונה קלופ לא יפוטר כי בכל זאת הצליח פה ושם בשנים האחרונות.
    אם גם בעונה הבאה לא תהיה טופ4 הוא יפוטר.

העונה שאנחנו חווים היא סבירה עבור קבוצת אמצע טבלה, כן.
    בגלל שהציפיות שלך הן אחרות -היא מזעזעת.
    לא נראה לי שבברייטון מתבאסים על העונה שיש להם עד עכשיו והם צמודים אלינו בטבלה עם סטטיסטיקה כמעט זהה.

12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביונייטד אליפות אחת ב7 עונות לא הייתה מרשימה אף אחד.
    גם לא בצ'לסי, בסיטי, בריאל מדריד.

מאמן עם סטרץ' כזה היה עף כבר לפני העונה.

לא מבין איך אפשר לחשוב שאם בלינגהאם מגיע אלינו הוא נכנס לסט לחצים דומה כמו בריאל מדריד.
    אם הוא לא יספק את הסחורה שם מיד, הם יביאו עוד שחקן על הראש שלו.
    אצלנו הוא יכול להסריח ויגידו שצריך לתת לזה זמן.
    איפה אנחנו ואיפה המועדונים האלה? זה עולם אחר של ציפיות ביעדים מקבוצה ומשחקן.

13. oranfu Member

עשית עונות של 90+ נקודות בלי לקחת אליפות, צריך להיות דפוק רציני לבקר את קלופ על זה שלא הביא אליפויות ככה כשמלכתחילה קיבל תנאים של קבוצת אינטרטוטו.

בלינגהאם לא ידאג למקום שלו בקבוצה, אבל להגיד שלא יהיה עליו לחץ מטורף...

אנטוני לא מסריח את הדשא בינתיים? מסריח גם מסריח.
    איפה הביקורות עליו ואיפה מה שנונייז מקבל על הראש.

יש על הקבוצה אצלנו לחץ עצום, לא יודע איך אפשר לטעון אחרת.

14. סמואל אטו Member

טוטנהאם? ניוקאסל?
    הוא בטח יקח הפסקה ביום שהוא יעזוב את ליברפול.

15. oranfu Member

אורסנטיין אומר שלאי-העפלה לאלופות תהיה השפעה מאסיבית על התקציב שלנו בקיץ.

לא שאני חושב שזה בכלל משנה כי אנחנו יודעים שעם אלופות או בלי, רכש הם לא מאשרים.
    אבל התירוצים שלהם כבר התחילו, יומיים אחרי שהנרי הודיע שלא ימכור.

לא רואה טעם לדבר על שום דבר אחר, החלאות האלה קברו את המועדון. שום דבר לא משנה כל עוד לא נפטרים מהם.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 125)

1. oranfu