ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים מאוד עם גיל ועם אלכס. הייתה תקופה בעונה שעברה או זו שלפניה שחשבתי שהוא יכול להתפתח למין וויינאלדום, בשביל קשר מרכזי הוא לא איטי והיציאה שלו מהמקום מצוינת, שליטה בכדור מעולה גם כן, והוא התחיל לתת עבודה בלי הכדור. אבל מאז ועד עכשיו הוא נראה בעצירה מוחלטת, המון פציעות כמדומני...

אדוארדס היה מוכר אותו ב20 מיליון פאונד בלי למצמץ. היום לא יודע מה יש לעשות איתו, ספק השאלה אבל גם לא בטוח שזה יעזור. חבל, מחבב אותו סה"כ.

Esomech ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  2. oranfu Member

השמות היו בתגובה לקיי שאמר שהוא היה מבוגר יותר מאחרים על הדשא.

3. k_700 Member

אהה ברור שהחיים הם לא תסריט מתוכנת.
    אתה לא צריך לגלות לי שכנראה אתמול על המגרש עלו לשחק 3-4 לייט בלומרס(אולי אפילו יותר).

לה פי שנכנס מהספסל הוא כזה, אמין אדלי פורץ השנה בלברקוזן(לא עף ממנו), אולי ספנס שבקושי קיבל צ׳אנסים בפריימרליג יהיה כזה, מאנו קונה הוא גם כן שם של מישהו שמזמן גדול על הלבל הזה(היה צריך להיות מוזמן לבוגרים אתמול). יש גם דוגמאות לשחקנים אגדיים ששיחקו בנבחרת עד 21 יותר מ10 פעמים גם עד גיל 22.
    על כל מייקל אואן וווין רוני שיש להם במשותף הופעה אחת בנבחרת הזאת אני יכול לשים את ברונו פרננדס ודיוגו ג׳וטה שיש להם כמעט 40 הופעות ביחד בנבחרת הזאת של פורטוגל. ג׳יימס מילנר הוא כנראה השיאן העולמי פה, 46 הופעות בנבחרת הזאת.
    איך הקריירה שלו? התפספסה ברמות הגבוהות?

יש מונח שאלכס לא הכיר עדיין, לייט בלומרס.

אני לא חושב שג׳ונס כזה.
    הוא איתנו מעונת 2018-19, כבר אז היה שחקן שמבלה חלק לא קטן מהזמן במגרשי האימון של הקבוצה הבוגרת שלכם ואם אני לא טועה באותה עונה ערך את הבכורה. מה שאתה רואה מג׳ונס ראית ממנו בגיל 19.
    פיזית אין שם מישהו שיתפתח למשהו יותר טוב ממה שראינו ואנחנו רואים ממנו.
    יש לו יתרון בדריבל, בעיטה לא רעה, זריזות עם הכדור ושם זה נגמר. לקשר התקפי זה לא מספיק לדעתי לרמות הגבוהות ועם החוזה הארוך+דרכון+נסיון אפשר עכשיו להוציא עליו סכום יפה. עם קצת יותר כשירות אפשר להוציא עליו אפילו את המחוזות של גיבס ווייט(עוד אוברייטד).
    זה הזמן למכור.
    לא תמכור? עוד שנה של פציעות והשארות במקום והוא כבר לא השחקן הצעיר הזה. מפה המחיר ירד.

4. oranfu Member

או שהפציעות יעברו (כמו שאמרת לגבי ג'יימס בדיון של צ'לסי) ויהיה לנו קשר אנגלי צעיר שעובד קשה, שומר על הכדור וגם יכול לתרום כמה שערים בעונה.
    סה"כ הוא בנוי טוב פיזית, יש לו דריבל ברמה הכי גבוהה, יש לו בעיטה לא רעה בשתי הרגליים.
    אם המועדון לא נואש לכסף (ברור שאנחנו נואשים) אז אין מה למהר למכור אותו.
    שחקן כזה בצ'לסי\סיטי\יונייטד מעביר שנים בהשאלות לפני שמחליטים למכור.

5. k_700 Member

שנים השאלות? לא חושב שזה הגיוני.
    זה שחקן שצבר כבר מספיק הופעות פריימרליג כדי לגבש לגביו דיעה.
    הוא איתך מ2018. בסיטי משאילים שחקנים בלי נסיון ומוכרים כשרונות הרבה יותר גדולים מכרטיס בגילאים צעירים עם סעיפים ביי בק(לאביה, פורו, פרימפונג אלה דוגמאות מהראש).
    להוציא להשאלה בגיל כזה אחרי שצבר כבר קילומטראז גדול בבוגרים זו החלטה לא חכמה.

לדעתי אתה מנציח בינוניות גדולה אם אתה מתפשר עליו שישאר בסגל, אולי התרגלת לזה.
    הכל בסדר, לפעמים אנחנו לא אובייקטיבים עם שחקני בית, כולנו נפלנו שם.
    גם אני חשבתי שמקטומיני יוכל להיות שחקן סגל טוב ואמין בגילאים האלה.
    בסוף זה עדיין אותו שחקן מהשחקן ההוא שפרץ בגיל מאוחר וזה לא טוב, גם איתו איבדנו את המומנטום הנכון למכור.

6. oranfu Member

מה זה "הוא איתי מ-2018"? זה שהוא התחיל לקבל דקות בגיל 17 אומר מה?
    במועדונים אחרים הוא לא מתקרב לקבוצה הבוגרת בגיל כזה.
    סיטי את הצעירים האנגליים שלה משאילים, את הזרים מוכרים.
    גם פודן ראה דקות ספורדיות עד העונה שעברה.
    ג'ונס, במצב אידאלי, יוצא לכמה עונות בהשאלה בשביל לשחק באופן קבוע (לא עכשיו אלא בכל השנים האחרונות).

כרגע ג'ונס לא מספיק טוב, אבל אני לא מוותר עליו אם אני לא חייב, זה הכל. מביא 3-4 קשרים חדשים ואת ג'ונס שולח בהשאלה לשחק קבוע.
    המחיר שלו לא יירד יותר מאיפה שהוא היום וגם אנחנו וגם הוא יכולים רק להרוויח מזה.
    אני אולי ל אובייקטיבי, אבל אני גם לא מתעקש על שחקני בית אחרים כמו שאני מתעקש עליו. הפוטנציאל שלו שונה והוא עדיין מספיק צעיר בשביל להתפתח לשחקן ברמה גבוהה.

אבל אנחנו מועדון של קבצנים, אז לקבל עליו 10-15 מיליון כנראה שישכנע אותנו.

7. k_700 Member

זה שהוא התחיל לשחק מגיל 17 אומר שזה לא לייט בלומר שהתפתח למשהו בגיל 21-22 אלא שחקן שאתה אמור להכיר טוב. הוא צבר מספיק קילומטראז׳ בחמש שנים האלה כדי שתגבש דיעה יותר מוצקה מהיי זה שחקן בן 22 ותשווה אותו לשחקנים בני 22 שפרצו בשנה האחרונה.
    אני לא רואה במה הוא התקדם במילימטר מאותן הופעות ראשונות שלו בהרכב ב2018.
    אם כבר ככל שעבר הזמן נחשפו הרבה פגמים במשחק שלו שמעלים תהיות אם מדובר בקשר התקפי מספיק איכותי.

לדעתי אתם כרגע במצב הכי טוב למכור כי הוא פשוט לא שיחק קבוע מספיק לאחרונה, ישחק יותר רמתו תחשף יותר והלברג׳ יפגע.
    אין לזה צורה כשאתה מוציא שחקן בן 22 להשאלה בליגה הזאת. בדרך כלל זה יקרה במצבים שפשוט אין קונים.

פודן סיים ב20-21 עונה של 50 הופעות, 16 שערים ו10 בישולים בגיל 20.
    זה דקות של שחקן משמעותי בסגל שלהם שום שחקן של הופעות ספורדיות.
    בגיל 19 שיחק קצת פחות ועדיין כמות הופעות מספיקה לשחקן בן 19 באחת הקבוצות החזקות בעולם.
    בגיל 18 היה נראה חשדני אם באמת פפ מאמין בו כמו שהוא מתאר אותו.

8. oranfu Member

זה שהוא התחיל לשחק בגיל 17 אומר שהוא כישרון גדול וגם שלליברפול היה חרא סגל.
    התגלו פגמים במשחק שלו והתגלו גם איכויות יוצאות דופן (כמו היכולת לשמור על כדור תחת לחץ).

אני אישית חושב שככל שהוא ישחק יותר - המוניטין שלו יעלה יותר.
    אני מקבל את זה שיש כאלה שחושבים ההיפך.

פודן הוא עילוי וגם הוא בקושי שיחק עד גיל 20 וזה בדיוק מה שרציתי להגיד. ג'ונס שיחק בגילאים האלה כי המצב של הסגל שלנו היה פח, לא כי הוא היה מוכן לכדורגל ברמות האלה בגיל הזה.
    זה לא בהכרח עשה לו טוב ובמקום שיתפתח בקצב האופטימלי - הוא נאלץ להפתח בקצב שהיה נדרש לקבוצה.
    במידה מסוימת זה נכון גם לגבי אליוט.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גם תופס מג'ונס יותר ממה שהוא הראה. לדעתי למשל בדריבל על המילימטר, בשטח צפוץ וקטן, יש לו יכולת גבוהה מאוד.
    אבל אני גם נצמד למה שהוא הראה...שזה מעט עד כדי שום דבר.

בנושא בלינגהאם, כששוקלים (לכאורה) אם הוא שחקן ששווה סכומים כאלה ואומרים שהוא רק בן 19 אז אולי זה שווה, צריך גם להסתכל על הטבלה הבאה ולקחת אותה בחשבון:
    https://pbs.twimg.com/media/FsOQH9MWAAAHWSS?format=Xxx&name=large

10. alexshw Member

ג'רארד היה בעיקר פצוע עד גיל 20.

Sent from my SM-S906E using Tapatalk

11. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

נכון. לא סותר את הנקודה המרכזית אבל.
    לג'ררארד הייתה בעיה בצמיחת העצמות בגוף. לא היה מסוגל לשחק 2 משחקים בשבוע.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  12. k_700 Member

רק שאת ההרכב בלינגהאם התחיל לראות בגיל 16.
    אין לזה תקדים כמעט בהיסטוריה(אולי אגווארו ובודדים).

פיזית הוא נראה בשל מגילו אבל הכמות משחקים הלא הגיונית הזאת כי בניגוד לאחרים הוא שחקן הרכב מקצועני שנתיים לפני שרוב השחקנים פורצים ל״סגל״.

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

סבבה, השאלה היא האם יהיה לזה מחיר כשהוא יהיה בן 25. 27 29 וכו'. כמו שראינו אצל רוני למשל.
    האם הקריירה שלו התחילה מוקדם יותר אבל גם תסתיים מוקדם יותר.

14. Cup of Tea Liverpool, UK

האמת, באובייקטיביות, זו סיבה מצוינת בשבילו לא להגיע לליברפול.
    לסיטי יש סגל ואת ריאל מעניין רק מפעל אחד.

15. WhitRM Member

בעונה הנוכחית זה ככה בגלל אנצ'לוטי, בתאכלס לא. אין לו מה לעשות בסיטי, הוא סה"כ יהיה עוד פיון אצל פפ שיאכל עליו סיבוב ויספסל אותו ל20 משחקים כי הוא לא מחייך מספיק במלתחות.

ניימאר לא אחד שידוע בתור קיום אורח ספורטיבי+השחקן שבוצע עליו הכי הרבה עבירות[עד שויני הגיע]לכל משחק.
    ווין רוני-הבנאדם הפסיק להיות ספורטאי בגיל 27.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.