ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שיסגרו עם משקיע משהו שיעזור לנו לממן עסקה אחת או שתיים.
    לא משהו היקפי כמו שרובנו רוצים לראות אבל כן יותר מהרגיל בזכות ההשקעה שתיסגר.

ואני גם לא פוסל אופציה שימכרו עוד איזה נכס במחיר גבוה ככה שיהיה עוד כסף.

oranfu אוהב/ת את זה.
  2. oranfu Member

בגדול - זה גם מה אני חושב שיקרה.
    נביא את בלינגהאם ועוד איזה קשר. בלינגהאם מהסיבות שציינתי בעבר והקשר הנוסף בעזרת המשקיע שהם יכניסו.
    מעבר לזה תלוי כמה נצליח לקבל על שחקנים שנמכור, ואני מעריך שיש אצלנו נכונות למכור לפחות שם אחד יחסית גדול (ג'וטה\פאביניו).

3. Cup of Tea Liverpool, UK

אני חושב שבמקום בלינגהאם יבוא מישהו כזה בגג 50 מיליון כמו מאונט (או מישהו אחר), יבוא קשר נוסף כמו נונייס של וולבס או מישהו בלבל כזה ובלם מחליף שיהיה בינוני כזה (בינוני מרטין סקרטל כזה).

4. oranfu Member

אם מאמינים לדיווחים אז פירס (ונראה לי גם ג'ויס) אמרו שירדנו מנונייס.

5. k_700 Member

הוא כל כך רע בוולבס(מפתיע) שאתם כבר מזמן לא מקושרים אליו.

לא חושב שאתם רואים במאונט תחליף לבלינגהאם.
    אם כבר מאונט ישקל זה כאופציה במקום תיאגו/אליוט/ג׳ונס בקישור.

אם אתם מפסידים את בלינגהאם אני מסוגל לראות אתכם קופצים על קאייסדו ואולי אפילו מצרפים אליו גם את מאק אליסטר.

6. Esomech Member

מנונייס ירדנו כי לפי הדיווחים הסעיף שחרור שהיה לו כדי להגיע אלינו תמורת 38 מיליון בוטל על ידי וולבס והם רוצים לפחות 50.

7. k_700 Member

לא היה לו סעיף שחרור.

8. Esomech Member

היה לו שם איזה משהו שהונדס על ידי מנדס.
    אבל בוטל לאחרונה על ידי וולבס

9. k_700 Member

לא היה לו סעיף שחרור.
    זה פייק.

10. Esomech Member

לא יודע מה פייק.
    דיווחו את זה גם בטלגרף וגם באקו.
    גם את עניין הסעיף, וגם הביטול שלו.

11. k_700 Member

ועכשיו לאמת.
    היה לו סעיף שחרור רשמי של 51 מליון פאונד בספורטינג.

הם הסכימו להתגמש ומכרו אותו לוולבס ב45+5 ואחוזים עתידיים.

לא היה שום סעיף שחרור שוולבס ביטלה.

היו כל מיני שמועות שמבוססות על צהובונים שמשפררים את מנדש בפורטוגל שהוא מחזיק בהסכמה ״ורבאלית״ איתכם לקיץ על 44 מליון פאונד.

קוראים לשיטה הזאת- קליקבייט.

מאז, השחקן מסריח, וולבס הכחישה שאי פעם הכניסה סעיף שחרור לחוזה שלו והקישור שלכם אליו התפוגג.

אגב, מקווה מאוד שיסיים אצל פפ.
    מסוג השחקנים שהוא אוהב לקנות סתם כי בא לו פעם בשנה.
    יתאים לו. מהיר, דריבילר, טיפש, חסר אחריות.
    הוא מה שהיה יכול להיות פיליפס שקנה ב50 מליון אם לא היה פציע.

נערך לאחרונה ב: ‏7/4/23
  12. Esomech Member

טוב

13. oranfu Member

העמדות הממוצעות שלנו במשחק אתמול:
    https://pbs.twimg.com/media/FtV79lTWAAEmXAH?format=Xxx&name=medium

טרנט זורק זין בהגנה, אבל בחייאת תסתכלו על זה. אלה הוראות טקטיות שמגן פשוט לא יכול להצליח איתן.
    מצפים ממנו לשחק במרכז הקישור, לבנות התקפות וגם לעשות הגנה כשאין לו שום עזרה באגף כי הנדרסון משחק בהתקפה.
    בסוף מאיפה הוא בישל את השוויון? כשהוא היה באגף.
    אני חושב שאחת הסיבות שאנחנו דוחפים אותו ככה לקישור זה כי אנחנו לא מסוגלים להניע כדור באמצע עם הקישור שיש לנו, אז רוצים את טרנט שם.
    אבל אנחנו מאבדים אותו באגף.
    מילא אם אנחנו דוחפים אותו לאמצע, אבל למה הנדרסון צריך לשחק כל כך קדמי במקרה כזה?
    ומהצד השני ג'וטה אשכרה יותר אחורי מרוברטסון...

טרנט בעונה רעה, אבל זה ברור לחלוטין שהוא פשוט לגמרי מופקר על ידי הקבוצה.
    איך ניסינו לפצות על זה אתמול? קונאטה לפרקים שיחק ממש כמגן ימני מה שהשאיר את וירג'יל לבד לגמרי במרכז ההגנה וזה יוצר יותר מדי מרחבים ליריבה.

אני חושב ששיחקנו טוב אתמול במחצית השניה, אבל ארסנל גם איבדו את הראש כי השארנו הרבה מאוד שטחים שהם לא הצליחו לנצל.

אם כבר אנחנו משחקים עם טרנט ככה, למה לא לשים את ג'ונס כקשר ההתקפי שלנו במקום הנדרסון? אין להנדרסון שום יכולת וג'ונס הוא אשכרה קשר התקפי בבסיסו.
    במקום זה ג'ונס נשאר מאחורה להניע כדור והנדרסון נשלח להתקפה...

רוצים לשחק ככה?
    למה ג'וטה כל כך אחורי? שיחליף עמדות עם ג'ונס.
    תראו איך רוברטסון מקבל עזרה באגף שלו ואיך טרנט לא. שמיים וארץ.

אני חושב שהרבה מהבעיות שלנו נפתרות עם שחקני קישור ברמה.
    לי זה נראה כאילו אנחנו תקועים איפשהו בין שינויים טקטיים מתוך אילוצים כי הקישור לא מתפקד לבין התעקשות על אלמנטים במשחק שפשוט לא יכולים להצליח עם הקישור שיש לנו.
    אני רוצה להאמין שאם וכאשר יהיה לנו קישור מתפקד, ההזיות הטקטיות האלה ייפתרו.

אבל אני גם חייב להודות שאפילו לגבי ההתקפה אני לא ממש מבין מה אנחנו מנסים להשיג.
    אני בטוח שדיאז מאוד חסר לנו, אבל אני לא רואה איך כל החלקים של ההתקפה משתלבים ביחד (ובמיוחד הדגש לגבי נונייז).
    מצד אחד סלאח משחק יותר מדי על הקו (מפנה את הדרך להנדרסון :sm_BangHead:) מצד שני כל שאר שחקני ההתקפה שלנו מאוד מאוד נמשכים לשמאל באופן טבעי.
    אולי כל זה נבנה בשביל שכשיהיו לנו שחקני קישור ברמה יהיו להם שטחים להצטרף, אבל אני לא מבין את הבנייה הזאת. אנחנו אשכרה מרחיקים את השחקנים הכי מסוכנים שלנו מהשער של היריבה.

Cup of Tea ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

ארנולד גרוע בהגנה ורוב ההתקפות לא קיים בהגנה פיזית.
    גם כשקיים, עוברים אותו העונה בכל ניסיון כמעט, אני לא זוכר אותו הרבה פעמים עוצר שחקן שבא מולו באחד על אחד.
    כלומר, גם אם הוא נמצא בעמדה, הוא זקוק לעזרה. הוא לא מסוגל להגן לבדו.
    אני חושב שצריך לבנות את הקונספציה של הקבוצה מחדש. המגנים צריכים לשמור קודם כל ולוודא שלא נשלחים מהאגפים שלהם כדורים למרכז. לא ייתכן שהמגנים חסרי יכולת להגן ואז הבלמים צריכים לעזור על הקווים.
    במידה ורוצים להמשיך לשחק עם מגנים שהם ווינגרים (לגיטימי), הקישור חייב להיות בעל אופי הגנתי. הנדרסון לא יכול לשחק כל כך למעלה, צריך קישור הגנתי שיהווה חיפוי למגנים.
    צריך להחליט אחד מה2.אי אפשר גם וגם, זה הפקרות.

הקישור צריך להיות חדש לגמרי. אני חושב שפאביניו שחקן גמור, הוא כבר חצי שנה נראה מזעזע. אני מעדיף כל ילד שיש בנוער נשבע לכם. תיאגו כל הזמן פצוע. הנדרסון ממש גרוע טכנית ולא טוב בחילוצי כדורים וסגירה על שטחים. אני לא רואה מי נותר להשאיר פרט לבייקטצ'יץ'.

הייתי מביא מגן ימני במקום ארנולד ומעביר אותו לקישור. אם רוצים להמשיך בקונספציית המגנים שהם ווינגרים, צריך להביא קשרים הגנתיים לקישור.
    צריך גם 2 בלמים, קונאטה פציע, מאטיפ וגומז חלשים.

נונייז חייב לשחק רק בחוד. רק בחוד.

תתחיל מכל אלה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. oranfu Member

ארנולד היה בסדר גמור הגנתית בעונות קודמות.
    יש איתו בעיה העונה וזה נראה כאילו הוא פשוט לא רוצה לעשות הגנה, אבל הרבה פעמים גם כשהוא נמצא בהגנה זה אחרי שהוא צריך לכסות שטח גדול בשביל להגיע לשם. זה ממש לא אידאלי גם עבור מגנים אדירים באחד על אחד.
    העונה הזאת גמורה, אבל כדאי מאוד שבעונה הבאה הוא יחזור להיראות כמו מישהו שבא לו לשחק כדורגל.
    לדעתי גם משהו בתזונה שלו צריך להשתנות. הוא עלה יותר מדי במסה וזה לא אידאלי לשחקן שאמור לעלות ולרדת על הקו.

העונה אנחנו פשוט משחקים בלי מגן על קו ימין ובלי קשר בצד ימין. כאילו הפכנו את כל העסק שם בשביל שהנדרסון ישחק בהתקפה וטרנט בקישור.
    אני מנחש שזה בגלל שהקישור שלנו לא מסוגל להניע כדור, אבל מי יודע באמת.
    מה שהכי מדהים זה שבצד השני אנחנו אשכרה ממש עוזרים לרוברטסון גם עם קשר שנשאר מאחורה, גם עם ווינגר כביכול שנשאר אחורי יותר (אתמול ג'וטה בכלל שיחק קשר אחורי) וגם עם גאקפו שנמשך הרבה לשמאל ולמעשה מייצר עוד צפיפות באזור הזה.

המגנים לא חייבים להיות ווינגרים, אבל הם כן צריכים להישאר יותר קרובים לקו.
    מילא טרנט שנכנס לאמצע כי יש לו יכולת מסירה נדירה, אבל גם רוברטסון נכנס המון לאמצע (באופן שונה).
    צריך את טרנט יותר באגף, קשר שנמצא איפשהו בינו לבין הקשר האחורי (בשביל שיוכל להניע איתו כדור וגם בשביל לעשות הגנה בהתקפות מעבר) ואת סלאח להחזיר לשחק יותר במרכז.
    כל אגף ימין שלנו זה כאילו החלטנו לעשות את כל השינויים האפשריים בשביל שיהיה גרוע.

לא חייבים קשרים הגנתיים, צריך קשרים מתפקדים. אצלנו רוב הקשרים בסגל גם בלי יכולת פיזית וגם בלי יכולת טכנית, אי אפשר ככה.
    הרי הנדרסון הוא לא "קשר התקפי", הוא רק מתופקד ככה. שים אותו בעמדה יותר סולידית וזה יעזור.
    לא יעזור הרבה, כי הוא כבר שחקן עלוב לחלוטין, אבל יעזור.
    צריכים קשרים אתלטיים עם יכולות טכניות סבירות שיתפקדו כמו קשרים ולא כמו שחקני התקפה (באגף ימין).

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 28)

1. oranfu