ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. k_700 Member

וזה בדיוק למה יש אנשי מקצוע בתחום הזה ושווה להכנס לרזולציות קצת יותר מתקדמות מהאם השחקן בדיוק בעליה או לא- לדעת לבדוק את הנסיבות, להעריך מול הגיל ומול הסיטואציה שנכנס אליה.

רנאטו סאנצ׳ז גם עבר מוקדם מאוד לבאיירן מינכן ולא הצליח להשתלב, הקריירה שלו נגמרה שם? הוא לא התאים יותר לכדורגל ברמה גבוהה אחר כך?
    אתה זוכר איך הקריירה של רובן נראתה? פרץ בגיל צעיר בהולנד, נראה וורלד קלאס פציע בצ׳לסי ונכשל לגמרי בריאל מדריד.
    זהו, נגמרה לו הקריירה בגיל 25? כשבאיירן לקחה אותו היא נכנסת לקטגוריה של fsg לפני קלופ?
    ברמות האלה יש מספיק כלים מתקדמים כדי לבדוק שאלות קשות ולתת חקר ביצועים מעמיק יותר.
    שחקן יכול להמחק מהראש של המאמן שלו כי לא בא לו טוב באימון וחצי ואיזה שחקן סגל אחר פתאום מבליח באיזה רבע הזדמנות שמקבל(למשל סביצר בתחילת העונה כשגורצקה נעדר).

סלאח הגיע אחרי כמה עונות מוצלחות ברומא....בקבוצה שלא השיגה כלום.
    היה סימן שאלה עצום אם לא שילמתם מחיר פסיכי על שחקן שנראה מאוד בינוני באנגליה ושיחק ברמות שרחוקות מאוד מהרמות הגבוהות של אירופה(כולה רומא).
    גם פה בפורום. לא צריך לציין את זה כאיזה קונצנזוס שלקחת שם איזה רפאאל לאאו או קווארצחליה.
    לקחת שחקן של אפס אנד דאונס גם באיטליה, במחיר גבוה מאוד לווינגר בזמנו והיו חששות בכל מקום ברשת לגבי הרכישה הזאת(שהתבררה כבינגו כי בסוף גם בפרופיל המנטלי וגם המקצועי הוא פשוט בינגו למה שקלופ רצה).

אני שואל את עצמי מה נותן לך גראבנברח שאין לך בכלל השנה?
    1. size. כלומר שחקן בגובה 1.90 עם איכויות הגנתיות ומוביליות(כלומר לא מדובר באיזה נגר סטטי- ע״ע קארבליו).
    2. טכניקה לא רעה, דריבל טוב לשחקן בגובה הזה, נגיעה ראשונה טובה.
    3. מוסר טוב מאוד על כל הטווחים.
    4. הצטרפות ממש טובה מאחור לאיזור הרחבה.
    45. שחקן שיכול לעשות עבודה בלי הכדור שאתם זועקים לשמיים שאין לכם את זה השנה מהקישור.

מה הוא עוד יכול לשפר על סמך מה שראיתי באייקס?
    תנודות ביכולת תוך כדי המשחק, פה יש בהחלט עבודה שצריך לתת המאמן(ריכוז, שילוב במשחק הבילד אפ).
    מגיל 15 בערך זה היה השחקן הכי מסומן בדור שלו בכדורגל ההולנדי, הוא לא סתם פרץ בגיל 16 באייאקס מהמערכת שלהם.

בסיכום שלי, הוא כנראה מתאים לכם, או למה שניסיתם לשחק יותר מלכל קבוצה אחרת בטופ 6.
    אני מת עליו כמובן ועוד לפני שדוני הגיע אלינו התפללתי שנקושר אליו אבל אין ספק בכלל שכ8 הוא הרבה יותר מה שאתם צריכים ממה שאנחנו צריכים.

נערך לאחרונה ב: ‏16/4/23
    Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  2. oranfu Member

רוברטסון עבר אלינו ואנחנו מכרנו את סטיוארט (נדמה לי שזה היה השם) להאל ב-2 מיליון פחות.
    אפקטיבית זה היה טרייד שעלה לנו 2 מיליון.

קאנסלו עבר באמצע העונה אחרי שהיה הצלחה גדולה בסיטי (והסתכסך עם פפ) והצלחה גדולה ביובנטוס. זאת לא אותה סיטואציה.
    גרבנברח הצליח במועדון הבית שלו ובמעבר הראשון שלו למועדון אחר כשל עד כדי כך שמחקו אותו בפועל מהסגל כשברקע דיבורים על חוסר מחוייבות שלו.
    כן, הוא עדיין צעיר, אני לחלוטין לא שולל את זה שיכולות להיות הרבה סיבות שהן גם לא אשמתו לכישלון בבאיירן אבל בשורה התחתונה - נכון לרגע זה הוא נכשל שם בגדול.

כל העברה היא הימור, אבל יש כאלה שהם פחות מאחרים.
    בלינגהאם שחקן מהטובים בגרמניה. האם הוא בוודאות יהיה טוב גם באנגליה? לא בוודאות.
    האם הוא יצדיק 140 מיליון? לא בטוח.
    האם רייס שווה 80 מיליון? לא בטוח. האם הוא בוודאות שחקן ברמה טובה (לכל הפחות) באנגליה? כן.
    50 מיליון על נונייס זה הימור גדול, בהחלט. זאת השוואה יותר מקובלת בעיניי.

אגב, יש לך פה הערות מאוד לא מדוייקות בנוגע לשחקנים אחרים.
    רנאטו סאנצ'ס הוא בהחלט כישלון ביחס לציפיות. כישלון גדול בבאיירן, על התקופה בסוונסי בכלל מצחיק לדבר וגם בפריז הוא שחקן שולי ביותר.
    רובן היה מעולה בצ'לסי ושחקן טוב בריאל (אבל לא מספיק נוצץ, אז נפטרו ממנו). עד כמה שזכור לי גם בזמן אמת הויתור של ריאל עליו לווה בהרבה ביקורת ותמיהה.
    סלאח היה טוב באיטליה במועדונים שונים ושולם עליו סכום סביר לחלוטין (פסיכי? הוא עלה 37 מיליון).
    אם היינו קונים אותו ישירות מצ'לסי ההשוואה היתה יותר במקום.

שחקן צעיר שהצליח רק במועדון שגדל בו, עובר למועדון גדול (וכזה שאין לו בעיה לטפח צעירים) ופשוט נמחק לחלוטין זה מעלה ספקות לגביו, גם אם הוא מאוד מוכשר.
    לפי מה שטוכל אמר עליו ממש עכשיו זה נראה כאילו יש אמת בטענות שהוא לא עובד מספיק קשה באימונים.

כמו כן, 25 מיליון זה כלום כסף עבור מועדונים אחרים אולי, אצלנו זה מחיר של שחקן הרכב.
    אבל פה בדיוק הבעיה בדיון בינינו - אתה צריך להסתכל על דברים מנקודת המבט של ליברפול והוצאת הכספים ה"זהירה" שלה ולא מנקודת המבט של מועדון גדול באנגליה שמוציא דרך קבע סכומים של 3 ספרות על רכש כל שנה.
    אף אחד לא יתלונן אם יחתימו את השחקן הזה כחלק מהבנייה מחדש של הסגל.
    נתלונן (אני מניח) אם הוא יהיה בורג מרכזי בהחתמות שנבצע ונבנה עליו את הקישור בעונה הבאה.

אגב, לגבי הכישרון של השחקן אני בכלל לא מתווכח.
    הפוטנציאל שלו גדול מאוד ואני אוהב את הפרופיל והסגנון שלו.
    עקבתי אחריו יותר לפני המעבר לבאיירן כי כמו שהזכרתי ראיתי בזמנו שמועות שהוא בצמרת המטרות שלנו ומה שראיתי אז היה נראה מבטיח.

Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  3. k_700 Member

נו קאנסלו היה הצלחה ענקית באנגליה והסתכסך עם פפ.
    למה הוא לא משחק בבאיירן?
    אתה מוצא סיבה הגיונית לזה שמעדיפים אפילו את פאבר עליו?
    לא כתבתי שהמעבר שלו לשם דומה למעבר של גראבנברח עכשיו, ברור שהנסיבות שונות.
    תוהה איך שחקן כזה מדהים ושלם לא מקבל דקות.
    אולי לא הכל רציונלי בקבלת ההחלטות שם?

ההפך, טוכל אומר ממש עכשיו שהוא רואה את האיכויות של גראבנברח באימונים ממש לא מילות ביקורת.
    אם כבר ההיפך, מנסה לדרבן אותו להמשיך להשתפר.

רייס ובלינגהאם שחקנים מוכנים הרבה יותר מגראבנברח אבל הכל יחסי.
    אם בלינגהאם ב140 מליון פאונד הוא לא בול פגיעה הלך לך תקציב העברות ל5 שנים הבאות.
    אין לך שום יכולת לתזמן משהו ליד.
    אם רייס מגיע ב80 מליון והוא לא בול פגיעה מהשנייה הראשונה, גם כן, אתה הרבה יותר tide בגמישות עם התקציבים הבאים.
    אם יקח לגראבנברח 3 שנים עכשיו להתבשל ובגיל 23-24 הוא יתחיל לממש את הפוטנציאל אז לא קרה שום דבר.
    בזבזת 20-25 מליון בבונוסים(אולי תשלומים). אתה תמשיך לקנות גם שחקנים יקרים יותר בחלונות הבאים.
    אם גראבנברח מגשים את הפוטנציאל שלו אנחנו נפגש פה בעוד 3 שנים ונצחק על היום הזה שהעדפנו 140 מליון על בלינגהאם בזמן שגנבתם שחקן כזה תותח ב20 מליון. והם באותו גיל.

רנאטו סאנצ׳ז זה דוגמא נהדרת לשחקן שהגיע בגיל צעיר מדי לבאיירן והצליח להשתקם מהתקופה שלו שם.
    נתן תקופות נהדרות בצרפת, לקח אליפות על הראש של פסז׳ ובסוף חזר מהדלת הקדמית כולל קאמבק מוצלח בנבחרת והוא אגב עדיין לא מבוגר.
    לגמרי השתקם מהתקופה בבאיירן.

רובן לא הצליח בריאל מדריד. נראה שחקן סתמי שלא יתרומם לרף שמצפים ממנו בריאל מדריד.
    אתה לא יכול להיות טוב בריאל מדריד בכנפיים, אתה צריך להיות מדהים.
    שם לא מתלהבים ממאבקי אליפות אלא מצפים שתהיה ווינגר שמוביל את הקבוצה לתארים.
    זה לא היה קרוב לזה בריאל מדריד, הקבוצה לא התרוממה גם באלופות בתקופה שלו שם.

כששחקן בן 20 לא יציב ומתקשה בקבוצה חדשה זה לא אומר הרבה מבחינתי אם לפני זה הוא באמת הראה מה הכשרון שלו שווה.
    בטח בכמות ההזדמנויות המועטה עד כדי מצחיקה שקיבל עד היום על המגרש.
    תתן לו לשחק שנתיים בהרכב כמו סאנצ׳ו ולהראות כמו שחקן נוער ואני אגיד לך, וואללה יש שם בעיה, השחקן לא בנוי לזה.
    יש לו בקושי 300 דקות ליגה בגירודים של 10 ו15 דקות עם הופעת הרכב אחת.

לוקח את מילותיי בחזרה לגבי סלאח.
    לא סכום פסיכי, אבל כן סכום שגרם לכל העולם לתהות אם הוא שווה את זה(כולל לך).

4. Esomech Member

לא יקרה.
    לתחושתי ישאר בבאיירן בסוף.

אני באמת רואה את הקיץ הזה נגמר עם איזה שילוב מגעיל של גלאגר את נונייס

5. oranfu Member

אני לא יודע למה קאנסלו לא מקבל הרבה קרדיט שם.
    אולי גם הם לא משוכנעים לגבי היכולת ההגנתית שלו.
    או שהם לקחו אותו כי היתה להם הזדמנות אבל פחות רוצים לשלב אותו באמצע העונה.
    בכל מקרה, אין קשר בין הימור עליו לבין הימורעל גרבנבראח.

לגבי טוכל, הוא אמר שהוא רואה בו איכויות, אבל גם אמר שהוא צריך להילחם על המקום שלו.
    אולי זאת סתם אמירה שמאמנים אומרים, אבל בהתחשב בטענות שכבר הועלו בעבר אולי יש פה משמעות רצינית יותר לאמירה שהוא צריך להילחם.

בלינגהאם ורייס הם הימורים בעיקר לגבי המחיר שלהם, לא האיכויות.
    לגבי גרבנבראח, יש סימן שאלה גם לגבי האיכות. לא הכישרון אלא הסיכויים שהוא יתרגם את הכישרון לביצועים על הדשא.

זה אחלה שההימור הכלכלי עליו הוא נמוך, אבל עבורנו הוא עדיין משמעותי.
    אם הוא יהיה טוב רק עוד 3 שנים זה רע לי אם הוא בא כשחקן שאני בונה עליו כבר מהרגע הראשון, ובסכומים כאלה הנסיון שלי מלמד אותי שאנחנו נבנה עליו כבר מהרגע הראשון.
    אני מזכיר שהקשר האחרון שהבאנו היה טיאגו ב-25 מיליון וגם זה לפני 3 שנים.

רנאטו שחקן של כלום.
    להרשים בטורניר נבחרות עושה עליי רושם כמו להרשים בקבוצת הנוער של מכבי חיפה.

זה שריאל עברו תקופה לא טובה עם רובן זה לא העניין. הוא השיג שם ממוצע של שער\כיבוש כל 2 משחקים.
    ההשוואה למה שקורה עם גרבנבראח בבאיירן לא רצינית.

כששחקן בן 20 לא מתאקלם במועדון חדש (במדינה חדשה) יכולות להיות כל מיני סיבות.
    אבל אי אפשר להתעלם מסימני שאלה שזה מעלה.
    כמו שאמרתי כבר, אני לא שולל אותו. ממש לא.
    אבל זה שחקן שצריך להגיע כאופציה מהספסל ופרוייקט, לא כשחקן הרכב.

לי אכן היו ספקות לגבי סלאח.
    לא לגבי הסכום אלא לגבי השחקן.
    הסכום היה סכום סטנדרטי ואפילו יחסית נמוך עבור שחקן התקפה.

6. k_700 Member

שים לב כמה הנחות אתה נותן לבאיירן ולהתנהלות התמוהה שלה(שאפילו האוהדים שלהם לא מקבלים).
    לא משוכנעים לגבי היכולות ההגנתיות שלו ופחות רצו לשלב אותו השנה? אתה מודע לזה שהם לא קנו אותו, כן?
    הם לקחו אותו בהשאלה עם אופציה לקנות בקיץ. אם לא יתנו לו לשחק איך ידעו אם אפשר לשלב אותו בשנה הבאה?

ברור שאין קשר בין הנסיבות שקאנסלו שם לבין הגעה של גראבנברח אליכם. מתי טענתי את זה? שוב תכניס לי מילים שמעולם לא כתבתי?
    אני נותן לך דוגמאות לשחקנים טובים שפשוט לא משחקים בבאיירן השנה ולאף אחד אין הסבר אמיתי למה.

כל מה שטוכל אמר לא היה זוכה לשום קמצוץ של איזכור מבחינתך אם לא היית אחוז אמוק עכשיו להוכיח שגראבנברח הוא איזה דמות בעייתית במגרש האימונים.
    הוא אמר שם משפטים סטנדרטים שכל מאמן חדש אומר על שחקן צעיר שעוד לא פרץ בנסיון לדרבן אותו להמשיך לעבוד קשה.
    סה תו. שום מילת ביקורת, שום רמז לאיזה מישהו שלא משקיע, ההיפך.

בלינגהאם ורייס הם הימורים. ברור שהם שחקנים איכותיים מאוד אבל במקרה שלך אם בלינגהאם מגיע והוא לא גרארד(כלומר שחקן שב3 רמות מעל לרמה של הקבוצה ומסוגל לסחוב ממש קישור של נגרים לבד) אתה קברת את ה-3 חלונות קיץ הבאים שלך.
    אתה לא תביא כלום, גם לא ילד מסקוטלנד.
    לא יהיה כסף, אתה כבר מכיר את הניגון.

גראנברח זה לא פרוייקט של ילד שצריך לצאת להשאלה בקבוצה קטנה בפריימרליג(נניח קארבליו או מה שחלקכם חושבים על אליוט ואני לא מסכים*).
    הוא פשוט שחקן צעיר, שגם נגע בקיר של עונה קשה. אבל הוא צריך לקבל דקות ודקות הרכב מהצעדים הראשונים שלו בקבוצה.
    לא חושב שיש על זה בכלל ספק. זה שחקן שאין לך שום גירסה דומה לפרופיל שלו בקבוצה כרגע. זה שחקן שיענה על צורך מיידי אצלך ב8, בטח בטקטיקה שהמאמן שלך מנסה ליישם.

לא כתבתי שהוא יהיה טוב עוד 3 שנים אלא שהוא יכול להגשים את הפוטנציאל שלו במלואו החל מעוד 3 שנים כמו רוב השחקנים שמשחקים 8.
    הוא יכול להיות מצוין כבר מהעונה הקרובה, בטח אם תדרוש ממנו הרבה עבודה טקטית, תבנה על היכולות ההגנתיות שלו, נצחון במאבקים בגובה ועל הקרקע וקידום פשוט של המשחק קדימה.
    גם בוא אחי, העבודה שלו היא כנראה מהקלות שיהיו לקשר רכש חדש, בסך הכל תצטרך להשוות אותו בפרמטרים לשחקנים שהרכיבו את אחד ממרכזי הקישור הכי רכים ועלובים בליגה.
    תתן לו להציג נתונים הגנתיים של פרסנטיל 65 והוא שדרוג ענק. תתן לו להיות כשיר ל75 אחוז מהעונה הבאה(כשאתם צפויים בינתיים לשחק משחק בשבוע) וזה כבר מתנה.

נכון, יכולות להיות מלא סיבות לזה ששחקן צעיר לא מתאקלם במועדון חדש בגיל 20.
    אבל בוא נזכור שמי שדחף אותו למעבר ההוא כבר לא חי(כולל תרגילים שהוא עושה לאייאקס שנה וחצי לפני) והוא בקושי שיחק כדי שתקבל מושג אם הוא מספיק טוב או לא טוב לרמות האלה.
    הוא מגיע למקום הרבה יותר רגוע מבאיירן.
    מה כבר יצפו ממנו לעונה הבאה? להצליח לגרום למועדון להאבק על טופ 4.
    אפילו אם תסיים 5 אחרי שאולי תסיים 8 או 9 השנה תוכל לשלוח לו מדליה בדואר על שדרוג שנתן לקישור העלוב שלך.

אין דבר כזה ספקות לגבי סלאח בלי להתייחס לסכום שלו.
    כשאתה מביא שחקן לליברפול ב40 מליון פאונד רצוי שיהיה שחקן מוצלח מאוד ברמת ההרכב.
    אם לא, אתה תחליף אותו בעוד 4 שנים. אתה עוד פעם מתעלם גם מהאינפלציה שיש למחירים על ווינגרים מאז 2017. כאילו הבאת את סלאח ב40 מליון ב23. אני הרי זוכר איתך דיונים מהפגרת קורונה ב2020 כשאמרת לי איזה מועדונים בעולם ישלמו 100 מליון על שחקנים...אמרת לי שיש בערך 2-3 מועדונים שמסוגלים לעשות את זה.
    פתאום אתה מבין שהיום לשלם 100 מליון על ווינגר עם הופעה וחצי בצ׳מפיונס זה כבר מחיר סטנדרטי שיותר מ2-3 מועדונים מוכנים לשלם. אז 40 מליון פאונד על ווינגר ב2017 זה לא פסיכי אבל זה הרבה.

כשאתה מביא שחקן ב20 מליון זה לא כזה נורא, אתה גם בקיץ הבא תביא שחקנים ב20 מליון.

7. oranfu Member

נתת את הדוגמה שגם קאנסלו לא משתלב שם.
    אבל פשוט אין קשר בין השניים ורמת ה"מוכחות" שלהם כשחקנים.

אני גם לא אחוז אמוק, אני טענתי שהוא בעייתי? אמרתי שיש סימני שאלה, זה ברור לחלוטין ואם באיירן מוכנים למכור אותו כבר אחרי שנה (ועוד בסכום לא גבוה לפי הדיווחים) אז כנראה שהם לא ממש מרוצים ממנו וגם להם יש סימני שאלה.

אתה גם ממשיך לטעון שאני רוצה בלינגהאם אחד על פני כמה שחקנים וזה לא נכון.

אני חושב שמה שאני אומר זה מאוד ברור, לכן אני אכתוב את זה בפעם האחרונה:
    אין לי בעיה עם גרבנבראח ב-25 מיליון, אפילו להיפך. אני חושב שהוא פוטנציאל גדול.
    הבעיה שלי היא אם הוא יהיה על תקן רכש מרכזי בקיץ הזה שלנו ויבנו עליו החל מהרגע הראשון להיות שחקן דומיננטי עבורנו.
    תביא לי בנוסף אליו 3 שחקני קישור שהם הימורים קטנים יותר ומוכנים כבר היום ואני אהיה מרוצה מאוד.
    אבל אם זה יהיה הוא ועוד איזה נונייס - זה חרא גדול.

שחקן התקפה ב-37 מיליון כשסלאח הגיע זה היה סכום סטנדרטי לחלוטין.

המועדונים שהיום מוכנים לשלם 100+ מיליון על שחקנים אלה אותם מועדונים שהיו מוכנים לשלם גם לפני הקורונה (אולי בנוסף לצ'לסי עכשיו).
    מניח שאנחנו קרובים ליום שגם ניוקאסל יעשו את זה.
    יונייטד, סיטי, ריאל, ברצלונה ופריז (ועכשיו צ'לסי).
    זה עדיין לא מחיר סטנדרטי.

כשאנחנו מביאים שחקן ב-25 מיליון הוא באופן כמעט מוחלט מיועד להרכב.
    אני אשמח לראות אותנו מביאים שחקנים כאלה באהלן אהלן אבל עד אז מבחינתי שחקן שמגיע בסכום כזה אני צריך להתייחס אליו כשחקן הרכב.

8. k_700 Member

את הדוגמא של קאנסלו נתתי כדי להראות שבבאיירן השנה אין הלימה בין קבלת החלטות לרמת הסגל.
    תסתכל כמה עלוב נראה אומפמיקאנו וכמה הזדמנויות הוא מקבל. יש בכלל ספק שזה לא בלם ששווה טופ 10 באנגליה? על שמינית מהזוהמה שהוא נותן פה השנה הפרשת את מגווייר לסאנדיי ליג.

את בלינגהאם אני נותן לך כי אתה רושם לי שאין ספקות לגבי האיכות שלו זה רק המחיר.
    אז בשיקולי עלות מול תועלת אני פשוט שם לך את המראה מול הפנים. אתה לא מביא את בלינגהאם שיהיה טוב או מצוין אתה מביא אותו כדי שיהיה ג׳רארד.
    פחות טוב מג׳רארד? כנראה דפקת לעצמך את ה3 שנים הבאות והבנייה שלהם. במילים אחרות, הבחירה היא בין אופציות אחרות לבין בלינגהם מושיע יחיד.

אתה ברצינות רוצה להביא 4 קשרים לעונה הבאה?
    אתה הולך לעונה של מפעל אחד שגם בו הציפיה ממך תהיה חזרה לטופ 4.
    שלושה קשרים והקטנה הסגל משמעותית תהיה הבסט קסט סנריו, התסריט המציאותי יותר 2 קשרים כשאחד מהם גראבנברח והקטנת הסגל כמה שאפשר(בנוסף לחיזוק בעמדות אחרות).

זה אפילו לא כמות המועדונים שמסוגלים לשים צ׳ק של 100 מליון.
    אתה כתבת לי בפגרת הקורונה שגם המועדונים העשירים לא ישימו צק׳ים כאלה ויש מעט מאוד שחקנים בעולם ששווים 100 מליון.
    אני זוכר מצוין את הדיון הזה, כתבתי לך לאן העולם הולך ושהסכום הזה פשוט יהפוך לאיזה סכום סטנדרטי בעתיד הלא רחוק.

היום כל ילד עם עונה טובה בפורטוגל, צרפת או הופעה וחצי בצ׳מפיונס בגיל צעיר כבר מתקרב לסכום הזה או עובר בסכום הזה.
    תסתכל כמה שחקנים מאז סלאח ב37 עוברים בסכום הזה, בעיקר שחקני התקפה.

בתקופה שקנית את סלאח ב40, לשלם על ווינגר 65-70 מליון היה סכום עצום. היום 70 מליון קונה לך שחקן התקפה בינוני ולא מוכח כמו רישארלסון.
    היום, על מודריק אחרי חצי שנה של התעניינות אתה משלם 100, אנתוני עולה 95.
    על השמנת אתה תשלם 120+. שים לב כמה שחקנים בכל חלון מאז אותו דיון בקורונה עוברים ב100 או יותר.

אגב, שכחת גם את ארסנל.
    גם הם ישלמו 100 מליון.
    הציעו 80 מליון על קאייסדו רק בינואר האחרון וכמו שניתן לראות בחלונות האחרונים לא מפחיד אותם להשתתף בכל הbid wars.
    אז בנוסף לכל הקבוצה הרגילה, ניוקאסל+ארסנל.

BY THE WAY.
    קלוט עוד שחקן שלא ממש הולך לו בבאיירן השנה.
    והם עוד דחפו בונוסים על התמודדות על בלון ד׳אור ב3 עונות הקרובות...

9. oranfu Member

ברור שבאיירן עושים טעויות.
    דעתי על אופמקאנו כדעתך, מדובר באחד הבלופים הגדולים בשנים האחרונות.

יש פחות ספקות לגבי האיכות של בלינגהאם לעומת של גרבנבראח.
    האם ההבדלים מצדיקים 100 מיליון הפרש בדמי העברה פלוס עשרות מיליונים במשכורת? לדעתי ספק גדול.
    אבל גרבנבראח הוא כרגע חתול בשק. הפוטנציאל גדול מאוד אבל הוא לא הוכיח את זה בליגה בכירה.
    תן לי אותו כמחליף של קייטה בסגל ואני מרוצה מאוד.
    אם הוא מיועד להרכב אני לא מרוצה.

אם זה תלוי בי אני מביא 4 קשרים, בהחלט.
    גם בלי אירופה.
    הקשר היחיד שיש לנו שמבחינתי הוא בוודאות באיכות של קבוצה תחרותית הוא טיאגו, ואת בעיות הכשירות שלו כולנו מכירים.
    אגב, הוא גם שנה לסיום חוזה ככה שאני לא אתפלא אם יעזוב בקיץ הקרוב בשביל שנקושש עליו כמה פאונדים.

קיצר, אני משאיר את טיאגו ובאייצ'טיץ' בסגל ועם עוד 4 קשרים חדשים יש לי בסגל 6 קשרים על 3 עמדות (כשבאייצ'טיץ' עדיין ילד וטיאגו בכפפות משי בהתאם למשחקים).

אבל אני ריאלי, לכן מבחינתי 3 קשרים זה בסדר.
    אבל אלה צריכים להיות 3 קשרים ברמת הרכב ראשון באופן מובהק וכרגע מבחינתי גרבנבראח לא כזה.

2 קשרים כשאחד מהם זה ההולנדי ומבחינתי אין טעם לפתוח את העונה הבאה.
    אלא אם הקשר השני זה איזה בלינגהאם\קאייסדו.
    אבל אם ה"בנייה מחדש" של הקישור היא ההולנדי ועוד איזה נונייס כזה או אחר - חרא קיץ. בנוהל.
    זה עדיין ישאיר אותי עם קישור לוקה גם מבחינת מספרים וגם מבחינת איכות.

100 זה עדיין סכום שרק המועדונים שציינתי משלם.
    בשלב מסוים גם המעגל הזה יגדל, אבל זה חד משמעית לא סכום סטנדרטי.
    ארסנל עוד לא שילמו 100 מיליון. יש הבדל בין 80 (גבוה לכשעצמו) לבין 100.

מה זה שמאנה לא משתלב בבאיירן אמור להגיד לי?
    כי אני מאלה שהצדיקו את המכירה שלו בקיץ, לחלקנו היה ברור שמדובר בשחקן שגמר את הסוס (עם כל האהבה אליו).
    מאז שהיה חולה בקורונה הוא פשוט צל של השחקן שהיה.
    בדיוק לפני הסופ"ש גיל ואני דיברנו על איזה מגוחכים כל אלה שאמרו שהקריסה שלנו העונה בגלל העזיבה של מאנה.

LFC-Gerrard1 אוהב/ת את זה.
  10. MaxAaRons Member

הולד איט אנקל סאם !!
    למרות שלפי אורנסטין שהייתה פגישה של נציגי המחוז המובטל לבין נציגי השחקן וכאמור אנחנו נמצאים כעת באמצע אפריל.
    איך אתה בכלל יכול לחשוב שאם הוא מגיע לאנגליה זה לא אלייך? והינה לך אמריקן קווס'טשיין כדלקמן:
    1) פלופ
    2) הולנדי
    3) טן האח "מכיר אותו"
    4) כל התשובות נכונות.

חכה עם השיווק האגרסיבי של האבו דיאבי ההולנדי הזה ,הוא עוד יגמור אצלך ועונה הבאה באנפילד הנדרסון ומילנר יקרקסו אותו.

11. k_700 Member

אז כנראה שהספק שלך מספיק גדול. יש הרבה מאוד אנשים שיגידו שבלינגהאם זה הרכש שאתה צריך להביא בכל מחיר ושגראבנברח זה בלוף שלא מתאים לליגה הזאת(אפילו פה בפורום). אני אישית חושב שבלינגהאם לא יתן לך את האיזון שאתה צריך בקישור של 2 או 3 בסגנון שאתה משחק(שזה שאיפה ללחץ גבוה, הרבה עבודה הגנתית מהקשרים שלך באמצע ופחות קידום המשחק בכדרור דרך הקשרים). כלומר, הגעה של בלינגהאם הייתה צריכה לגרור שינוי מהשיטה והסגנון שקלופ מכיר וכנראה גם הפרדות מאיזה שחקן-2 מקאדר המתקיפים הנוכחי. לדעתי טוב שירדתם בשלב מוקדם.

ואיפה הקשרים האלה ישחקו? שואל ברצינות. אין לך מונדיאל שיעצור לך את העונה לחודש וחצי בשנה הבאה. הדחיסות תהיה נמוכה מאוד אם אתה בלי אירופה. בהנחה שאתה לא מתכנן יותר להביא שחקנים עם גליון רפואי חשוד איפה אתה מחלק דקות?
    אני מאמין שטיאגו ישאר פה. עם הגליון הרפואי שלו, הגיל והירידה ברמה יהיה מאוד מאוד קשה למצוא מישהי שתקלוט אותו ועוד תשלם על זה.
    יוצאים דיווחים שאתם גם לא מתכוונים להאריך לו חוזה מעבר לעונה הבאה, ככה שאני מאמין שאתם פשוט תנסו להשתמש בו כמה שאפשר בעונה הבאה(גם בנסיון שלו כשאתם מצעירים את הסגל*).

גם אני ראלי. אתה תנקה את הסגל. 3 קשרים בקיץ אחד זו אופטימיות יתרה. אולי אם השלישי הוא ממש טאלנט צעיר כמו למשל סקוט שציינתי השבוע שכבר נקשר אליכם. את השלישי תשלבו בזהירות.
    לא יודע מה קשור נונייס אני קורא כבר תקופה שהשם שלו ירד. הם גם יקר וגם משחק 8 בוקס טו בוקס(עוד שחקן שבנוי בעיקר על הכדרור שלו). אתה קרוב להביא כזה. ברשימות שציינו שלשום שגם השם שלו נדחף זה לדעתי לא יותר מlazy report כי עקבתם אחריו הרבה זמן אז אחרי הסאגה עם בלינגהאם משרבבים כל שם שידוע שעקבתם אחריו.
    אתם צריכים עוד קשר אחורי איכותי שיחזיק את ההגנה, אני אהיה מופתע אם זה לא יהיה הקשר השני שיבוא.

ארסנל מתקרבת ל100 מליון.
    הם התקרבו גם בהצעות על מודריק וולאחוביץ׳ בעבר.זה מועדון שמשלם כמו הגדולות גם במשכורות ומעמיד תקציבים כמו של הגדולות(לפעמים אפילו יותר). אני לא אתפלא אם יקושרו לקשרי 8 יקרים(ושם מאוד קל להגיע לאיזור הזה). ושוב, אתה גם אמרת לי שאין כמעט שחקנים ששווים 100 מליון והינה אתה רואה שכל פלוץ עם כמה הופעות טובות באירופה מתומחר ב100 מליון אירו. מספיק שיש תחרות עם יונייטד, פסז׳,ריאל או עם המטורף מטקסס שקונה את כל העולם והמחיר נשכב על 100 מליון. מדהים שאתה עדיין בהכחשה, דיברנו על זה ב2020 כשלא היה נייר טוואלט בסופר והיה צריך לנגב עם תגובות נבחרות של אלכס.

לא עקיצה כלפיך כמובן אלא עוד דוגמא להתנהלות הזויה שלהם.
    כולנו ראינו אותו נגמר לנו מול העיניים. מי לעזאזל משלם 350 אלף פאונד לשבוע וחי בסרט עם הסעיפי בונוס ההזויים האלה שהם הדביקו? הם אשכרה האמינו שם שהם מקבלים מחליף צעיר ללבאנדובסקי שיקרע את הליגה בהילוך שני.
    שום דבר לא באמת ברור עם באיירן השנה, כולל הפיטורים, הטיימינג והמנג׳ר שמונה כמחליף.
    זועק בלאגן בצוות ובעיקר חוסר תוכנית עבודה. לא מפתיע ששחקן צעיר יפגע יותר מכולם מדרך ההתנהלות הזאת. הוא רק בן 20 ואפילו לא סיים את העונה, שווה להזכיר את זה שוב.

what language r u talkin Sir??

ما هي اللغة التي تتحدث بها يا سيدي؟
    bdalak.

נערך לאחרונה ב: ‏17/4/23
  12. oranfu Member

אין לי קישור בכלל מבחינתי, 3 קשרים חדשים להרכב עם טיאגו ובאייצ'טיץ' לרוטיציה.
    לצערי הרב מאוד גם הנדרסון יישאר.
    6 קשרים כשעל 2 מהם מלכתחילה אי אפשר לבנות (פציעות ואיכות לא ידועה) ועוד אחד הוא מקרה סעד זה לא יותר מדי. גם בלי אירופה.

איך מתכננים לשחק בעונה הבאה אני לא יודע וגם לא יודע מה קלופ רוצה מהקישור שיהיה בעונה הבאה.

3 קשרים זאת אופטימיות גדולה בגלל הבעלים האלה, לא בגלל שזה לא נדרש.

אתה מדבר על סקוט כטאלנט צעיר? מבחינתי גרבנבראח הוא על התקן הזה.
    אלה לא שחקנים שצריכים להגיע להרכב שלנו בקיץ הקרוב.

סתם זורק נונייס כדוגמה למישהו שקושר אלינו.

ארסנל מתקרבים אבל לא שם. הציעו 80 מיליון וגם את זה לא סיכמו אז בינתיים הם לא שם.
    ישלמו בעתיד הקרוב 100? אולי, נדבר אז.

לא זוכר אם אמרתי שאין שחקנים ששווים 100 מיליון אבל אם אתה אומר אני מאמין לך.
    זה שאתם מוכנים לשלם על אנטוני סכום כזה או צ'לסי על מודריק עוד לא אומר שהם שווים את הסכומים האלה אבל אין ספק שהשנה האחרונה החזירה אותנו לסחרור מבחינת סכומי העברה.

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שאורן אמר, אין בעיה עם ההחתמה הזאת בפני עצמה. כישרון גדול, מחיר טוב, הימור סבבה בגדול גם אם יש שאלות על הגישה. השאלה העיקרית היא מי יבוא בנוסף. כי במינימום של המינימום מה שהיינו צריכים בקיץ הזה זה 2 קשרים באיזור גילאי 23-27 (שם בצד פריקים כמו בלינגהאם), בשיא הקריירה או מאוד קרוב לשם. להביא גראבנברח לא מפצה על הצורך הזה ולכן אני לא ממש אוהב את הרכש הזה כרגע, כי אני מבין את ההשלכות שלו. הרי יהיה פה מקסימום עוד קשר אחד במחיר גבוה יותר וגם בזה אני בכלל לא בטוח. ולתחושתי כמו שאמרתי זה בכלל יהיה מאונט, ואז עמדת הקשר האחורי נשארת בידי... פאביניו והנדרסון. מה עשינו בזה?

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גם מביא 4-5 קשרים מצידי.
    מוכר את כל מי שנמצא במועדון כרגע. פרט לילד הספרדי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מבין את הגישה הזאת אבל זה גם לא בריא בכלל להחליף את כל הקישור בקיץ אחד. הנוכחות של הנדרסון ותיאגו לדוגמה בטוח חשובה בחדר הלבשה, האחרון הוא גם פשוט קשר וורלד קלאס במעט שהוא כשיר... אלה גם לא שחקנים שאתה יכול למכור בשביל לקושש כסף, אחד חסר ערך מחוץ לליברפול והשני מסיים חוזה קיץ הבא והוא בן 33.

2 קשרים ברמה גבוהה ועוד אחד שהוא כישרון גדול + תיאגו, פאביניו ובאייצ׳טיץ׳, עם הנדרסון אופציה אחרונה, זה מקובל לחלוטין מבחינתי. ואם רוצים למכור את פאביניו ולהביא במקומו עוד קשר ברמה גבוהה, מרחבא.

שוב הבעיה היא שיש סיכוי נמוך מאוד שבכלל יגיעו ה2 האלה.