ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. one united Member

הערה קטנה בנושא נונייז, זה שהוא היה מצויין בפורטוגל לא אומר כלום, בטח לא מבטיח כלום, לנו יש שני קיצוניים שהיו מעולים בהולנד ובגרמניה-מהשחקנים המצטיינים בליגות האלו, והיום? אחד בינוני והשני הפך לבדיחה עצובה.
    הצטינות במדינה אחת ממש לא מרמזת על הצלחה באנגליה, האינטנסיביות והאגרסיביות הן ברמה אחרת מכל מה שקורה בכל ליגה אחרת.

2. k_700 Member

נכון, לעולם אין הבטחה שאם הצטיינת בליגה אחת תהיה הצלחה ברמות גבוהות יותר.
    אני חושב שבאופי שלו הוא שחקן שונה מאוד מסאנצ׳ו. לסאנצ׳ו אין רבע מהפייטריות שיש לנונייז וגם סאנצ׳ו לא פגש מצבים כמו שיש לו באנגליה לפני שעבר לפה.
    אצל נונייז זה כבר קרה.
    הפתיחה שלו בבנפיקה ההייתה רעה, הוא ראה את עצמו חלוץ מחליף של חלוצים עלובים וממש פרץ בעונה השנייה שלו שם. זה שחקן שהראה שהוא מסוגל להרים את עצמו(גם באלמריה הייתה לו תקופה קשה מאוד כשבמהלכה אפילו חשב לפרוש).
    תוסיף לזה שהוא ממש הצטיין מול היריבות הכי חזקות ביבשת גם באלופות(כולל ליברפול) כדי לקבל אינדיקציה שהוא יכול להיות טוב לא רק נגד באובישטה או ההגנה של חיל ויסנטה.
    עם הנתונים שלו הוא כבר היום מפלצת xg ובעונה ראשונה ״בעיתית״ כשהוא לא ״מולחם להרכב״ כמו גאקפו הוא על 15 שערים....זו הרצפה.

***הרפרנסים הם לקייטה ואנתוני. לא חושב שאף אחד מהם הצטיין באמת כמו נונייז בליגות שמהם באו.
    היה באז סביב קייטה כי הוא נראה קשר היפסטר מלהיב ומודרני ל8.
    לא נראה מפלצת בשום שלב לפני, נונייז לגמרי היה אחד מ3-4 החלוצים הכי מרשימים באירופה בשנה שעברה.

3. Esomech Member

לא יודע על מה אתה מדבר בקשר לקייטה.
    היה הקשר הכי טוב בבונדסליגה לפני שהגיע אלינו.
    מתקל, מוביל כדור, מאיים על השער, מוסר, טכני, לוחץ. היה נראה כמו החבילה השלמה לקשר.

היו לו תקופות קצת יותר טובות גם אצלנו, אבל בסופו של דבר מה שאני אזכור ממנו זה את הפציעות, והבעיטה לשמיים עם החיצון בגמר נגד ריאל ממצב טוב.

בסופו של דבר יזכר כמאכזב על סף הפלופ לגמרי.
    אבל בעונת האלופות כן היה בסדר ובעונת האליפות אפשר להגיד אפילו שהיה טוב,
    עדיין אנדרוולמינג מטורף למה שציפו (או שאני ציפיתי לפחות)

דרך אגב, ולאף אלפי הבדלות, גם אצלו השתמשו בתירוץ של מחסום שפה בקשר לשילוב שלו בהרכב בעונה הראשונה

Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
  4. k_700 Member

הקשר הכי טוב בבונדלסיגה לפני המעבר אליכם? רק בבונדסליגה, לא בעולם? אהה אוקי.
    לפני המעבר אליכם הקשר המושלם הזה בדיוק סיים עונה של מקום 6, 31 נקודות פחות מהמוליכה עם קשריה הבינוניים.

אני מסוגל להסכים איתך שהיה נראה כמו פוטנציאל מעניין מאוד של קשר 8 דינאמי שעושה הרבה דברים.
    לא יודע מה מהם הוא עשה ממש ברמה הכי גבוהה(למשל, מוסר- סבבה הוא מוסר, אני לא זוכר שראיתי ממנו מוסר יוצא דופן).
    בשום מצב הוא לא היה הקשר הכי טוב שם או כשרון שמדגדג את הלבלים שהגיע נונייז לפני המעבר אליכם.

הוא היה כשרון עם שנתיים טובות בגרמניה, זה פחות או יותר המקרה.
    שילמת מחיר פרימיום אחרי העונה הראשונה שלו שם בהימור על הפוטנציאל. אצל נונייז יש עוד הרבה מה לשפר ועוד דרך ארוכה לעשות אדיפטציה לכדורגל של קלופ אבל הרצפה די ברורה, לכל קבוצה.

לא זוכר את קייטה טוב באמת באף עונה אצלכם.
    היו לו רגעים, כמו שלג׳ון אושה היו רגעים בקבוצות מצליחות יותר של יונייטד או כמו שלמאקדה היו רגעים שהביאו לי אליפות.
    בשום שלב הוא לא היה מוצלח. פלופ טהור. מסכים שפיתחתם הייפ מוגזם מלכתחילה כלפי השחקן מה שיצר לו איזה תדמית של וורלד קלאס לפני שקרע זוג נעליים. משם המלטדאון.

5. oranfu Member

אמרתי שלדעתי אין לו עתיד אצלנו, כן.
    בין אם בקיץ הקרוב או בקיץ הבא, אני אהיה מופתע אם יגיע אצלנו ל-3 שנים.
    אבל הדיון כרגע הוא לגבי סיכונים ברכש של שחקנים שלא מהליגה אנגלית.
    נונייז אחד המייצגים שלו כי אין עוררין בכלל שעד עכשיו הוא עדיין לא התאקלם.

קייטה היה סופר מרשים בגרמניה.
    מה זה משנה איפה הקבוצה שלו סיימה? אתה טוען שפרננדס קשר התקפי ענק, לא?
    עד היום, קייטה הרכש שהכי התלהבתי ממנו בתקופת קלופ.
    פלופ עצום.
    לפרקים הוא לא היה גרוע, אבל זה לא מעניין. גם כשהיה כשיר, והוא כמעט לא היה כשיר, במקרה הטוב הוא היה "נחמד". איפה זה ואיפה מה שחשבנו שאנחנו מקבלים...

Liverpool-Forever, Esomech ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  6. k_700 Member

לא מפתיע וכתבתי את זה, ההייפ עליו היה מוגזם מאוד.
    הוא נראה כמו 8 בוקס טו בוקס טכני שמציע המון אבל כל ההסתמכות על זה ״שהיה הקשר הטוב בגרמניה״ הגיעה בעיקר משיפוט של סרטונים מלהיבים שלו ברשת. לא מעבר. היה כשרון טוב אבל מאוד לא מלוטש. אני זוכר שגם בזמן אמת היו לא מעט דיונים סוערים ברשת אם אוהדי ליברפול לא מפריזים בהתלהבות שלהם. חלק חשבו שקניתם raw top talent אבל חלק לא מבוטל חשבו שבגלל המרדף של קלופ אחריו, המחיר הנדיר שנה לפני המעבר, אשכרה קניתם וורלד קלאס בפיק. היה נראה חשוד מאוד כבר אז.

כמו שכתבת ואני מסכים. היו לו רגעים אבל בבסט קייס סנריו הוא היה ״נחמד״ בתקופות היפות שלו אצלך, לא מעבר.
    בטח לא משהו שיכול להסתכם לעונה טובה או מעבר לרגעים. אם היה לו ערך בשוק כבר מזמן הייתם מעיפים אותו.

7. oranfu Member

שמע קיי, אני לא מחווה דעה על שחקנים ברמה כזאת (כלומר אומר שזה הרכש שהכי מלהיב אותי) על סמך יוטיוב.
    קושרנו אליו תקופה ארוכה אז פשוט טרחתי לראות משחקים של לייפציג.
    הוא היה אדיר.
    תראה לי היום קשר כזה באירופה ואני מפנטז גם עליו, אבל אני לא רואה אף קשר שקרוב להרשים אותי כמו שהוא הרשים אותי.
    הגיע לאנגליה ולא הצליח להתמודד עם הפיזיות של הליגה הזאת, זה כל הסיפור.
    אני חושב שאם במקום אנגליה הוא היה מגיע לספרד אז בסבירות לא מבוטלת היינו מדברים עליו היום כאחד הקשרים הטובים באירופה.
    הגיע לאנגליה, הפיזיות והקצב הגבוה שברו אותו וכשאתה מתגלגל מפציעה לפציעה הולכת הקריירה.

נערך לאחרונה ב: ‏14/5/23
    Esomech ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  8. WhitRM Member

אם חיפשתם עוד סיבה למה לא להגיע לליגת האלופות עונה הבאה:

9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומה יקרה אם מקאליסטר לא יגיע?
    יגיע בלינגהאם? יגיע בארלה?

מישהו פה מדמיין שאם רק השם שלו ירד מהפרק, אז במקומו יגיע איזה תותח עם שם סקסי יותר?
    לא. יגיע שחקן אחר במקרה הטוב באותו פרופיל, במקרה הרע נמוך יותר. במקרה הממש רע - לא יגיע אף אחד ואולי נחתים רק קשר אחד. בנוף שלנו ובמועדון של FSG, גם זה דבר שיכול לקרות.

אם מוכנים להוציא 70 מ' על קשר, אז אהלן וסהלן. זה לא הכסף שלי, וצריך להגיד תודה על מה שכן מקבלים.
    בחיי איזה הגזמות פרועות יש פה. כאילו שה"בינוני" הזה לא בא לפה מחר והוא מיד הקשר הכי טוב שלנו עוד לפני שבעט בכדור.

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  10. k_700 Member

יגיע אולי קשר בפרופיל מתאים יותר לשחק בקישור ליד טרנט? לפני שהוא יבעט בכדור ואחרי שיבעט בכדור הקשר הכי טוב שלך זה טרנט. תבנה הכי טוב שאתה יכול מסביבו.

לא קונה כל כך את הדיווח של אנדי ניילור לאתלטיק. נראה שזה משהו שאתם עובדים עליו תקופה ואתם סגורים מול השחקן. ראינו כבר שהעברות אצלכם הרבה פעמים יוצאות מעל לראש של הכתבים האנגלים. זה שאתם לא באלופות שנה לא צריך להוות באמת מכשול, יש לכם סגל שחייב לעשות טופ 4 בכל שנה.

והינה יוצא גינוי לדיווח

11. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפרה על הבובי הזה ועל האוהדים האלה 3>

Liverpool-Forever, LFC-Gerrard1 ו-oranfu אוהבים את זה.
  12. Esomech Member

בשבת משחק הפרידה של פירמינו באנפילד.
    (קשה מנטלית אפילו לרשום את זה)

וגם וקוטיניו יהיה שם מהצד השני, לראות מקרוב מה הוא הפסיד..

13. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואלה קטע שקוטיניו יהיה באנפילד במשחק הפרידה של בובי, אי אפשר לכתוב את החרא הזה.

יהיה מרגש מאוד. השחקן שאני הכי עצוב לראות עוזב מאז סטיבי ובפער גדול.

Liverpool-Forever, Esomech ו-oranfu אוהבים את זה.
  14. oranfu Member

לא יודע אם מקאליסטר שווה, 70, לא יודע אם מאונט שווה 50, אני יודע שכל קשר שיגיע ויעיף לי מהעיניים את הנדרסון שווה לי לכל הפחות 50 מיליון.

Liverpool-Forever אוהב/ת את זה.
  15. k_700 Member

אתה נשמע כל כך מבולבל ונואש(פתאום לא יודע אם מאק אליסטר שווה 70), שממש בא לי להציע לך את מקטומיני ב30.
    חבל שאתה לא בצוות שלכם, אין לי ספק שעם קצת אלכוהול אתה חותם על זה.
    ניתתן לך זכות ראשונים על מג׳אברי אם זה לא יעבוד.

אגב, משער שעוד מעט נכנס לתקופה המעייפת הזאת בשנה שכל קבוצת אוהדים רוצה את הטילמאנס שלה.
    ועכשיו הוא עוד מסיים חוזה אז בכלל זה יהיה על ספידים.
    ואם כבר טילמאנס, הנדרסון השמיד אותו אתמול.
    לא סתם השמיד, ניגב איתו את הרצפה, אשכרה יש קטעים שלמים ברשת שהוא מפרק אותו בספרינטים, משחיל לו בין הרגליים. רוקד על הגופה.
    מעניין אם יש שחקן שבשנתיים האחרונות ירד לרמה הזאת בצורה דראסטית יותר מטילמאנס וכשהוא עוד לא בן 27 וכבר מזכיר לי את רוני של גיל 27.
    מומלץ מאוד להזהר מהfraude המתהלך(בקושי) על 2 הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/5/23

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 45)

1. yakov_y