ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. k_700 Member

לא כל כך מפתיע שטן האח מאוד אוהב אותו.
    ב8 הוא יכול להראות סוג של אריקסן שמסוגל לשחק יותר מ60 דקות.
    והוא גם יכול לתת לו דקות כקיצוני בימין למשל ששם הוא רזה או כמחליף לברונו ב10.

55 מליון פאונד נשמע מחיר מאוד גבוה בהתחשב בזה שהוא נכנס לשנה אחרונה.
    30-40 היה מחיר טוב. אם באמת נלך עליו אני קצת סקפטי שנביא קשר נוסף ל8.
    אבל אולי המחשבה היא לחסוף את ה30 מליון הנוספים שדה יונג היה עולה ובכסף הזה להשקיע כדי להביא גם מאנו קונה או קשר אחורי מחליף לקאסמירו(אנחנו מסתבר עוקבים אחרי כמה שמות מעניינים שם)+ ראביו בחינם.

עם חוזה ארוך יותר מאונט שווה יותר מ55 מליון פאונד כמובן. שחקן נהדר.

סטיינברג אומר באותו דיווח שקיין המטרה הכי בחירה שלנו לקיץ ורוצים ללכת עליו מוקדם. שם צריך 100 מליון פאונד.

2. one united Member

אני חושב שאם יבואו מאונט בכסף וראביו בחינם זה יסגור את מצבת הקשרים באמצע, יהיו 5 שחקנים טובים על 3 עמדות ואולי מקטומיני בתור שחקן שישי, במקרה כזה נראה לי שנוותר גם על סאביצר.
    קיי, נאיימר נראה רציני? באחוזים כמה אתה מעריך?

3. k_700 Member

נאיימר זה קשקוש.
    אני מאמין שהסוכנים שלו מנסים לשווק אותו לעולם, אני בספק כמה מועדונים באנגליה באמת סופרים אותו.
    יצאה מיד הכחשה לזה מ3 כתבים רציניים כולל הכתב הצרפתי הכי בכיר בrmc היום. זה להכנס שוב למיטה של רונאלדו בלי הכשירות והאיכות שעוד היה לרונאלדו לתת לפני שנה. הרכש האחרון שאני מאמין שטן האח יחפש להביא. מה גם שהוא יושב על ראשפורד..השחקן הכי טוב שלו בהתקפה השנה.

אני מאמין שאנחנו נביא קשר מחליף צעיר לקאסמירו.
    מתקשה להאמין שאנחנו נסגרים רק עם מאונט, ראביו ומחפשים לעבור לשאר העמדות.
    כעקרון אני מאוד נגד ראביו כי הוא סרטן. הוא רב בנבחרת, הוא עשה טירור לטוכל בפאריז, האמא שלו זה משהו יותר גרוע מהאמא של פוגבה.
    אבל מקצועית הוא לא נפילה מפרד ומקטומיני ובניגוד לסביצר לא תצטרך לשלם שם 25 מליון אירו. פיזית הוא טוב מסביצר. אם טן האח אול אין שם אני חי עם זה בשלום במידה ומגיעים עוד שני קשרים ליד ואני חושב שנביא קשר 8 בכיר ועוד 6.
    אתה מקושר לחאביב דיארה, מאנו קונה, לאביה, רייס וזה רק מהשבוע האחרון.

את מקטומיני אנחנו מחפפים מפה בקיץ. אין לי הרבה ספק. בניגוד לשמועות שאנחנו כאילו מחפשים עליו 40 מליון אני מאמין שגם ב25+2 אנחנו מעיפים אותו מפה.
    כמו שאני רואה העוזבים שיכולים להכניס משהו ולדעתי יעזבו-
    מגוויר, אלאנגה, מקטומיני, מארסיאל, דין הנדרסון, וויליאמס, דאלוט/ביסאקה(מי מהם שבאמת יניב הצעה קונקרטית).
    בנוסף מאמין שננסה להפתר מטלס, באיי, ואן דה בק.

בעוד שנה אני אשמח לראות אותנו קופצים על טאלנט רציני צעיר נוסף ל8 כי אם מביאים את ראביו הוא יהיה בן 29, אריקסן 32, פרד 31.

מי שמסומן אצלי מאוד גבוה בפנקס זה ג׳ואאו נבס שהתחיל לקבל דקות בבנפיקה השנה(ושנה הבאה אמור להיות שם שחקן הרכב). אני עוקב אחרי מעלליו מגיל 16 בנבחרות הצעירות של פורטוגל. זה שם שאמור לאתגר כל קבוצה גדולה באירופה עד גיל 20.

4. Scouser Member

נראה שאוגרטה שהיה מקושר אלינו גם חוזל"ש.
    לדעתי זה היה הקשר האחורי הטבעי היחיד שקושר אלינו ברצינות, וחובה להביא מישהו לעמדה הזו.

5. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה עם תוראם?
    יש לו 2 שערים בעונה אז אם הוא לא אחורי מה הוא עושה על המגרש?

6. Scouser Member

מתי היה לנו קשר מרכזי שמבקיע יותר מ-2 שערים בעונה? ג'רארד?

7. oranfu Member

תוראם לא קשר אחורי.
    ההיבט הכי בולט במשחק שלו זה יציאות עם הכדור קדימה (לפי כמה משחקים בודדים שראיתי אותו ויוטיוב).
    הוא בוקס טו בוקס אתלטי, דריבל טוב, גדול וחזק פיזית.
    אולי אפשר לעצב אותו להיות קשר אחורי, לא יודע. יש לו נתונים ואיכויות בולטות לשחק את התפקיד לדעתי.

הקשר האחורי הנוסףהיחיד שקושר אלינו זה לאביה.

אבל אני חוזר על מה שכתבתי פה לפני כמה ימים - אני בספק גדול מאוד אם השמות שנזרקים בתקשורת הם באמת מטרות (למעט מקאליסטר).
    נשמע לי מאוד מוזר אם פתאום כל הכתבים באנגליה יודעים מי המטרות הבכירות שלנו חודשים מראש.

8. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא יודע מה נחשב קשר אחורי אצלכם.
    תסתכלו על פאביניו מאז שארנולד נכנס למרכז, הוא משחק אחורי? הוא יוצא קדימה הרבה כי יש לו שטחים.
    למה צריך קשר שיישאר תמיד מאחור? זה צריך להיות דינמי.
    אני רוצה שכל הקשרים יהיו מסוגלים לזכות בכדור וגם יידעו לצאת קדימה.
    תביאו לי 3-4 קשרים שמכסים שטחים, שיודעים לנוע תחת לחץ, שיודעים לבעוט מרחוק ולהעביר מהר מהגנה להתקפה. זה מה שצריך.
    ארנולד צריך לנהל את כל ההתקפה של הקבוצה הזאת בעונה הבאה. הוא צריך להסתכל על ההתקפה מעמדת הניהול כמו פירלו.
    כל היתר צריכים להתרוצץ וליצור אופציות מסירה בהתקפה. כשהכדור נחטף, הם צריכים לדעת לעשות לחץ ולקחת חזרה את הכדור.
    מי שמתאים למתכון הזה, שיביאו.

9. k_700 Member

ממש חסר לפאריז עוד קשר למרכז המגרש.
    לא הפסדתם משהו עצום שם.
    לא הייתי משכיב על אוגרטה 60 מליון אירו, לא שווה את זה כרגע(אגב, היה גדול מול בנפיקה).

10. yakov_y YNWA

מה השער הכי גדול ? מה השער שעוד 50 שנה תזכרו ?
    אני אזכור לו את המשחק עם ה-3 בישולים נגד זלצבורג.
    10 שערים ו-8 בישולים באלופות בעונת 17/18.

11. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

שום שער.
    הסיבוב על סולדאדו.

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  12. Scouser Member

מרגיש שבשנים האחרונות כל קבוצה גדולה שצריכה שחקן בעמדה מסוימת קודם כל מסתכלת על השחקן המקביל מפורטו/בנפיקה/ספורטינג ומשכיבה עליו כמה עשרות מיליונים.
    לא חושב שיש קבוצה גדולה, בטח באנגליה, בלי יוצא ליגה פורטוגלית בסגל.

מניח שהסוד הוא שיש להם סקאוטינג מצוין בדרום אמריקה + מחלקת נוער חזקה, ובעיקר את היכולת לתת לצערים להשתפשף (משהו שאין במקומות אחרים לפעמים). באנגליה היחידה שעושה את זה היא ברייטון בהצלחה גדולה מאוד, אבל היא בהחלט מסתכנת כי מספיק שהיא תיפול עם כמה שחקנים והיא עלולה להסתבך בתחתית.

13. k_700 Member

הוא באמת קיבל הרבה מאוד פוקוס מינואר בעונה שעברה כשאז נכנס להרכב עם הפציעה של פאלהינה.
    הוא פרץ בפמליקאו בגיל 20 כשרכשו אותו בינואר 21 ועזר להם לסיים גבוה בליגה(כשלפני זה היו מועמדים לירידה). שם הייתה הפריצה ששמה אותו על הראדר של הגדולות.
    הוא מעמיד בפורטוגל סטט׳ מטורפת שאין ספק שמסנוורת הרבה מאוד סקאוטרים אבל במקרה שלו לדעתי זה קצת מתעתע כי בתרגום לרמות הגבוהות יותר זה יראה אחרת בעיקר בגלל האיטיות שלו.
    מהמרים כמובן גם על הפוטנציאל שלו כי הוא צעיר.

הסקאוטינג לא רק בדרום אמריקה הוא מצוין בפורטוגל ובכלל מתקשה לחשוב על קבוצה שכל פעם רוכשת עוד ועוד שחקנים בכלום כסף ומביאה אותם בכזאת מהירות להייפ כזה גבוה כמו ספורטינג+הטיפול שלהם בשחקני בית תחת אמורים שהוא כנראה מהמרשימים באירופה ב3 שנים האחרונות.

אם שואלים אותי מי הכשרון הכי גדול בספורטינג שעוד לא ממש פרץ אז הבלם מחוף השנהב שהם הביאו בינואר- דיאמונדה.
    נראה יהלום רציני בכל הופעה שלו מאז שהגיע. יש לו את הנתונים הפיזיים, הוא נראה טוב עם הכדור, נראה הכי בטוח בהגנה מלאה שוקיסטים. אני לא אתפלא אם עליו הם יעשו חתיכת אקזיט יקר בהמשך(וזה קבוצה שנשלטת בעיקר על ידי מנדש ולכן מפסידה לא מעט כסף בעסקאות מכירה).

14. Esomech Member

הצ׳יפ מול סיטי, ב4-3 באנפילד ב2018.
    היה בשער הזה כלכך הרבה קסם. מהניעור של סטונס ועד שהכדור פוגע בקורה ונכנס פנימה.

Scouser אוהב/ת את זה.
  15. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

הגול מול פסז', גול הניצחון מול 3,000 אוהדים בקופ כשסוף סוף חזרו האוהדים, והצ׳יפ מול סיטי זה הטופ 3 שלו מבחינתי.

מסכים עם רוב מה שאתה כותב אבל אני כן חושב שיש משמעות לנטייה/אוריינטציה של שחקן. לדוגמה, טרנט ואנדי, שניהם מגנים ואם אני אשאל אותך מי נוטה התקפית ומי הגנתית התשובה ברורה. זה לא אומר שהם כלומניקים באלמנט השני, אבל כן יש איזושהי נטייה. ובדיוק בגלל שטרנט שחקן יותר התקפי הייתי רוצה שהקשר שלידו יהיה שחקן הגנתי יותר באופי.

oranfu ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 35)

1. oranfu