ליברפול 2022/23 - Will We Go Again?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י owen11111, ‏2/8/22.

1. oranfu Member

ג'ונס ב-10 דרגות יותר טוב מהנדרסון (גם) ההגנתית.

2. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

החתמה לכל הפחות טובה מאוד בהתחשב במחיר, התחלה טובה לקיץ. אני חשבתי שהכסף שיש בקופה יספיק לשחקן ב60-70 ועוד שחקן זול יותר ב10-20, ואם מאקאליסטר היה באמת השם הראשון שרצינו ואנחנו משיגים אותו במחיר זול זה מעלה את הסבירות לעוד קשר אחד שיהיה אפשר להתלהב ממנו.

לגבי התפקוד שלו, מאוד מאוד מגוון. שיחק בדאבל פיבוט העונה וגם ב10 מאחורי חלוץ, בארגנטינה בכלל היה חלק משלישיית קישור כמדומני, הוא נראה שחקן אינטיליגנט גם בתנועה וגם בקבלת החלטות. זה חשוב לנו מאוד כי אף אחד מבין הנדרסון/ג'ונס/אליוט לא מקבל החלטות נכונות רוב הזמן עם הכדור, מי בגלל פאניקה וחוסר טכניקה ומי בגלל בוסריות או חוסר יצירתיות.

לא רואה שום סיבה להתבאס מרכש כזה בפרופיל כזה, זה בדיוק סוגי הרכש שהבאנו בתחילת הדרך עם יורגן. שחקנים טובים, coachable, חכמים ועם אופק גדול לשיפור. במקרה שלו ניכר גם שהוא מופיע כשהמעמד דורש את זה, לדעתי זאת גם תכונה חשובה מאוד.

לגבי צ'ארלי אדם, גם אני התלהבתי ממנו מאוד. איזה שמאלית. מה לעשות שהבנאדם היה דופק דונר קבאב כל יום... הערן לוי של בלקפול.

3. Scouser Member

אם הסכום באמת 40-45 מיליון (ולא 70 פלוס כמו שקיי חפר פה) אז זו עסקה לא רעה בכלל.
    מקווה שיביאו עוד 2.

Sent from my LE2113 using Tapatalk

4. k_700 Member

בכתבה של ג'וייס הוא כותב שהמחיר יהיה בין 45-55. אם זה בטווח הזה זה מחיר סביר+ על שחקן טוב שלא מדהים בכלום.
    מקשרים אתכם גם לגאברי ווייגה שאתמול השתעשע בברצלונה. גם שם יש סעיף שחרור. אם באמת תביאו אותו אני מסוגל לראות אתכם עושים ריבילד מוחלט בקישור, כלומר גם אולי שחרור של תיאגו.

5. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

עסקה מעולה של קשר מצויין שבא לעבוד.
    הלוואי היה מגיע לגשר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Liverpool-Forever, oranfu ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  6. k_700 Member

ככה מתגעגעים לקובאצ'יץ'?

לא רואה הבדל גדול ביניהם.

7. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסדר גם לא ראית הבדל בין גרינווד לקנטונה.

Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  8. k_700 Member

זה היית אתה שאמר לי שאוריגי כשרון גדול ממייסון גרינווד?
    אתה וגיל, לא?

9. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. סביר מאוד שלא דיברתי בחיים על אוריגי
    2. לא יודע מי זה גיל
    3. על גרינווד בכלל לא צריך לדבר במובן של כשרון. הוא בכלל מתאגרף שמכה נשים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Scouser Tommy אוהב/ת את זה.
  10. סמואל אטו Member

לי אישית מקאליסטר מזכיר את גונדואן. שחקן חכם, מגוון וממושמע שיכול לבצע כל תפקיד בקישור. לא כוכב כדורגל, אבל שחקן איכותי שכל קבוצה תרצה בסגל שלה.
    מסוג הקשרים הפונקציונלים שקלופ הכי אוהב, מגיע בגיל הנכון וכבר עם ניסיון בליגה.

11. oranfu Member

נראה לי שזה דיי ברור שזה בערך הסכום.
    חלק אומרים 45-55, חלק שזה אפילו קצת יותר נמוך מ-45.
    נראה שזאת עיסקה טובה מאוד.
    אפילו בתקציב מוגבל כמו שבטח יש לנו, אלה סכומים שעשויים לאפשר לנו רכש של עוד קשר משמעותי בקיץ לפני מכירות (או אולי אולי 2 בזכות סעיפי שחרור של מטרות מסוימות).

מההתרשמות שלי, מדובר בשחקן מצוין.
    לא ראיתי יותר מדי, אבל אחרי שהתחילו השמועות השתדלתי לעקוב.
    מדובר בשחקן מאוד חכם עם טכניקה טובה, כזה שיודע לעשות את העבודה מבחינה התקפית אבל גם לא מתבייש לעשות את העבודה השחורה.
    הוא לא אתלט גדול, לא שחקן שייקח כדור ויעשה דריבל על חצי מגרש וגם לא כזה שייתן ספרינט מדהים שמסתיים בגליץ' שמציל גול.
    אבל הרושם שאני מקבל ממנו הוא של שחקן ש"גורם למכונה לעבוד".
    הוא תמיד זמין לקבל כדור בקישור, הוא לרוב משחרר כדור מהר מאוד (ניכר שהוא יודע מה תהיה הפעולה הבאה שלו עוד לפני שמקבל כדור), הוא פיזי ואגרסיבי במאבקים על כדור (גם עם הכדור וגם בלי).
    הוא יכול לטקטק מסירות על שטח קטן, גם כדורים ארוכים וגם כדורי עומק בין שחקני הגנה.
    מרגיש שהוא טבעי לחלוטין גם בתחילת הנעת הכדור (קבלת הכדור משחקני ההגנה קרוב לשער שלנו), גם בשלבי הביניים (שמירה על הכדור וניהול משחק באמצע המגרש) וגם ביצירת\סיום מצבים (הכנסות כדור לרחבה או איום על השער בעצמו).
    לפי איך שברייטון השתמשו בו (וגם לפי דברים שהשחקן עצמו אמר) הוא יכול לשחק גם 6, גם 8 וגם 10.

הוא לא פותר לנו את המחסור (החמור) באתלטיות בקישור, אבל הוא כן שחקן שנחוץ לנו לטעמי.
    שחקן שיכול לעשות הכל טוב בקישור, שהוא חכם מאוד וקבוצתי מאוד, שמתפקד גם במצבי לחץ - נשמע לי נכס לכל קבוצה.
    אני מעריך שאצלנו הוא ישחק קצת יותר קדמי מאיך שברייטון השתמשו בו (למעט בתקופה האחרונה) ואפשר להניח שבעקבות כך, ובעקבות השחקנים הטובים יותר שיהיו סביבו, הוא גם יציג מספרים טובים יותר (שחסרים לנו מאוד מהקישור).

ההשוואה לגונדוגאן נשמעת לא רעה באמת, גם בטוויטר שלנו לא מעט עשו את ההשוואה הזאת בתקופה האחרונה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/6/23
  12. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

אשכרה 45 מ' פאונד.
    במחיר כזה זו עסקה מצוינת, אי אפשר לבוא בתלונות. גם אם לא מדובר בוורלד ביטר, מדובר לכל הפחות בקשר טוב, עוד לפני השיא (בן 24), מתוך הליגה.
    לא דברים שאתה קונה בסכומים כאלה. בסכום כזה אני אופטימי שנביא עוד קשר רציני בנוסף אליו.
    אפילו לקיי לא יכול מה להגיד נגד העסקה הזאת.

מניח שיוכרז מחר. מעניין אם חזרנו לימים של לעשות את הדברים מוקדם.

Scouser Tommy ו-oranfu אוהבים את זה.
  13. k_700 Member

אם זה באמת המחיר זו עסקה טובה מאוד. להוציא מהליגה שחקן שעשה לעצמו שם, בגיל הזה, במחיר הזה- יפה.
    תומי כתב ששיחק בדאבל פיבוט לא מעט...אני קצת מתקשה לראות אותו משאיר חותם בדאבל פיבוט אבל זה לא אמור לעניין אתכם, כי ברור שהוא מגיע למערך שלכם שהוא שונה.
    מה היה שם שכל כך הרבה עיתונאים בכירים נפלו עם המחיר לפני חודשיים?

לא יודע אם מהרכש הזה אתם יכולים להשליך שיתקדמו אצלכם מהר.
    היה די ברור שזה רכש שיקרה מוקדם מאוד בקיץ לפי כל הדיווחים מהחלון של ינואר. ״היה לו מן הסכם הדדי״ עם ברייטון שהם ישחררו אותו מוקדם בקיץ. גם נראה שהשחקן היה נעול הרבה זמן לעבור אליכם. אם באמת יש לו סעיף שחרור זה כמובן לא בשליטתם.

Liverpool-Forever ו-oranfu אוהבים את זה.
  14. oranfu Member

אני חושב שאפשר להעריך שאנחנו עושים מאמץ גדול לעשות את העסקים שלנו מוקדם הקיץ.
    דובר לא מעט על זה שקלופ שנא את ההכנות שלנו לעונה הקודמת וחלק מהפקת הלקחים זה שבקיץ הקרוב הוא מאוד רוצה את השחקנים שלו כבר לתחילת האימונים.

Liverpool-Forever ו-Scouser Tommy אוהבים את זה.
  15. k_700 Member

אז נראה שזה דקות מלהיות רשמי.

ונראה גם שזה לא סעיף שחרור.
    בטח 45+10 בבונוסים.